Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość admawi
czy ktoras slyszala cos o dr.miroslawie kolado???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admawi
czy ktoras slyszala cos o dr.miroslawie kolado???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_tea
Oniszczuk przyjmuje też na Waszyngtona 15A na NFZ, tylko oczywiście są kolejki... Ja na kolposkopię zapisałam się w lipcu - termin na listopad. ;) Polecam tą panią doktor na pierwszą wizytę - miło, bezboleśnie, robi wszystkie badania do tabletek (a nie wypisuje od ręki jak niektórzy), bada piersi (wykryła guzki w mojej piersi). Jak dla mnie pełen profesjonalizm. Słyszałam tylko negatywne wypowiedzi co do wykrywania przez nią brodawczaków i nadżerek - i w związku z tym kierowanie na prywatne wypalanie tychże i nabijanie kasy Eskulapowi. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pytal na temat dr Szamatowicza - jest to super specjalista, sama mialam laparoskopie - kazdy myslala ze to mala torbielka ale ze wzgledu na duze markery nowotworowe postanowili to usunac, co sie okazalo podczas badania srodoperacyjnego to byly obustronne ropnie jajowodow, gdyby n ie ta operacja mzoe by mnie juz tu nie bylo!!!! dr zrobil tak ze nic mi nie usuneli tylko oczyscili z ropy i jak dotad naaraziewszytko jest ok, w tej chwili minelo pol roku od zabiegu operacyjnego.... POLEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pytal na temat dr Szamatowicza - jest to super specjalista, sama mialam laparoskopie - kazdy myslala ze to mala torbielka ale ze wzgledu na duze markery nowotworowe postanowili to usunac, co sie okazalo podczas badania srodoperacyjnego to byly obustronne ropnie jajowodow, gdyby n ie ta operacja mzoe by mnie juz tu nie bylo!!!! dr zrobil tak ze nic mi nie usuneli tylko oczyscili z ropy i jak dotad naaraziewszytko jest ok, w tej chwili minelo pol roku od zabiegu operacyjnego.... POLEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasp
A czy któraś była u dr Olechno-Pełszyńskiej? Przyjmuje na Mieszka. Jaka jest cena wizyty? i ile wypisuje opakowac tabletek na jednej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasp5
jeszcze mam pytanie o dr Światecka. Czy jest dobra? jaka jest cena wizyty>? i ile wypisuje opakowan tabletek na jednej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawzazmlekiem
witam :) zamierzam pojsc na moja pierwsza wizyte do ginekologa,prosze poleccie mi takiego ktory nie zrazi do kolejnych odwiedzin.. prossze oczywiscie chodzi o b-stok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawzazmlekiem
a i czy dr Kluczyk o ktorej wspominalyscie przyjmuje prywatnie czy na nfz-cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieani
Szurum burum - trafilam do dr Kuleszy. Ale juz wiecej na slonimska nie pojde - malo tego ze czekania duzo to jeszcze poswiecaja kilka minut i jakos nie bardzo konfortowo tam sie czulam :/ Zmienilam lekarza na dr Dabrowskiego - moze i mruk ale madry lekarz, delikatny, gabinet fajny, i na ktora godzine sie umowie na ta mnie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paskudka87
A może polecicie mi jakiegoś ginekologa na NFZ? Najlepiej w okolicach centrum ale nie koniecznie.Bo nie mam kasy na wizyty, za mało zarabiam:( a muszę wreszcie się przepadać bo chyba mam mały problem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili1
czy któraś z was może mi napisać co sądzi o dr Karwowskim z Zamenchofa. będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smut
na Storczykowej (zielone wzgórza) jest fajny gabinecik i mili lekarze .przyjmują na fundusz z centrum niezly dojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Przeczytałam całe forum a propos ginekologów - sama chodzę do Dr Kluczyk na Mieszka - jestem średnio zadowolona - samemu trzeba wszystko mówić, bo nawet się nie zapyta . Wczoraj gabinet zamknięty po godzinie 9.30 a kartka że od 9.30. Jak zadzwoniłam to Pani położna była bardzo niemiła - zachowanie w stylu - "po co pani dzwoni?" Zarejestrowałam się na dziś między 8 a 12.30, poszłam około 7.40 - byłam trzecia - czekam od 8.00 - nic, nie wiem o której zaczęła przyjmować bo musiałam iść do pracy na 9.00 (wyszłam o 8.20), a myślałam że zdążę przed pracą. Idę jeszcze dziś później. Będę poszukiwała lepszego.Może jakieś aktualne propozycje- na NFZ i ewentualnie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dziewczyny, również poszukuje dobrego ginekologa w Białym. Pierwsza wizytę miałam u dr. Kluz-Kowal w DSK i mam bardzo niemiłe wspomnienia. Kolejne wizyty były podobne. Ostatnio w październiku wywaliła mnie z gabinetu, gdyż ukończyłam już lat 18, a zmieniły się przepisy i nie wolno przyjmować do końca roku. Zaznaczam, że 18stkę miałam w lipcu, a szanowna pani doktor zapisała mnie w czerwcu na wizytę na październik. Mieszkam 80km od Białego, i żeby nie wizyta u alergologa( ta pani doktor pomimo zmian w przepisach potraktowała mnie normalnie) to bym jechała na marne... Poszukuję pani ginekolog, takiej która by była miła, serdeczna, wesoła i wyrozumiała:D. Bardzo się boję wizyt u ginekologa, gdyż ciężko mi jest teraz zaufać po tamtych które były... Chciałabym chodzić do takiej pani ginekolog, u której wizyt nie będę się bać. Błagam, pomóżcie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia74
kasia1911- polecam dr Ryszarda Leśniewicza - przyjmuje w poradni na parkowej- jest podobno najlepszy w USG ciąży. Moze troche zbyt malomowny, ale widac ze super fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Osobiście polecam Oniszczuk...jak na pierwszą wizytę - miła i sympatyczna, mam nadzieję, że sie nic nie zmieni w tej kwestii, ale czytałam wiele opinii z reguły pozytywnych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bstok
a mi prof. Kuligowski powiedział że nie zrobi wymazu ponieważ w krajach trzeciegi świata nigdy nie były robione bo nie są potrzebne... nie wiem, jak to zrozumiec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukam lepszego lekarzabstok
a mi prof. Kuligowski powiedział że nie zrobi wymazu ponieważ w krajach trzeciegi świata nigdy nie były robione bo nie są potrzebne... nie wiem, jak to zrozumiec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanden_taun
do dr kluczyk proowalam sie dodzwonic przez pare dni - bezskutecznie. dziewczyny, ile placicicie za wizyty prywatnie? bo juz mam dosyc uzerania sie w przychodniach publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuniaaa91 - to Ci polecam swego gina, ze Storczykowej 5 Przyjmuję i na NFZ i prywatnie. Ja chodze na NFZ i jedyna wada to dłuuuuuuuuuuuuugie oczekiwanie na wizytę. Lekarz w porządku, zero stresu, skrępowania - serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte_
Ja majac dosyc kolejek w panstwowych albo niekompetecji lekarzy umowilam sie prywatnie do dr. Sobolweskiego na Parkowej. Jestem mloda dziewczyna i przyznam szczerze ze krepuje mnie ze jest mezczyzna (jak pewnie wiekszosc z nas) ale napawde mam dosc szwedania sie od gabinetu do gabinetu.. szukam kogos kto mnie w koncu odpowiednio zdiagnozuje i potraktuje. Polecam wam portal dobrylekarz.pl albo znanylekarz.pl - uwazam ze 100% pozytywna opinia ponad 50 kobiet nie moze byc przypadkowa. Pozdrawiam, w srode napisze wam jak wrazenia. glowy do gory kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sahra
a mnie wkurza, jak ide do swojego lekarza ginekkologa faceta, to w gabinecie siedzi baba, ktora służy do pisania w karcie. A kiedy ja rozmawiamz lekarzem o swoich problemach np. infekcjach on odpowiadajac gapi sie na ta babe, a ja sie czuje jak by do niej mówił a nie do mnie. Czy w bialymstoku wszedzie tak jest, ze jak ginekolog to zawsze ta druga baba jest? bo w szczecinie tego nie znałam, a odkad tu jestem to juz 4 gabinet taki duetowy. no halooo to ja jestem pacjentka a nie ten babszyl, który sie patrzy jak na ufo i szepcze cos do ucha lekarza. to jest poje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile kosztuje wizyta u dr oniszczuk? tak jak pisalyscie 60zl, czyli w eskulapie? A można sie jakos u niej umowic na NFZ? I czy któraś z was wie czy można sie u niej umówić na akademickiej w przychodni studenckiej? Sorki że tak zasypuje pytaniami...ale to b,ędzie moja pierwsz wizyta(chociażmam juz 21 lat, ale wcześniej jakoś nie czułąm potrzeby pójscia do gin.).Uznałam ze dr oniszczuk ma najwiecej pozytywnych komentarzy, wiec DZIEWCZYNY KTÓRE BYŁYSCIE U NIEJ DAJCIE ZNAĆ JAK NAJSZYBCIEJ, Z GÓRY DZIĘKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda..
Witam czy do Kulczyk można iść po tabletki anty? to moja 1 wizyta boje się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_wariatka
Ja do dr Oniszczuk chodzę jakies 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowalam sie chodzic prywatnie, chociaz wczesniej mialam panstwowych lekarzy ale to jakas masakra byla albo po prostu na takich trafialam. Ceny wizyt wzrosly i teraz kosztuje 70 zl (tak bylo w sierpniu) w Eskulapie. Tez sie wybieram w tym raku wiec mam nadzieje ze bardziej nie podskoczyly :) Dr Oniszczuk zbada Ci piersi, wysle pewnie na cytologie i usg piersi (cena laczna w Eskulapie 120 zl bo 40 zl cytologia i 80 usg), no i na badania krwi ale badan nie polecam robic w Eskulapie bo strasznie zdzieraja. Zrob sobie lepiej w PSK. Nie boj sie glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fazka
Hej dziewczyny! Mam pytanie: czy ktoś ma jakies informacje o dr. Rogoś , przyjmuje na Upalnej(bynajmniej od niedawna się ta przeniosła) czekam na opinie:) pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_eclipse
Pytał ktoś o Panią Radziszewską, ona jest spoko, ale ta jej pielęgniareczka tak tam się rządzi i jest nie miła, więc zrezygnowałam z wizyt u niej... A może któraś z was wie gdzie mogę zrobić zabieg wymrażania nadżerki na NFZ bo właśnie pielęgniarka Pani Radziszewskiej zaproponowała mi zabieg u nich za 150 zł który trzeba powtórzyć 3 razy, więc tez podziękowałam. aha a jak pójdę, gdzie indziej to muszę mieć skierowanie na taki zabieg? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmonia
Witam Mam pytanie czy musze sie osobiscie zarejestrowac (nie mam jeszcze zalozonej karty-to bedzie pierwsza wizyta) w przychodni tam na Mieszka, czy moge umówić sie na wizyte telefonicznie? Zdecydowanie wygodniej byloby mi telefonicznie,gdyz pracuję. Prosze o odpowiedz w miare mozliwosci szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×