Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość majka74
Tak pierwsza ale nawet nie masz pojecia jak bardzo bym chciała Jeszcze tydzień niepewności potem :) albo:( i w zależności albo oczekiwania na miziu miziu albo radość z pielęgnacji fasolki:) :) ;) o rany tydzień a czuję jak by miał cały rok minąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 tolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 tolatka
Nie było mnie tu wieconośc a tu proszę tyle Babeczek super Jutro poczytam co piszecie kobitki u mnie nic nowego nadal bez dzidzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktycznie sie staramy od samego początku małżeństa czyli od siedmi lat ale na początku to chcieliśmy się rozerwać wyszaleć a teraz to naprawde czujemy ze nam brakuje tego maleńkiego szczęscia i byśmy chcieli bardzo nawet teraz rozmawiamy o tym na porządku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignasia
Cześć Dziewczyny ! Chyba Was przebije- mam 39 lat i jestem w 23 tc z trzecim dzieckiem (dziewczynka). W domu mam 13 letnią córę i 11 letniego synka.Trzecie też było planowane. Udało się w 3 miesiącu starań jak przestałam o tym intensywnie myśleć. Piszę to żeby dodać Wam otuchy.Naprawdę macie jeszcze przody czasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ignasia za słowa otuchy:) czyli wszystko przed nami dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. @ w toku, rozwija się. Próbujemy znowu. Chcialabym aby się udalo. Dzięki za wszystkie cieple slowa.Witam swoja rówieśniczkę Majkę:) Fajnie,ze jestes z nami. kupilam mężowi Androvit - podobno wzmacnia organizm no plemniczki tez ;). Będę mu dawać tez folik, podobno też wzmacnia.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie też trwa @ i będziemy nadal próbować:) bez intensywnego myślenia o dzidzi, totalny luzik i czego Wam też życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
Hej dziewczyny Co tak cichutko w weekend czyżbyście takciężkopracowały nad potomkiem? Witaj czarna31 milo że jesteś rówieśniczką zawszeraźniej U mnie nadal czas oczekiwania teścik najwcześniej za tydzień ale widzę go czarno;( Odezwijcie się Kobietki ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć majka74. Dziewczyny na pewno w weekend pracowały nad dzidziusiem hihi. Dopóki nie ma @ to zawsze jest szansa, że może to już. Może majka74 już masz w sobie fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej co tak cisza??? Dziewczyny odezwijcie się. Jak tam po weekendzie? bo jak dla mnie to za szybko minął. Znowu praca i sesja. Ale przynajmniej od nowa staranka się zaczęły;) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
Witajcie Julk-a tak bardzo bym chciała żeby Twoje słowa się spełniły Czekam z utęsknieniem ewentualny test pod koniec tygodnia nie wiem czy wytrzymam;( Jak myślicie na ime dni przed@jest sens robić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka74 najlepiej jest zrobić test po spodziewanej dacie @ wtedy jest bardziej wiarygodny. Domyślam, że trudno wytrzymać:) A jeśli przyjdzie tym razem @ to nie ma co się załamywać i rozpaczać, tylko dalej działać:) Wiem, że łatwo się tak mówi ale nie ma potrzeby się stresować bo to może przeszkadzać w zafasolkowaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30t latka
Hej dziewczyny mam dwie grube krechy wszystkie was pozdrawiam i żegnam życząc tego samego papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30t latka
Hej dziewczyny mam dwie grube krechy wszystkie was pozdrawiam i żegnam życząc tego samego papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
łatwo powiedzieć ale będę cierpliwie czekać Gratuluję 30tolatce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31roczek
Witam. Przede wszystkim Gratuluje 30latce. Pisz na biezaco jak sie czujesz, jak przebiega ciaza, bo my tez moze niedlugo zafasolkujemy. Dawno, dawno nie pisalam nic na tym topiku, ale czytam wszystko na biezaco. Trzymajcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze zazdroszczę 30tolatce wiem jaki to cudowny widok ( 2 kreseczki ) Cieszę się razem z tobą . Wierzę że ty byłaś pierwsza a my wszystkie teraz po kolei będziemy tez przeżywać to szczęście . Sądząc z tego jakie tu ostatnio pustki to myślę że wzsystkie ciężko \" pracują \" nad dzidziami i lada dzień będzie wysyp kreseczek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czego sobie i wszystkim dziewczynom które tu zaglądają życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
kiedy ta zima sie skończy ledwo dotarłam do pracy takie korki brrrr fajnie , że coś sie ruszyło w naszym topiku ja już raczej nie mam nadzeji na lutowe 2 kreseczki czekam na @ a szkoda:( myślałam ....... Che mi się wyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie serdecznie:) Gratulacje dla 30latki:) Majka74 nie płacz, skąd wiesz że nie ma nadziei w tym miesiącu?? Ragazza35 masz rację dziewczyny bardzo \"ciężko\" pracuja:D a do tego z jaka przyjemnością hihi. Przydałyby się nam fluidki ciążowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
Dzięki dziewczyny ale mam takie przeczucie, że wstrętna @ pojawi się lada dzień ;( Ciekawa jestem czy Wy uzywałyście testów owulacyjnych? a może mierzycie temp czy może idziecie na żywioł co będzie to będzie juz sama nie wiem co robić a zegar tyka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jest tak dziwnie ! Jak byłam 2 razy w ciąży to przed @ nie czułam żadnych objawów ani smaków ani mdłości nic, piersi mnie zawsze bolą w 2 poł. cyklu więc to nie objaw ,a teraz od jakiegoś czasu to zawsze od ok. 21 d.c. jestem w książkowo- objawowej ciąży szczytem wszystkiego był cykl bezowulacyjny ( robiłam USG ) a ja miałam mdłości co chwilę , siusiu co chwilę , temperatura wysoka 37,3 , 37,4 , a szczytem wszystkiego było jak byłam w sklepie i kupowałam makrelę to miałam pełne usta śliny..... aż sobie zrobiłam drugi raz USG przed samą @ drugi lekarz potwierdził że owulacji nie było i nic objawy nie ustąpiły ..... Tak że na podstawie swojego doświadczenia wiem że najlepszym objawem ciąży jest brak @ . A z kolei wiem że przed terminem @ można odczuwać bóle do złudzenia zapowiadające przyjście jej a jest się w ciąży ( też tak miałam ) dlatego nigdy nie można tracić nadziei i nie sugerować się niczym . Ja jestem starsza od ciebie i nadziei nie tracę jak nie w tym cyklu to w następnym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
A jak jest z temperatura nie mierzę codziennie ale wczoraj tak miałam 36,4 więc kolejny znak że nie ma na co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam temp. przez 3 cykle ale dałam sobie spokój. Bo po odstawieniu tabletek organizm troszkę inaczej funkcjonuje i te moje wyniki nie były miarodajne, do tego doszedł stres i zupełne wariacje w temp. Postanowiłam dać sobie spokój i ewentualnie jak się nie uda przez kilka cykli, to zacznę mierzyć temp. A testów owulacyjnych nie używałam, narazie z tym poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temp. najlepiej mierzyć codziennie od początku cyklu i wtedy można interpretować a do tego przez kilka cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka74
Dzięki Julk-a za informacje tzn. że moje pomiary nic nie znaczą czyli jest mini iskierka nadzieji trzeba wytrzymać 2 dni i wszystko będzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemamauli
Jestem tu pierwszy raz Od 23 miesięcy staram się o 2 dzidzie ale jak narazie z marnym skutkiem zastanawiam się czy nie przerwać na 2 miesiące bo czy ja wiem czy dobrze dziecku które urodziło sie na koniec roku? na zimę? Co Wy na to czekać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemamauli jak odłożysz starania to wtedy zajdziesz w ciążę bo nie będziesz się starać i może to dobry sposób:) Podobno dzieci urodzone w zimę są inteligentniejsze (był taki arykuł na onecie, przeprowadzona badania) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×