Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Hejka, Witam w makabrycznie gorącym dniu, dobrze że ostni dzień pracy i wolne;) Ateno gratuluję zdania pomyślnie egzaminu🌼 Niektórym zaczynają się wakacje i będą mieć labę dziewczynki;) Manuel nie dotarł do mnie, która go przetrzymuje, hmm?? pewnie solaris, wystroiła się w nowe ciuszki i manuel poległ jak ją zobaczył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko nic się nie martw! Ja też jeszcze go dziś nie widziałam i jestem bez kawy. Jak tak dalej pójdzie złoże wniosek formalny pod głosowanie co by przeprowadzić casting na jakiegoś pomagiera dla Manueala. Męskiego pomagiera oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł jodełko:) manuel się nie wyrabia, bidulek jeden:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to julko i jodełko czekam na wyniki castingu :) Bierzcie się do pracy bom niecierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Wy rozpasane jesteście, Manuel już Wam nie wystarcza, jeszcze jednego się zachciało:D Ja w tym nie biorę udziału, nie zrobię tego Manuelowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi:D brunet, wsyportowany, diabliki w oczach, ciepły uśmiech, o ładnych dłoniach, obrotny. Jodełka co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligenty! Uczynny! Zaradny! (żeby sobie z tą kawą radził :))) ) Uśmiechnięty, cierpliwy (żeby znosił nasze marudzenia) Bez nałogów! ;))). No i jeszcze może: wysoki, dobrze zbudowany (ale żaden tam paker!), o zgrabnym przedramieniu i tyłeczku ;). No i nie wiem co jeszcze... niemowa??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, to już spokojna jestem:) Takiego na pewno nie znajdziecie:D Ale wymagania, fiu, fiuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was doceniam:) Ale zapomniałyście, że są mistrzostwa i wszystkie chłopy się pochowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może takiego co to koszykówkę woli co???? Ja takich bardziej lubię od piłkarzy :)))). Solarisku! Może Ty masz coś w tych Swoich szafach i kartotekach hę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam 🌻roboty mam w cholerę, nawet nie nadążam z czytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa znajdziemy z jodełką taki okaz;) ha! od czego jest w końcu wyobraźnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie szafy?!?!?!?!?!?! Jodełko nic tu nie mam takiego a z castingu mojego i kikuni wszystko już dawno poszło na przemiał :D Manuel zostałwybrany to po co trzymać jakies papierzyska. A fe! Tam tylko bakterie siedzą albo co najmniej się mnożą, o np taka chlamydia.. blee.. nie mogłabym tak pracować...No więc papiery poniszczone :) A tak w ogóle to strasznie podobny do manuela ten gościu z wymagań. Moze dla odmiany jakiś blondasek? Albo mulat? Może murzyn?? No dobra to ja się nie wtrącam, to wasz wybór :) ale z niecierpliowścią czekam na rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jak będzie murzyn i to na posyłki to od razu zły kontekst będzie. Ja nie chcę murzyna ! A blondasek... eh... no do mnie blondaski nie przemawiają ale nie o to tu w końcu chodzi ;). Zobaczymy co się nawinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu Wam się wszystko pomyliło z tym przygarnięciem Manuela:) A gdzie kikunia? Coś ostatnio zmniejszyła dostawę fluidków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę proszę! Przyszedł pierwszy! Coca-colowiec, niezły... ale mówi, że on to tylko te okna myje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może robota sobie kupmy, przynajmniej będzie wieloczynnościowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no co Ty Enewko tak dziś upraszczasz?? ;) AAA! I odesłałam ohydnego wojaka z ATLASEM KLEJEM OK. :(. Straszzzny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no co Ty Enewko tak dziś upraszczasz?? ;) AAA! I odesłałam ohydnego wojaka z ATLASEM KLEJEM OK. :(. Straszzzny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się mylić i jeśli pamiętam....ale chyba manuel to blondyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×