Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Miśka wlaśnie fluidki się przydadzą:):):):):) Oj te malpy, moglyby uciec na drzewo. Ja swojej nie chcę widzieć przez następne 9 miesiecy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki co tam wszystkie już w ciąży ze taka cisza?????? Fajnie by bylo ale dobre slowo do koleżanki też sie przyda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja Twoje samopoczucie? Czujesz zbliżającą @ czy nie? Bo ja jednak czuję, jeszcze jej nie ma ale brzuch boli bardzo i kłucie w jajnikach czuję. Nie obraziłabym się jak by nie przyszła:) ale jak przyjdzie to zaczną starania na nowo:) Fajnie byłoby tak za pierwszym razem zaciążyć ale byłby to cud hihi, w pierwszym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam Wam dużo pozytywnych fluidków:), moze na kogos spadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda dziewczyny że się nie odzywacie. Fajne tak podzielić się swoimi radościami, wątpliwościami i pocieszyć się nawzajem. A może dziewczyny macie już fasolki, i ze starających jesteście już oczekujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Miśka, przydadzą się bardzo:) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a- na razie dobrze, jestem bardzo senna ale to aż tak mi nie przeszkadza, w poprzedniej ciazy od 6 tyg miałam całodobowe nudnosci, nie dawaly mi nawet spać. Ciekawe jestem jak teraz będzie. Wszystko zniosę byle z moją kruszynka było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
czytam i chyba zazdroszcze-maz, dziecko. Ja mam 32lata, partnera po rozwodzoe, ktory ma juz jedno dziecko, na razie nie bardzo chce drugie, mowi, ze pozniej....a ja coz, ciagle o tym mysle, ze to moze byc juz za pozno.....zycze Wam duzo szczescia, moze kiedys i do mnie sie los usmiechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 32 Porozmawiaj z nim, teoretycznie masz jeszcze trochę czasu, ale nigdy nie wiadomo jak długo trzeba będzie starac się o dziecko, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka oczywiście, że będzie dobrze:) Zazdroszczę Ci ale w pozytywnym znaczeniu:) Trudno mi jest wyobrazić jakie to jest uczucie ale chyba niesamowite... 32 nie myśl,że może być za późno i szczęście na pewno nie zapomni o Tobie, czego z całego serca Ci życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
dzieki dziewczyny za slowa otuchy, dzisiaj jest jeszcze taki dzien, ze wszystko widze w czarnym kolorze, czasami niestety tak jest, ze myslimy, ze wszystko przeciwstawia sie przeciwko nam-ja mam wlasnie dzs taki dzien, a jeszcze dla dobicia bylam dzis u takiego cudnego maluszka-serce mi sie kraje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, czasami są takie dołujące dni, wszystko widzi się w czarnych kolorach ale po takich dniach przychodzą te dobre i wtedy wszystko wygląda już inaczej, spojrzy się na jakiś problem z innej perspektywy. Jutro będzie lepiej zobaczysz:) życie jest przewrotne, nigdy nie wiemy co nas spotka i może nas bardzo ale to bardzo zaskoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
dzieki, mam nadzieje, ze to sie rzeczywiscie dobrze odwroci, a Tobie zycze szybkiej fasolki-na pewno bedzie cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczynki. U mnie kolejna porażka. Tempka mi spadla. Mam dola, ryczę jak bóbr. Nie mam sily już, to czekanie mnie wykończy. Nie wiem co robić.Nawet nie chcę mężowi mówić bo mi wstyd i on znowu będzie zawiedziony.Do d.... to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna nie płacz. Domyslam się jak się czujesz bo ja mam to samo. Zawsze się ma jakąś nadzieję, że jednak to już... a tak trzeba będzie zacząć od nowa... Jutro będzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięi Julka, ale ja nie mam sil już. Staramy się 4 miesiące. Nie wiem czy dam jeszcze radę>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dasz rade!!! Tylko nie myśl o tym tak intensywnie bo jak sama widzisz nie pomaga. Postaraj się wyluzować (sobie też tak mówię) a zobaczysz, że zajdziesz w ciąże nawet nie będziesz wiedziała kiedy i ja też:) Wiem, że łatwo się mówi a gorzej z realizacją ale tak trzeba:) Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Jukla. Jest trochę lepiej. Bedziemy próbować od nowa. Z jedej strony wiem ze bedzie dobrze ale bardzo ciężkio jest wyluzować i nie myśleć o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
CZeść Dziewczyny można się do Was dołączyć? Od 3 miesięcy staramy sie o dzidzie jak narazie z marnym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
testuje na Walentego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć majka74 pewnie, że możesz się dołączyć a właściwie musisz:) Razem będzie nam raźniej i łatwiej:) Nie tak łatwo jest zajść w ciąże jak się myśli hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny dzień na testowanie:) My znowu zaczynamy po @ i będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
Dzięki Julk-a a Ty już po teściku? Ja nie mogę się doczekać najchętniej zrobiłabym go już dziś Tak bardzo chciałabym mieć małą dzidzie:))) ale kiedy to będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie testowałam, bo dostałam @ :( i dlatego nowe starania po @ Zyczę Ci pozytywnego testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
Dzięki Julk_a !! Przykro mi ale starania to miły czas:) życzę Ci szybkiego zafasolkowania Pracujesz nad pierwszą dzidzią? Jak sobie ją wyobrażasz? Bo ja częst myślę jaka ona będzie Chiałabyś chłopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przylącze się do was jestesmy z męzem po 7 latach młzeństwa ale nie mamy dzidziusia choć bardzo tego chcemy i pragniemy mąż miał w dzieciństwie problemy za zdrowiem i pewnie to ma wplyw na to że nie mozemy miec dzieci choć żaden lekarz nie potwierdził diagnozy czasami mamy wszystkiego dosyć ale może trzeba wierzyć ze jeszcze będzie to maleńkie szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy się o pierwsze dziecko:) Czasami się zastanawiam, czy będzie to dziewczynka czy chłopiec, jak będzie wyglądać....mam takie marzenia...ale marzenia się spełniają więc wierzę, że niedługo zafasolkuję:) A pewnie, że staranka są bardzo przyjemne:D Ale staram się nie myśleć w tym czasie, że są po by była dzidzia..najlepiej się wyluzować. A Majka jak u Ciebie, czy to będzie pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Blanka. Trzeba wierzyć:) A długo się staracie? Przepraszam Was ale muszę kończyć. Czas do domu. Do wieczora, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×