Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Cześć Testowałam i wynik negatywny. W takim razie muszę przyjąć, że to była @ podczas brania duphastonu i nie wiem kiedy następna będzie, dlatego wpisałam do tabelki maj. Czuję się ok, bo nie nastawiałam się że mogło się udać. Zatestowałam bo tak bardzo chciałyście wiedzieć:) A ja nie poddaję się:) Pozdrawiam KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4...............maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9...............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............10...............01.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......06.04 wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0..............00.00. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen...........2lata..........ok.12.04 kinunia8.....Kinga.........31......Radom...........8 cykl..............18.03 Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............03.05 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU majka74..Majka......32..........W-wa........................21.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, jestem z Tobą, nie poddawaj się. Myślę, że dobrze byłoby, żebyś udała się do gina, bo jakieś dziwne rzeczy dzieją się z Twoim cyklem. Serdecznie Cię pozdrawiam. A ja zdążyłam już poszaleć w ogródku, posadziłam bratki, stokrotki i niezapominajki. Teraz odpoczywam. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej nie ma mnie chwile a tu takie wieści!!!!!! Gratulacje Majka, dawaj fluidki ciążowe. Ja idę w twoje ślady:) I reszta dziewczyn też:)U mnie piękna pogoda, nawet malo stresu. Więc dzidzia też na pewno będzie:) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4...............maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9...............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............10...............01.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko............5(4lata)........03.05. wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0..............00.00. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen...........2lata.........ok.12.04 kinunia8.....Kinga.........31.......Radom..........8 cykl.............18.03 Castopea...Kasia..........34.......Mazury.........2 cykl.............03.05 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........WIEK......TYDZIEŃ CIĄŻY.......TERMIN PORODU majka74..Majka.......32........................................21.12 Znowu jakieś drobne błędy się wkradły, więc poprawiłam. Czekamy na wieści od Agatje, kikunia popraw termin @ w tabelce. Wiem, że jest piękna pogoda i pewno korzystacie w pełni ze słonecznej aury, ale napiszcie coś czasem:) Pozdrawiam i życzę dobrej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, co się z Wami dzieje? Wyjdzie na to, że zacznę pisać monologi. Nie można do tego dopuścić! Jutro wcześnie rano wyjeżdżam służbowo, dlatego już dzisiaj życzę Wam udanego tygodnia. Po południu byłam z moim siostrzeńcem na \"Epoce lodowcowej 2\". Według mnie druga część nie jest tak dobra jak jedynka. Zresztą ocena filmu to bardzo względna sprawa. Zmykam spać, muszę się wyspać, żebym to ja jutro prowadziła samochód, a nie odwrotnie:) Pa, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, napisz jak wyszło Twoje badanie. Przy podwyższonym testosteronie może nie występować jajeczkowanie, więc wynik tego badania jest bardzo istotny.. A i jeszcze jedno, wysłałam Ci maila. Jeszcze raz pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ No widzisz genewo wychodzi na to że my we dwie na zmianę takie monologi uskuteczniami :) Dzielnie podtrzymujemy topik. Kupiłam sobie buty, ale takie zwykłe klapki. Cała reszta oczywiście za szeroka... Całą sobotę ganiałam po sklepach i mierzyłam buty. Miałam dość. W niedzielę standard czyli zakupy na następny tydzień i tak weekend się skończył, a mi się wydaje że wcale nie miałam wolnego.. Za to w ten następny będę odpoczywała :) i to w ramionach mężusia :D Szkoda tylko że nie wiem co w tym miesiącu z moim jajkiem? To właśnie dlatego się nie wpisuję do tabelki. Dopiero drugi cykl biorę tabletki i zupełenie nie mam pojęcia kiedy mam termin @ dopóki nie dojrzeje jajeczko, więc nie mam się co wpisywać. Jak już będę wiedziała jak działają na mnie tabletki to się wpiszę. A teraz zupełenie nie wiem, dlatego chodzę na monitoring. Ateno, powiem ci tak. Clo to jest to samo co bierzesz ty. Metformina na cukrzycę - też mam zlecona i też biorę 3xdziennie w postaci glucophage. Obydwa leki stosuje się w pco, a zwłaszcza metforminę!! Dlatego jednak zapytam czy ty przypadkiem nie masz pco??? Jeśli poczytasz dokładnie o tym dleczego pcoowiczkom podaje się lek cukrzycowy właśnie metforminę to zrozumiesz dlaczego pytam. Dotychczas nie pisałaś że masz pco, ale może twój lekarz ci tego nie powiedział?! No dobra juz nie marudze bo powiecie że uparłam się u wszystkich widzieć pco, a to nie tak. Po prostu dużo o tym poczytałam i wiem że niekiedy są to tak niewielkie zaburzenia, że ciężko pco rozpoznać, albo jest rozpoznane ale to nie koniec świata. Poza tym ateno otyłość też jest związana z pco..Im kobieta ma więcej tłuszczyku, tym trudniej jajeczkuje.. tak w skrócie.. Co do testosteronu to faktycznie jest jeden z objawów. Wiecie że mój testosteron był wyższy od normy jedynie o 0,01?!?!?! Zaledwie.. Wydawało się wręcz że jakie pco?!?! A jednak dokładniejsze badania i ciach. O clo moge powiedzieć oprócz tego co pisałam już, że nie w każdym cyklu doprowadza do jajeczkowania i nie można go stosować długo, zwłaszcza jeśli nie przynosi rezultatów. Dlatego chodzę 2 lub 3 razy na monitoring. Poza tym na monitoringu gin mierzy endometrium bo nawet jeśli jest jajko to jeśli endometrium jest za małe to clo nic nie wskóra.. Oj przynudziłam pewnie strasznie. Julka trzymam kciuki za nastepny udany cykl :) Pozdrawiam was cieplutko i spadam do pracki. Będę zaglądała i chętnie poplotkuję jak kto wpadnie na kawę (_)> (_)> zostawiam dwa kubeczki może kogoś przy poniedziałku zachęcę i obudze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4...............maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9...............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............10...............01.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......06.04 wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0..............00.00. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen...........2lata..........ok.12.04 kinunia8.....Kinga.........31......Radom...........9cykl..............ok.09.05 Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............03.05 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU majka74..Majka......32..........W-wa........................21.12 Heja dziewczynk. Już poprawiłam tabelke . W tym miesiacu mam zamiar nie wziąc Duphastonu i zobaczymy jak długi będzie cykl.Jest to ryzykowne ale co tam. Chce wyczaic te owulację . Zobaczymy. U mnie weekendzik minął na spotkaniach rodzinno-towarzyskich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Weekend zleciał mi pracowicie. Cały piątek i sobota na działce, cała jestem połamana:), ale najważniejsze że sporo zrobiliśmy. A w niedzielę odpoczywaliśmy i świętowaliśmy naszą pierwszą rocznicę ślubu:) oj zleciało, zleciało:) Szkoda, że nie uadało się nam zrobić prezentu na rocznicę, będziemy próbować dalej:D Pozdrawiam i życzę miłego dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Mialam pracowity weekend i jestem już na samym poczatku tygodnia zmęczona:) Genewa wyniki badań testosteronu jutro więc dam znać co i jak. U mnie wg giny owulacja występuje, ale cóż poczekamy zobaczymy. W tym cyklu nie stosuje żadnych ziólek i innych wynalazków. Po prostu wierzę że sie uda, nawet nie liczę dni i nie zastanawiam się który to dzien cyklu, tak jest mniej stresująco. To ze Majka jest w ciązy napelnilo mnie nadzieją ze ja tez bedę już niedlugo:) zobaczycie:) Bardzo bym chciala zwlaszcza teraz jak mąż nie ma pracy, chcicalabym chociaż taką mu niespodzianke zrobić na pewno by się ucieszyl. Dzisiaj mial okropnego dola rano, a ja nie wiem jak mu pomóc. Wiadomość o dziecku bylaby dla niego na pewno stymulująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej poskutkowało zostawienie kawy :D:D No to może postawie jeszce kilka kubeczków (_)> (_)> (_)> (_)> Atena chciałam cie zapytac jak ty bierxesz clo? nie zrozumiałam co to znaczy 3 - 8 ?? Ja biorę tak jak wynika z ulotki od 5 dnia przez pięć dni. A ty? Czrana gratuluję pozytywnych nastroi i humorków :) Pewnie że się uda ja trzymam za ciebie kciuki!! Zreszta za wszystkie nas trezymam kciuki!!! :) Zauważyłam że lubicie prace działkowe :) brrr aż mnie ciarki przeszły!! Oj ze mnie mieszczusz... jak poczuję ziemię bna palcach to normalnie zęby chcą mi wyskoczyć! Brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris nawet sama sie sobie dziwie ze tak optymistycznie jestem nastawiona. Powiem Ci ze początki naszych starań byly bardzo nerwowe i wcale się nie dziwie że dzidzia nia chciala się zadomowić:) Ale pól roku rozczarowań dalo swoje i po prostu mnie zmeczylo. Ostatni cykl byl nieudany ale przez to ze malo sie staraliśmy tylko na początku cyklu więc wiedzialam że nic z tego nie będzie i tak spokojnie mi bylo przed @ i tak dobrze ze nie muszę się denerwować i martwić. Bylo mi to potrzebne. Więc teraz jest zupelnie inaczej byleby tylko mąż znalazl prace. WIOSNA PIĘKNA WIOSNA!!!!! kWIATY, JAJECZKA I MNÓSTWO DZIECIĄTEK:):):):):):):) 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze że dłuuuuga droga przede mną. Ja dopiero drugi cykl, a i tak ten idzie na straty. Poza tym nasze próby są w zasadzie pro forma bo po zapaleniu otrzewnej to same wiecie.. Gdzieś tak na jesieni będę robiła laparoskopię, tak więc mam całe mnóstwo czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solariis
Gdzie sie podziewacie? Macie jakieś plany na majówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie pustki. Kupilam męzowi zegarek na urodziny. Sliczny bardzo mi sie podoba, byleby jemu si ę spodobal. :) Solaris moze nie będziesz musiala tak dlugo czekać. Różne rzeczy się zdarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dzieki wielkie za dobre i miłe słowo!! 🌻 Ja wiem, że różne rzeczy sie zdarzają dlatego robimy tą próbę bez laparo :) Nie jestem zdołowana czy zmartwiona. Raczej pogodzona z faktami i nastawiona na walkę. :) Przecież nie tak dawno w ogóle nie myślałam o dziecku. Tzn w zasadzie powiedzieliśmy że nie będziemy miec i już. A jednak cos we mnie drgnęło i postanowiłam spróbować, więc do dzieła!! :) A jaki kupiłaś zegarek? mojemu podoba się certina.. skromne dwa kółka kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam zegarek firmy Timemaster. Kosztował sporo, ale dla męza warto zwłaszcza ze taki biedny zdołowany jest. Dostalam ostatnio kasę za dodatkowa prace wiec zamiast kupować sobie jakieś głupoty to kupiłam mu zegarek:) Solaris ciesze się że walczysz i ze masz dużó siły i optymizmu, zobaczysz dobre rzeczy spotykają dobrych ludzi:) Nas tez spotka wiele dobrego i bedziemy mogli cieszyć się i nosić maleństwo pod sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymizmu to mi faktycznie nie brakuje. Często musze nawet zaznaczać jak o czymś opowiadam czy mówię, że wcale a wcale nie jest mi przykro ani źle, a jedynie przekazuje informacje. Chyba wszyscy którzy mnie znają wiedzą że szalenie jestem optymistyczna no i zarażam usmiechem i radością. :) Stąd chyba moje buźki w postach :D. Też jestem pewna że nam wszystkim się uda. Może będzie to wymagało sporo czasu, ale w końcu się uda. Najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe! To chyba moje najgorsze obawy.. Nie znam tej firmy od zegarków ale też przyznaję, że nie specjalnie zwracałam na to uwagę, bo moj małżon po prostu mi pokazał jaki mu sie podoba, a ja w ogóle nie mam zegarka. zawsze korzystam z komórki, a czasem pytam innych. Za to teraz czas na mnie i chodzę za ciuchami (oprócz butów). Też mam straszne kłopoty. Bluzki jakby ostatnio trochę się poprawiły bo można znaleźć takie dłuższe i nie firankowe, ale spodnie to dla mnie makabra. Co przymierzam to za szerokie w udach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co sie dzieje u mnie tylko 31 stron co mam robic czemu tak sie dzieje gdzie reszta stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepisałam ze mam pco bo mi nikt nie mówił że mam a biore go dopiero teraz z 10 dni a clo biore od 3 do 8 dnia cyklu a pozatym monitoringi są rewelacja tylko zachodzic ale jakos niemoge ale to nic tak chyba jest pisane jak będę w czerwcu u gina to sie zapytam czy podejżewa pco u mnie. A z tym tyciem to tak jak zaczęłam bra to wszystko a może to po zimie sama już niewiem , przechodze na diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Zaglądam tu codziennie ,ale jakos nie mogłam sie zebrać do napisania.U mnie 21 d.c i to zmarnowanego(jajeczko nie pekło do końca).Czekam na @ aby móc rozpocząć nastepny cykl.Słoneczko słoneczkiem a wraz znim wypełzło 100 mamuś z wózeczkami.Same 20 .Jak tu się nie dołować.Ja tam nie widzę żadnych kwiatków tylko dziecięce wózki.Dostaje wiosennej obsesji.Chociaż dzis widziałam dwie dziewczyny starsze ode mnie z brzuchami.Pracowałam kiedys z Gosia której lekarze powiedzieli,że nigdy nie będzie mogła mieć dzieci i właśnie ją widziałam z drugim brzychem(jedno juz ma).To wszystko to chyba wielka niewiadoma.Odechciewa się żyć. Pozdrawiam Was Wszyściutkie i życzę sobie i Wam tego błogosławionego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Drogie, wróciłam i jestem straszliwie zmęczona. Zrobiłam 400 kilometrów, ale czuję jakbym przejechała 800. Poniedziałek to straszny dzień na drodze, tiry są okropne. Zabroniłabym takim wyjeżdżać na trasę. Cieszę się niezmiernie, że życie toczyło się dzisiaj na topiku. Wiecie, ja od jakiegoś czasu widzę na ulicy same brzuchy. Z jednej strony starsznie sie cieszę, że tyle kobiet jest w ciąży. Tylko czasem żal serce ściska, że nie ja. Zazdroszczę Wam optymizmu, bo ja go już chyba nie mam. Czas biegnie, nieubłaganie. Ten cykl jest już stacony, więc też czekam niecierpliwie na następny. Dzisiaj przed wyjazdem zdążyłam jeszcze zrobić PRL i progesteron, jutro wyniki. Życzę Wam miłego wieczoru, może wieczorkim jeszcze zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu będę pisała monologi, ale to dlatego, że jutro cały dzień będę bardzo zajęta i znowu z Wami nie porozmawiam. solaris, grzebanie w grządkach jest fantastyczne, odprężające i w ogóle. Tylko, że trzeba mieć do tego serce i troszkę się na tym znać. Ja sobie nie wyobrażam, że nie miałabym kwiatów, trawnika, rozmaitych roślinek, krzewów itp., itd. Jak wracam z pracy, to marzę o takiej robocie. Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monologu część kolejna... Wpadam do Was przed wyjazdem. Nic mi się nie chce od rana, mam nadzieję, że to chwilowy kryzys. Życzę Wam słonecznego dzionka. Jutro pędzę do mojej giny, bo kończy mi się opakowanie Norprolacu. Na @ czekam spokojnie, bo nie miałam objawów owu, teraz też organizm wyciszony, więc byle do... Z objawów przed@ występuje tylko wredota charakteru;) julk_a, gratulacje z okazji rocznicy🌼 Ściskam Was wszystkie mocno, trzymajcie się Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe tradycyjnie już chyba melduję się pierwsza :) Podziwiam was za to umiłowanie robót działkowych!! I to bardzo!! Ja pochodze z takiej miejscowości spod dużego miasta, gdzie mieszkałam wraz z rodzicami w domku..śliczny to moze był, ale całego tego zajęcia ogródkowo działkowego normalnie nie znosiłam.. Teraz od 6 lat mieszkam sobie w duużym mieście, w samym centrum, mam w domu dwa kwiatki i jestem szczęśliwa jak diabli że nie musze ganiać po działce. Serio was podziwiam!!! Ateno bo może nie masz pco?? Tak tylko zapytałam bo dostałaś leki które są podstawowe w tej chorobie. Na pierwszy ogień zawsze idzie klomifen (clo) i metformina. Dopiero jak to nie przynosi rezultatu to wtedy inne metody. Zadaniem metforminy jest pomoc w jajeczkowaniu u osób z pco, bo występuje takie charakterystyczne zaburzenie w łańcuszku zmian hormonów. To taki wielki skrót myślowy. :) Castopea widzę że ten cykl masz podobny do mojego :) Jutro wprawdzie przekonam się tak na 100% czy jajeczko będzie, ale nie specjalnie odczuwałam bóle w brzuszku więc nie spodziewam się dobrych wieści. Ale to przecież jeden cykl. Następny musi być lepszy!!! :) Poza tym chciałam cię zapytać co ci na ten temat powiedziała tewoja gin?? Ja wyczytałam przy moim pco, że jeśli jest tak że jajko nie pęka to podaje się taki lek, po którym pęka. Też się zastanawiam co tam u mnie wyjdzie? Czy pęka? Chociaz bardziej prawdopodobne jest, że z jajkiem po clo jest oki, tyle że nie ma szans na jego wędrówkę po zapaleniu otrzewnej bo zarośnięte mam jajowody. Czyli pewniakiem czeka mnie laparo i usuwanie zrostów. Ciekawe czy się zdecyduję??? Póki co mam mieszane uczucia. A tak w ogóle to jestem zadowolona z przebiegu leczenia. W sumie reaguję na najmniejsza dawkę clo, mam szansę na dzidzię bardzo dużą, bo jestem szczupła, pco nie mam zaniedbanego a jedynie w niewielkim stopniu. To wszystko sprawia, że moje szanse są bardzo duże! Więc generalnie jestem zadowolona :). Może faktycznie zrobię ten zabieg? Ale to dopiero na jesieni. Pozdrowionka wam zasyłam i zmykam póki co zrobić sobie pachnącą kawusię :). Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem tez dlaczego to ja zawsze mam najwięcej do powiedzenia.... hmmmm???.......... Co słychowac u was dziewczyny? Po to tu jesteśmy żeby móc się wyżalić i poopowiadać! Czasem się postarszyć, czasem pocieszyć, a czasem poradzić i usłyszeć co kto doczytał. Bo z lekarzami to różnie przecież bywa... No to tymczasem hejka! Wpadnę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×