Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość nicky
pobiegałam popatrzyłam nic nie kupiłam odwiedziłam przyjaciółkę wypiłam i zamówiłam na necie bo trafiłam obniżkę -40% na interesujący mnie asortyment ale ja mam auto na gaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
a sukienki rozkloszowane w większych rozmiarach - no naprawdę nie wiem ale jakoś tego nie widzę. poszerzały by? po mojemu pomysł cieńki... i nie wiem jak jest z towarem xxl na necie - normalnie rozmiarówka to s-xl przy czym xl to nie jest za duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość słodziak
kurtki możesz kupić na sztuki w tej samej cenie. Kiedy zrozumiecie ze przy takim rozdrobnieniu detalu nikt nie zarobi? Każda otwiera butik jak na zesranie a potem pytania co dzień jak tam idzie handel heheh. A co chcesz się uspokoić że u innych tez tak c*****o jak u ciebie i nie ma się co łamać? po co się oszukiwać i dręczyć? Tak to jest miłe panie jak się ma w kieszeni 50tys i się chce biznes otwierać ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
już napisałeś co wiedziałeś o 12 w nocy? musisz mieć cholernie nudne życie jak o północy włazisz na forum gdzie nie masz pojęcia o czym piszesz... a jedź sobie 400km w jedną stronę i kup jedną kurtkę jak sprzedadzą, ja wiem że nie kupisz... jak nie podoba się na naszym forum to spadaj w buraki gdzie twoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenaxl
Polak jak się nie pokłóci, to od stołu nie wstanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawcz
A reklamujecie się? Czy czekacie na klienta? Pytam. Nie atakuje, po prostu jestem ciekaw jak to u Was wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość słodziak
Jak mieszkasz na jakimś zap**dowie to masz 400km. Nie frustruj się. Lepiej nie będzie.Relax. A teraz lecę bo mnie kret w majty całuje. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
a to nowość w Polsce nie ma miast 400km od łodzi... kup se mapę najlepiej my zamkniemy nasze sklepy a wszyscy będą jeździć po majtki do łodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość słodziak
NIK do Łodzi jeździć nie musi. Nie ma takiej potrzeby. Każdy ma pod nosem sieciówki, które was jedzą aż w końcu zjedzą. Możesz zamówić przez smartfona ze stockiem online. Zaczęli robić głębokie przeceny. Można zec jak na zachodzie przy zmianie sezonów -70%. Także niedługo nawet majtki będzie wam trudno sprzedać. Nie żebym miał z tego radochę. Nie po to to piszę. Tak zmienia sie rynek. Chyba ze chce wam sie siedzieć po tych swoich budach za 3 tysiące na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wekslerka
U nas świetnie sprawdziła się hurtownia Glo-Story. Tutaj http://www.glo-story.pl/ są na nią namiary. Mają 500 modeli odzieży dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Przyznam, że przyciągnęły mnie tam atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak również bardzo proszę o podesłanie mi ofert z ładna odzieżą wloska damska typu by o lala, lucca, i nie tylko. Mój mail: martaderewecka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę lubiewpupe@lacha.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowym problemem takich butików jest to,ze maja niemal identyczny asortyment i dosc maly wybor kolorow i rozmiarow.Jest sporo ludzi ,dla ktorych najwazniejsza jest cena,ale calkiem sporo takich dla ktorych wazne jest aby bylo to cos innego.No ale w butku nie da sie miec kompletnie innej odziezy bo ona jest duzo drozsza i wlascicielki nie stac byloby na kupno takiej.Ja sporo kupuje,ale nie w buitkach ,a w markowych sklepach( typu Tommy,H.),czasem zdarza sie,ze w sieciowkach W butikach nie sa najlepszej jakosci,a poza tym sprzedawczynie sa zbyt nagabujace.Przynajmniej ja sie z tym spotkalam.Jezeli chodzi o sieciowki to jest ich w duzych miastach sporo imaja szeroki wybor wiec i tak nie bedzie tak,ze wszyscy chodza w tym samym.Opisalam tylko moje wrazenia.A i w butiku znalazlam swietne sukienki sylwestrowe,jakich nie mieli nawet w markowych sklepach.Takie troche jak na oskary,błyszcące,różne kolory,ozdoby ,ale super uszyte,niedrogie bo po 120-250 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się zdecyduj czy były ciekawe sukienki czy nie było wyboru kolorów i rozmiarów? bo tak piszesz, że w końcu nie wiadomo o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas turek otworzył mały kebab i robi 4000 obrotu dziennie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ModaXxl
Hej. Jak tam interes sie kreci? Jak wyszedl styczen? Nicky to Ty tak zamilklas? Jak handel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł. Tu masz namiar do dobrej hurtowni, która się zajmuje oferowaniem skór, tkanin i dodatków kraiwieckich: http://mtk.com.pl/ super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Moja Droga, już nie mam sił pisać jak tak na nas tu naskakują... jak ktoś woli sobie przez smartfona zamówić proszę bardzo. to jest forum dla dziewczyn co chcą pogadać ale najwyraźniej przeszkadza to o 12 w nocy niezainteresownym tematem gościom. no to zamilkłam i zajęłam się czytaniem książek... oraz grypą bo mnie dopadła. trochę widziałam na nowych bluzkach na wiosnę połączenie kwiatów (duże) oraz motyli (średniej wielkości). nie wiem czy to trend na wiosnę? wygląda ładnie, delikatnie... w lutym kupuję elle i hot moda - powinni już napisać coś o wiośnie. nie zawsze się sprawdza ale inspiruje... a Wy coś kupujecie z babskich gazetek specjalnie w celach nazwijmy to "naukowych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość moda xxl
Hej. Jak tam idzie handel?? U mnie średnio, rewelacji nie ma ale źle też nie jest. W piątek wybieram się chyba po towar, a w weekend przenosze się do lepszego-wiekszego lokalu :) a co tam u Was?? strasznie tu cicho się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Ja to kópóje ciongle pszyjaciułke bo tam som fajne żeczy. Som ciuszki i pszepisy na ciasta. I nawet kawały som jak se przeczytałam to ze śmiechu naormalnie popóściłam draske po majtkach. Monsz to tszy dni sie zemnie śmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
ja kupiłam elle i wyczytałam, że: 1. modne będą lata 20te, 30, 40, 50, 60, 70, 80 i 90te oraz 2. kolory: błękitna laguna (niebieskie) kolor purpury (fiolety) różowa pantera (różowości) pomarańczowe miłość, szmaragd i krokodyl (zielenie) czekolada no i tyle mi elle pomogło... a na nowościach widzę motyle i wzory etniczne ale raczej delikatne nie ostre zygzaki, takie bardziej w typie "indiańskich wisiorków" osobny temat to kratki, paski i groszki i to by było chyba tyle pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie katastrofa od poniedziałku utargi po 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość moda xxl
SWIETA IDĄ to może cos lepiej będzie. U mnie rewelacji tez nie ma,ale cos tam sie sprzedaje. Ciekawa jestem co tam na Głuchowie maja, czy uda mi się cos w piatek znaleć. Nicky a jak u Ciebie sprzedaż?? U mnie własnie kratka i groszki schodzą najlepiej,jeszcze jednolite a wzory to nie koniecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
powiem szczerze, że mam troche rodzinno-zdrowotnych komplikacji więc sie handlem nie przejmuje. tym bardziej, że u nas to zima leży, ja mam lepiej w okresie wiosenno-letnim. mówisz, że groszki i kratka? u mnie się podobaja kwiaty, ale to każdy ma inaczej ;) Święta w tym roku będą wcześnie, więc u mnie słabiej pójdzie. Handlujesz typowymi płaszczami wiosennymi? bo u mnie to kurtki jesienne owszem, ale potem na wiosnę chodzą w kurtkach nie wiem czy brać płaszcze. na razie widziałam rękawki 3/4 ale już w towarze widać oznaki wiosny ;) luty to jeszcze tylko 3 tygodnie a potem już z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
dodam jeszcze, że nie załapię się na podatek od handlu detalicznego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srednio to ile dla ciebie?;) bo dla mnie to obroty rzędu 900zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu Nowa od 3 lat prowadze butik ,oczywiscie na poczatku to co zarobilam to wszystko w towar, po roku ogolnie ok zarabiałam ale teraz styczen luty to jest jakas masakra , od poniedzialku 160zł.Czy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam tez handel bardzo sie sypnal od stycznia. porownujac z ubieglym rokiem to obroty spadly podwojnie. nie wiem co moze byc przyczyna. styczen, luty, marzec to miesiace, w ktorych sprzedaz byla dobra. w pozniejszych miesiach obroty spadaly. w wakacje calkowita posucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×