Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Hej Dziewczyny Smuuutasko masz racje, ja też dzisiaj musialam sama robic zieloną herbatke, a o koktajlu to moge tylko pomarzyc. Ale wszystko wiadomo Solaris wróciła i Manuel nie chce jaj na krok odstapic :D Milego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pluszki, pewno tu zajrzy: Bromocorn to jest to samo co Bromergon, oba leki mają ten sam skład, a różni je nazwa handlowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellulka, a można w ciąży pić zieloną herbatę? Ja tam kawę dostałam, ale wciąż martwi mnie \"zmiętoszenie\" Manuela. Maluśki żarcik: Środek tygodnia - Co to może być, trzeci dzień nie chce mi się robić?! - Pewnie środa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jodełko. No to już całkiem możemy zapomnieć o Manuelu. Ale to dobrze może już przestanie pochlipywać z tesknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo 🌼 wyczytałam, że mozna pic zieloną herbate oczywiście w rozsądnych ilościach i nie szkodzi dzidzi, a lepiej pic zielona niz czarną. ale na wszelki wypadek zapytam swego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam skrajne informacje na temat picia zielonej herbaty w ciaży: \"Podejrzewa się ją także o oddziaływanie na płód, dlatego nie jest zalecana w ciąży.\" odpowiedź pani ginekolog na pytanie, czy można pić zieloną herbatę w ciąży: \"Zielona herbata jest bardzo zdrowa, dużo zdrowsza od czarnej, doskonale oczyszcza organizm i poprawia samopoczucie. Nie sądzę, by pita w rozsądnych ilościach kilku filiżanek dziennie mogła w jakikolwiek sposób zaszkodzić dziecku.\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jodełko!!!!!!!!!!!!!!!! :) Ja tez bardzo tęskniłam!!! 🌻 Czujesz się już dobrze? Cmokas ci się należy!! 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo :-) wchodzilyśmy na ta samą strone, bo ja tez to znalazłam. A i tak zapytam swego gina co on o tym mysli. A póki co to zacznę chyba pic inke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jodełko, paskudo jedna, a ze mną to się przywitać nie łaska:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmoki cmoki cmoki :)))))))))))) i Kwiatek dla Genewy :))). Wyślę Wam wieczorem mailiki bo mam urwanie głowy :)))). Straaaszzzznie się stęskiłam za Wami :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te mróweczki są całkiem sympatyczne. Ale nie będę się do nich przyzwyczajać. W łazience też mam. Na razie w akcie desperacji posikałam je starymi perfumami. I leżą biedactwa zapachnone na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))). Ha! zatem buziole dla wszystkich.😘 Tylko, że Manuel mi się tu też nadstawia.... i znów biega nago tylko w kapeluszu i fartuszku. Ledwie Solaris wrócił a już się zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuutasko , owszem my nazywamy to moni podroza ale umeczylismy sie w sumie troche, bo to byla impreza z okzaji 25 lecia kapłanstwa wuja mojego meza, najpierw msza, potem uroczysta kolacja, ktora zakonczyla soe po 4 w nocy, ja o 1 wymiekłam poszłam spac zaraz po takiej 2 letniej wiktorii, dziwnie na mnie patrzyli, tym bardziej ze strona mojego meza jescze nie wiem ze dzidzia bedzie,, ale ogolnie bylo miło i przyjemnie, troche chodziłam niewypsapan ale ja osttnio jetem spiaca czesto wiec nie narzekam, ale sie ciesze ze juz wszytkie sie meldujecie bo smutno tu bylo, dobrze topik nie upadł bo np. smuutaska dzioelnie podtrzymywala solarisku dziekuje za zyczonka, , jest cudownie a tak w ogole to mam troszke czasu to wyle wam zdjatka na poczte z mojego sczesliwego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie miałam neta w domu, mam nadzieję że dziś będzie. Solaris witaj podrózniczko:D już z tęsknoty usychałam za Tobą:D zdaj relacje gdzie się byczyłaś a nie tak cichutko i od razu Manuel:P Jodełko mordka;) stęskniłam się za Tobą❤️ bardzo się cieszę, że się odezwałaś:) Chcąca ja też chcę zdjęcia sylka75@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Julko!! :) A po szczecinie tez się włóczyłam :D Byłam w niechorzu, znasz może?? Fajna mała mieścinka, hehe czy to w ogóle miasto czy tylko większa wioska?? :O Było cudnie... ciężko opisać te piękne widoki. Odpoczęłam bardzo bardzo!!! wybyczyłam się na plaży w najładniejeszej pogodzie, opaliłam ciałko. Potem dosta ła uczulenie na słońce. Miałam psakudne brzydkie chrostki. W aptece pani mi sprzedała na to wapno takie antyuczuleniowe, a na drugi dzień się okazało, że po tym wapnie mam jeszcze paskudniejsze uczulenie bo zawierało histainę... No i się przy okazji wydało że jestem na nią uczulona, podobnie jak mój kubuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem byłam na pagórkach, w lesie, a potem troszkę sportowo, a może tak w międzyczasie?? :D W Pustkowie był fajny turniej tenisowy. Moi znajomi zajęli całkiem dobre miejsca... A teraz ciężko mi się odnaleźć po tych dłuuuugaśnych wakacjach. Powoli i stopniowo zaczynam się wdarżać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×