Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość nicky
no ja mam na mysli że śnieg dzisiaj padał i slisko od tego śniegu było... ruszałam ze świateł przód stoi a tył prawo lewo... na jednej ulicy 6 x światła miałam... myslałam że nie dojadę... nie wiem może rzeczywiście ta dziewczyna bierze towar za 2 tys i jej świetnie idzie? może ma aż takie przebicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermesek
Zerknijcie na to - http://www.aoutlet.pl/ Porównujcie stawki - czasami sklepy sprzedające na mieście nie mają dostępu do takich stawek, z jakich mają możliwość skorzystania klienci internetowych sklepów. Tak więc bez pochopnych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak u Was początek roku bo u mnie fatalnie, ludzi nie ma kompletnie ;/ zrobiłam mega wyprzedaż , ale cóż z tego skoro nie ma kto zajrzeć do sklepu (zaznaczam sklep mam w samym centrum miasta) i jestem mega zdołowana tym cholernym styczniem i lutym bo sprzedaży nie ma a opłaty kosmos... kiedy ruszacie po nowy towar? Ja chyba póki co wysprzedam sie z tego starego Pozdrowionka!! Butik94 jak u Ciebie? Polepszyło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasica
Hej.a czy jest tu ktos kto handluje torebkami damskimi i bizuteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazukiiii
Butik z fajną, dobrą i fajnej jakości odzieża ma duże szanse na przetrwanie. Trzeba tylko działać i promować się od jak najlepszej strony. fajny produkt np do prezentu gadżetowego dla kontrahenta/ współpracownika. Parasolka z http://senz.pl/ po samej ofercie i zdjęciach widać, że jest to produkt wysokiej jakości, który skutecznie ochroni przed wiatrem czy deszczem - stad też nazwa antysztormowy ;D Fajnie bo coś innego, innowacyjnego i przydatnego. Trzeba pozostawiać dobre wrażenie, nie tylko na klientach butiku ale i na współpracownikach/partnerach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. Nicky ta dziewczyna bierze towar za 2tys dlatego ze na wiecej poprostu nie ma kasy. W ogole po pierwszym miesiacu taka zadowolona, ze udalo sie sie z samego poczatku odlozyc, a pozniej sie okazalo ze odlozyla bo tesc dal jej kase na towar-no dla mnie to tragedia, ale niech tam sobie robi co chce. Butik89 u mnie tez poczatek jest fatalny, ludzi moge na palcach liczyc. Modle sie aby chociaz na oplaty w tym miesiacu zarobic, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Dziewczyny, każdy mijający dzień stycznia przybliża nas do jakiejś nadziei na lepsze dni... to juz prawie 10 potem szybciutko będzie 15 i 20, a to już jakby koniec miesiąca... ja miałam dzisiaj odczytany gaz (ogrzewanie domu) teraz czekam na rozliczenie. nawet nie modle się żebym na opłatę za gaz zarobiła... ale i tak jestem dumna z siebie bo załatwiłam dzisiaj sprawę w Urzędzie Miasta. taki mały sukcesik. MOje Drogie, byle do przodu. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A jeszcze mam pytanko : jak robicie wyprzedaże to o ile przeceniacie? -20, 30 czy 50 procent? ja to nawet sprzedaję sweterki z 75 przecenione na 40, normalnie płakac mi się chce ale patrzę , żeby mieć kasę na nowy towar to może coś wycisnę... a jak Wy przeceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik89
Ja głownie ok 20-30 % zależy na czym,a niektóre rzeczy ktore wiszą dłużej to nawet i 50% lepiej żeby odzyskać zamrożone pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik94
Hej dziewczyny! Jest jeszcze gorzej ale nie przezywam bo juz sie nastawilam,ze zarobie tylko tyle co na oplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tej pory mialam 20% ale od poniedzialku 40 bo nie mam na towar a kobietki dopytuja o cos nowego . Jak myslicie kiedy cos ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdoIfina
Nie oszukujmy się: klientki idą do przymierzalni po to, aby sfotografować metki. U nas mierzą, a kupują w necie, dlatego nie ma co liczyć na progres, będzie co raz gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
No własnie ja zamieżam w moich pszymieżalniach zawiesic kartki zakas fotografowania. Spszedarz chyba bendzie lepsza mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ModaXxl
Hej. A ja bylam w piatek po towar. I powiem Wam, ze dobrze zrobilam. Sprzedaz tragiczna byla, a wczoraj jak juz nowy towar jest to sie ruszylo, bo juz chodzili i sie dopytywali kiedy cos nowego-oczywiscie mowie tu o stalych klientkach a nie o marudach ktore mierza i nigdy nic nie pasuje. Stare bluzki chyba tez przecenie aby pieniadze odzyskac. Trzeba zbierac na kolejny wyjazd. Ja sadze ze w tym tyg powinno sie ruszyc, bo mrozow nie bedzie, zabawy karnawalowe, choinkowe i dzien babci. Przynajmniej mam taka nadzieje. A Wy jak myslicie? Nicky a jak u Ciebie? Ruszylo sie cos? Kiedy po towar jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
a ja bspędziłam 3 ostatnie dni na wyszywaniu krzyzykami - znalazłam starą robótkę, którą postanowiłam dokończyć... eeeeeech.... za brakujące nici zapłaciłam 50 złotych. a dzisiaj byłam w zakładzie ramiarskim i za prostą ramkę 23 cm x 24 cm powiedzieli 80 złotych, no mnie zatkało... ale se hobby znalazlam ;) do łodzi jadę w przyszłym tygodniu. nic nowego poza tym ;) pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
O Borze jake te ramki drogie! Faktycznie te chobbi se wybrałaś hihi ja to wole se towaru kópić nisz na takie p*****ly wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Widzisz Janinka masz rację jaka ja durna jestem... dlatego ramki jeszcze nie zamówiłam i se chyba towaru kupię. Majtek dokładnie. Pozdrawiam, Twoja Nicky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
No co po co ta mowa nienawiści mi majtaski schodzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
no mnie też. a jak nie sprzedam to ubiorę. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
czesc dziewczyny a myslicie czy sprzedasz lateksowych i skurzanych ciuchuw seksownych sie oplaca bo nie wiem czy w to whodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ModaXXL
Hej. Jak tam u Was handel w tych cięzkich miesiącach?? U mnie cienko, ludzi bardzo malutko, kupować też za bardzo nie chcą Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowybutik
Kochani chce otworzyć butik ,wiem, ze nie jest to dobry moment ,ale musze zaryzykować, zostałam bez pracy i mam możliwość skorzystania z dotacji, proszę pomóżcie bo chce spróbować, skąd brać ciuchy, jakieś sprawdzone miejsca ?? Będę wdzięczna, za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ronin
Z dotacji? Hahahhaa daj sobie spokój. Szkoda czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Kochana, zrozum, że na tym forum nie dajemy gotowego przepisu na prowadzenie sklepu. to jest forum dla dziewczyn, które codziennie zmagają się z tematem własnego sklepu i potrezbują o tym pogadac. a nie dla tych, co chcą dostać na gotowo bez własnej pracy. nie dajmey przepisów na sprawdzone hurtownie. nie móimy co masz sprzedawać żeby zarobic. nikt nikomu nic nie daje bez pracy. otworzysz, zaczniesz płakać że nie idzie, zapraszamy, pocieszymy. Moda xxl: przypominam, że trzeba kupić szampana, za tydzień mamy święto na forum, trzeba uczcić... ludzi nie ma chociaż pogoda sprzyja, chyba wszędzie handel leży. nawet Janina szuka nowych pomysłów - muszę przyznać że nieźle jej poszło tym razem. ja lateksu jeszcze nie wymysliłam, a myślałam że tak dobrze mi idzie... Butik 94: znowu pojawia się temat zakładania butiku z dotacji, może powiesz koleżance co o tym myslisz? masz chyba najwięcej z nas komentarzy w tej chwili? jak idzie u Ciebie? pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowybutik
Nicki dzięki za radę masz zdecydowanie racje nie chce tutaj uzyskać gotowego przepisu na sukces bo wiem, ze każda z Was cieżko na to pracuje i na swój muszę zapracować sobie sama, proszę o drobne rady na start to wszystko bo zdaje sobie sprawę , ze nie będzie łatwo. Wierze po prostu, ze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Chcesz dobra rade na start? Przeczytaj ze zrozumieniem poprzednie wpisy na tym forum. Zacznij od początku albo od końca. Masz 524 strony bardzo dobrych rad na start. Duża kawa i do roboty. Jak chcesz otwierać włąsny sklep przygotuj się na ciężką pracę. A z dotacji otwórz lepiej kebaba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowybutik
Dzięki kochana czytam i czytam.. A Kebab nie bardzo , preferuje zdrową żywność :) Juz w które opowiem jak mi poszło , myśle, ze jak Państwo w końcu cos daje to trzeba brać , kasa przyda się na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ModaXXL
Nicky a cóż to za okazja aby szampana kupić?? chyba coś ominęłam Już moja sąsiadka otworzyła z dotacji, bo Państwo dawało i niby jej swietnie idzie, a odstępy miedzy nowymi dostawami to 3 miesiące, wow, no super musi iść. Mało tego lata po konkurencji szukając sobie bluzki i po szmateksach :D bo przecież u siebie tak tanio nie kupi, a obgaduje ludzi ,że marudni, nie chcą kupowac i po szmateksach latają,a sama to robi mając swój sklep, dla mnie nie do pomyślenia Idę dalej odpoczywać, bo ruch u mnie żaden! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zalozylismy sklep z odzieza uzywana i posklepowa. zaopatrujemy sie w markowe ubrania z www.wilowscy.pl/ - jako ze kupujemy tylko najlepsze ubrania i w dobrym stanie - mamy mase zadowolonych klientow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×