Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość a jakie ilości
ewentualnie kwotę którą mogłabyś przeznaczyć bo musze mieć o czym gadać z Chińćzykami i jak ., bo od tego zależą ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do importera, od którego odbieram bieliznę może on zacznie sprowadzać tą markę - zobaczymy. Narazie mną sobie głowy nie zawracaj bo w moim przypadku nie są to duże ilości. Może to być po paczce z kilku wzorów gaci (przypuśćmy 10 paczek po 12szt - bo tak są zazwyczaj pakowane) - więc chyba nie masz o czym gadać z chińczykami :) ale dzięki za chęci i zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie ilości
to się nazywa zakup sklepowy do sklepu a nie hurt , fakt przy takich ilościach to chińczycy ustalają ceny jak w sklepie , tylko u Nas jeszcze nie znają pojęcia hurtownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanko do osób co korzystały z dofinansowania z UP? czy na towar też można przeznaczyć kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam z dofinansowania z UP, ale u mnie nie można przeznaczyć tych pieniędzy na towar - niestety :/ mogłam kupić tylko wyposażenie sklepu i to nowe. Wiem, że w niektórych miastach można przeznaczyć nawet 80% dofinansowania na zatowarowanier - dlatego musisz iść do swojego UP i się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w kazdym UP są inne zasady.U nas dostaje się 12 500zł i z tego maksymalnie 3000zł można wydać na towar.Jesli chodzi np o remont sklepu to nie można wliczyć tego w koszty. Tak było do maja, teraz juz na sklepy nie dają dofinansowania.Zainteresowanym mówiąże niema szans aby sklep przetrwał rok i każą się przejść po mieście i zobaczyć ile sklepów ulega likwidacji z miesiąca na miesiąc.Dodam,ze mieszkam w dużym mieście.W ubiegłum roku lokale w okolicach centrum kosztowały 2000-3000zł miesięcznie [ lokale 30-40m ] od marca lokali wolnych jest sporo a ceny oscylują w okolicach 1000zł max 1700zł,są i takie za 500zł i zainteresowania nie widac,nie zauwazylam aby na miejscu sklepów,ktore uległy likwidacji powstały nowe.Otwierają głownie apteki i biura kredytowe. Dla handlowców w moim mieście to bardzo cięzki okres a w marcu mają powstać jeszcze 2 wielkie galerie handlowe na przedmieściach z sieciówkami więc sklepy sredniej klasy nie mają możliwości przetrwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edłina
Witajcie, ja dopiero zamierzam otworzyć sklep, z własnych pieniędzy, nie z up. Zastanawiam się nad markową odzieżą, coś jak outlet, tylko czy warto otwierać przed lub w trakcie wakacji ? Niebawem ruszają wyprzedaże ???? Jak wychodzicie z płatnościami, zatowarowaniem i zyskiem dla siebie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziewczyny mam pytanie. chcę otworzyć sklepik z oryginalną odzieżą starych kolekcji np. h&m itp. ale nie mam pojęcia czy potrzebne mi jest do tego jakieś pozwolenie od tych firm, czytałam wcześniej na forum że dziewczyny maja takie sklepy, ale nie mogę się z nimi skontaktować by dowiedzieć się co i jak. będę ogromnie wdzięczna za pomoc, z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag__
nie musisz mieć żadnych pozwoleń, pamiętaj tylko o fakturach na towar, najlepiej jak będzie tam określona dokładna nazwa towaru. W razie gdyby coś było nie tak to wtedy konsekwencje poniesie dana hurtownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag__
sprawdzonych hurtowni nie mam, bo jeszcze nie otworzyłam się. staram się o dotację z up i czekam... i wątpię, żeby ci ktoś tu podał konkretne namiary, każdy pilnie strzeże, chociaż nie rozumiem dlaczego skoro każdy działa w innym rejonie i przecież ze sobą nikt tu nie konkuruje. ale widać się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
czesc kochana dawno mnie nie bylo mam takie pytanko zastaawiam sie czy nie wprowadzic bielizny do sklepu tzn typoiewa chinska tania poniewaz jest jede sklep w ktorym moza zamowic firmowa ale ludzie uwazaja z jest drogo i wsumie maja racje bo pizamki sexowniejsze sa drogiedz. Chcialabym chinska bielize z majtkami gdzie sie zaopatrujecie w nia? oraz mniej wiecej jak to wyglada czy z jednego koloru musze kupic cala rozmiarowke? ile mniej wiecej wychodzi cena szt badz opakowania i ile w nim jest. U mnie dzis bardzo slabiutko mam 70zł:( wczoraj tez bez rewelacji.Rano pojechalam do miasteczka z ktorego pochodze i zauwazylam ze 3 sklepy odziezowe sie zamkly,czyzby az taki kryzys nas dopadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
No niestety tak to już jest. Ja też mam czasami firmówki i długo szukałam kontaktów,i pilnuje tego bardzo bo konkurencja nie śpi.A powiem tak mam klientki które z dużego (bardzo dużego miasta) do mnie przyjeżdzają prawie 100km i przecież moglabym dać namiary bo to inny rejon ale wtedy strace klientów bo bedą kupowały tam bo bliżej. I tak to działa każdy chce żyć i kombinuje jak może.Pozdrawiam Was kochani i zaraz po towar do Łodzi się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag_ znalazłam na wcześniejszych stronach ktoś się ogłasza że prowadzi hurtownie z taką odzieżą zawsze to coś na początek podał e-maila gaszew@wp.pl, jak będę miała jeszcze jakieś kontakty to na pewno Ci podam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do missy08 jeżeli chodzi o bieliznę chińską to trzeba kupować opakowanie z jednego wzoru. Zazwyczaj jest to po 6staników i po 12 majtek jednego koloru ale np. po 2szt z rozmiaru (tak jak w stanikach). Ceny zakupu są różne - 1.7zł do 4zł netto za majtki i od 3zł do 20zł za stanik (tak jest u importera u ktorego zamawiam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Oczywiscie ze nie kazdy chce zdradzac swoje tajemice odnosnich zrodel skad bierze towar;)) wg mnie idzie wszytsko znalesc jesli sie chce:)) Ja rowniez mam duzo rzeczy firmowych leginsy t-shirty praktycznie tylko firmowe np zara,beresha,h&m,new yorker.Sukienki Villa,dorothy perkings itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oczywiste ze nikt nie
zdradzi hurtowni ,a podział terytorialny nie ma znaczenia w dobie internetu bo wystarczy ze ktoś puści na alegro , ja swoje kontakty handlowe tylko sprzedaje za grubą kasę, zresztą znalezienie takiego kontaktu to są setki godzin przeglądania google i szukania po całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nowych użytkowników forum którzy chcą otworzyć sklep - zapraszam do współpracy : www.vera-fashion.pl w ofercie nowe kolekcje z szyfonu wzory wielokwiatowe oraz gładkie - absolutny hit na zbliżające się lato Atrakcyjne ceny ! Zainteresowanym więcej zdjęć wysyłam na e-mail Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Prowadzę butik w małym mieście na dolnym śląsku. Towar sprowadzam sama z Londynu. Chętnie nawiążę współpracę z innymi właścicielami butików odnośnie odsprzedaży, w cenach hurtowych oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DoniaG Posiadam nowy atrakcyjny model sukienki z szyfonu podaj swój e-mail podeślę ci więcej foto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
pgulka ja rowniez bym chciala zobaczyc co mozesz zaoferowac? przeslac przykladowe wzory jakisch firm sprowadzasz odziez?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
do Mulfon podaj swój adres to prześle Ci mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Chcę otworzyć sklep z markową odzieżą włoską. Jestem dość świeża na tym rynku. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć parę istotnych wskazówek? Jak szukać hurtowni, czy ktoś z Was posiada dobre punkty ? Czy te hurtownie znajdują się jedynie we Włoszech czy można znaleźć jakieś z dobrym asortymentem w Polsce ? Chodzi mi o różnego rodzaju marki jak Rinascimento,Coconuda,... po Prada,Gucci,Burberry. Z góry dziękuję i p ozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj swój email
18:55 [zgłoś do usunięcia] Agnieszka_S Witam ! Chcę otworzyć sklep z markową odzieżą włoską. Jestem dość świeża na tym rynku . Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć parę istotnych wskazówek? Jak szukać hurtowni, czy ktoś z Was posiada dobre punkty ? Czy te hurtownie znajdują się jedynie we Włoszech czy można znaleźć jakieś z dobrym asortymentem w Polsce ? Chodzi mi o różnego rodzaju marki jak Rinascimento,Coconuda,... po Prada,Gucci,Burberry. Z góry dziękuję i p ozdrawiam podaj swój e-mail mogę Ci odsprzedać kontakt do takiej hurtowni w Polsce mają takie marki jak d&g,roccobarocco,versace,kenzo,messagerie,gucci,dior,armani,s.o.s,rossodisera,cavalli,gucci,biblos uomo,la martina,be more,jucca,byblos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitki Kochane
czytałam i śledziłam forum już jakiś czas, było mase postów że brano dotacje na założenie firmy, nie dopatrzyłam się natomiast DOTACJI DLA ISTNIEJĄCYCH FIRM ? Może ktoś brał, albo orientuje się, skąd gdzie, ile dla kogo itp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×