Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kamila pomorskie
ja czytam książkę, od jakiegoż czasu biorę sobie laptopa do pracy i siedzę na pudelku heh , tylko trzeba go pilnować bo ci go ktoś może zawinąć , jako ze siedzę w centrum handlowym nie mogę poszczać muzyki bo musi być to pozwolenie na emisje, w styczniu utarg dobry myślałam ze zaraz padnę na plecy i się nie podniosę, jednak jak ma się dobry gatunkowo towar to ludzie przyjdą , trochę chińszczyzny, polskie i niemieckie. najlepiej działają żarówiaste naklejki typu "nowość"promocja" jak masz je nawet na drogim towarze to i tak ci szybko to zejdzie. Jadąc do hurtowni zawsze zastanawiaj się czy ty będąc klientem kupiłabyś to za taką cenę. mam mały sklepij niecałe 25m2 regały kupiłam w leroyMerlin 39zł sztuka białe metalowe (było bardzo dużo składania ale opłaciło się bo wyglądają ładnie i estetycznie) Nie mam jeszcze kasy fiskalnej ale ksiegowa powiedziala ze jezeli nie mam 150 tys utargu to niepotrzebna przez jakis czas, mam nadzieje ze moje info przyda sie której z was ;p bo widzę że to tylko ja tu potrafie cos porządnego powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamili
Kamila, a co ci się najlepiej sprzedaje i jakie masz utargi, że jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamili
150 tyś nie wchodzisz na Vat. A jeśli chodzi o kase to wystrczy przekroczyć 20 tyś. utargu i jusz kasę mususz mieć. Albo żle zrozumiałaś albo księgowa jaką dziwna;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nie też jest ok.Towar ściągam z Francji oraz Włoch.Trzeba brać kartonami ,to się wtedy opłaca.Ten utarg to chyba sobie z palca wyssałaś.Jak mam 1500 zł to jest ok ,takie czasy niestety ,trzeba to przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alayo, a Ty dzierżawisz kawałek powierzchni w markecie ? Czy sklepik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile płacisz za kawałek wydzierżawionego skrawka podłogi na terenie marketu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila pomorskie
mam wydzierżawiony lokal 25m za 1100zł ( i w to wchodzi woda,prąd itp) Przekwalifikowałam się z odzieżówki na drobne AGD ( suszarki,lokówki,prostownice, żelazka czajniki , Mopy : wszystko co przyda się w domu. Bo odzieżówka bardzo kiepsko stoi w tym czasie, padają jak muchy, a do Ptaka czy innych miejsc jest albo daleko albo muszą się składać wszystkie w mieście na jeden autobus co skutkuje tym samym towarem na każdym rogu. Nie mogłam za bardzo ryzykować. miałam na rozpoczęcie działalności 10tys ( mąż harował w Szwecji na to)Kupiłam regały metalowe, zapłaciłam kaucje , metkownica,lada,itp i zostało mi w sumie 6000 na towar ;/ wiec znalazłam hurtownie w takiej dziurze gdzie nikt nie jeździ nakupowałam tylko to co by się przydało i co jest dobre gatunkowo. Zawaliłam towarem lokal (dosłownie) , I teraz jakoś mi idzie :-) Sorki za błędy ortograficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaya
W sklepie sprzedasz karton tych samych rzeczy? To chyba musi być duże miasto. Zamawiasz przez net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamila pomorskie
a moge zapytac co robisz z reklamacjami? Oddajesz do hurtowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktoś jeszcze???
wypisz na kartce pytania dotyczące biznesu i spróbuj na nie znaleźć odpowiedź na przykład: 'co zrobić żeby klienci więcej kupowali ?'. odpowiedź na pytanie znajdziesz bezpośrednio w internecie, książkach, lub przejdziesz się po mieście patrząc gdzie jest dużo klientów i dowiesz się co ich tam przyciąga. w najgorszym razie spróbuj wyfilozofować vel wywnioskować nie wprost odpowiedź z poszlak wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - do ktoś jeszcze???
Biznesik kiepsko idzie? Stąd tyle żółci? Kryzys kiedyś minie więc i Tobie będzie lepiej szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila pomorskie
na towar udzielam rocznej gwarancji , zastrzegam ze reklamacja może trwać nawet do 1,5 miesiąca , oddaje towar do hurtowni a oni do producenta , Nie ma z tym żadnego problemu tylko musisz dobrze trzymać z hurtownikiem , ja np robię bezpośrednie zamówienie u hurtownika a on jak już ma mój towar odkłada go na magazyn i wysyła mi SMS żebym po niego przyjechała :-) Ostatnio zaopatrzyłam sie w towar który niedługo wypuści media expert tanie loko suszarki , ale będą mieli je droższe hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklepokarka
u mnie utarg ok 10 tyś. mies ale lokal 3 tyś. Więc ogółem lipa. Zarabiam ok 2 tyś miesięcznie. Masakra siędzę 6 dni w tyg. w sklepe. Jak bym poszła do kogoś to chyba bym lepiej zarobiła. Jescze jestem na niskim zusie jak mi się skonczy zamykam działalnośc. Sklep z odzieżą (polscy producenci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaha 10tys obrotu
a 3tys czynszu ojejejej Pisze ostatni raz Zabierajta te swoje buraczane dupska do roboty w polu! Nie potrafisz liczyć to sie za to nie zabiraj. Im predzej jedna z drugą to zrozumie, tym lepiej. Narka hehehe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjjjuszka
jestem tu pierwszy raz. Jakieś dziwne to forum a zwłaszcza ostatnie strony tego tematu. O co tu chodzi ? Jedynie Kamila z pomorskiego pisze sensownie. A do Kamili naprawdę sprawdz jak jest z kasą fiskalna ja musiała wprowadzic fiskalizacje po przekroczenu 20 tyś obrotu ( juz ktoś tu to napisal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamila pomorskie
dziękuję bardzo za info i pozdrawiam. A ty Kasiu sama idz do pługa i już się tu nie pokazuj. Zresztą sama obiecałaś, że już ostatni raz piszesz. Trzymamy cię za słowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie z tą kasą jest tak,że w pierwszym roku masz limit 20 tys jeżeli go nie przekroczysz to w nastepnym masz 40 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddytr
import i dystrybucja odzieży dla dzieci i niemowląt www.teddytrade.com polecam kombinezony dzieciece po 45 złotych !!! Ceny hurtowe: SP4 11,00 pln ( organic cotton ) SD1 9,00 pln BDR1 6,80 pln DBS1 20,00 pln KB1 35,00 pln SP3 9,50 pln KBZ1 45,00 pln BKR1 20,00 pln ( cena za 4 pack ) SL1 1,20 pln teddy.trade@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktoś jeszcze???
to była propozycja zabicia nudy w sklepie. czy widzisz coś złego w a) poszerzaniu wiedzy b) umiejętności znajdywania odpowiedzi na nurtujące pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzażenowany
Ludzie nie wiem czy wiecie, ale ciągle oskarżacie jedną osobę o pisanie obraźliwych postów a to jest już oczernianie bez posiadania wiedzy na dany temat... Czytam ten topik już od dawna (chociaż nigdy nie znalazłem tutaj dobrych ofert i po zobaczeniu Waszych cen kopara mi opadała ) i ciągle dowalacie się do jednej osoby. Nie wiem dokładnie kim jest, co robiła i mi nie zależy, ale bądźmy ludźmi poważnymi... Jeśli macie jakieś podejrzenia to piszcie do moderatora i wam powie czy to ta sama osoba... Takie pisanie imion jak nie wie się kto pisze jest żenujące i godne pogardy. Jeśli same się nie zapytacie to ja to zrobię i może wtedy moderator napisze, że to Wy same piszecie i sobie same odpisujecie a to już będzie przykre. Widziałem już na tym forum takie sytuacje także jeśli ktoś chce sobie narobić wstydu to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila pomorskie
w ten sposób pokazujecie swój niski poziom inteligencji, przyszłam na to forum żeby się czegoś dowiedzieć o prowadzeniu własnego interesu, a widzę tylko kobiety które jęczą że maja źle bo przyszedł kryzys , i te które nie chcą doradzić bo boją się konkurencji, i te które robią sobie zabawę z tego tematu. żal , no trudno są ludzie i taborety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest miarą biznesmena ?
wiecie na czym polega prawdziwy biznes ? na umiejętności odpowiadania na pytania. pracownik jest od tyrania, pracodawca biznesmen od odpowiadania sobie na pytania w co zainwestować 10kzł żeby po 6 miesiącach zarobić 60kzł ? w co zainwestować 60 kzł żeby zarobić 600kzł ? w co zainwestować 600kzł żeby zarobić 60mln zł ? jaki towar kupić żeby mieć najlepszą sprzedaż w mieście ? gdzie na świecie znaleźć hurtownię z tanim towarem ? co zrobić żeby nie płacić podatków ? co zrobić żeby wyleczyć się z raka ? co zrobić żeby w 5 minut dolecieć na księżyc ? jeśli rozgryziecie skąd wziąć wiedzę, jakie zastosować metody żeby umieć odpowiedzieć sobie na każde pytanie to finansowo jesteście ustawione do końca życia - to jest miara prawdziwego biznesmena, bizneswomen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remanent w sklepie internetowy
Mam pytanie o remanent w sklepie internetowym z odzieża używaną. Zanioslam dokumentu do księgowej do rozliczenia z działalności do pitu, a pani pyta czy robiłam remanent ,czy ktoś może mi odpowiedzieć czy robi , bo ja w zeszłym roku nie robiłam, nic księgowa nie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jeszcze swój adres
a dostaniesz nagrodę z US głupia pipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalonyawtobus
Ktos tu szukal ludzi oszukanych przez Euro-cos tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteście zainteresowani odzieżą z Anglii odwiedźcie naszą stronę http://www.multibazaar.pl/. Prowadzimy firmę handlową w Wielkiej Brytanii. Możemy pomóc w dostawach odzieży, obuwia dla dorosłych i dla dzieci oraz dodatków i akcesoriów. Mamy dostęp do wielu dostawców odzieży dla osób w każdym wieku. Duży wybór odzieży a szczególnie obuwia dla dzieci Marvell, Disney itp. (100% Oryginalne z metkami i hologramem). Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawaria
multibazar jak masz camp devid nowa kolekcje to biore???dobry chandlowiec musi miec to czego klient potrzebuje a nie to co przez przypadek tanio kupil aby dalej opchac..jak masz to daj znac..biore odrazu koszule t-shert itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 sklepy moje
dobry chandlowiec musi miec to czego klient potrzebuje a nie to co przez przypadek tanio kupil aby dalej opchac.. właśnie o to chodzi w marketingu: marketing - HANDEL aktywny, wychodzący naprzeciw potrzeb klienta, próbujący odgadnąć skryte potrzeby klienta, usiłujący te potrzeby uświadamiać oraz pobudzać http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×