Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość po 10 zł moze byc
21:03 [zgłoś do usunięcia] jhsat witam wszystkich. Czy mozna znalezc gdzies odziez damska (hurt oczywiscie) w cenie do 10 zlotych? po 10 zł moze byc , ale musisz wziaść cały kontener z Chin niej sie nie oplaca bo cło i transport to kilka tysiecy ponad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zacząć własny interes. Mianowicie chcę sprzedawać markowe ciuchy ale otwierając stoisko na targu muszę mieć jakieś licencje czy mogę sprzedawać je bez tego? Jak to jest w kwestii prawnej? Oczywiście miałabym paragony czy też faktury kupna, ale czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zacząć własny interes. Mianowicie chcę sprzedawać markowe ciuchy ale otwierając stoisko na targu muszę mieć jakieś licencje czy mogę sprzedawać je bez tego? Jak to jest w kwestii prawnej? Oczywiście miałabym paragony czy też faktury kupna, ale czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zacząć własny interes. Mianowicie chcę sprzedawać markowe ciuchy ale otwierając stoisko na targu muszę mieć jakieś licencje czy mogę sprzedawać je bez tego? Jak to jest w kwestii prawnej? Oczywiście miałabym paragony czy też faktury kupna, ale czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zacząć własny interes. Mianowicie chcę sprzedawać markowe ciuchy ale otwierając stoisko na targu muszę mieć jakieś licencje czy mogę sprzedawać je bez tego? Jak to jest w kwestii prawnej? Oczywiście miałabym paragony czy też faktury kupna, ale czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zacząć własny interes. Mianowicie chcę sprzedawać markowe ciuchy ale otwierając stoisko na targu muszę mieć jakieś licencje czy mogę sprzedawać je bez tego? Jak to jest w kwestii prawnej? Oczywiście miałabym paragony czy też faktury kupna, ale czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zacząć własny interes. Mianowicie chcę sprzedawać markowe ciuchy ale otwierając stoisko na targu muszę mieć jakieś licencje czy mogę sprzedawać je bez tego? Jak to jest w kwestii prawnej? Oczywiście miałabym paragony czy też faktury kupna, ale czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wystarczy
02:56 [zgłoś do usunięcia] marta9022 (marta9022@wp.pl) Chciałabym zacząć własny interes. Mianowicie chcę sprzedawać markowe ciuchy ale otwierając stoisko na targu muszę mieć jakieś licencje czy mogę sprzedawać je bez tego? Jak to jest w kwestii prawnej? Oczywiście miałabym paragony czy też faktury kupna, ale czy to wystarczy? tak wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuuttweq
Czy możecie nie dodawać po kilka razy tych samych postów? Wystarczy wcisnąć raz wyślij wypowiedź i ona się pojawi po kilku minutach. Nie trzeba wciskać 10 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina kafe
nie nasza ze wciskacz i pokazuje bład apost leci nie jestesmy wrozkami zeby wiedziec czy poszlo czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina kafe
nie nasza ze wciskacz i pokazuje bład apost leci nie jestesmy wrozkami zeby wiedziec czy poszlo czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
u mnie mil zaskoczenie ;) wczoraj i dzis pada a ludzie i tak chodza i kupuja;) -cale szczescie;))) pozmienialam wsklepie poprzenosilam regaly i zrobilo sie zupelnie inaczej ;)) mam cale dwa regaly torebeczek takze jest w czym wybierac i klientki tylko przebieraja i wybieraja odpowiednia dla siebie:)jest szal na koszyczki ;)) a co do rzeczy to roznie bo sprzedaje te z naramkami i te z dlugimi rekawami.Pozdrawiam was i ide pomiotelke zamiatac podloge hiih buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a ja mam takie pytanie.Mianowicie chciałabym wprowadzić do mojego sklepu torebki ale tanie.Miałam na początku z tych drogich ale nie bardzo szło,wszyscy patrzyli na cenę. CZy ktoś z Was ma namiary na naprawdę tanią hurtownie torebek (jestem z woj. śląskiego) może być hurtownia internetowa.Jak coś to proszę na maila anuszka21@o2.pl Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiutqw
Posty się pokazują ale trzeba chwilę poczekać i do tego nie trzeba być wróżką, :-) zwłaszcza że w spisie tematów to widać. TAKEŻ MÓJ APEL!!! NIE DODAWAJCIE TEGO SAMEGO PO 10 RAZY! ZACZEKAJCIE PARĘ MINUT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne skad wiesz ze sie pokazu
jak po kliknieciu na dodaj bojawia sie błąd numer i przez godzine nie widzialam zeby cokolwiek poszło , kafe działa bezndziejnie jak chuj i to i ch wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne skad wiesz ze sie pokazu
jak po kliknieciu na dodaj bojawia sie błąd numer i przez godzine nie widzialam zeby cokolwiek poszło , kafe działa bezndziejnie jak chuj i to i ch wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie , z ta odzieza za 10 zlociszy to nie zart.chcialam sie dowiedziec czy mozna zaopatrzec sklep w odziez tak tania bo z tego co ja wiedzialam to nie za bardzo ale roznie bywa...Wiec do sedna...Mam mozliwosc sprowadzenia roznego rodzaju odziez damska i sprzedawac ja w detalu DO 10 zlotych za sztuke,moga to bys np. stringi(rozne wzory)za 1 zl/szt,bluzki roznego rodzaju 8-10-12 zlotych za sztuke,itd,oczywiscie nowe z metka.I zastanawiam sie czy to mialoby sens,poniewaz ludzie sa za lumpeksami.Piszcie wasze zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze by tak Hurtownie otworzyc......Wiecie jakie sa koszty mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Obecnie wychowuję córeczkę ,która ma 6 miesięcy .Postanowiłam dla niej zmienić coś w swoim życiu,nie chcę już pracować po 12 h na dobę ,bo nie wyobrażam sobie nie widzieć mojego aniołka tak długo.Po ślubie przeprowadziłam się do małego miasteczka około 9 tys mieszkańców i chciała bym coś otworzyć swojego .Zastanawiam się nad sklepem z ciuchami ,tylko nie wiem czy lepiej damskie ,a może sam asortyment dla niemowlaków?Waszym zdaniem w jakim miesiącu najlepiej otworzyć biznes? a może ktoś z was podpowie mi co innego się opłaca otworzyć? Jeśli ktoś z was będzie miał ochotę i czas żeby mi odpowiedzieć z góry dziękuję >ŻYCZĘ SUPER UTARGÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Obecnie wychowuję córeczkę ,która ma 6 miesięcy .Postanowiłam dla niej zmienić coś w swoim życiu,nie chcę już pracować po 12 h na dobę ,bo nie wyobrażam sobie nie widzieć mojego aniołka tak długo.Po ślubie przeprowadziłam się do małego miasteczka około 9 tys mieszkańców i chciała bym coś otworzyć swojego .Zastanawiam się nad sklepem z ciuchami ,tylko nie wiem czy lepiej damskie ,a może sam asortyment dla niemowlaków?Waszym zdaniem w jakim miesiącu najlepiej otworzyć biznes? a może ktoś z was podpowie mi co innego się opłaca otworzyć? Jeśli ktoś z was będzie miał ochotę i czas żeby mi odpowiedzieć z góry dziękuję >ŻYCZĘ SUPER UTARGÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Obecnie wychowuję córeczkę ,która ma 6 miesięcy .Postanowiłam dla niej zmienić coś w swoim życiu,nie chcę już pracować po 12 h na dobę ,bo nie wyobrażam sobie nie widzieć mojego aniołka tak długo.Po ślubie przeprowadziłam się do małego miasteczka około 9 tys mieszkańców i chciała bym coś otworzyć swojego .Zastanawiam się nad sklepem z ciuchami ,tylko nie wiem czy lepiej damskie ,a może sam asortyment dla niemowlaków?Waszym zdaniem w jakim miesiącu najlepiej otworzyć biznes? a może ktoś z was podpowie mi co innego się opłaca otworzyć? Jeśli ktoś z was będzie miał ochotę i czas żeby mi odpowiedzieć z góry dziękuję >ŻYCZĘ SUPER UTARGÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie wychowuję córeczkę ,która ma 6 miesięcy .Postanowiłam dla niej zmienić coś w swoim życiu,nie chcę już pracować po 12 h na dobę ,bo nie wyobrażam sobie nie widzieć mojego aniołka tak długo.Po ślubie przeprowadziłam się do małego miasteczka około 9 tys mieszkańców i chciała bym coś otworzyć swojego .Zastanawiam się nad sklepem z ciuchami ,tylko nie wiem czy lepiej damskie ,a może sam asortyment dla niemowlaków?Waszym zdaniem w jakim miesiącu najlepiej otworzyć biznes? a może ktoś z was podpowie mi co innego się opłaca otworzyć? Jeśli ktoś z was będzie miał ochotę i czas żeby mi odpowiedzieć z góry dziękuję >ŻYCZĘ SUPER UTARGÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśłi już chcesz wejść w temat odzieży to proponuję sukienki to dobry temat - zapraszam także do współpracy : www.vera-fashion.pl Reszta wg.woli znam osoby które rezygnują już z handlu odzieżą męską i dziecięcą a szukają czegoś ciekawego dla kobiet :) Jeśli zaczynać handel to proponuję w połowie kwietnia lub w maju albo od września ...ale każdy sezon jest inny lepiej najpierw 1000 razy wszystko przemyśleć niż dzialać pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Jeden i drugi pomysl jest dobry ale zapoznaj sie z rynkiem jakich sklepow jest u ciebie najwiecej i z jakim asortymentem... Mysle ze najgorszczy okres optwierania sklepu jest to styczen ,luty gdzie niestety w sklepach mamy przestoj...a najlepszy uwazam za kwiecien;)) Ja tez otworzylam w malutkim miasteczku w ktorym mieszkam od wrzesia i od wrzesnia mam tu swoj wymarzony butik:))) takze mamusko do dziela:))) POZDROWIONKA DLA WAS I MILEGO WYPOCZYNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysokiej jakości podróbki z chin: Shop By Category Abercrombie Affliction American Eagle Armani Adidas Baby Phat Bebe Burberry Burberry Handbags Balenciaga Handbags Coach Coach Handbags Calvin Klein Chanel Chanel Handbags Chloe Handbags Christian Audigier Christian Dior Christian Dior Handbags Coogi Crown Holder Jeans Diesel Jeans D & G D & G Handbags Ed Hardy Energie Jeans Evisu Jeans Fendi Handbags G-Star Gucci Gucci Handbags Guess Handbags Hollister Hugo Boss Hermes Handbags Juicy Couture Juicy Couture Handbags Just Cavalli Jordan Shoes Jimmy Choo Handbags Lacoste Loewe Handbags Lancel Handbags Louis Vuitton Louis Vuitton Handbags Laguna Beach Jeans Nike Shoes Mulberry Handbags Marc Jacobs Handbags Miumiu Handbags Okey Sunglasses Prada Prada Handbag Puma Shoes Ralph Lauren Polo Red Monkey Jeans Rock and Republic Jeans Seven For All Mankind Jeans Smet Clothing True Religion Jeans True Religion Clothing Thomas Wylde Handbags UGG Boots Versace Versace Handbags Valention Handbags YSL Handbags ceny 10 do 40 dolarów za sztuke, w hurcie, (to jest min 10sz) plus wysyłka. co myslicie o tym? warto sprowadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi podrobkami to trzeba uwazac,mozna miec problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcialam sprzedawac nowa odziez damska w cenach bardzo ekonomicznych .np bluzki do 10 zlotych/szt,kolczyki 1 zl/szt,stringi 1 zl/szt ,CO WY NA TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie myśle. To są rzeczy bezpośrednio z fabryk chińskich (oficjalnie to oryginały - ale wiadomo ze jak z chin to musza byc podrobki, no i ta niska cena) Większość tych rzeczy trafia bezposrednio do usa, tam maja najwiekszy zbyt. Ale rzeczy maja kuszące, np. buty nike nowy model co u nas nie kupi ponizej 350zł, wychodzi 31 dolarow czyli ok. 90zł, Jakość też jest dobra, osobiście widziałem, nie jestem fahowcem ale wydaje sie nie do odroznienia. przez urzad celny w małych paczkach (wartość do 1000$) w 99% przechodzi. Tylko jak tym legalnie handlować w polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie myśle. To są rzeczy bezpośrednio z fabryk chińskich (oficjalnie to oryginały - ale wiadomo ze jak z chin to musza byc podrobki, no i ta niska cena) Większość tych rzeczy trafia bezposrednio do usa, tam maja najwiekszy zbyt. Ale rzeczy maja kuszące, np. buty nike nowy model co u nas nie kupi ponizej 350zł, wychodzi 31 dolarow czyli ok. 90zł, Jakość też jest dobra, osobiście widziałem, nie jestem fahowcem ale wydaje sie nie do odroznienia. przez urzad celny w małych paczkach (wartość do 1000$) w 99% przechodzi. Tylko jak tym legalnie handlować w polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce raczej legalnie tego nie sprzedasz,to kombinacje... A poza tym ludzie teraz patrza przede wszystkim na cene,tzn. zeby kupic tanio,stad tyle ciucholandow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×