Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość mili stokrotka
a co myślicie o dr tomaszewskim z parkowej bo ja tam chodze ale uczucia mieszane mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka szanek
poradzcie mi dobrego gina który poprowadzi moja ciaze, dodam ze to pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
EWIL moje gratulacje:)Oby zdrowo się chował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia_4
hej dziewczyny,, mozecie polecic mi jakiegos dobrego lekarza z warszawskiej? byłabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D77
Cześć, może któraś z Was orientuje się gdzie można zrobić badania dna na obecność hsv2( opryszczka gen.)? Niestety wiem, że w Białystoku nie ma takiego labolatorium.Więc jak zdiagnozować, skoro każdy ma inną wersję. Naprawdę ciężko jest o dobrego ginekologa. Trochę się zmartwiłam ostatnią opinią o dr Oniszczuk, właśnie mam iść do niej na kolposkopię...nie mam siły już na szukanie.To już trwa kilka miesięcy.Proszę o poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D77
Cześć dziewczyny! Może któraś z Was wie gdzie można wykonać badania DNA na obecność HSV2(opryszczka gen.)? W Białymstoku nie ma takiej możliwości. Więc jak zdiagnozować? Chodziłam do kilku lekarzy, przyjęłam masę antybiotyków, ciągle nowa diagnoza.Naprawdę ciężko o dobrego ginekologa.Nie mam już sił, trwa to już kilka miesięcy...Sama postanowiłam sprawdzić moje podejrzenia.Zmartwiłam się ostanią opinią o dr Oniszczuk.Właśnie jestem umówiona do niej na kolposkopię.Czytając posty mam wrażenie, że dość często pani doktor "stawia" na brodawczaki. Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
To jak nie dr Lipski w klinice uArciszewskich to który lekarz ? dziewczyny piszcie to pilne, muszę jak najszybciej zapisać sie do kliniki, bo jestem już przy końcówce ciaży. Wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 6 tygodniowa córeczkę, cała ciążę prowadził mi dr. Lipski, ja jestem bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży jaki i z przebiegu porodu. Dr. Lipski mimo urlopu przyjechał do porodu i bardzo przy nim pomógł, urodziłam naturalnie, że nie wspomnę o komforcie psychicznym gdy widzi się swojego lekarz. Pamiętajmy, że opinia o lekarzu jest bardzo indywidualna!!!, ja nie mam swojemu nic do zarzucenia i jeżeli znów będę w ciąży na pewno będzie moim lekarzem prowadzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatekkk
Słyszałam że Biedrzycki jest ok. Warto iść do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123abc
Słyszałam że Biedrzycki jest ok. Warto iść do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira81
to może ja się wypowiem, bo zaraz mnie krew zaleje jak jeszcze trochę złych słów o dr Lipskim usłyszę. jestem jego pacjentką od 3 lat. robił mi usg, badał, kroił przy laparoskopii, ciążę stwierdzał. nie ma lepszego ginekologa w całym Białymstoku. jeśli popadacie w skrajną histerię to nikt nie będzie miał cierpliwości. to jest bardzo dobry, konkretny lekarz, moim zdaniem jestem w najlepszych rękach w mieście. pozdrawiam serdecznie mojego ulubionego pana ginekologa, może nawet się wpiszę w księdze gości kliniki Arciszewskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
do elwira 81-nie gorączkuj się tak po to własnie wypowiadamy swoje opinie każdy ma prawo do swego zdania nikt nie powiedział że to zły ginekolog ,tylko mało kontaktowy i uwierz mi nie jestem typem histeryczki ale rodziłam drugie dziecko 1ciąza była zagrożona i wiadomo ze na drugą człowiek by odrazu dmuchał zwłaszcza ze nie jest się nastolatką . Osobiście powiedziałam nie mam nic do zarzucenia dr Lipskiemu aczkolwiek spotkałam w klinice lepszych specjalistów-to jest moje zdanie do którego mamprawo -pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzolka6
Zdecydowanie odradzam dr Kluczyk! Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami zapisałam się do niej na NFZ i poszłam z bardzo pozytywnym nastawieniem, tym większe było moje zdziwienie po wizycie. W gabinecie byłam może 3 minuty, jeśli nie krócej. Nie dała mi nawet powiedzieć do końca z jakimi dolegliwościami przychodzę. Siedziała jakaś nadęta, a na każde moje słowo, nie wiedzieć czemu- reagowała praktycznie "krzykiem". Potraktowała mnie jak powietrze i nawet nie wspomnę, że nie było mowy o żadnym badaniu. Kompletnie irracjonalne zachowanie. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii na jej temat. Zero szacunku do pacjenta. Dziwna kobieta, nieobliczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszi
nie wiem dlaczego macie takie traumatyczne doświadczenia z dr Kluczyk. Ja byłam u niej i jestem zadowolona miła delikatna pani dr? Któraś z Was ma może inne np negatywne zdanie jeśli tak to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczymorda
no chyba napisały dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colour my life..
Delikatna?! W którym miejscu?!Wpycha zimny wziernik na siłę i jeszcze z uśmieszkiem mówi "przecież t nic nie boli" Nie popatrzy,że np. pacjentka jest wąska, czy sie stresuje i jest bardzo spięta. Nie rozluźni trochę atmosfery.. A przecież tak niedużo trzeba... Pierwszy wielki zarzut to to, że nie bada! Bo jej się nie chce i nie ma humoru. Chyba kobieta po to idzie do ginekologa, żeby ja zbadał! Jeśli jestem na hormonach, to powinna mnie zbadać przynajmniej raz na 6msc. A nie robiła tego... Przepisuje leki w ciemno, nie robiąc np. badania na czystość pochwy. A potem nawet nie sprawdzi czy grzybica jeszcze jest czy nie. Wizyty trwają 2 minuty.. Nie można zadać żadnych poważnych pytań, bo od razu wyskakuje brzydko mówiąc z mordą... Robi usg i nawet nie powie czy wszystko w porządku,co tam widzi. Może dla niewymagających pacjentek, które się nie interesują i chodzą aby chodzić, albo tylko po receptę na tabl. antykoncepcyjne jest dobra. Ale dla kobiet, które chciałyby przedyskutować pewne kwestie, dowiedzieć się czegoś więcej i być potraktowane z godnością to już nie.. Lubi wykrywać nadżerki, a potem nawet nie powie czy ona jest nadal, czy coś robić z nią, cokolwiek. Dla kobiety, która nie ma pojęcia co to jest taka informacja, gdy leży sobie na fotelu w gabinecie jest straszna..i obowiązkiem pani dr(która btw nawet dr nie ma:o )jest jej uspokojenie, wytłumaczenie co i jak. A ta pani nawet nie powie w takiej sytuacji, że nie powinno się zrezygnować np. z używania tamponów... No ale cóż, kto, co lubi i czego wymaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym czasowo
potrzebuję lekarza który wypisze mi zwolnienie L4 jestem już w 4 miesiącu ale mój lekarz prowadzący mimo złego samopoczucia w pracy i wogóle takowego zwolnienia dać nie chce może być nawet prywatnie byleby wystawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
a od kiedy z powodu zlego samopoczucia wystawia sie L4? to ze jestes w ciazy- to nie znaczy ze jestes chora... nikt ci lewego L4 nie wystawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupson
A ja wróce jeszcze do dr Lipskiego, lepszego ginekologa nigdy nie miałam a trochę ich przeszłam. Zawsze odpowie na kazde pytanie, rzeczowy i kompetentny. Rodzilam w czerwcu przez cc. szew kosmetyczny. Dr Lipski zagladał i opiekował sie tak samo potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena G
Cześć !!!!! Polecam Dr. Małgorzatę Pytko.Jestem jej pacjentką od lat i nie wyobrazam sobie zebym miała trafić do innego lekarza. Dr. Pytko jest bardzo delikatna, miła i subtelna. Robiła mi zabieg usuwania nadzerki, prowadziła całą moją ciążę a całkiem niedawno zakładała mi wkładkę domaciczną. Po kazdej wizycie czuje sie bardzo dobrze pod kazdym względem. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina a
Do Magdalena G. Masz rację, ja tez od lat jestem pacjentką dr Pytko i tez uwazam ze jest świtną specjalistką. Poleciłam wielu kolezankom i byli mi za to bardzo wdzięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina a
przepraszam za błąd :-) kolezanki były wdzięczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena G
Cześć !!!!! Polecam Dr. Małgorzatę Pytko.Jestem jej pacjentką od lat i nie wyobrazam sobie zebym miała trafić do innego lekarza. Dr. Pytko jest bardzo delikatna, miła i subtelna. Robiła mi zabieg usuwania nadzerki, prowadziła całą moją ciążę a całkiem niedawno zakładała mi wkładkę domaciczną. Po kazdej wizycie czuje sie bardzo dobrze pod kazdym względem. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena G
Cześć !!!!! Polecam Dr. Małgorzatę Pytko.Jestem jej pacjentką od lat i nie wyobrazam sobie zebym miała trafić do innego lekarza. Dr. Pytko jest bardzo delikatna, miła i subtelna. Robiła mi zabieg usuwania nadzerki, prowadziła całą moją ciążę a całkiem niedawno zakładała mi wkładkę domaciczną. Po kazdej wizycie czuje sie bardzo dobrze pod kazdym względem. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra1111111111111
a widzę coś dziwnego w tych wpisach na temat dr pytko i myślę ,że niektórzy lekarze umieja wykorzystać to forum i robią sobie bezpłatną reklamę bo nie znam koleżanek które były by zadowolone z tej doktór - ściąga kasę i tyle ,sama sprawdziłam .uważajcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira O.
Cześć !!!!! Polecam Dr. Małgorzatę Pytko.Jestem jej pacjentką od lat i nie wyobrazam sobie zebym miała trafić do innego lekarza. Dr. Pytko jest bardzo delikatna, miła i subtelna. Robiła mi zabieg usuwania nadzerki, prowadziła całą moją ciążę a całkiem niedawno zakładała mi wkładkę domaciczną. Po kazdej wizycie czuje sie bardzo dobrze pod kazdym względem. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka Ewa
do Elwira O. masz racje. Dr. Pytko to przyjemna i dobra lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada150279
Cześć dziewczyny, polecam serdecznie dr Tomka Leśniewicza. Jest niesamowity. Pracuje także na Warszawskiej. Zdecydowanie ma podejście do ciężarnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena G
Widzę, ze ktoś bawi się moiją opinią. Bardzo nie ładnie drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsik123
mam prawie 30lat niedawno zaczelam wspolzycie... jakiego ginekologa moglybyscie mi polecic? na 1 wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×