Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Dziewczyny, nie zapominajcie o naszym topiku, odezwijcie się. Miłego \"tłustego czwartku\" Pączuszki... Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie cicho i pusto troszke. Ja wlaśnie przytransportowalam 30 pączków do domu żeby meżuś mial co jeść:) Genewa nie wiem czemu tak twierdzę ale wydaję mi się że ten cykl jest zmarnowany. Już nie wierzę żadnym objawom bo sie nakrecam tylko niepotrzebnie. A poza tym mialam dużo pracy ostatnio - malowanie, sprzątanie, przenoszenie mebli, odśniezanie wiec chyba to korzystnie nie wplynęlo na mnie. no cóż uda mi się w marcu:) na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna31, Twój mąż ma niezły apetycik, a ja myślałam, że to mój jest obżartuch... Słuchaj, a gdzie jest napisane, że jak miałaś więcej pracy, to nie mogłaś w tym czasie zajść w ciążę? Czy kobiety ciężko pracujące nie zachodzą w ciążę? Ja myślę, że nasza psychika ma z nami krzyż pański... Siebie też mam na myśli. Piszę to wszystko, żeby Ciebie, siebie i wszystkie inne dziewczyny podtrzymać na duchu. Może się okaże, że zajdziemy w ciążę w najmniej oczekiwanym momencie... Ja cały czas się pocieszam, bo jestem przy Was dinozaur, ale wciąż nie tracę nadziei. Kiedyś tylko moje dziecko może być biedne, bo będzie miało mamuta za matkę. Dziewczyny, odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa jaki dinozaur!!!!!!!!! No co TY!!!! Dobrze,ze jest ten topik dla trzydziestolatek bo bo dopiero dwudziestolatki muszą na nas dziwnie partrzeć. Mój mężuś jest lakomy zwalaszcza na slodycze:) A przy swoim wzroscie to jest dość szczuply. Je a nic po nim nie widać - w przeciwieństwie do mnie. Jeśli chodzi o prace i mój cykl to niby to niczemu nie przeszkadza,ale mialam trochę nerwówki no biegania inie wiem czy to nie przez to tak mój cykl wariowal. No nic czekam do niedzieli i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna31, z moim mężem jest identycznie, jest wysoki i bardzo szczupły, mimo, że pochłania ogromne ilości jedzenia. Ja cały czas się zastanawiam, jak można być tak przepadzistym, co zje to zaraz przepada. U mnie jest inaczej, przy wielkim stresie prawie nic nie jem, a potem jak troche poluzuje, to obżeram się straszliwie, więc nigdy nie wiem ile ważę... Niedziela już wkrótce, wszystkie czekamy na wieści... Z tym dinozaurem to nie przesada, wiesz, ja czasem nie mogę uwierzyć, jak czytam wypowiedzi młodziutkich 20-letnich dziewczyn, które denerwują się, bo nie zaszły w ciążę w 1 lub 2 cyklu. Ja mam chyba skrzywienie przez swoje przejścia, ale jeśli one się denerwują, to co ja mam powiedzieć... pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Jak smakują pączki bo ja zjadłam dopiero jednego a mam ochotę na więcej a w bufecie zabrakło ;( Z kalkulatora wynika że sobotę powinnam spędzić w łóżku na sexiku :) Taktyke stosuję nadal efekty będa lub nie dopiero po 10 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka. Jedz pączki jedz, spalisz wieczorkiem:) Ja też jem już zjadlam trzy:):) Genewa czasem się zastanawiam czy dobrze zrobilam,że dopiero teraz staram się o fasolkę. Może te dwudziestki mają rację ze tak wcześnie zaczynają?? Z drugiej jednak strony 20 lat na dziecko to wydaje mi się że za wcześnie- ja najpierw studia potem przejścia osobiste (mialam pecha trafiać na facetów idiotów albo takich którzy sami nie wiedzą czego chcą). No i tak zlecialo, jak wyszlam za mąz okazalo się że mam 31 lat. Najpierw myślalam ze z tym dzieckiem to bedzie pestka teraz już tak nie myślę. Trochę się boję przyszlości i tego ze moze za późno zaczelam, ale nic już zmienić nie mogę.Trzeba wierzyć ze będzie wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Wasi mężowie lubią się objadać tak jak mój. Też lubi jeść a już słodkości najbardziej, musi codziennie i nie widać tego po nim. Bardzo dobrze trawi, też bym tak chciała:) A co do mnie to, podobnie jak ma genewa, jak mam sporo stresu to chudne, potem sie poprawiam i również nie wiem jaką mam uwagę...Choć teraz to chciałąbym, żeby się unormowało. Stres nie sprzyja zajściu w ciążę. Ja do siebie nie dopuszczam myśli, że mogę być już za stara na dziecko, teraz okres rozrodczy kobiety się wydłużył, no tak tylko dlaczego jest problem z zajściem w ciążę? może za szybko żyjemy, w strasznym tempie, stres, złe odżywianie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, najlepsze na spalenie kalorii po zjedzeniu pączków to sexik:P wyczytałam żeby spalić kalorie z jednego pączką to trzeba 40 minut poseksić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie dziś skończyłam 32 lata jestem już zabytek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka gratulacje!!!!!!!!!!! Wszystkiego najlepszego. Najlepszym prezentem dla ciebie bylaby fasolka wiec życzę Ci jej z calego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka wszystkiego najlepszego🌼🌼. wiesz czego Ci życzę:) ślicznego dzidziusia❤️❤️ i to jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny ja też tego sobie życzę ;) tylko kiedy to sie spełni????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem generalnie za świadomym i odpowiedzialnym macierzyństwem. Jesli ktoś jest na to gotowy, mając 20 lat, to wszystko w porządku. Ja nie byłam. Najpierw studia: jedne, potem drugie. Wyszłam za mąż mając 27 lat, ale też nie czułam się gotowa na dziecko. A kiedy już poczułam, że jestem gotowa, to zaczęły się moje poważne problemy ze zdrowiem. Nic nie jesteśmy w stanie przewidzieć. U mnie to już walka trwająca kilka lat ( chociaż nie non stop, ze względu na zdrowie musiałam czasem zawieszać starania), i muszę Wam powiedzieć, że czasem już naprawdę wariowałam. A żyję normalnie tylko dzięki pracy, która jest na tyle odpowiedzialna, że nie mogę sobie pofolgować, więc jakoś funkcjonuję. Ojej, wpadam w deprechę, więc więcej dzisiaj na ten temat nie piszę. majka74, wszystkiego dobrego, przede wszystkim spełnienia tego największego marzenia... A po tych pączkach, to długa noc się zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale fajnie, że się tu wszystkie spotkałyśmy w jednym czasie... chyba mi się humor poprawił... dobrze na mnie działacie...pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację genewa nie wszystko da się przewidzieć i zaplanować tak jak się chcę. Moje starania zacczęły się od niedawna choć bardzo chciałam już w zeszłym roku ale pojawiły się problemy ze zdrowiem i musiałam odłożyć starania. Chciałam być zupełnie zdrowa i stąd opóźnienie. I jak pisałam wcześniej musiałam też mieć ojca dla swojego ojca i trochę długo czekałam na swojego męża aż natrafiliśmy na siebie:D Dziewczyny będzie dobrze zobaczycie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nigdy nie myślałam że zajście w ciążę jest takie trudne kiedyś jak byłam młoda strasznie się bałam ciąży bałam się iść z facetem do łózka by nie zajść w ciążę a teraz myśłę że głupia byłam bo wcale nie jest to takie proste ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasnie zaświeciło piękne słońce: julka, Czarna31, majka - przesyłam Wam radosne promyczki na szczęście... majka, ja też się nad tym zastanawiałam, jak to jest, że jedne zachodzą w ciążę, jak tylko mąż na nie popatrzy, a inne tak się męczą. Miałam kiedyś koleżankę, która zaszła w ciąże z facetem, którego poznała na jakiejś wycieczce, ani nie wiedziała skąd ten facet, nawet nazwiska nie znała. Po prostu chwila zapomnienia po wieczorku zapoznawczym. Okazało się, że jest w ciąży i to jeszcze z bliźniakami. Takie życie... majka, Ty kobito, nie pisz: jak byłam młoda... jesteś młoda...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobimy tabelkę Wpisujcie się!!! NICK IMIĘ WIEK MIASTO ILOSC CYKLI TERMIN @ majka74 Majka 32 W-wa 4 08.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOSC CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............ 4....................08.03 julk_a..........Sylwia......31..........Sz-n..............2....................26.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec pracy. Zmykam do domu. Przyjemnego popołudnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOSC CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............ 4....................08.03 julk_a..........Sylwia......31..........Sz-n..............2....................26.02 Czarna31......Beata.....31..........N.Sącz.......... ..7.................25.02. Dziewczynki mam nadzieję,że bedzie dobrze. Musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOSC CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............ 4....................08.03 julk_a..........Sylwia......31..........Sz-n..............2....................26.02 Czarna31......Beata.....31..........N.Sącz............7.................25.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚC CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............4..............08.03 julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............2..............26.02 Czarna31......Beata......31........N.Sącz............7.............25.02. genewa........Dorota.....35.........S-rz...............8.............09.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka się rozrasta:) Fajnie. Może niedlugo zaczniemy robić nowa, dla przyszlych mamus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, miejmy nadzieję, że tak będzie... póki będę tu zagądać, nie zwątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też. Dzisiaj okropnie źle się czuję, mam zawroty glowy i mdli mnie co rusz.Mam nadzieję ze nie podtrulam się czymś. Ech - chyba nie pączkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚC CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............4..............08.03 julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............2..............26.02 Czarna31......Beata......31........N.Sącz.............7.............25.02. genewa........Dorota.....35.........S-rz................8.............09.03. Poprawilam tabelkę żeby ladnie wyglądala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×