Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość msia23
proszę o opinie nt. doktora Mariusza Święca - wiem, że przyjmuje w ESKULAPIE - czy warto się do niego zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaa28
proszę o opinie nt. doktora Mariusza Święca - wiem, że przyjmuje w ESKULAPIE - czy warto się do niego zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 28
proszę o opinie nt. doktora Mariusza Święca - wiem, że przyjmuje w ESKULAPIE - czy warto się do niego zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysssia28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajka....
artur nowak to zły człowiek,egoista, nie liczy sie z człowiekiem, udaje tylko miłego i rzeczowego, lepiej na niego uwazac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajka....
uwazajcie na dr artura nowaka, to zly czlowiek ,wiele przez niego przeszlam zlego z moja ciaza, bardzo mnie skrzywdzil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia777
Zajka- jezeli rzeczywiscie Ciebie zle leczyl to wpisz opinie tutaj: www.znanylekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia777
www.znanylekarz.pl wpisujcie opinie- bo tutaj ciezko przebrnac przez tyle stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3665
a co z ten artur nowak zrobił? bo ja właśnie u niego z ciążą chodzę więc takim wpisem to się wystraszyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3665
no i co z tym nowakiem/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka----
ja tam uwazam ze nowak jest w porzadku, lekarze nie sa bogami i tez nad wszystkim nie sa w stanie zapanowac i przewidziec, a bledy zdazaja sie kazdemu...jesli organizm nie jest w stanie utrzymac ciazy to lekarz tez za nas jej nie utrzyma. dajcie mu spokoj.. temu lekarzowi jak i dr.lipskiemu tez..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
ALLA 26 Przepraszam,że tak długo się nie odzywałam ale miałam problemy z netem.U mnie jak narazie bez zmian...nie doczekałam si ę niestety jeszcze dzidziusia:(W marcu wybieram się na laparoskopię i może dowiem się w końcu co tam w środku jest grane.A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aidem
Hej dziewczyny. Poradźcie mi jakiegoś dobrego ginekologa-endokrynologa w Białymstoku... mam problemy z miesiączką, a praktycznie jej nie mam, a swoje lata już mam...parę lat temu leczyłam się u endokrynologa z powodu chorej tarczycy...lekarze u których byłam chyba bawili się w lekarzy, bo tylko leki zapisywali, a praktycznie zero badań...Chcemy z mężem mieć dziecko, ale nic z tego... Słyszałam, że dr. Domitrz jest rewelacyjny... Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aidem
Cześć. Szukam dobrego ginekologa-endokrynologa w Białymstoku, może znacie takiego? mam problemy z miesiączką i jajnikami i chciałabym w końcu po wielu lekarzach trafić naprawdę w ręce specjalisty... Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aidem
Cześć. Szukam dobrego ginekologa-endokrynologa w Białymstoku, może znacie takiego? mam problemy z miesiączką i jajnikami i chciałabym w końcu po wielu lekarzach trafić naprawdę w ręce specjalisty... Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza78
Odnośnie Artura Nowaka, Trafiłam do niego w 2 tygodniu ciąży nie wiedząc o tym, ze byłam w ciąży. Wydał mi się bardzo profesjonalny i po raz pierwszy w życiu wizyta u ginekologa nie była dla mnie koszmarem. Kiedy nie dostałam okresu i test wyszedł pozytywnie wiedziałam, że ciążę będę prowadziła u niego. 6-tydzień pierwsze USG, wszystko ok, rozmiar płodu, tętno. 7-tydzień plamienie- od razu do Nowaka, uspokoił, ze wszystko w porządku, że tak działają hormony, kazał odpocząć, dał duphaston. Najgorsze, że powiedział żeby się nie przejmować że wydzieliny jest dużo i będę plamiła kilka dni!!!!! Po 4 pojechałam do szpitala, obstawili mnie, ze tyle dni chodziłam z plamieniem, płód nie miał tętna! To było poronienie zatrzymane. Po tym wszystkim poszłam do niego na umówioną wcześniej wizytę (miałam przyjść z wynikami- w ciąży). Fakt, przyjął mnie wtedy za darmo, poradził jakie badania powinnam wykonać, ALE i tak mam uczucie, że strasznie błaho potraktował moją ciążę. Gdybym mnie ostrzegł, nie ruszałabym się z łóżka nawet i do końca ciąży. Być może nie straciłabym tej ciąży. Uważam, że sprawia wrażenie "profesjonalisty", ale strasznie błaho podchodzi do pierwszej ciąży. Moja koleżanka u niego była, tez w ciąży, krwawiła, powiedział żeby nie uprawiać seksu tak "brutalnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza78
Odnośnie Artura Nowaka, Trafiłam do niego w 2 tygodniu ciąży nie wiedząc o tym, ze byłam w ciąży. Wydał mi się bardzo profesjonalny i po raz pierwszy w życiu wizyta u ginekologa nie była dla mnie koszmarem. Kiedy nie dostałam okresu i test wyszedł pozytywnie wiedziałam, że ciążę będę prowadziła u niego. 6-tydzień pierwsze USG, wszystko ok, rozmiar płodu, tętno. 7-tydzień plamienie- od razu do Nowaka, uspokoił, ze wszystko w porządku, że tak działają hormony, kazał odpocząć, dał duphaston. Najgorsze, że powiedział żeby się nie przejmować że wydzieliny jest dużo i będę plamiła kilka dni!!!!! Po 4 pojechałam do szpitala, obstawili mnie, ze tyle dni chodziłam z plamieniem, płód nie miał tętna! To było poronienie zatrzymane. Po tym wszystkim poszłam do niego na umówioną wcześniej wizytę (miałam przyjść z wynikami- w ciąży). Fakt, przyjął mnie wtedy za darmo, poradził jakie badania powinnam wykonać, ALE i tak mam uczucie, że strasznie błaho potraktował moją ciążę. Gdybym mnie ostrzegł, nie ruszałabym się z łóżka nawet i do końca ciąży. Być może nie straciłabym tej ciąży. Uważam, że sprawia wrażenie "profesjonalisty", ale strasznie błaho podchodzi do pierwszej ciąży. Moja koleżanka u niego była, tez w ciąży, krwawiła, powiedział żeby nie uprawiać seksu tak "brutalnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha1982 odezwij się do mnie na mejla, u mnie tez bez zmian stymulacja na nic bo nie chcą mi rosnąć pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika84ch
HEJ POSZUKUJĘ DR JOLANTY GOŁASZEWSKIEJ, WCZEŚNIEJ PRZYJMOWAŁA NA MICKIEWICZA W BLOKU NA 4-TYM PIĘTRZE ALE SŁYSZAŁAM ŻE SIĘ PRZENIOSŁA GDZIEŚ INDZIEJ.. PROSZĘ O NAMIARY JEŻELI KTOŚ ZNA JEJ NOWY ADRES GABINETU?? Z GÓRY DZIĘKI pOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka7811
Hej. Chciałabym się podzielić z wami opinią na temat porodu przez cc na Parkowej. Kiedyś ktoś napisał,że kobitka sama po zabiegu idzie na 1 pietro do swojej sali. To jakaś ściema. Mnie po zabiegu niosło 3 facetów (mój ginekolog dr. Sobolewski, jakiś drugi gin. i Anastezjolog). Opieka położnych bardzo miła. Na drugi dzień panie pomagają wstać i idż z kobietą po porodzie pod prysznic. O co poprosiłam, to grzecznie mi podano.Jedzenie smaczne. A więc nie mam zastrzeżeń i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka.20
czesc dziewczyny ! zamierzam wybrac sie na pierwsza wizyte do ginekologa. usilowalam znalezc cos w necie jednak nic konkretnego mnie nie zainteresowalo. zaznacze ze chcialabym wybrac sie na wizyte na NFZ, niestety na prywatna wizyte nie mam pieniazkow:( aha i nie chce isc do pana ;) bede wam bardzo bardzo bardzo bardzo wdzieczna jezeli mi kogos doradzicie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika84ch jeżeli jeszcze nie znalzłaś dr Gołaszewskiej to przyjmuje ona teraz na Mickiewicza 27, nr lokalu nie pamiętam ale jest na parterze obok apteki. I o ile dobrze pamiętam to przyjmuje w poniedziałki środy i piątki po południu - chyba 16.30-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha cha cha
Ja polecam tylko doktora Czecha.Jest bardzo sympatyczny dla pacjentek,zawsze traktuje pacjentki z należytą kulturą osobistą i nigdy żadnej nie obrazi złym słowem......Bardzo dobrym lekarzem jest też doktor Kinalski,nigdy nie odmówi pacjentce w potrzebie i nie robi wykładu o progesteronie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveeeeeeeeeeeeeee
Dr kinalski czy mowa o szefie ginekologii na Warszawskiej? W sumie sympatyczny, ale jak mnie zbadał to nie byłam w stanie dojść do sali. Bardzo niedelikatny! Co prawda, potem chyba do niego dotarło, bo przyszedł na salę z zapytaniem jak się czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaa234
czy któraś z was była u dr Barbary Radziszewskiej? Co sądzicie na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
SKORO MOWICIE O GINEOLOGU TO MOZE KTOS Z WAS MA NAMIARY NA DOBREGO ONKOLOGA REFUNDOWANEGO Z ONZ W BIALYMSTOKU?? PROSZE O ODP. PONOC NA KRAKOWSKIEJ (TO BOK SW ROCHA) JEST ONKOLOG, CZY KTOS TO MOZE POTWIERDZIC?? PROSZE O ODP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bienia
Ja wybieram się do ginekologa do esklapu ponieważ mam opłacane wizyty z pracy. Jest tam jednak wielu lekarzy. Czy może ktoś może doradzić którego z nich wybrać i czy lepiej iść na Białówny czy na Nowy Świat???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosiak
Witajcie dziewczyny! Zwłaszcza Bienia i Abarek. Dziewczyny z całego serca w Eskulapie polecam Dr Mwłgorzatę Oniszczuk. Ja osobiście chodzę do nij teraz, prowadzi ona moją ciążę. Jakieś pół roku temu usuwała mi nadżerkę. Cudownaq kobieta, ciepła, miła, profesjonalistka, super. Nie wyjdzie z pracy , dokąd ktoś będzie siedział pod drzwaimi. Ostatni jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zadzwoniłam do niej, powiedziałam o co chodzi to zaprosiła mnie do eskulapu. Jak zadzwoniłam do rejestracji to mi powiedzaino, że dziś nie ma szans dostać sie do pani dr. Ja powiedziałam, że p.dr powiedziała żebym przyszła i zapisano mnie jako 16tą. Wyobrażacie sobie? ta kobieta siedziała do 20tej w przychodni i cały czas miała ochotę odpowiadać na setki moich pytań. Jeszczde jedno, ja chodzę na Nowym Świecie, przynajmniej jest gdzie samochód zostawić bezpiecznie bez kart parkingowej. GORĄCO POLECAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosiak
witajcie Bienia i Abarek! Z całego serca z Eskulapu i w ogóle polecam dr. Oniszczuk. Jest to cudowna kobieta, wyrozumiała, ciepła, mądra. Obecnie prowadzi moją ciążę. Poza tym parę miesięcy temu usuwała mi nadżerkę. Ta kobieta potrafi siedzieć do 20tej, dopóki wszystkich nie przyjmie. Ostatnio byłam u niej 16ta w kolejce. Chociaz w rejestracji nie chcieli mnie zapisać, to ona powiedziała, żebym przyszła. choć była już zmęczona to odpowiadała na setki moich pytań. Mam tylko jedno ale. nie będzie mogła uczestniczyć przy porodzie, bo tam nie pracuje. Nie wiem czy jest to problem. Ja polecam wybrać się na Nowy Świat, można tam przynajmniej bezpiecznie samochód zaparkować i bez kart parkingowych. GORĄCO POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×