Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

mysle ,ze to dobry pomysł, z tymi nowymi a tanimi rzeczami 10zł za bluzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejdzie
Ci przez urząd celny , gwarantowanie podróby od razu ci na cle shaltują, i nie wolno tego sprzedać w Polsce, mozesz mieć bardzo duuze problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warot sprobowac
towar jest nielegalny, zarekwiruje ci go z miejsca urząd celny, a nawet jeśli juz cos uda sie przejść, to jest to towar marnej jakosci, widać ze dziadowska podorba, wiecej stracisz niz zyskach, wiem co mowie probowalam tego roku temu , dzisiaj mam długi i ledwo sie wylizałam ze spraw na policji , na umorzenie poszo , ale ledwo z tego wyszłam cało .. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy za sprowazanie rzeczy z Unii Europejskiej sa jakies dodatkowe oplaty? Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz nip europejski
jeśli masz nip europejski to vat nie płacisz, cła w unii nie ma oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missy08 jeśli można wiedzieć to z jakimi ciuchami masz swój butik? i gdzie jeździsz po towar? Dzięki za wcześniejszą odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Tak się zastanawiam czy byłaby możliwość załatwienia z Chin bez kilku pośredników kontenera z takimi drobnymi kolczykami w przeróżnych wzorach. Ciekawe ile to mogłoby kosztować?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Chin to wszystko wychodzi za smieszne grosze,tyle tylko ze sa sprowadzane calymi kontenerami.....ale ja mam inny dostep z UE bardzo tanich rzeczy i chce wystartowac z nimi wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejko
ciekawe czy wyobrażasz sobie ile miałabyś kolczyków sprowadzając cały kontener? nie sprzedałabyś tego w ciągu nawet 10 lat w tym swoim sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka pytan: - Czy kupujac ciuszki to do rozliczania podatkowego musze posiadac faktury za zakupiony towar czy wystarcza rachunki ? - Czy do sprzedazy oryginalnych rzeczy musze miec licencje? Jesli tak, to jak ja zdobyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka pytan: - Czy kupujac ciuszki to do rozliczania podatkowego musze posiadac faktury za zakupiony towar czy wystarcza rachunki ? - Czy do sprzedazy oryginalnych rzeczy musze miec licencje? Jesli tak, to jak ja zdobyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romance
od wielu lat siedze w biznesie cuchowym,mam troche sklepow w roznzch miastach w Polsce. mam tez hurtownie ,ale glownie na swoje potrzeby. towar sprowadzam y Francji Niemcz i Wlochy,dobre marki ,za niska cena. istotne jest nie ilosc towaru w sklepie ,tzlko taki ,ktory znajduje szybko nabywce.przy czestych dostawach w sklepie wystarczy za 15000-20000zl towaru. jezeli moge wam cos doradzic y mojego doswiadczenia to chetnie zrobie.nie daje namiarow na dostawcow i nie zaprosze do wspolpracy handlowej.tak tzlko co bede mogla z czystego serca dla ambitnych Polek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ( romance ) Witam serdecznie.Jeśli interesują cię eleganckie sukienki na każdą okazję zapraszam do współpracy : www.vera-fashion.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romance
//Mam kilka pytan: - Czy kupujac ciuszki to do rozliczania podatkowego musze posiadac faktury za zakupiony towar czy wystarcza rachunki ? - Czy do sprzedazy oryginalnych rzeczy musze miec licencje? Jesli tak, to jak ja zdobyc?// musisz miec dokumenty nabycia towaru ,moga byc i rachynki i nawet paragony,faktyry Vat wydaje wiekszosc sprzedajacych do handlu. na dobre marki,najczesciej podrabiane ,lepiej miec certyfikat ,bo mozna miec klopoty gdz okaze sie ze handlujesz podrobionymi ciuchami.certyfikat daje hurtownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Nie mam sklepu :-) i nie myślałam, aby to sprzedać wszystko w sklepie stacjonarnym bo zdaję sobie sprawę, że tego musi być bardzo dużo. Myślałam o czymś innym. Ciekawi mnie ile kosztowałby taki kontener, jaka by była ilość sztuk, jak to sprowadzić do Polski bez wielu pośredników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę ci załatwic taki kontener
08:44 [zgłoś do usunięcia] czarodziejka_mała Nie mam sklepu i nie myślałam, aby to sprzedać wszystko w sklepie stacjonarnym bo zdaję sobie sprawę, że tego musi być bardzo dużo. Myślałam o czymś innym. Ciekawi mnie ile kosztowałby taki kontener, jaka by była ilość sztuk, jak to sprowadzić do Polski bez wielu pośredników. mogę ci załatwic taki kontener , płacisz w cenach takich jak chinach, znam firmy transportowe transport tez moge załatwic .. nie doliczam do cen biorę jedynie prowizje za załatwienie i dostęp do kontaktu, mogę tez poprowadzić negocjacje z chińczykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Witam szukam ciuszków TOMMY HILFIGER ESPRIT. do sklepu. Byłam w sobotę w Poznaniu na WGO ale słabo nie mają nic fajnego. Jak macie namiary na te firmy to prosze o wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jaka jest cena przykładowa takiego kontenera z kolczykami ze wszystkimi opłatami 7 tyś czy 20 tyś itp.? Niektóre firmy sprzedają bardzo fajne drobne, plastikowe kolczyki, a niektóre, mimo że mają też tanie kolczyki to chyba się nigdy tego nie pozbędą, ze względu na "brzydotę" kolczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 tysiecy to kposztuje sam
7 tysiecy to kposztuje sam transport morski, do tego cło i vat, no i plus cena zakupu i prowizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 tysiecy to kposztuje sam
7 tysiecy to cena transport, wystawienie do oclenia, uzyskanie certyfikatow i dostawa do klienta bezpośrednio z portu morskiego w Hamburgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Właśnie nie wiem ile to może kosztować więc jeśli ktoś wie to może mi odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie Czy jest tu ktoś kto robi zakupy w Wólce Kos. ale u Turków? interesują mnie ceny i jaki jest np. zakup minimalny (hurtowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Z tego co pamiętam to odzież turecka jest droższa niż chińska. Zależy co kupujesz: krótki rękaw czy długi, sukienki, spodnie, ładniejsze, brzydsze. Ceny są różne, na pewno nie jest bardzo "drogo", 15 zł, 25, zł, 40 zł. itd. Przeważnie trzeba wziąść całą rozmiarówkę, ale to też zależy. Rzeczy w rozm. uniwersalnym pamiętam, że czasami były na szt. a czasami trzeba było wziąść paczkę z pełną kolorystyką. Musisz pojechać sama i zobaczyć jak to wygląda, co Ci się spodoba. Każdy hurtownik ma inne warunki, ale z tym to nie ma problemu aby się dogadać. Trudno tak coś doradzić. Jest ogromny wybór towaru i cen. Na pewno znajdziesz coś do swojego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Zakupu minnimalnego co do kwoty raczej nie ma. Pamiętam, że brałam u niektórych za 80 zł a u niektórych za 500 zł, także nikt się nie obrazi jak kupisz mało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontener z chin
17:39 [zgłoś do usunięcia] czarodziejka_mała Właśnie nie wiem ile to może kosztować więc jeśli ktoś wie to może mi odpowie Tak od reki nie wycenie jakbys byla zainteresowana powaznie to mozna szukac, bo to nie takie proste, ale to jak ktoś jest zdecydowany a nie pyta z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka_mała bardzo dziekuję za info. W przyszłym tyg. jade po towar do Wólki pierwszy raz. Wracam do handlu po 6-letniej przerwie więc nie ukrywam,że troche się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniakl
Witam wszystkich serdecznie za 2 tygodnie otwieram sklep z odzieżą damska czy możecie mi powiedzieć gdzie jeździcie po towar i gdzie najlepiej kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Doniag To masz teraz porownanie cen wgo a ptaku czy aprawde ptak ma taniej? porownujac ceny np tych samych tunik czy bluzeczek? Bo zawsze jak mam pieniazki na towar jade na wgo bo tam mam blizej ale moze jednak oplacalo by mi sie poswiecic i do lodzi pojechac... Ja na wgo jedynie kupuje bluzeczki leginsy takich firm jak Zara,beresha ,Mango, atmosphere ale sa to rzeczy pojedyncze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zaopatrujac sie w towar na terenie UE wystarczy moj europejski numer podatnika czy sprzedajacy mi ten towar tez musi miec swoj (europ.nr.podat.)'???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×