Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość nanika87
Dziękuję Izabela.m :) Ja mam tam skierowanie tylko na te badanie doppler,ale właśnie nigdzie nic nie mogłam znaleźć o lekarzach tamtejszych :) A czy któraś z was może miała nieprzyjemność walczenia z torbielą skórzastą? No i co możecie powiedzieć o dr Sztromajer? Bo słyszałam sprzeczne zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek123
ze co przepraszam??? ja nie bede sie tlumaczyc jakims zajobom! dlaczego wypisujesz takie rzeczy do mnie? to wogle jest jakis moderator?? dziecko nie mialo szans na przezycie, jesli chcesz wiedziec, sorki, ale nie moglam wychowawac dziecka bez czaszki, wiec sie zastanow, albo moze wpierw zapytaj. Blad lekarza byl ewidentny! mozna bylo tego uniknac przez robienie wczesniejszych badan,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Wiecie co...ja już sama nie wiem czy Ci wszyscy lekarze są dobrzy czy nie,czy warci polecenia czy nie...U mnie niby wszystko w porządku,byłam u kilku lekarzy,robiłam badania,wywalałam kasę,a i tak żaden z nich nie pomógł mi zajść w ciążę przez ponad trzy lata.Już chyba nie warto:(Trzymajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
Moim znajomym w tej kwestii pomógł prof Marian Szamatowicz. Starali się kilka lat i w efekcie końcowym mają zdrowiutkiego synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
A ja jezdzilam do Wolczynskiego,przed nim i po nim mialam juz wielu innych lekarzy i nic.A wszystko w porzadku,maz zdrowy,ja tez...Tylko kasa wywalona,a rezultatow zero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
prof Marian Szamatowicz jako pierwszy w Polsce dokonał skutecznego in vitro, dlatego moi znajomi poszli od razu do niego. Szczesliwie sie udalo po wielu latach staran :) Moze warto sprobowac? Powodzenia zycze i pozdrawiam cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sozia
Hej. ja od dawna chodze do dr Ostapiuka, zawsze byl super,robil wsyztskie potzrebne badania bez mrugniecia okiem, nawet gdy chcialam tabletki a nie bylam badan pol roku nie wypilam mi ich bez wczesniejszych badan. Wlasnie podczas ostatnich badan wykryl ze mam powiekszony jajnik,no i wtedy zaczely sie problemy z doktorkiem, ni chcial mi powiedziec co toz naczy, co sie dzieje w koncu odpowiedzial ze to torbiel,poza tym nie udzielil zadnych informacji unikal pytan zmienial temat, nie wypisal zadnych lekow a podobno hormonami mozna to wyleczyc,zawiodlam sie na nim, szukam dobrego lekarza ktory mi doradzi co zrobic z TORBIELA na jajniku, wiecie moze czy moge zrobic jakies badnia na sprawdzenie czy nie ejst to zmiana nowotworowa, kogo mozecie mi polecic do takich spraw i iole to moze kosztowac. prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
Przede wszystkim spokojnie :) Żeby sprawdzić czy to nowotworowa zmiana trzeba isc na USG dopplerowskie (zeby przejrzec naczynia krwionosne). Takie badanie wykonuja w Eskulapie (chyba 120zł) i u Arciszewskich (130zl). Sama musze sie wybrac, wiec nie wiem gdzie lepiej. Ale pojdz i zrob takie badanie a lekarz Ci powie czy to zmiana nowotworowa czy nie. Na pocieszenie powiem,ze torbiele w wiekszosci wypadkow sa niegrozne i leczy sie je po prostu tabletkami hormonalnymi (ja mialam np. Orgametril). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sozia
Dzieki nanika87 , a wiesz moze czy trzeba miec skierowanie, czy ja mam isc sie zapisacv normalnie do lekarza i on mi to zrobi na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
Jak się idzie prywatnie (płatnie) to chyba skierowanie nie potrzebne. Zadzwoń i zapytaj zapisując się w kolejkę :) A kolejki i tu i tu krótkie (na następny tydzień badanie wyznaczają). Nie ma za co :) Sama z tym właśnie walczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona1111
do aisha 1982 a u Jacka Szamatowicza byłaś ? mam podobny problem i zamierzam teraz spróbować do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikcia123
widziałam wiele pytań o leczenie stanów zapalnych, przede wszystkim przybiczych i żadnych odpowiedzi i podpowiedzi do kogo udać się żeby to wyleczyć, sama lecze sie na to 5 lat, nawroty co miesiąc, moja siostra 10 lat. także bez efektów, same leki od grzybic nie pomogą konieczna jest dieta, nie raz zastanawiam się dlaczego dieta przy cukrzycy np. jest tak rozpowszechniona a przy grzybicy sami lekarze nie wiedzą że jest NIEZBĘDNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam stronkę, listę potraw których nie powinno się jeść ZERO CUKRU, BIAŁEJ MĄKI i wielu innych. http://www.candida.peet.pl/index11.php Drożdżyca jest plagą XXI wieku, lekarze mało wiedzą jak ją wyleczyć, jest efektem tak "cudownego" wynalazku jak antybiotyk. Sama na sobie przekonałam się że nie jedzenie cukru pod każdą postacią cofa upławy i objawy grzybicy, kiedy ostatnio miałam grzybicę silne serowate upławy, silne pieczenie i swędzenie, po w/w artykułach postanowiłam stosować dietę i poszłam na badania do Ośrodka Diagnostycznego, na wyniki musiałam czekać 2 tygodnie lekarz przepisał mi pierwszy lepszy lek z brzegu, a ja pomyślałam że nie będę brać leków w ciemno jak przez ostatnie 5 lat, i o mojemu zdumieniu ustąpiło pieczenie, swędzenie, zero upławów i to z powodu nie jedzenia cukru, grzyby obumierają gdy pożywki juz im się nie dostarcza, walka z grzybami jest ciężka, teraz znów zaczęłam jeść słodycze, nie wytrzymałam i znów grzybica. DLA OSÓB które chorują na stany zapalne pęcherza moczowego nawrotowe szczerze polecam szczepionkę UROVAXOM. sama ją brałam, moja siostra również i od wrzesnia nie mam nawrotów moja siostra również więc chyba pomaga!!!!!!!! bardzo się cieszę z tego. jest to szczepionka w tabletkach, na receptę, jedna kuracja to 3 miesiące 1 tabl. dziennie pół godziny przed sniadaniem, przez 90 dni, 1 opakowanie 30 tabl. kosztuje około 85 zł, w opakowaniu 90 tabletek taniej chyba ale nie wiem bo nie było takiej w mojej aptece, wogóle czekałam na nią pare miesiecy, bo w aptece powiedziano mi ze braki w magazynach. moja siostra powtarza te kuracje co rok, zeby nie miec nawrotów, pisze na ulotce że tak można. sama męczę się jeszcze z grzybicą i nie wiem do jakiego lekarza się teraz udać, od wrzesnia mam inne zapalenia nie grzybicze, zapalenia macicy, przydatków, miednicy mniejszej,......... aż się boję takie zapalenia tyle miesięcy się ciągnące..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sozia
Rozmawialam z pielegniarka z kliniki Arciszewskiego, doradzila mi zrobienie markerow nowoworowych jajnikow na sprawdenie torbiela, bylam dzisiaj na badaniu, w piatek mam miec wyniki....jezeli sie okaze ze jest to na podlozu hormonalnym to czy moga wspomoc leczenie tabletki antykoncepcyjne czy potrzeba jakichs bardiej specjalistycznych lekow? pytam o to bo od poniedzialku mam okres wiec nie zdaze pojsc do lekarza po recepte a mam ja na yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
do wikcia- no rzecz jasna ,ze dieta przy grzybicy to podstawa, sama ją stosuję prawie od roku, no i leczenie naturalne,a chemia tylko w stanach ostrych. Najgorsze jest to ,ze po prostu 98% ginekologów nie umie sobie radzic z grzybicą i nie umie podpowiedzieć pacjentkom jak zmienic dietę i styl życia ,żeby sobie pomóc i to mnie wkurza najbardziej ps- alternatywnie zastanawiam sięjeszcze na tą szczepionką Solco trichovac( odpowiednik Gynatren) zaiteresowane odsyłam do google, może warto to z lekarzem przedyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wybieram sie na swoja piersza wizyte do gina i juz mialam isc do Ewy Nowak ale jak poczytalam te opinie to zmienilam zdanie ;/ Kogo polecacie w ramach NFZ? (tylko kobiete,nie faceta...) Co sadzicie o dr.Henryce Zabielan? Albo Sucheckiej bo ona chyba przymuje panstwowo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
Ja chodzę do Sucheckiej - bywa niemiła, no i jak idziesz tlyko po leki to spodziewaj sie, ze juz zawsze bedziesz dostawala tylko leki :P Ja na 1 wizycie powiedziałam, że nie chce żadnych tabletek anty ani innych hormonów i nie namawia mnie na nie. Badania robi regularnie i poki co wyleczyła mnie pare razy (z torbieli). Co do grzybkow jak mowilam wyzej-sprobujcie u prof Sipowicz na NMP - jak sie babeczke pciagnie za jezyk to i wytlumaczy i odpowie na wszelkie pytania, a mi grzybki wyleczyła na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Do fiona1111 Nie bylam u niego,aczkolwiek slyszalam ze jest dobrym lekarzem.Tak jak wielu zreszta....Wiesz,juz chyba nie mam sily na jezdzenie po lekarzach,kazdy mowi co innego,a nic z tego nie wychodzi:(Powodzenia Tobie zycze,jesli sie wybierzesz do niego to napisz prosze jak"poszlo".Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Aha i jeszcze chcialam Cie zapytac:mialas robione jakies dodatkowe badania???Ja mialam niedawno HSG i wyszlo,ze mam lewy jajowod niedrozny,ale zapewniano mnie,ze to nie jest przeszkoda...Poza tym maz wyniki ma rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczyny co wiecie na temat pana Dr. Zbroch, bede wdzieczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona1111
do aisha1982 miałam robione HSG i wyszło ok byłam też u J.Szamatowicza nie robi zbyt dobrego wrażenia jest raczej takim 'mrukiem' trzeba o wszystko pytać bo sam nic nie powie ale mam nadzieję że ma duże doświadczenie(tak słyszałam) a to jest najważniejsze miałam robioną inseminację a teraz czekam na efekty ale nie mam dobrych przeczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona1111
byłam stymulowana clostilbyget i mialam dwa pęcherzyki a jakie Ty masz doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Do fiona1111 Ja tez mialam robiona inseminacje dwa razy i bez skutkow,ale to jeszcze przed hsg.Chodzilam do Wolczynskiego i tez nie sprawia na poczatku wrazenia sympatycznego,ale pozniej jest ok.Bylam rowniez stymulowana closti,a teraz mam dostac podwojna dawke i cos jeszcze dodatkowo,jak wroce od lekarza to napisze dokladnie co mi podali.Wiem,ze oni maja duze doswiadczenie,ale najbardziej boli to,ze "wszystko jest w porzadku",a dzidzi nie ma juz tyle czasu:(Powodzenia Ci zycze i pisz jak sie czegos dowiesz nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
witam kobiety jestem w29tc i mam pytanie może któraś z was się orientuje -mam cukrzycę ciążową i prowadzę ciąże u dr Lipskiego w Poliklinice u Arciszewskiego ,dowiedziałam się przypadkiem że nie przyjmują do porodu z cukrzycą a wizytę mam za tydzień i dopiero faktycznie się dowiem od lekarza jaka jest prawda,lub też powie mi że przyjmują a faktycznie zostanę odesłana jak dojdzie do porodu (takie żeczy też słyszałam )mam mętlik w głowie pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
przykre że nikt tu nie zaglada.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tu często zaglądam:) ale malutko wypowiedzi i opinii jest. Sama szukam dobrego ginekologa...moja zdiagnozowała u mnie PCO, a ja chce to potwierdzić u innego lekarza i nie wiem gdzie się wybrać. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
no tak ale wcześniej można było tu powymieniac poglądy ,teraz pustka może temu ze wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosiek
świetne forum! Może dowiedzą się o nim niektórzy lekarze i parę rzeczy przemyślą. Pragnę dołożyć swoją opinię: Boćkowski - gdy o nim pomyślę skacze mi ciśnienie. Odbierał mi 5 lat temu poród, który sam sztucznie wywołał. Przy mnie obściskiwał pielęgniarkę (Madzię). Skończyło się cesarką. Koszmar. Bardzo bardzo niepolecam. Wrzeszczał na pielęgniarki, że to on ma rację (Pielęgniarki twierdziły,że nie ma rozwarcia; i miały rację, czułam się świetnie) Warszawska - poza porodem (okropnym, dopiero jak mąż przyjechał zrobiło si e milej)należy sie ogromny minus za opiekę poporodową. Przez kilka godzin nikt nie chciał mi powiedzieć czy moje dziecko żyje (cesarkę miałam pod narkozą) Przychodnia na ul. Królowej Polskich Rodzin (TBS), bardzo niemiłe panie w recepcji. ZApisy co 5 minut, dziś znowu czekałam 1, 5 godziny, dwie panie umówione były na identyczną godzinę. Bałagan w papierach, gubią dokumentację. Dr Bielecki bardzo taki sobie, dr Jarocki też. Po kilku wizytach w tej poradniu zaczęłam szukać w internecie czegoś nowego. i trafiłam tu. Ale kiedyś byłam u takiej starszej pani nazwisko na Z - dobrze wspominam. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
witam kobiety ,do wczoraj byłam przerażona-kolezanka powiedziała mi że z cukrzycą ciążową nie mogę rodzic u Arciszewskich-okazało się że to bład ,na szczescie bo myśl o porodzie w państwowym powodowała że dostawałam gesiej skóry(od 1porodu minęły 4lata) bosiek-powiem Ci że Warszawską wspominam koszmarnie,a jesli chodzi o dr Bieleckiego i tą cała przychodnię -radze omijac z daaaaleeekaaaaa ,nie chce wdawac się w szczegóły ,ale wiem co mówię .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W szoku
Właśnie wróciłam z wizyty u doktor Nowak na Krętej. Jestem w szoku. Rok temu stwierdziła, że nie ma sensu odstawiac tabletek, bo i po co, skoro tyle czasu się je bierze (8 lat) i skoro wszystko dobrze, to niepotrzebne badania (które nieśmiało zasugerowałam). Dziś z kolei wrzeszczy, że trzeba odstawic, że tabletki są szkodliwe (bo pojawiła się ni z tego ni z owego zakrzepica przy aktywnym trybie życia i lekarz rodzinny wysłał mnie na konsultację i ewentualne leczenie do gina). Szlag czlowieka trafia, zwlaszcza, gdy na pytanie - to w takim razie jaka inna forma antykoncepcji? - krzyczy, że odstawic... No ja pięknie dziękuję za taką łaskę zdrowia. Jak wszystko jest dobrze, to tabletki wypisuje hurtowo, jak się pojawiają problemy, umywa ręce. Skierowania na badania znowu niet, niech się rodzinny martwi... O dwugodzinnych kolejkach tylko wspomnę... Pacjentki umówione prywatnie wchodzą od razu, nawet jeśli ma się ustaloną godzinę przyjęcia. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×