Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość best-monia
hej dziewczyny a czy któras z Was była u dr Kuczynskiego -on przyjmuje na Transportowej. Chciałabym poznac opinie na jego temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovely
Witam ciepło w to pażdziernikowe południe.Przeczytałam całe forum od deski do deski już trzy miesiące temu .Chciałam wreszcie znaleśc dobrego ginekologa dla siebie i swojej osiemnastoletniej córki.Oto moje refleksje.Na pierwszy ogień poszedł dr.Ostapiuk/ponoć tak go zachwalały koleżanki siostry/.Owszem miły aż do bólu ale co do reszty bardzo mnie zniechęcil.Jesli któraś z Was idzie tylko po badania kontrolne to może byc- zrobi usg, zbada piersi, zrobi cytologię...i koniec.Potem zaproponuje prywatnieu siebie usg piersi i usg tarczycy.Wyniki zrobiłam zaniosłam je doktorowi a On mi na to - teraz moze pani wybrac sobie metodę leczenie- i tym rozwalił mnie na łopatki.Pytam się grzecznie co on mi proponuje- wszak to On jest moim autorytetem w tej kwestii i tu znów- zonk-"moje pacjętki leczę tak i tak" - MOJE -czytaj- te które przyjmuje prywatnie.I na tym skończyłam z Panem Doktorem.Potem był dr.Lipski.Rowniez uprzejmy cudownie miły tylko jakos zapomniał, ze do zabiegu potrzebne jest mi szczepienie przeciw wzwb a po zabiegu wypadałoby przyjsc na kontrolę.Za trzecim podejsciem wybrałam klinike na parkowej i drS.Sobolewskiego.Jak dotąd jest swietny.Miły , rzeczowy, kompetentny.Zabieg zrobił mi kosmetycznie chociaz płacił za niego fundusz.To własnie mnie skłoniło do tego,ze warto do Niego chodzic na prywatne wizyty.A dla młodziutkich dziewcząt które wolą pójsc do kobiety proponuję dr.Oniszczuk.Leczy moją córkę i jak widzę ma zdrowe podejscie.Pozdrawiam i zyczę wam wszystkim tego co najwazniejsze- zdrowia, zdrówka i jeszcze raz zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carme_n
ja Oniszczuk ODRADZAM!!!! byłam u niej ost na kilku wizytach, wykryła brodawczaki i od razu skierowała ma krioterapię; nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że diagnozę tą sprawdziłam jeszcze u dwóch lekarzy - nie potwierdziła się; zrobiłam jeszcze raz cytologię i kolposkopię a z wynikami byłam u dr Mazurka oraz dr Szamatowicza zPSK; obaj stwierdzili , że nie mam brodawczaków; wszystkie te badania kosztowały mnie dużo siwych włosów (bo właśnie staraliśmy się o dziecko a dr Oniszczuk powiedziała, że jak zajdę teraz w ciążę może być poronienie albo wada płodu) oraz pieniędzy (bo zależało mi na czasie i wszystko robiłam prywatnie).... ps. polecam dr Mazurka z Wojskowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domciab
Hej dziewczyny, dzięki za informacje. Mam jeszcze pytanie, czy ktoś wie jacy lekarze przyjmują w przychodni na Rocha? Do którego warto pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domciab
Do carme_n: czy doktor Mazurek przyjmuje na NFZ? Długo się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carme_n
Mazurek przyjmuje na NFZ w PSK, ale jak dzwoniłam we wrześniu to pierwszy wolny termin był w listopadzie; za prywatną wizytę na Wojskowej płaciłam 80 zł-za pierwszą, za drugą już mniej bo 50;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) od niedawna mieszkam w bialymstoku, i chcialabym zasiegnac opini na temat dr Izabeli Sipowicz. chodzi mi konktrtnie o tabletki anty. lub czy moglybyscie polecic kogos z MNP Krolowej Rodzin z NZOZ-u??? z gory dziekuje za kazda odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovely
Do Melkaa:Moja córka przez dwa lata leczyła się u dr.Sipowicz.Tylko raz miała badanie na testosteron i usg.Poza tym brała Diane35 przez dwa lata leczniczo.Niestety jej problem nie poszedł ani w przód ani w tył wiec zmieniłam lekarza.Ponoć ginekologiem jest dobrym ale jesli ktos oczekuje miłej atmosfery to odradzam.Ja w kazdym badz razie nigdy nie zdobyłam sie na to by sama pójsc do niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, szukam namiarów na dr Suchecką z Antoniuka [orientuję się, że przyjmuje na Choroszczańskiej, niestety więcej konkretów nie udało mi się znaleźć] ma ktoś jakiś kontakt? choćby nr tel do samej przychodni? bo w internecie niestety nie udało mi się do takich danych dotrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy26
Przeczytałam cały wątek i dochodze do wniosku że padłam ofiarą dr.Pytko, ona u wszystkich widzi nadżerki,wyłudza w ten sposób pieniądze.Żałuje że nie skonsultowałam tego z innym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futurewifey
czesc dziewczyny! przeczytalam wszystkie wyowiedzi oddeski do deski i ku mojemu zdziwieniu nie bylo zadnej na temat mojej pani ginekolog- Dr Chomczyk:( Chodze do niej od kilku lat (okolo 4) i uwazam ze jest super! Zawsze bada na 'samolocie', plus piersi, jesli jest taka potrzeba to robi tez usg. Poza tym jest przemila, kulturalna osoba, ktora traktuje swoje pacjentki z nalezytym szacunkiem. Nigdy nie mialam zadnych problemow czy zastrzezen co do jej profesjonalizmu. Polecam! I jezeli ktos ma jakies doswiadczenia z nia zwiazane to prosze sie podzielic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovely
Do futurewifey - Przekonałas mnie - NIGDY W ZYCIU NIE PÓJDE DO DR.CHOMCZYK. Cudownie skuteczna antyreklama.Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra1111111111111
do future... możesz wyjaśnić o co chodzi ? czy tych lekarzy pogięło nawet zareklamować się nie potrafią ,kompromitacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra1111111111111
zgadzam się z poprzedniczką znowu sama dr nas odwiedziła ale chyba coś jej nie wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka80
do best-monia Kuczyńskiego polecam prowadzi moją ciążę i jest naprawdę w porządku ,po urodzeniu też na pewno będę chodziła do niego. Koleżanka nie w ciąży też zadowolona .Bo to sympatyczny pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka80
do best-monia Kuczyńskiego polecam prowadzi moją ciążę i jest naprawdę w porządku ,po urodzeniu też na pewno będę chodziła do niego. Koleżanka nie w ciąży też zadowolona .Bo to sympatyczny pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin 76
najlepszym ginekologiem na parkowej jest dr. Kłubowicz, miły,delikatny.rzeczowy no i przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin 76
najlepszym ginekologiem jest dr.kłubowicz,delikatny,miły,rzeczowyno i przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin 76
najlepszym ginekologiem jest dr. Kłubowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
dr Biedryckiego, przyjmuje teraz w przychodni gdzieś koło ul Magnoliowej na Zielonych Wzgórzach jest naprawdę bardzo przyjemny, prowadził całą moją ciążę, nie spotkałam lepszego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen.
Witam Was! Proszę o pomoc , bo już nie wiem co mam robić. Mogłybyście mi polecić jakiegoś ginekologa na NFZ w Białymstoku? Najlepiej żeby była to kobieta. Do tego czasu chodziłam do dr. Pytko. Nawet mi nie pomogła w moim schorzeniu :-( kasy u niej wywaliłam już... dużo. Z NFZ znalazłam tylko dr. Eugeniusza Biedryckiego. Jeżeli nie znajdę nikogo innego to pewnie się do niego zapiszę. Ale na samą myśl o tym badaniu, że to facet to aż mi niedobrze. Wiem - to lekarz jak każdy. Ja jestem jeszcze młoda i głupia i mam taką barierę , że naprawdę wolałabym iść do kobiety. Proszę podpowiedzcie mi coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen.
o jaaa.. przepraszam. wyświetkało mi się , że wystąpił błąd i ponawiałam. przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka1986
Mam pytanko dotyczące dr Mariusza Święca. Czy któraś z was chodziła do niego na wizyty,gdzie przyjmuje. Wiem że robi usg w Gynecji na Słonimskiej. Robił mi usg mimo tego że okazałao się ze płód obumarł i była to dla mnie przykra wiadomośś, to z zachowania lekarza jestem zadowolona, gdyż wszystko mi wytłumaczył starał sie pocieszyć. Jestem właśnie po zabiegu w PSK u dr Urbana-nie miałam do niego zastrzeżeń oprócz jego trochę szorstkiego zachowania. Po zabigu szybko doszłam do siebie a teraz odpoczywam w domu. Chciałabym wybrac takiego ginekologa, który dopilnuje aby wszystko sie dobrze zagoiło, doradzi mi przy wyborze tabletek anty i bedzie później prowadził moja kolejną ciąże. A razem z moim partnerem mamy konflikt serologiczny. Dodam tylko, że ta ciąże prowadziła mi doktor Kulesza z Gynecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka1986
Mam pytanko dotyczące dr Mariusza Święc. Czy któraś z was chodziła do niego na wizyty,gdzie przyjmuje. Wiem że robi usg w Gynecji na Słonimskiej. Robił mi usg mimo tego że okazałao się ze płód obumarł i była to dla mnie przykra wiadomośś, to z zachowania lekarza jestem zadowolona, gdyż wszystko mi wytłumaczył starał sie pocieszyć. Jestem właśnie po zabiegu w PSK u dr Urbana-nie miałam do niego zastrzeżeń oprócz jego trochę szorstkiego zachowania. Po zabigu szybko doszłam do siebie a teraz odpoczywam w domu. Chciałabym wybrac takiego ginekologa, który dopilnuje aby wszystko sie dobrze zagoiło, doradzi mi przy wyborze tabletek anty i bedzie później prowadził moja kolejną ciąże. A razem z moim partnerem mamy konflikt serologiczny. Dodam tylko, że ta ciąże prowadziła mi doktor Kulesza z Gynecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////gość
Dziewczyny mam pytanie czy wiecie moze ktory lekarz zajmuje sie \"wywoływaniem miesiączek\" w Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do /////gosc
nie!!!!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziasta b-stok
dziewczyny nie polecam Sucheckiej i Pytko wogole, Dr Bielecki jest dobry i przyjmuje panstwowo na Krolowej Rodzin- super lekarz i dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
Nad tym Bieleckim to bym się zastanowiła dośc głęboko. Wg mnie to żaden specjalista.Nie rozumiem dlaczego tak dużo ludzi do niego chodzi. Ja również chodziałam, teraz bardzo załuję, po pierwsze komfort w poczekalni straszny, poślizgi w przyjmowaniu pacjentek straszne, a ponadto opieka nad Ciezarnymi z całą pewnością moge powiedzieć straszna żeby nie mówić żadna. Zdecydowanie go nie polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po3eba
mogłby podac ktos nr tel do Pani doktor Oniszczuk ? do przychodni studenckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×