Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość ulciaa
Hej dziewczyny, Ostatnio koleżanka poleciła mi dr Karwowskiego. Chciałabym usłyszeć więcej opinii na jego temat i ile bierze za wizyty. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbie
Polecam dr Karwowskiego. Miły, sympatyczny. Ja chodziłam do niego do Arciszewskich. Płacisz tak jak u wszystkich u nich. Cennik jest na ich stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaczanka
Czytałam wiele krytycznych komentarzy odnośnie dr Teresy Grycz, dziś byłam u Niej na Branickiego i szczerze mówiąc jestem mile zaskoczona. To moja pierwsza wizyta u lekarza w Białymstoku stąd ciężko mi mówiĆ, czy zapłaciłam dużo czy mało (za badanie ginekologiczne, cytologie, odczyn i badanie piersi zapłaciłam 130 zł). W każdym razie Pani doktor wypytała się mnie chyba o wszystko co możliwe. Powiem więcej zaleciła mi badania na toksoplazmozę po skierowanie na które zaprosiła mnie na Warszawską, abym nie musiała za nie płaciĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, piszę to ku przestrodze, omijajcie szerokim łukiem ginekolog Wasilczuk z Bema 2. Ta kobieta sprawia wrażenie niezrównoważonej nerwowo, wydzierała się na mnie bez powodu już od progu, mimo że ja zachowałam stalowe nerwy i byłam kulturalna. Gdy poprosiłam aby na mnie nie krzyczała skoro ma zły dzień i wyjaśniłam powód mej wizyty, a dodam że powód był poważny, lekarka odmówiła mi badania usg, zasłaniając się moim 4 dniem cyklu, choć u mnie było już po krwawieniu... Nie wiem czy z braku kompetencji czy z lenistwa nie chciała mi wykonać badania a może obraziła się, że wiem czego chcę, mam jakieś pojęcie i operuję fachowym słownictwem, bo jestem farmaceutą...? Gdy moja cierpliwość się skończyła, podziękowałam Pani dr za wizytę i zwróciłam uwagę, że w mojej sytuacji nie powinna mi odmawiać tego badania, przed wyjściem usłyszałam, że jestem gówniarą i nie będę jej uczyć. Wyzywać mnie od gówniar Pani dr nie ma prawa tym bardziej, że jestem zamężną 29 latką ;) Tak przy okazji to zastanawiam się nad złożeniem skargi do Izby Lekarskiej lub NFZ na tą Panią, bo uważam, że lekarzowi nie przystoi a nawet nie można tak traktować pacjenta a co gorsza odmówić pomocy! Szczerze nie polecam tej Pani! Już rozumiem dlaczego korytarz poczekalni świeci tam pustkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaas
Witam. Chciała bym sie dowiedzieć jaką polecanie panią doktor i konkretnie chodzi mi o kobiete. Bedzie to moja pierwsza wizyta i wolała bym sie zgłosić do kobiety, bede czuła sie swobodniej. Kogo polecacie ? pomóżcie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o informację o dobrego lekarza zajmującego się leczeniem bezpłodności słyszałam, że w Białymstoku jest ktoś godny polecenia. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia1889
Hejka, ja chodze od 2 lat do dr Dabrowskiego na Przejazd 2a, Ogolnie dobry lekarz bo mnie leczyl z nadzerki i teraz kłykcin k., ale szukam innego ginekologa w bialym oczywiscie na NFZ, ktory by mi wyleczyl i zrobla badania hormonalne, bo mam od paru miesiecy z regulacja cyku i miesiaczkami, mialam co jedynie przepisane tabletki na wywolanie okresu Luteina 50, ale chcialabym zrobic badania hormonalne u dobrego i milego ginekologa, ale ciezko takiego znalesc. Pierwszo ja chodzilam do dr Sucheckiej na Antoniukowskiej, ale postanowilam wiecej do niej nie pojde, nie konfortowo sie u niej czuje, pielegniarka ktora obok niej siedzi to tylko prawie nic nie robi tylko komentuje i cos tam udaje pisze. A dr dabrowski jest dobrym lekarzem, ale kiedy trzeba do niego pojsc niestety trzeba sie umawiac tel i czekac 2 tyg na wizyte i ta polozna w recepcji w poradni jest wkurzajaca, chamska i nawet jak sie do dr Dabrowskiego to zadaje pytania czemu chcem sie umowic na wizyte. ;/ . Zaden z tych lekarzy nie zlecil badan hormonalnych, tylko zrobil usg na moja prosbe, bo jak sie balam, ze moze torbiele czy cos to zrobili. Napiszcie mi jakiegos dobrego lekarza. z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esdeka
Szukam lekarza, który da mi skierowanie na badania, na podstawie których przepisze mi antykoncepcję Do tej pory korzystałam z usług dr Kluczyk - w sumie nie mam zastrzeżeń, oprócz tych badać, ale zachwycona też nie jestem, chodzę w zasadzie tylko po recepty, pani dr sama mi zaproponowała cytologię gdyż w tym roku kończę 25 lat, z usg nie ma problemu, bo miałam torbiele, więc chyba tylko dlatego. 1 raz w życiu byłam u ginekologa w wieku 21 lat, bo wcześniej nie potrzebowałam, zaszłam do dr Nowak na krętej. Wmawiała mi, że nie umiem liczyć dni cyklu oraz że zwykłe płyny do higieny intymnej są złe, i mamy XXI wiek, więc trzeba używać lacatacydu z kwasem mlekowym - jakby inne płyny go nie miały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam parę stron Waszych wypowiedzi i mam pytanie o dr Szymańską. Czy przyjmuje również prywatnie w Gynecji? Jeśli tak, to ile kosztuje wizyta? Dziękuję za odpowiedź, ponieważ średnio jestem ogarnięta w kwestii lekarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka 1
Czy ktoś był u prof. Knappa. czekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem w 6 mrc ciązy chodzę do przychodni NAPROMEDICA na Antoniuku do tej pory byłam u dr. Soszki, lecz nie jestem do konca z Niej zadowolona , czy może orientujecie sie kto z innych lekarzy jest godzien prowadzenia ciąży [ oprocz Wasilewskiego, bo na termin sie umowic to jest kosmos] , czekam na odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaa22222
Swietny lekarz , bardzo mi pomogła , czeka się długo ale naprawde warto .Szanuje pasjętów , dba o ich dobro . Chodziłabym do niej nawet i prywatnie bo jest tego warta.Pozdrawiam panią Jolę bardzo serdecznie i dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert12345
bardzo kompetentna jest dr Iwona Nesterowicz (przyjmuje na NMP Królowej Rodzin - osiedle TBS) ale są do niej duże kolejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała.K
Hej, Czy któraś z was może się podzielić opinią o dr B.Radziszewskiej lub o dr M.Szymańskiej? Zależy mi na ginekologu, który nie będzie mi na siłę wciskał tabletek anty, jako cukierków na wszystkie moje problemy, dlatego też skłaniam się ku dr Szymańskiej. Ktoś wie gdzie przyjmuje obecnie? Co możecie powiedzieć o dr Radziszewskiej, która przyjmuje na Pogodnej? Czy do niej chodzi się tylko prywatnie czy na NFZ też przyjmuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka75
Witam Was kobiety! Mam pytanie czy któras z Was mogłaby mi polecić jakiegoś DOBREGO lekarza z Warszawskiej - ginekologa położnika? Jakiegoś który badź która pracuje tam i w poradni i na oddzale położniczym? Wiem ze kiedyś pracowała tam pani dr Aleksiejczuk Teresa ale nie wiem czy pracuje tam nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aga191 czy dr Magdalena Szymańska robi też badania piersi? i czy sama zaproponowała Ci badania czy musiałaś poprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdrewienko
Jeżeli przedstawisz problem z jakim przyszłaś do p. dr Szymańskiej to na pewno przeprowadzi niezbędne badania. Ale pojawił się pewien problem. Dr szymańska przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu i trzeba telefonicznie umawiać się na wizytę, co niestety wiąże się z czekaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daeg
Hej! Kilka razy pytałyście o dr MAŁGORZATĘ MAKOWSKĄ. Chodzę do niej od około 4 lat. Muszę przyznać, że dr Makowska jest miła ale jeśli nie prosi sie o żadne badania. Poszłam do miej bo u poprzedniej pani dr B. Bagan musiałam co miesiąc tracić 3 godziny na siedzenie w kolejce i jak jednego miesiąca nie przyszłam bo miałam ciężką sesję na studiach to zagroziła mi, że w takim razie nie będzie mi wypisywała antykoncepcji... Dr Makowska wypisuje recepty na antykoncepcje bez problemu, wizyta odbywa sie raz na pół roku chyba ze pacjentka chce częściej. ale gorzej jak sie ma jakiś problem. Mam nadmierna wydzielinę, swędzenie, pieczenie- co może wskazywać na grzybice, a od ponad 2 lat Pani dr leczy mnie po omacku. Wypisuje leki i każe przychodzić jak kończę brać żeby sprawdzić czy zadziałały, jeśli nie to następne albo antybiotyk. Innymi drogami dowiedziałam sie ze najskuteczniejszym badaniem sprawdzającym czy ma się grzybicę jest posiew. Kiedy po 2 latach nieskutecznego leczenia i kolejnym nawrocie swędzenia i pieczenia zapytałam dr czy może wykonamy takie badanie, obraziła sie, przez cala 6-cio minutową! (włącznie z badaniem) wizytę była naburmuszona i pozbyła sie mnie jak najszybciej. Odnośnie posiewu wspomniała tylko ze mogę iść żeby mi prywatnie wykonali, kolejnych leków juz mi nie dala, na tym skończyła sie jej "pomoc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guciapl
Cześć dziewczyny z mężem staramy się o dzidziusia i szukam jakiegoś dobrego ginekologa, koleżanka podsunęła mi wizytówkę Sławomira Redźko ? Czy któraś z Was miała z nim styczność? co o nim słyszałyście? Dobry jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1982
Guciapl Z czystym sumieniem mogę polecić dr. Zbrocha (przyjmuje w Artemidzie). Uczęszczaliśmy do niego przez prawie rok czasu w tej samej "intencji". Nie jest typem naciągacza na szereg badań i co najbardziej nam przypadło do gustu to iż do końca wierzył że uda nam się bez poważniejszych przedsięwzięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaa w białłłłłym
dziewczyny macie jakieś doświadczenia z panem biedryckim?chcialam iśc na nfz ale niestety nie mam miejsc do stycznia więc idę prywatnie...ktoś orientuje się ile będę musiała zapłacić za wizytę i czy każde badanie jest oddzielnie płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od lat chodzę do dr Kluz-Kowal i jestem bardzo zadowolona.bada dokładnie i delikatnie, odpowiada na wszelkie pytania, a do tego jest jest miła i rzeczowa. Z czystym sumieniem mogę ją polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do biedryckiego
chodzę do niego od 5 lat i do tej pory było ok, miły. Trochę za bardzo zwala wszystko na stres jak się skarżę na jakieś bóle. Kazał przyjść jak będę chciała planować rodzinę, a jak poszłam i chciałam się umówić to pani w recepcji powiedziała, że nie ma sensu, brać folik i się starać. Jakiś czas temu nie chciano mnie przyjąć 2 dni z rzędu z bólem jajników, panie kazały iść na pogotowie. Na wizytę czeka się 3miesiące, nie wyobrażam sobie tego przy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colors
ja polecam kluz-kowal. profesjonalne podejscie do pacjenta i bardzo duża wiedza. kobieta po prostu zna się na rzeczy. jako jedyna prawidłowo mnie zdiagnozowała i rozpoczęła leczenie, dzięki czemu moje odwieczne problemy się skończyły! zdecydowanie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
ja polecam dr. Nowak. Złota kobieta, w każdej sytuacji umiała pomóc i widać, że na prawdę zna się na rzeczy. Przyjmuje prywatnie i na NFZ także jak kto woli. http://ewanowak.ginweb.pl/ to jej strona inetrnetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookies
ja właśnie muszę iść na swoją pierwszą wizytę do ginekologa i bardzooo się stresuję... chyba pójdę do dr kluz-kowal. moje koleżanki chodzą i są bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiak
ja też jeszcze nie byłam i też strasznie się stresuję... nie wiem do kogo iść bo jedni sobie chwalą danego gina a inni narzekają na niego..eh i tak odciągam tą wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookies
@tusiak: ufff w końcu się zebrałam i wczoraj byłam na pierwszej wizycie. mam to już za sobą !!:D byłam u kluz-kowal i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolona. wcale nie było tak strasznie:P także polecam i nie ma co tego odkładać w nieskończoność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pheno
Czy możecie polecić jakiegos ginekologa, który upora się z nawracającym zapaleniem pochwy? najlepiej na nfz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×