Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Wow!!! solaris to super mieliście wypoczynek i wierzę Ci, że cięzko wrócić \"na ziemię\" po takim urlopie. A Niechorze, to nie jest miasto, miejscowość nadmorska a jaką ma wielkość to nie wiem bo nie byłam tam, najczęściej jeżdżę do Dziwnowa, Dziwnówka, Dzwiżyno i jakieś jeszcze:) Nie dziwię się, że dostałaś uczulenia bo byłaś nad morzem w najwiękrze upały a słońce ostre, to i łatwo o uczulenie. Naprawdę byłaś w Szczecinie???? Agajte dzięki za fotki twoich piesków, są śliczne!!!!! a jeden piesek szczególnie wyróżniający się z całej piątki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że byłam :) Wprawdzie takim cugiem, ale byłam i to nawet dwa razy. A niechorze to w zasadzie taka jedna długaśna ulica i kilka takich bocznych króciutkich. W ogóle superowe te mniejsze miejscowości. Ludzi było jak mrówek ale nie tak tłoczno hjak w tych większych kurortach. Byłam zadowolona i to bardzo. Zwłaszcza że w pensjonacie był do dyspozycji gości basen, więc nie musiałam szukac ochłody w zimnym i zielonycm jak zupa szczawiowa bałtyku. A pensjonat był dosłownie nad samym morzem, za furtką była plaża. Więc chłodziłam się basenie, a na plażę szłam się suszyć i wygrzac kości. Ale już koniec tego tematu bo mi samej cięzko sie pozbierać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko nie mam pojęcia co z kikunią. Może jeszcze nie wróciła z urlopu? Miejmy nadzieję że wszytsko jest ok i niebawem wróci do nas i nam naopowiada mnóstwo ciekawych rzeczy. Jodełko czekam na obiecanych kilka słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie wiedziałam że będziesz w Szczecinie;) Jodełko mam nadzieję, że u Ciebie wszystko gra i chyba tak jest bo pojawiłaś się u nas i Manuel był u Ciebie, to dobry znak🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno Na pewno . :). Wieczorkiem. Solarisku zazdroszczę wakacji. ;))))))))) 🌼. Juleczko a jak działka??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem dam znać ;) julko. Genewo, szefowo topiku gdzie jesteś?? Ładnie i ślicznie się uśmiecham :):):) Lubie te wszystkie twoje kawały :D A dzisiaj chyba jakiś mecz grają, a może coś pokręciłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie niechoreze podobalao bylam tam jakis czas temu na koklonii z dzieciakami a kikunia z tego co pamietam to przenosila sie do innego biura i tam netu mialo nie byc czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok;) zbieram się do domku a gdzie podziała się dziś genewa????? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellulka , wiem ze to nie ten topik , ale powiedz mi czy ciebiejeszce w 13 tyg bolał dól brzucha, czy juz nie, moja mam mowi ze mi sie rozrasta tam wszytko i dlatego, ale ja jzu sie niepokoje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bolał i czasami jeszcze teraz pobolewa, możesz śmiałowziąc nospe forte, nie szkodzi dzidzi ( ja brałam 3 x dziennie). Sprawdź czy nie masz twardego brzusia, bo wtedy możesz czuc takie ciagnięcie w dole brzusia, a brzusio ma być jak niedopompowana piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tak sie czuje , nawet myslalam czy nie leciec do gina ale nie chce histeryzowac dopiero co bylam 2 tyg temy, takie jakby ciagniecie czuje , aprzechodzi mi po przytulankach, pewno sie rozluzniam i nie mysle o tym , oj chyba dorwe dzis moje kochanie jak wroci z pracy, chociaz psimy ososbno bo chory a ja bje sie zarazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca jak masz jakies pytania to smiało, może żeby nie nudzić dziewczyn to pisz na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszło :-). bardzo ładne zdjecie i te platki róz, widac, że obydwoje jesteście bardzo szczesliwi. Halo, a gdzie się reszta babeczek podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca dzięki za zdjęcia! Ślicznie wyglądałaś, sukienka bardzo ładna:) masz gust podobny do mnie;) Aaaa mąż też ładnie wyglądał:D To z płatkami róż zarypiaste, bardzo mi się podoba. Widać, że jesteście szczęśliwi, a drugie zdjęcie z ręka męża na twoim brzuszku mhmmm cud❤️serce]❤️ Właśnie solaris, zakuipłaś koljne buciki podczas wojaży:P i jak tam stópki. Pewnie nadmorski piasek wyleczył wszelkie dolegliwośći twoich stóp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za pochwale, ciesze sie ze wam sie podobalo wiecie ze jak tak dalej pojdzie to ten facet bedzie u mnie nocowla juz 10 godzin to okno wprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z tymi fachowcami, u mnie dziś wstawiał dzwi pokojowe i jeszcze jutro bedzie musiał przyjechać. A może wpadlas mu w oko i dlatego nie chce się spieszyć z robota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×