Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Mdli Cię???? Słuchaj, a może to właśnie to???? Planowany termin @ się zbliża, a może jednak nie przyjdzie....Oj, będę czekała na wieści od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa plisssssssss! Nie raczej nie, nie nakręcam się się bo w poprzednich cyklach już wszystkie objawy ciązy mialam (oczywiście autosugestywnie wmówione) i nic z tego nie wyszlo, też mnie mdlilo i guzik:) Jak na razie nastawiam sie na następny cykl i w marcu wraz z wiosną mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co??? Którejś z nas w końcu musi się udać... A tak w ogóle, to całą stronę dzisiaj zapisałyśmy, he, he... Przesyłam Ci ciepłe myśli i tyle... a reszta milczeniem... i czekaniem...he, he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, życzę Wam miłego dnia...u mnie świeci piękne słonko... Dzisiaj idę do lekarza na wizytę kontrolną, odezwę się po południu. Kaszel mnie męczył całą noc, chyba mnie ten wirus polubił i nie chce odpuścić. Trzymajcie się Kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez życze Wam milego dnia:) U nas niestety sloneczka brak ale zapowiadali że po poludniu się pojawi. Wyjątkowo dzisiaj mi się nic nie chce. A jutro do pracy:(. Kończy mi się laba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, U mnie świeci słoneczko i to bardzo mocno, od razu lepiej człowiekowi się robi:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny znów dotarłam do pracy i co? cały dzień przede mną dobrze że to piątek ;) Wczoraj pościliśmy a dziś pora działać :) ale szczerze mówiąc mam już tego dość tymbardziej ze dziecko byłoby z końca roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja tez mam dość. U mnie zbliża się terin @ i coś czuję ze jednak wredna @ przyjdzie. Jestem już tym zmęczona.Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dość!!! Byłam na wizycie kontrolnej (wyjątkowo szybko dziś mi poszło), ale muszę pójść jeszcze raz w poniedziałek, bo na razie lekarka nie chce mnie puścić do pracy. Zastanawia się nad kolejnym tygodniem zwolnienia... W pracy oszaleją, jak rzeczywiście dostanę to zwolnienie. A najgorsze jest to, że przez tego koszmarnego wirusa nie miałam owulacji. Ja już nie mam siły czekać...Chyba idę ryczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zimno rano był mróz a teraz jest pochmurnie pogoda do bani ;( na dodatek mam sporo pracy i dużego lenia ;( ale jutro weekend ;) genewa glpowa do góry idzie wiosna boćki lecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa może to i dobrze, że teraz nie wyjdzie. Czujesz się osłabiona to i organizm inaczej funkcjonuje. Zwalczysz wirusa i ze spokojem zaczniesz w nowym cyklu. Dlatego wylecz się szybciutko!! a uda się bo bardzo Ci przecież zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przestanę zaglądać do gazet... Kupiłam sobie dzisiaj kilka czasopism (skoro mi się dłuższe chorowanie zanosi) i ciągle trafiam na informacje, typu: xx zostanie mamą, x i y zostaną rodzicami... oszaleć można... Dzięki Wam Dziewczyny, że mnie pocieszacie (naprawdę jesteście kochane), wiecie przecież same jakie to uczucie, ale czasem naprawdę brak sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się genewa wiem jak to jest. Ale im bardziej się denerwujemy tym gorzej dla nas,a i tak nie jesteśmy w stanie tego zmienic. U nas wyszlo sloneczko.Może spotkam jakiegoś boćka dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane nie możemy się dołować bo będzie nam jeszcze trudniej. Wraz ze słoneczkiem bijącym ciepłem bądźmy dobrej myśli a nam się uda:):):) Przestajemy się dołować!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możemy próbować... A ja tylko telefony z pracy odbieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kilka dni przed @ to jest najgorszy czas jaki moze być, najchętniej bym go przespala mimo ze @ raczej przyjdzie to jednak caly czas to chodzi po glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na pocieszenie wyjęłam sobie truskawki z zamrażalnika. Cudne wspomnienie lata... Też coś wymyślcie na pocieszenie, bo się zadręczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę zafundować sobie aromatyczną kapiel, zrobię sie na bóstwo - dla meżusia:) i oczywiście kawkę i książkę -już dawno nic nie czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mam pytanko do WAS. A raczej dwa: po pierwsze chodzę na aerobik dwa razy w tygodniu i nie wiem czy dobrze robię. Po drugie piję kawę- tzn b. malą w filiżance z jednej lyżeczki z mlekiem i tez nie wiem czy dobrze robię. Ale nie chcę popadać w skrajnosci i za bardzo się nakrecać - mam nadzieję ze to nie zaszkodzi mi w starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nie zaszkodzi! Bardzo dobrze, że ćwiczysz, przecież musisz mieć jakąś sprawność fizyczną, żeby kiedyś urodzić ślicznego bobaska. To samo dotyczy kawy (ja też piję taką z jednej łyżeczki i z mlekiem), nie ma przeciwskazań. Jeśli nie jesteś w ciąży, nie ma powodu, żeby rezygnować z kawy. Podobno kawa nie zaszkodzi też we wczesnej ciąży. To są opinie mojej giny, która jest rozsądną kobietą. Kiedyś ją też meczyłam takimi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starająca się
Dziei genewa. Ciesze sie ze mogę zawsze na Ciebie liczyć:) Buziaki, idę do tej kąpieli:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zachęcam Was do zrobienia sobie badań, które na jednej ze stron internetowych dla przyszłych mam określono jako standardowe. Ja jestem pod stałą opieką giny, więc ciągle coś tam muszę robić, a dodatkowo sama ciągle coś czytam i szukam odpowiedzi, na pytanie... wiadomo jakie. Standardowe badania dla 30latki, starającej się o dziecko: badania morfologiczne, badanie poziomu żalaza (żelazo warunkuje utrzymanie ciąży), poziom estradiolu i progesteronu oraz prolaktyny. Poziom prolaktyny można robić w całym cyklu, ale przed pójściem na badanie trzeba mieć przynajmnie 3 dni wstrzemięźliwości (tak mi doradziła moja ginekolog). Wysiłek fizyczny podnosi poziom tego hormonu. Estradiol i progesteron robiłam zawsze w 21 dni cyklu, żeby zbadać, czy była owulacja. Ale zasada jest taka, że bada się te dwa hormony tydzień po owulacji (jesli się wie, kiedy była...). To jest standard. Chyba, że wszystkie teraz zajdziecie w ciążę i badania nie będą Wam potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania w najbliżym cyklu na pewno zrobie. Ale teraz to zalapalam dola.Ja jestem zbyt nerwowa na takie oczekiwania. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna31, wytrwaj po prostu. Może czymś się zajmij, żeby o tym nie myśleć.Wyskocz do kina, albo jakąś ksiażkę fajną poczytaj. Czy to Ty założyłaś nowy topik jako starająca się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja, chcialam się dowiedzieć jak to bylo u innych. Mialo mnie to podnieść na duchu, ale chyba bardziej zdolowalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też tak sobie pomyślałam, że to wszystko wyszło mało optymistycznie... Ale nie martw się!!! Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :) musi być - ale przy moim temperamencie trudno utzrymać psychikę w ryzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, poprawił Ci się troszkę nastrój, tak troszeczkę chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Coś zamilkłyście, taka cisza tutaj!!!!! Czarna daj znać co u Ciebie? lepsze samopoczucie masz? mam nadzieję, że tak. Genewa a jak się Ty czujesz? pozbyłaś się tego wirusa? Ja czekam na @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×