Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

fajnie solaris ze juz jestes, ja 6 lat temu kupiałm sobie sandały, to ze 2 razy przez nie miałam noge w gipsie to szczegół, ale generalnie sa b. wygodne do tego wygladaja nadal jak now, ale ile wtedy kosztowaly to szok, ale szcezrze to chetnie bym sobie cos kupiła uwielbiam buty kupowac, oczywiscie to nie moje jedyne letnie buty , ale te sa nie do zdarcia, wiec solaris jak nic nie podejdzies z chodz w starych , przynajmniej sprawdzone co do spania to owszem mam mozliwosc popoludniu, ale boje sie bo jak sie wyzpie popoludniu to z kolei nocka bedzie nieprzespana i koło sie zamyka a ja siedze w ppaierach i pisze plany pracy rewalidacyjnej na caly rok dla moje wspanialaej dziesiatki , bo jak widac twardo wybieram sie do pracy po tym l4, moze wtedy w koncu bede spała bo bede zmeczona pprzesyłam wam południowe, no parwie bo juz po 13 fluidki, bede na wieczork jak znalazł ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek porownanie do chopina rewleka solaris, co do zeba to tak jeden naprawiaony ale 2 potem złamałą mi sie drugi, byłam dzis u dentysty, ale zprzyczyn ode mnie niezalezych musialam przełozyc wizyte na przyszły czw, dobrze ze to nie jedeynka, ciekawe kiedy moja dzidzia da mi znak o sobie, bo jedeyne odgłosy z mojego brzusszak to narazie burczenie, ide wiec cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Pluszka........Beata......31........R-in Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo
nie pisuje ale poczytuje was czasami - zrobilam wam dalsze porządki bo jeszcze mialyscie balagan a solaris to w jakiej tabelce sie znajduje skoro je tak chcetnie porzadkuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata............5..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Pluszka........Beata......31........R-in Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów Solaris dzięki, dużo tu się pozmienialo. nowe dziewczyny a starych nie widać. Napisz mi prosze co u Ateny, Castopei, Jodelki i pozostalych. Będe do Was zagladać i często wysylać fluidki ciazowe. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dawno nie pisalam bo ostatnio wcale nie zagladam do komputera. Mysle jednak o Was czesto. Witam nowe dziewczyny. Fajnie ze dolaczylyscie do naszego topiku. Czarna, GRATULACJE. Ciesze sie ze udalo Ci sie zajsc w ciaze. A pamietam jeszcze, jak pisalas zalamana ze rezygnujesz ze staran.To dowod, ze nam tez wszystkim sie predzej czy pozniej uda. Jeszcze raz gratuluje. Genewo, jaka szkoda ze opuscilas nas. Mam nadzieje ze bedziesz nas podczytywala i kiedys odezwiesz sie. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej perfumetko, dawno Cię nie było, co słychać u Ciebie🌼 solaris super Cię widzieć i zazdroszczę wędrówek górskich, dobrze że wróciłaś;) Nam w tym roku nie wyszedł wyjazd w góry, liczę na przyszły rok, okropnie tęsknię za górami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek to tylko w Ameryce mogłi coś takiego wymyśleć. Jakoś nie przemawia to za mną. Obejrzałam animację i fajnie zostało przedstawione znieczulenie. chcąca kobieto dlaczego nie możesz spać? pewnie za dużo myślisz i stąd ta bezsenność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Juleczko tam to maja pomysly:)ale jak znam zycie to niedlugo to zrobi furrore i u nas jak wszystko a zachodu...ktos tylko kase \"czesze\" na tym i zaciera rece:) Spijcie dobrze dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, jak widac znow nie spie, juz mam dosyc, za kare czy co, przesyłam wam wiec z samego ranca fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️, nastepnym razem chyba przesle zaraz jak wstane a nie godz pon pobudce, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca naprawdę przesadzasz ja się o tej porze przewracałam na drugi bok. O 5 jest jest jeszcze ciemno i śpiąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj się nam jakiś ooooooo wcisnął. Jakby aktycznie czytał(a) dokładnie to nie byłaby pytań dlaczgo nie ma solaris w tabelce i mi poprawiłby datę@. więc to jest chyba takie podczytywanie pobiezne. NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................13.09 olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata............5..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Pluszka........Beata......31........R-in Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny:) Jeju Chcaca Bardzo ale z masz z tym spaniem...No niebyloby w tym nic takiego gdyby to byla koncoweczka..wiadomo duzy brzuch ciezko sie wygodnie ulozyc ,dziecie kopie wlasnie wtedy kiedy Ty spisz..zgagi,czeste sikanie itp. ale juz??? to Ty do porodu bedziesz wycienczona bo wiadomo ze organizm regeneruje sie najlepiej w czasie snu ktory jest niezbedny ( no chyba ze kladziesz sie spac wczesnie) no a potem -tez nici z wysypania a bedziesz musiala byc na pelnych obrotach przy dzidzi.Moze poradz sie lekarza czy mozna jakos temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziębn dobry wszystkim!!!! :) Smutasko wyjęłaś mi wprost z ust ten teks do oooo. Dlatego też ooo czytaj nas dokładniej jeśli chcesz coś pisać i nie poprawiaj nam tabelki. Pluszka i Aneta mają zostać w górnej części jako aktywnie starające się. ostatnia tabelka jest pozostawiona dla dziewczyn, które z nami były a z jakichś przyczyn odeszły z topiku. mamy nadzieję że wrócą kiedyś. A tabelkę zrobiłam tak żeby zawsze o nich pamiętać i żeby wiedziały że my tez pamiętamy o nich życząc im wszystkiego dobrego!! Dlatego też poprawiam ją raz jeszcze i tak ma zostać bo tak jest dobrze!!!!!!!! NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................13.09 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Musiał jeszcze raz wkleic bo zapomniałam zmienić datę u smutaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię julko, zapalczywa działkowiczko :D:D Już wszystko zrobione? A w te górki to może kiedyś uda nam sie razem bryknąć? :) Witam i cibie perfumetko!!! 🌻 Dobrze że zaglądasz chociaż od czasu do czasu! Bardzo się z tego cieszymy!!! Pozdrawiam cię sedecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna cieszę się że wczoraj do nas zajrzałaś :):):):) Niestey castopea, atena i jodełka od dawna się nie pokazują. Nie napisałay też ani słowa na pożegannie :O:O Trudno jest powiedzieć co się z nimi dzieje... Może jeszcze zawitają w naszych progach? Kikunia chyba nie ma dostępu do netu, majka jak wiesz opuściła nas jak tylko zaszła w ciążę. Pafnucy też nie wiemy co się z nią dzieje??? troszkę sie zamartwiamy o nią. Moze po prostu poszła na L4 i nie ma dostępu do netu. Mnie w zasadzie też nie powinno tu być. Jakoś tak z całej sympati do dziewczyny wciąż tu zaglądam. taki brykający duszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, bardzo prosze cie ty nigdzie nie zikaj, bo niedługo zistane z tych starych zupełnie sama ide na spacerek zaraz bo łądna pogoda yu mnie słoneczko swieci nic tylko spacerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę zaglądać! :) Polubiłam was i ten urokliwy topik :) Miłego spacerku chcąca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojeju ale pusciutenko...ale cud pogoda wiec wszystkie przyszle mamy obowiazkowo na spacer marsz!!!..Mala w szkole to ja lece i pozalatwiam\" na miescie\" sto spraw w tym czasie...zagladne tu potem do Was..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny Ale miałam zaległości do nadrabiania. Solaris, nie znikaj. wiesz, że kobietom w ciązy nie mozna odmawiać, bo Ci sie myszy w domu zalęgną :D. W szkole rodzenia jest całkiem fajnie, zajęcia prowadza doswiadczone połozne, także znaja się na rzeczy. A przede wszystkim mozna poćwiczyc, choc może słow poćwiczyc to za dużo powiedziane :-), troszke sie poruszać jest bardziej odpowiednie. Na razie na ćwiczenia chodze sama, bo dopiero miesią przed terminem porodu będę chodziła z meżusiem, to juz będa specjalne zajęcia przygotowujące do porodu rodzinnego. No i na wykłady tez bede chodzić z męzusiem, juz od tego poniedziałku. A rodzic tez chcemy razem, nie wyobrażam sibie, żebym w takim momencie mogła byc sama. U mnie tez piękna pogoda, więc zmykam na spacerek. Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze szpitala... poronienie, zabieg, narkoza... :(:(:(jak usłyszałam informację o poronieniu- długo płakałam... dziś już nie mam na to siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellulka, ja chyba raczej nie wybiore sie do szkoly rodzenia, bo po 1 teraz jest jescze za wczesnie a jak bedzien pora odpowiednia to w zimie autobusami nie bedzie miłatwo sie toczyc, szpital na drugim koncu miasta, teraz jak maz mnie odwiedzał i np. chodził na nozkach to szybki marsz to ok 40-45 min, odpada w przedbiegach, a po 2 sama nie bede chodziła, moje kochanie ma tak zmainy ze nie bylby na wiekszosci zajęc a co do porodu to sama jescze nie wiem , na poczatku bylam kategorycznie na nie i chcialam sama a teraz chyba zaczynam sie łamac, o tym łamaniu jescze moj mąż nie wie, narazie jest obcja pt. : rodze sama, zobaczymy co z czasem bedzie piekna pogoda połaziłam sobie, tate odwiedziłam, az mnie cos brzusio boli, czy ciebie ellulka tez troche pobolewał brzuszek, gina mowi ze to normalne ale sie niepokoje, teraz pieke kotleciki , za jakies pol godz przyjdzie moje kochanie ale kupiłam sobie słodkie pantofelki, chyba powinnam wrocic juz do pracy bo przez te ciazowe spacerki połaczone zzakupami wydam wszytkie marne oszczednosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, tak mi przykro, tule z całego ❤️ Chcaca, ja też mam szkołe rodzenia na drugim końcu miasta, ale mnie meżus wozi samochodem, albo jeżdże sama. jeśli musiałabym jeździc autobusem przez całe miasto to pewnie tez bym sie nie zdecydowała. Co do porodu, to mój męzuś od samego początku mówił, że chce byc obecny. Brzusio może Cie pobolewac, ale jak tylko zaczyna powinnaś sie polozyc, odpocząc, sprawdzc czy nie jest twardy, jeśli będzie twardy to weź nospe forte, nospa nie szkodzi dzidzi. Ja dzisiaj tez ide kupic sobie pantofelki, mam już upatrzone, mam nadzieję, że jeszcze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka strasznie mi przykro... Trzymaj się dzielnie dziewczyno i nie poddawaj się !!❤️❤️ Wpadaj do nas na poranne kawki i pogaduchy. Jeśli ci to pomoże to wyżal się ile wejdzie!! Przesyłam ci całą garść pozytywnych wibracji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja małgośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja Małgośka -
Czesc, A ja klasycznie wpadłam... Nie to, żebym nie chciała... bardzo chciałam, w odróżnieniu od przyszłego tatusia. Tyle tylko, że wpadłam mając skończone 34 lata ;-) Małgośka to nasze pierwsze dziecko, ja calusieńką ciążę czułam się rewelacyjnie, nigdy wcześniej aż tyle nie podróżowałam i nie załatwiłam, aż tylu życiowo ważnych spraw. W dwa tygodnie po porodzie zaczęłam znowu bywać w pracy i brać sobie robotę do domu. Tak jest do dziś, Mała ma 4 miesiące, bujną czarną czuprynę i dwa zęby. Głowa do góry, trzydziestka i po, to piękny wiek na dziecko. PS. a tatuś już bez pamięci zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka...:(jeju coz mozna napisac w takiej chwili...duzo duzo sily i nadzieji nieporzucaj pleas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×