Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Dzieki Olinek 🌼 zapytam w aptece o ten lek, skoro homeoapatyczny to może można stosowac w ciązy. Ide dalej leżec :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellulka masz tu lineczka to dowiesz sie wiecej o tym specyfiku kosztuje kolo 12 zł. i chyba moga go brac przyszle mamcie ale zapytac zawsze lepiej:) Mnie najlepiej robi Cirrus ale tez nie wiem czy mozna brac podczas ciazy bo to juz nie jest homeopatyczny lek chyba...tak czy tak polezec wskazane,goracej herbatki ze soczkiem albo miodkiem i minie...mowia ze leczony katar trwa 7 dni a jieleczony tydzien...:)cos w tym jest i trzeba przemeczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellulka, dzieki rozmowa byla zakonczyla sie potem calkiem milusio, wszytko sobie wyjasnilismy chyba faktycznie troche hormony, troche moze i taka natura meza, ale jest wszytko ok , ja dalej na L 4 , ale prawdopodobnie chyab juz nie wroce do pracy i chyba przestalam sie anwet tym martiwc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Jodełko ale mialam nosa, niedawno cie wspominalam ze pewnie niedlugo wrócisz;-) co u ciebie??? U mnie jeszcze ładne lato ale pewnie i tu przyjdzie brzydsza pogoda ;-( Oby sie utrzymalo do sobooty bo moja kuzynka slubuje i jedziemy na wesele Dzis bylam na te okolicznosc u fryzjera zrobilam balejaz, podcielam i od razu mi fajniej. Ogólnie mialam dzien pieknosci bo o kosmetyczke tez zahaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. U mnie tez dzis byla szara, smutna pogoda. Mi tez sie udzielil jakis ponury nastroj. Ale od jutra ma znowu byc slonecznie. Ciesze sie ze powoli odnajduja sie nasze ,,zguby\". Pluszka miala jakiegos ,,nosa\" wspominajac ostatnio o Jodelce. Ciekawe co slychac u pozostalych dziewczyn.Moze wkrotce sie odezwa.DZIEWCZYNY WRACAJCIE, POZNACIE NASZE NOWE KOLEZANKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jodełko wielki buziak dla Ciebie🌼 Pluszko co tym razem nam przewiesz?;) Dziewczyny napiszcie ile dni wstrzemiężliwości było u waszych mężów przed badaniem? W laboratorium w którym mamy robić badanie powiedzieli, że 7 dni a przynajmniej 5. U mnie ładna pogodna, ciepło i słonecznie i niech jak najdłużej tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka, sprawdziłam własnie na spermiogramie (tak fachowo sie to nazywa) i u nas było 6 dni bez przytulanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca tym, że jestes na zwolnieniu nawet sie nie przejmuj, naważniejsza jest dzidzia i to żebu z nią wszystko było OK, jak masz lezec i odpoczywac to tak masz robic. Praca nie zając nie ucieknie, tym bardziej, że umowe masz na stałe, chyba sie nie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie cos optymistycznego dla wszystkich Was moje drogie dziewczynki: Było to daleko stąd na pewnej farmie. Któregoś dnia osioł farmera wpadł do głębokiej studni. Zwierzę krzyczało żałośnie godzinami, podczas gdy farmer zastanawiał się, co zrobić. W końcu farmer zdecydował. Zwierzę było stare a studnię i tak trzeba było zasypać. Nie warto było wyciągać z niej osła. Zwołał wszystkich swoich sąsiadów do pomocy. Wzięli łopaty i zaczęli zasypywać studnię śmieciami i ziemią. Z początku osioł zorientował się, co się dzieje i zaczął krzyczeć przerażony. Nagle, ku zdumieniu wszystkich, osioł uspokoił się. Kilka łopat później farmer zajrzał do studni. Zdumiał się tym, co zobaczył. Za każdym razem, gdy kolejna porcja śmieci spadała na ośli grzbiet, ten robił coś niesamowitego. Otrząsał się i wspinał o krok ku górze. W miarę, jak sąsiedzi farmera sypali śmieci i ziemię na zwierzę, ono otrzepywało się i wspinało o kolejny krok. Niebawem wszyscy ze zdumieniem zobaczyli, jak osioł przeskakuje krawędź studni i szczęśliwy, oddala się truchtem! Życie będzie zasypywać Cię śmieciami, każdym rodzajem brudów. Sposób, aby wydostać się z dołka, to otrząsnąć się i zrobić krok w górę. Każdy z naszych kłopotów to jeden stopień ku wolności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku fajna historyjka rzeczywiscie ma cos pokrzepiającego w sobie;-) Julko u nas było 5 dni przerwy od przytulanek bo tyle zyczyli sobie w laboratorium, 7 dni to chyba troche duzo? co do przywidzen to na zawolanie sie nie da ;-( same przychodza jak maja ochote;-) kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu kontrola snu: śpisz dobrze? Nie jest ci zimno? Nie łazi po Tobie robak? Nie śnią Ci się koszmary? OK śpij dalej. Za godzinę znowu to skontrolujemy!;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ...od poltorej godzinki nie moge sie obudzic...myslalam ze tu juz wra rozmowy a tu ciii...pierwsza wlazlam...:) Mowie wszystkim DZien Dobry!!...i wstawac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny jak dla mnie ranek (wstałam godzine temu):-) U mnie przeziebienie sie rozwinęło :-(. Wiec nic tylko leżenie. Miłego dzionka Babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj jak ja bym sobie pospala a tymczasem wsatalm o 6.46 (srodek nocy jak dla mnie) bylam juz w jednej szkółce teraz mam pół godzinki na kawkę, moze sie wreszcie obudze i pedze do drugiej szkółki. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Wiecie co? Ja już nie mam normalnie siły z tymi naszymi urzędami i tonami papirków które wszędzie trzeba wypełniać itp itd....... Jestem juz tak bezsilna że nie mam siły się złościć.... Biegac nadal nie skończyłam, jeszcze mam sporo załatwiania. A słysze że na topiku jakies przeziębienie grasuje?? Oj, dbajcie o siebie kobitki!! Zwłaszcza te z maleństwami pod serduszkiem!! Julko ilez ja razy o tobie myślałam przez tą nasza piekarnio-cukiernię :D:D Cos osoatnio nie ko.żmy się na topiku spiknąć... Jodełko waćpanno no nareszcie się pokazałaś!! 🌻 Zaglądaj częściej!! Koniecznie! I napisz co u cibie???? Perfumetko ciesze się że i ty wpadłaś!! Niech was nie ogarniają jesienne smutki! Jeszcze czas! Mamy piękną jesień! Słoneczka pod dostatkiem i całe szczęście! zwariowałabym do reszty gdybym musiała biegac i załatwiać przy paskudnej pogodzie... Zresztą w poniedziałek musiała zrobić sobie przerwę bo tak u mnie ciśnienie spadło.. łeb mi pękał okropnie...miałam migrenę...straszną migrenę... brrrrr... EC gdzie się schowałaś?? Pozdrawiam was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldujer sie na posterunku, troche dzis pozno , no ale jak to mwoia lepiej pozno niz wcale, dzis pobilam rejkord , spałam do 9 , niesamowiata jestem nie? ale nie moge sie nadziwic jak organizm kobiety w ciazy sie przestawia, jescze 5 miesiecy temu jak musialam wstac o 8 to uwazałam ze jakas boska kara mnie dosiega a teraz jak dospie do 8 to twierdze ze nagroda hehhe bylam dzis u dentysty i po moj pierwszy zakup ciazowy a mianowice spodnie, niestety nie bylo dostawy ( miala byc wczoraj), wiec jutro powtorze wyczyn zakupowy a tak na marginesie to w czym ellulka chodzisz i kiedy zorientowalas sie ze jedank to co masz w szafie chyba juz nie pasuje , przesyłam fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ alez sie rogadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozgaduj się częściej chcąca ;) bardzo miło poczytać! :) łapie fluidki na drogę, a co mi tam! :) Może przynajmniej nie będę się denerwować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca, koleżanka pozyczyła mi takie fajne spodnie dżinsowe z bawełnianym pasem na brzusio, są bardzo wygodne, polecam. mam sztruksy, też pozyczone, ale sa jeszcze za duże i sarafan, tez za duzy. A bluzki nosze wszystkie te co przed ciąza, tylko kupiłam sobie taka bluzke ciązową na ramiączkach, przód dłuższy, żeby zakrywał cały brzusio, a tył normalny. I zakładam to na bluzeczki. A do 15.08. chodziłam w swoich dzinach biodrówkach, az pewnego razu jak zapięłam to zaczeły mnie cisnąc i stwierdziłam, że czas najwyższy na zmianę spodni na ciążowe. u mnie dopiero własnie od m-ca widac brzusia, bo wczesniej to bardzo słabo. każdy jak mnie teraz widzi i mówie, że to połowa 7 m-ca to sie dziwi, że brzusio mały. Ale dzięki temu nie mam problemów z kregosłupem, jak na razie i mam nadzieję, że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, nie schowalam sie ,czytam o czym piszecie i nie moge pisac,bo mialam dolek,dostane mies.. ,bo boli mnie podbrzusze no i plamie .Znowu sie nie udalo,niedlugo bede miala 41 lat i coraz mniejsze szanse.Nie chce wam psuc humoru moim pisaniem,pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellulko to masz tak jak ja czyli ze srednio wygladalam na przyszla mame.Pamietam ze tak okolo 6 mca. jeden znajomy myslal ze go wkrecamy z tym dzieckiem;)..Na plus bylo to ze jak wychodzilam ze szpitala to wazylam mniej niz zanim zaszlam w ciaze jedynie wymionka mialam spore bo ją karmilam...ale nie bylo problemow z powrotem do figury z przed zafasolkowania:)..teraz minelo juz 8 latek i nie mam pojecia jak wygladalabym teraz ...czy to juz taka\"uroda\" czy tak akurat wyszlo.Zaznaczam ze nie glodzilam sie ani nic z tych rzeczy...poprostu przytylam 10 kg. i spadlo 10 raz dwa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C po to tu jestesmy zeby siebie na wzajem wysłuchiwać, z tych dobrych i z tych złych rzeczy 🌼 Ellulko jak tak z ciekawosci ( wykaze sie chyba ignorancja) ale co to jest sarafan??? Chcąca pisz jak tam wizyta teściowej? Ja wlasnie nas pakuje jutro zaraz po pracy wyjeżdzamy i niestety oddaje sie zajeciu ktorego nie lubie - prasowanie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×