Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

mAM 18 dc ale na fasolkę nie liczę. Po pierwsze zbyt wiele rozczarowań, a po drugie ten cykl jest trochę zwariowany więc nie sądzę zeby się udalo. Poprzednie cykle byly unormowane i nic z tego nie bylo. Lepiej się nie nakręcać bo potem to bardziej boli. Spróbujemy w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna to, że teraz miałaś zwariowany cykl wcale nie oznacza, że nie mogłaś włąśnie zafasolkować:) możesz być zaskoczona więc głowa do góry i bądź dobrej myśli. Ja mam dziś 18 dc i nie wiem co przyszłe dni przyniosą, na pewno czekanie... Pozdrawiam i życzę miłęj niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i weekend prawie minąl. Ech rozwaliam nogę na kuligu, cala opuchnięta i posiniaczona. Więc na przytulanko z mężem nie ma co liczyć bo noga boli jak diabli. Co tam u Was dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, serdecznie Was pozdrawiam. Niestety, nie będzie mnie z Wami przez kilka dni, ale nie zapominajcie o mnie. Życzę Wam optymizmu, radości i w ogóle naj, naj... pa. Przyzwyczaiłam się, że jesteście, więc będę za Wami tęskniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa oczywiście, że nie zapomnimy o Tobie🌼 wracja do nas szybciutko. czarna ale Ci się przytrafiło, miało być przyjemnie a wróciłaś obolała, bidulka🌼, a mąż będzie musiał się teraz tobą zaopiekować i służyć hihi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa nie zapomnimy o Tobie:) Męzuś siemartwi tą moją nogą. TEraz bedzie musial pomagać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobitki zagladam a tu topik gdzieś na drugiej stronie!!! :):):) więcpodnosze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Nie było mnie cały tydzień spędzałam czas zdala od męża więc musiałam \"pościć\" ale... teraz 12 dzień cyklu więc pora wziąść się do roboty Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka pewnie że trzeba się wziąź do roboty i to musisz !!!:D po tygodniu poszczenia fasolka jak nic będzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jednak nie opuściłam Was na dłużej. Moja lekarka zabroniła mi wyjazdów z moim nabytym wirusem i wysłała mnie, owszem, ale na tydzień zwolnienia. Zatem mam tydzień w pracy z głowy (nie byli szczęśliwi...) i zostaję w domku. Ja też mam 12 dzień cyklu, ale przez tego wirusa jestem taka rozklapciana, że nie wiem czy będę miała siłę i ochotę na przytulanko. Słuchajcie, polecam Wam fajną stronę internetową: http://www.woomb.org/index_pl.html, gdzie są ciekawe informacje o cyklach (długich i krótkich), o owulacji, hormonach. Polecam. Znalazłam ją wtedy, gdy stwierdzono u mnie hiperprolaktynemię. Czarna31, jak noga? Julk_a, a jak u Ciebie z pisaniem pracy (a mówiłaś nam na jaki temat?) Majka74 do dzieła... pozdrawiam z ciepłego łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa przynajmniej sobie odpoczniesz będąc na zwolnieniu:) Nie można otworzyć stronki a chetnie bym o tym przeczytała, zwłaszcza o tych krótkich cyklach. Pisanie pracy idzie mi tak sobie ale pisze bo muszę. Praca związana jest z komunikacją interpersonalną, został mi ostatni rozdział - opracowanie badań. czarna jak Cie czujesz? noga mniej boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może tak spróbuj: www.woomb.org julk_a, co do pracy do fajny temat, właściwie to ja zawodowo też zajmuję się komunikacją interpersonalną... może coś napiszesz o tej pracy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się wejść:) fajna stronka. Wycztałam, że krótkie cykle są także po stosowaniu tabletek i może być wytłumaczenie. No i teraz trafić w te dni, hmmmm. Piszę pracę na temat komunikacji interpersonalnej w firmie, na przykładzie firmy w której pracuję. Obejmuje zagadnienia teoretyczne i badawcze, przeprowadziłam wśród pracowników ankietę na powyższy temat. Teraz przeprowadzam analizę wykonanych badań. Pracując z ludźmi można sporo obserwować i wyciągać wnioski, mam doskonałe pole obserwacji. Cały czas mam kontakt z ludźmi. Genewa musisz mieć ciekawą pracę, czyżbyś prowadziła szkolenia w tym zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Podnoszę temat i jest mi smutno:( Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, a dlaczego jest Ci smutno? Wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, bo czuję że @ nadejdzie i dlatego mi smutno. Przejdzie mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk-a głowa do góry póki @ nie ma trzeba miec nadzieję Wczoraj zrobiłam przerwę w starankach ale dziś trzeba popracować obięłam taktyke co 2 dzień :) ciekawe co z tego wyjdzie? Dziewczyny jak poprzedni małpiszon był 9 stycznia następny 8 lutego to kiedy wypada ten magiczny a właściwie fasolkowy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja nie wiem to jest trudne do określenia. U każdej kobiet jest inaczej. Na pewno owulacja jest ok dwa tygodnie przed @ (11 do 16 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie smucimy się , co z Wami? Głowa do góry, wkrótce wszystkie założymy nowy topik, oczekujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna31, a co Ty tak uparcie, że nie w tym cyklu, a może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć majka. nie uciekłyśmy, pewnie dziewczyny są zajęte i nie wpadają, ja też w pracy ale już prawie koniec. hallo odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka a u Ciebie staranka w toku? sprawdzimy czy taktykę jaką przyjełaś co 2 dni przyniesie rezultaty:D życzę żeby tak się stało:D Ja raczej dostanę @ i narazie przeszło mi smutne samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka74, na różnych stronach dla kobiet są tzw. kalkulatory płodności, np.www.kobieta.interia.pl. Może spróbuj sobie w taki sposób obliczyć dzień, który może być najlepszy, a dodatkowo jeszcze obserwuj swoje ciało. Na pewno się uda. Dziewczyny, co tu tak cicho, zatraciłyście się w tych staraniach, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Czuję coraz bardziej zbliżającą @, ehhh. Jak przyjdzie to zaczynam mierzyć temp. może dzięki temu uda mi się wychwycić owulację. I nie będę czekać na przytulańsko do wieczora i w ciągu dnia spróbujemy i może uda się trafić, jajeczko dojrzewa tylko przez kilka godzin. Dziewczyny gdzie jesteście?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×