Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość missy08
Agnieszko musisz liczyc sie ze odziez takich marek nie jets tania i czy napewno bedziesz miala kobietki ktore stac na nia? w malym miasteczku napewno bym nie rezykowala ...niestety ludzie patrza na ceny,nie ma sie co oszukiwac nieraz bluzeczka za 70 zl jest im droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkaaaaaaaa
Kobietki czytam ten wasz temat bo zbieram się do złożenia wniosku o dofinansowanie z Up na sklepik odzieżowy. Widzę ze wiele z was jest nie zadowolonych z obrotu sklepu, ale ja myślę że dopóki nie zaryzykuje to się nie przekonam. Dobre w moim przypadku jest tylko to że nie mam pracy od dawna , jestem młoda i na prawdę na początek zadowolę się nawet jeśli zarobie 500 zł bo to już coś.Wiadomo że to jest ciężka praca , ale coś za coś. Rozumiem ze kobietki które maja np kredyt, bądź dzieci do wykarmienia muszą zarobić żeby sie utrzymać, ale ja zadowolę się nawet najmniejszym zyskiem- byle tylko był.mam dużo pomysłów, jestem super nastawiona, muszę tylko złożyć wniosek i dostać dofinansowanie. Boje się tylko ze nie zarobie na czysto nic, i przez 12 miesięcy będę musiała dokładać do interesu , zeby nie zwracać pieniędzy do UP.I tu pytanko do was, często sa takie miesiące ze nic nie zarobicie , a musicie nawet dołożyć do interesu?Pozdrawiam was wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka85
do pgulka była bym zainteresowana Współpracą podaje adres stokroteczka85@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
sylkaaaa ja mam sklep 7 miesiecy nie bylo jeszcze takiego miesiaca:) mialam tylko przez te okres 3 dni gdzie nie zarobilam nic... Najgorszy miesiac jest styczen luty... Pomysl dobrze czy teraz sie oplaca otwierac sklep w tym czy w przyszlym miesiacu? bo z jaka kolekcja ruszyc? jesieni nie bedzie jeszcze w hurtowniach a w polowie lata zaopatrzec sie w letni asortyment tez nie dobrze bo z polowa zostaniesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkaaaaaaaa
missy08 W tym miesiącu na pewno nie bo staram się o dofinansowanie i jak złoże wniosek to jeszcze kupa czasu zanim oni to wszystko rozstrzygnął.Podniosłaś mnie trochę na duchu,pozdrawiam cie serdecznie i życzę jak największych utargów. Jak wszystko będzie dobrze szło to będę tu pisać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jak ktoś byłby tak miły i poratował fajnie wypełnionym wnioskiem do pup na butik. GG 10762139 DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam za grosze towar zalegający w mojej szafie, jest tego około 50 sztuk, głównie bluzki- towar pozostał po sklepie, który zamknęłam jakiś czas temu! marciap1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do zakupów odzieży włoskiej - ten tydzień otwieramy nową kolekcją. Zainteresowane osoby uprzejmie proszę o kontakt (http://www.vogahurt.pl/, voga@onet.eu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, a może jest ktoś kto prowadzi hurtownie z oryginalną odzieżą np h&m, cropp, house itp marki. chętnie nawiąże współprace po otwarciu sklepiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśłi interesują cię eleganckie sukienki na każdą okazję zapraszam do współpracy jak już otworzysz sklep : www.vera-fashion.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinka74
Mam pytanie,czy orientuje się ktoś o dotacje z U.P ,czy na sklep z urzywaną odzieżą też ją moge otrzymać.Jakie warunki są otrzymania pieniędzy,jeżeli złoże wniosek jakie szanse są otrzymania.Bardo będe wdzięczna za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaona
witam, czytam Wasze posty i trochę mi motywacja i entuzjazm maleją.... powiedzcie proszę czy naprawdę jest tak źle jeśli chodzi o butiki z odzieżą?? Niech się odezwą te którym się udało? powiedzcie czy lepszy sklep stacjonarny czy internetowy. W przypadku internetowego mniejszy koszt ale czy nie trudniej dotrzeć do klientów? czy nie jest tak, że jak przez internet to raczej przez allegro ludzie kupują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag__
a ja właśnie chyba jednak rezygnuję z pomysłu otwarcia butiku. długo nie chciałam wierzyć wypowiadającym się tutaj...ale widzę, że chyba macie rację...przeszłam się po moim mieście i okazało się, że w samym centrum miasta (a to niewielka mieścina-do 50 tys.) sklepy reserved i reporter zmieniły właśnie całkowicie asortyment na dziecięcy. Czyli ani młodzieżówka ani dla dorosłych nie kupowali, masakra. Ja generalnie chciałam połączyć damską z dziecięcą ale teraz stwierdzam, że nieźle bym się wkopała...także apel do wszystkich chcących ryzykować: przejdźcie się jeszcze raz po swoim mieście i wyciągnijcie wnioski. może są jeszcze miejsca gdzie warto...ja w każdym razie dziękuję dziewczynom za ich wypowiedzi, dzięki Wam przejrzałam na oczy! pewnie bym się szarpała z tym interesem i odliczała czas do zamknięcia, bo to oczywiście z dotacji. a tak, też zaryzykuję ale w innej branży chyba pewniejszej: drewno budowlane (sprzedaż i usługi). pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję za rady. pomogły mi w podjęciu decyzji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolna
Witam. Posiadam dojścia do kupna tanich firmowych ubrań i dodatków takich firm jak: everlast, nike, adidas, reebok, i puma. Mogę pomoc zaopatrzyc sie w sliczne ubrania idealne np. do sprzedaży na allegro. Info pod nr gg: 9490530. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pgulka była bym zainteresowana Współpracą. Czy mogę prosic o przesłanie przykładowych modeli odzieży ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez :)
Ja tez mam swoj wlasny biznes od ponad roku. Nie moglam znalezc pracy bylam bez grosza i mieszkalam wciaz u rodzicow.... Znajomi zalatwili mi dobrze platna prace za granica ( dobrze platna ale strasznie ciezka- tylko pracowalam i spalam ale dalam rade). Wrocilam po 7 miesiacach i zaczelam rozgladac sie za czyms w co moznaby zainwestowac. Nie spieszylam sie- nie chcialam wtopic tych ciezk zarobionych pieniedzy. Świetną hurtownie za granicą znalazlam dopiero po jakims czasie. Przegladalam towary, interesowalam sie co na rynku schodzi a co nie. Wkońcu zaczelam biznes! Załozylam swoja dzialalnosc, zalozylam slep na allegro, wszystko ladnie legalnie i zamowilam duzo towaru. Troche bylo stresu wtedy czy sie uda czy nie...ale udalo sie :) Teraz zajmuje sie tym 15 miesiac, zarobki bardzo ladne, jestem zadowolona. Jak juz pisalam poczatki sa trudne ale potem wszysto idzie super, przynajmniej u mnie :) Gdyby ktoś chciał o cos zapytac pisac odpowiem :) Trzymam kciuki za odwazne bizneswomen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano90
Do Zdolnej: W jakich cenach te ubrania i jakie ubrania? Męskie, damskie, dziecięce?? Czy to są oryginały i czy kupując dostane na to paragon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_u_l_k_i_ kolczyki
Mam do sprzedania 550 par kolczyków z elementów posrebrzanych tzw. kulek o średnicy 10 cm - cena 270 zł + 10 zł koszt przesyłki. Każda para zapakowana osobno. Bardzo fajne na gratisy dla klientów za np: większe zakupy lub po prostu na sprzedaż. Istnieje możliwość zakupu większej lub mniejszej ilości kolczyków. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do (Ja tez ) Czym handlujesz na allegro ? Mam w swojej ofercie ciekawe modele bardzo ładnych sukienek zapraszam do współpracy : www.vera-fashion.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez :)
Handluję aktualnie elektroniką - komórki, mp3, mp4, aparaty... Ale myślę o poszerzeniu działalności i przejściu w jeszcze inny dział np. ubrania. W jakiej cenie te sukienki ( od ilu do ilu) ? Bardzo ładne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajek
ja sie przymierzam do otwarcia sklepu na allego,rozwazam sprzedaz ciuchow damskich w rozmiarze XXL i ciazowych,teraz jestem na etapie poszukiwania hurtowni..ale bladze niczym goryl we mgle :o,dobrze byloby prosto z zagranicy ale nie mam zadnych kontaktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolna
do damiano90: Ubrania, obuwie i bielizna głównie męska, ale są też damskie i dziecięce. Oprócz ubrań jest dużo akcesoriów typu paski, portfele, plecaki, torby, rękawice do gry, ochraniacze piłkarskie, piłki itd. Jeśli chodzi o ubrania i buty to są sportowe jak i do codziennego chodzenia- korki, klapki, zwykłe buty, spodenki, dresy, koszulki termoaktywne i bawełniane, koszulki polo, koszule męskie, kąpielówki, skarpety, bezrękawniki, czapki, golfy, bluzy, swetry ( co jest nowością jeśli chodzi o takie firmy), kurtki, i dużo innych. Wszystko takich firm jak: adidas, nike, reebok, puma, lonsdale, fila, everlast, umbro, lacoste, kappa, hummel. Z niektórych firm jest więcej rzeczy z innych tylko parę. Wszystkie rzeczy są oczywiście w 100% oryginalne, pochodzą z hurtowni, która importuje bezpośrednio z zagranicy. Kupując dostaje się paragon i (certyfikat?) czy coś takiego, że można legalnie sprzedawać te rzeczy we własnym sklepie lub na allegro, bo jest znane ich pochodzenie. Jeśli chodzi o ceny to różnie np. koszulki termoaktywne męskie nawet od 23 zł brutto, koszulki zwykłe nawet za 14 zł brutto, lepsze koszulki w granicach 25/30 zł brutto. No ale się rozpisałam :D Po jeszcze więcej informacji albo po dane kontaktowe hurtowni pisać na gg : 9490530. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna-odziez@wp.pl
Witam, Mam do sprzedania odzież damską - są to bluzki, topy, tuniki i sukienki. Ceny bluzek już od 12,90 brutto Wszystkie rzeczy są bardzo dobre gatunkowo bez jakichkolwiek wad, w 100 % pełnowartościowy towar. Cały nasz asortyment wiosna / lato 2010 wykonany zgodnie z obowiązującymi trendami w modzie osoby zainteresowane proszę o maila na adres modna-odziez@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ( ja tez ) Witam podaj swój e-mail podeślę ci cennik oraz aktualną ofertę nowości ( możesz także zalogować się na stronie w formularzu współpraca) ceny są atrakcyjne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj swojego emaila
17:44 [zgłoś do usunięcia] agajek podaj swojego e-maila mam odzież w rozmiarze xxl w hurtowni, jeśli chcesz to moge odpsrzedać tez kontakty do bezposrednich dostawców oczywiscie za odpowiednia sume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajek
moj adres betka-b@gazeta.pl......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja117
Witam,mam pytanie .Chciałabym otworzyć sklep z odzieżą używaną. Ktoś mógłby mi doradzić gdzie znajdują się jakieś konkretne hurtownie w których można się zaopatrzyć.Jestem z okolic Poznania. Z góry dziękuje za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remina
szukam odziezy outlet damskiej bo chce otowrzyc sklep internetowy czy ktos zaopatruje sie z hurtowni wysylkowych krajowych,jestem osoba niepelnosprawna ,sama nie moge jezdzic po kraju ,czy mozna polegac na hurtowniach ,ktore sprzedaja towar na odleglosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do (remina) Witam jeśli interesują cię końcówki serii - posiadamy takie w swojej ofercie - zapraszam także do współpracy : www.vera-fashion.pl Więcej zdjęć oraz informacji wysyłam na e-mail ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
21:28 [zgłoś do usunięcia] remina szukam odziezy outlet damskiej bo chce otowrzyc sklep internetowy czy ktos zaopatruje sie z hurtowni wysylkowych krajowych,jestem osoba niepelnosprawna ,sama nie moge jezdzic po kraju ,czy mozna polegac na hurtowniach ,ktore sprzedaja towar na odleglosc? remina zapraszam do kontaktu mamy wtej chwili w ofercie świetną odzież angielską qulet znanych angielskich marek w najnizszych cenach, wszystko załatwiamy internetowo z dostawa do domu biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×