Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość darmowe oprogramowanie
a na alegro to zależy od głupoty ludzi sprzedaawałam po 20 złoty cos co inni maja po 45 ja nie sprzedalam nic oni sprzedaja setki miesiecznie , bo sa znani , a ludzie głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. W niedalekiej przyszłości chciałabym otworzyć własny butik z bielizną damską. Czy ktoś się tym zajmuje? Czy jest to dochodowe zajęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam butik z bielizną i z ciuchami, ten z bielizną ogólnie lepiej prosperuje niż odzieżowy. Jestem z niego zadowolona. mam chińskie staniki i majtki, piżama to róznie trochę polskich trochę tureckich, chińskich... teraz powinnam wchodzić w stroje kąpielowe ale przez tą pogode wszystko jest pokręcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowadze hurtownie
bielizne tez mam w ofercie jak bedziesz chciała moga cie wyslac ofke, ale nie tandetnej chinskiej , tylko niemieckiej i angielskiej wysokiej jakości nie jednorazowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim, którzy mi odpowiedzieli na pytanie o sklep internetowy. Mam jeszcze jedną prośbę: podpowiedzcie jak pozbyć się odzieży damskiej w małych rozmiarach, która już wyszła z mody. Wyprzedaję to w bardzo niskich cenach, ale to za długo już trwa. Czy można to sprzedać do lumpeksu, czy jakiś inny pomysł macie. Będę wdzięczna za każdą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie: czy ktoś z Was prowadzi lub prowadził sklep na allegro. Zastanawiam się nad tym pomysłem, ale podobno sklepy są widoczne dopiero po kliknięciu w odpowiedni link, o czym wie niewielu kupujących allegrowiczów. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. Wyprzedaję damskie, pozostaję przy dziecięcych i niemowlęcych. Szukam producentów, hurtowni z odzieżą dla dzieci 0-12lat, najchętniej w niskich cenach. Odzieży z postaciami z bajek, komplety na lato, ładne bluzy z polaru itp. Czekam na oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam pod Wrocławiem i nie mogę się zdecydować na miejsce w którym chciałabym otworzyć swój biznesik. Wrocław oznacza dużą konkurencję, ale na pewno sporą liczbę odwiedzających. W mojej miejscowości nie ma sklepu w którym można kupić bieliznę, ale w związku z niewielką odległością od Wrocławiu, bardzo dużo osób pracuje lub jeździ na zakupy do stolicy dolnego śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli macie jakieś ciekawe kontakty z hurtowniami lub do innych miejsc w których się zaopatrujecie i jeśli możecie się podzielić swoimi doświadczeniami, PLEASE dajcie znać na mojego maila. A jaką bielizną lepiej się zajmować? Tanią od chińczyka czy nieco lepszą, jednak cenowo dostępną dla wszystkich? Jaki metraż będzie najodpowiedniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie nie chcą kupować innej niż tą jak ją nazwałaś tandetną chińską rok temu jak otwierałam sklep weszłam w polską to do tej pory nie mogę jej wyprzedać. Podoba się ludziom ale jak widzą cenę to uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTA a jak myślisz Wrocław czy mniejsza miejscowość? A Twój salonik gdzie się znajduje, w małej czy dużej miejscowości? Jaki masz metraż sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także poproszę o maile na temat współpracy Planuje otwarcie butku z odzieżą. Podoba mi się właśnie Sabra i Miss Berge innych o podobnie dobrej jakości nie znam. Może Wy znacie jeszcze inne firmy. Myślę że nie mam wyjścia tylko jechać do tego tuszyna albo Nadarzyna i porozglądać się. Jak Wam idzie z własnym biznesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkar13
Witam wszystkich:)) Dostałam dotacjie z UP - radosc niesamowita ale trzeba czekać na pieniązki bo brakło akutat teraz :((( Mam nadzieje że do połowy czerwca się otworze. Również bedę miała bielizne damską tylko chińską bo robią naprawde coraz lepsze rzeczy. Rok temu kupiłam sobie biustonosz w sklepie za 15zł a Wólce ten sam jest za 3zł w hurcie!!!!!!!!!!! W porównaniu cen w ptaku , tuszynie i Wólce to Wólka 50% taniej. Byłam w sobote w ptaku na gali chińskiej i mają taki sam towar jak wólce tylko duże różnice w cenach. Oprócz chinkich hal w Wólce to są równiez super ciuchy ( niedrogie) z Turcji , Francji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kto to nosi
ale ja biustonosza za 15 zeta bym nie zalozyla wole zaplacic 30 albo 50 i mam markowy z triumpha ktory mam juz 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie mają inne podejście do tego, bynajmniej w moim nieście mówią,że za 50 zł będą mieli 3 staniki zamiast jednego.... Dla mnie to jest obojętne co sprzedaję, ważne,że idzie :) Nie wejdę w towar, który u mnie schodzi sporadycznie:) Ja otworzyłabym w małym mieście. ja nie kupuje tych staników za 3 zł bo już parę razy się nadziałam, zawsze w paczce 2 miałam do odrzutu. uważam,że ogólnie wszystko jest tańsze w Wólce niż w Łodzi.... A co do wyboru to na hali chińskiej w ptaku nie ma nic ciekawego. ja wole kupować na warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, mam takie pytanie, chciałabym sprowadzac z UK odzież markową typu Nike,Adidas i otrzymałabym na to paragon zakupu. 1.W jaki sposob będę się z tego rozliczała będąć na ryczałcie? Czy jesli sprzedam daną rzecz za 100zł to od tych 100zł płacę podatek tak? 2.Czy majac sklep na ryczałcie i sprowadzając odzież z UK wystarcza mi tylko paragony zakupu do rozliczenia? Dziękuję i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnaś miec fakture
powinnaś miec fakture , bo jesli tamta osoba ma nip europejski niepłacisz vatu, a placisz vat tak , vat od sprzedazy - minus vat od zakupu, w skrócie mówię , jeśli masz fakturę zakupu , czyli vat od sprzedazy - minus vat naliczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję Pani za udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. Jezeli mam swój polski NIP to wystarczy,ze wezmę fakrurę na ten mój NIP czy potrzeba czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcesz kupować za granic
jeśli chcesz kupować za granicą , bez VAT to musisz mieć nip europejski , skłądasz wniosek w US, i do starego nip , wydają zaświadczenie z NIP z PL dopisanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuję producenta bielizny LENKA (taka metka jest wszyta na majtkach). Szukam w necie ich strony ale niestety nie ma (albo ja źle szukam). Mam sklep z bielizna i ostatnio w PTAKU zakupiłam kilka sztuk stringów właśnie tego producenta - są dobre gatunkowo w dobrej cenie i mają wreszcie normalne rozmiarówki (nie tak jak chińskie stringi :) ). Będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcesz kupować za granic
bardzo mało znana marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcesz kupować za granic
znalzłam tylko w jednej hurtowni jedną koszulkę ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKA to jest chińska firma, mi też zdarza się mieć rzeczy tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kto by pomyślał, że chińska. Dziękuję za uświadomienie. Czyli muszę szukać u importerów - jeśli macie jakieś namiary na kogoś kto w hurcie sprzedaje bieliznę tej firmy to fajnie będzie jak się nimi podzielicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę załatwic z chin
albo załatwić towar , płacisz w cenach chińskich , dla mnie prowizja albo sprzedać kontakty do fabryk w Chinach , producentów , tylko nie żaden detalik na sztuki, bo z Chin to już trzeba konkrety ściągać bo cło i transport to jest kilka tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
a czy udałoby się kupić z Chin np: 1m3 biżuterii, aby nie kupować całego kontenera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... mój sklep działa narazie tydzień :) więc póki co nie mam zaplecza finansowego na ściąganie dużych ilości z Chin - sam rozumiesz. Niemniej jednak nadal jestem zainteresowana bielizną LENKA - będę szukać, moze mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jade jutro pierwszy raz po towar do Wólki kos. oczywiście bez rozrzutności, ale nie wiem ile kasy zabrać ? doradzcie coś ile tak na pierwszy raz(wiem,że im więcej to byłoby lepiej) chodzi mi raczej o towar turecki, no chyba,że trafie cos fajnego u Chinczyków. Proszę podpowiedzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie ilości
18:46 [zgłoś do usunięcia] iwona hmmm... mój sklep działa narazie tydzień więc póki co nie mam zaplecza finansowego na ściąganie dużych ilości z Chin - sam rozumiesz. Niemniej jednak nadal jestem zainteresowana bielizną LENKA - będę szukać, moze mi się uda a jakie ilości by Cię interesowały, zobaczę może uda sie załatwić mniej, tylk napisz sensownie a nie jedna para gaci , i dwie koszulki , ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×