Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Witajcie! Smutasko, ja też chodzę do Góreckiej. Właściwie to raczej na monitoringi do dr Pacek - bardzo miła Pani doktor!!! No i skierowały mnie na inseminacje do Janeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, własniw wiem, że na kieruje do Janeczki, a on ma bardzo róże opinie. Tak jak Kostyk. Oczytałam się też, że jeśli ktos ma duże problemy z zajściem w ciążę, to w Krakowie nie ma za bardzo co szukać. Bo takich prawdziwych specjalistów to tu nie ma. Trochę nie wiem co o tym myśleć. No i nie wiem jak traktować duże problemy. No bo w którym momencie zaczyna się duży problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuutaska zaufaj swojej intuicji. ja mieszkam w N. Saczu i ginekolog do którego poszłam mi pomógł. Wiec wybierz sobie jakiegoś i zobaczysz. Czasami zwykły lekarz jak ma odpowiednie nastawienie wiele moze zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja mam chyba roztrojenie emeocjonale, bucze od 2 dni, do tego nadal kłuja mnie jajniki , troche brzuch boli, az sie boje ic do gina, dzis ide, boje sie co mi powie fajnie czarna ze mi z fliudkami pomagasz ellulka, nie wyylam 2 raz bo nie chce z maza poczty, pozatym z jego nie umiem hihih, postanowialam dzis wieczor pogadac z mezem, mysle ze wyjasnimy sobie to i owo, jakby co to bede pislaa do ciebie olinek nie zaprzestawaj pracy , łap fluidki i kontynuuj a tearz wtorkowe fliudki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chcaca 🌼 to pogadaj z męzusiem, a jak to nie pomoże to pisz smiało. i nie denerwuj się bo to tez wpływa na dzidzie. a lekarz pewnie kaze Ci odpoczywać i nie stresowac się. wpadne później, bo zaraz mezuś wraca, szybki obiadek i pedze na ćwiczenia i wykłady w szkole. Ale sie ze mnie pilna uczennica zrobiła :D Buziaczki wszystkim 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadam przesłać wam buziaki i lece dalej!!! Koszmarnie się załatwia papierkową robotę...... I dziękuję za troskę :D:D Ubrałam bardzo wygodne adidaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam was kochane starające i postarane :-) byłam na urlopie(mmmm...), nie nadążam z czytaniem, widzę, że się pozmieniało, nowe forumowiczki, a i czarna zafasolkowana Czarna GRATULACJE, dobrze, że nie jestem ostatnia w tabelce :-) wychodzi na to, że co miesiąc mamy new fasolka, ciekawe która w tym miesiącu sie zfasolkuje :-) odkopałam tabelkę NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 14.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury ciekawe co z kikunią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
do dziewczyn z K-owa,nie wiem na jakim etapie leczenia jesteście, bo nie zdążyłam jeszcze doczytać, ale mój fasolek zamieszkał dzięki pomocy doktor Kruszewskiej, przyjmuje w ramach kasy chorych na ul. Pleszowskiej w Kov-Med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pafnucku:) ja tez chodze do lekarki z Kov -medu do dr. Trojanowskiej ale ja akurat chodze do Mediciny na Barska...własnie bylam dzisiaj i dowiedzialam sie ze jak nic nie wyjdzie w tym cyklu no to usg jak ta owulacja sie wogole ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki mam ostatnio kiepskie nastroje i brak wenty do pisania ale poczytuje co u was slychac. Pafnucy super ze sie odezwalas!!!!!!!! i ze wszystko ok- tak? 🌼 Julko trzymam kciuki bo widze ze wlasnie oczekujesz na wyniki staranek;-) Chcąca 🌼 Nie denerwuj sie 🌼 wygadaj sie zawsze to troche lzej potem 🌼 zbliza sie pazdziernik to moze jodełka do nas wróci bo pisala kiedys ze jak rozpocznie na nowo staranka to moze zajrzy??? Solaris widzialas juz Samotnosc w sieci? Chcialabym usłyszec jakas recenzje od kogos znajomego;-) Joka ❤️ Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie pafnucy ze jestes znow z nami wrocilam od lek, niby wsio ok, ale troche macica z atwrada, mam wieej lezec i kolejne 3 tyg L 4 a myslalam ze do pracy juz pojde, ale dobrzez ze z dzidzia dobrze , serducho slicznie bije - słuchałam dzis, przezpislaam mi aspargin bo mam skurcze straszne łydek, i badania genetyczne i tu pytanie do laseczek z krakowa , mam skierowanie do CMUJ macie tam jakies namaiary, bede jescze szukac w necie pozdrowka wszytkim, fajnie trez ze solarisek wpadl do nas fajnie ze tabelka odpkopana ale ja poprawiam, bo ja juz 17 skonczony tydz, powiedziala ze za jakies 2 tyg powinnam poczuc dzidzie NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 16............................28.02 pafnucy...........Monika....... 14.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Smutasko - mi dr Górecka dała do zrozumienia, że ona mi już nie pomoże, dlatego chodzę (teraz mam przerwę) do dr Pacek na same monitoringi no i czekać mnie będzie kolejna inseminacja jak zacznę na nowo starania - u Janeczki. Pisałam Wam ostatnio, że spróbuję pomimo wszystko w tym cyklu, a tu śluzu brak, sucho i nawet jajnik nie boli. Obawiam się , że grzybki wrócą pomimo wstrzemięźliwości. Humor mi też coś nie dopisuje. Płacz na końcu nosa. Same problemy i nie bardzo można znaleźć ich rozwiązanie. Jakiś okropny ten rok jest d;la mnie, pomijając oczywiście ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dupa z emnie wkleiłam a nie poprawiłam NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 17............................28.02 pafnucy...........Monika....... 14.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek - monitoringi są super - można się dużo dowiedzieć i zobaczyć jak to wygląda od środka. Ja się bardzo cieszyłam jak widziałam jak rosną pęcherzyki, endometrium, co wizyta to kilka milimetrów więcej i nadzieją większa. Polecam. No i wiadomo kiedy jest owulacja. Ja płaciłam 30 zł za jedno usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czwartek biore ostatnia tableteczke cilestu potem czekam na @... i licze do 11 dni i tez ide na monitoring i nie wiem czy bardziej chce czy bardziej sie boje ze znowu sie okaze ze owulacji brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca nie spiesz sie tak do pracy, jeszcze sie nachodzisz do niej i bedziesz marzyla o wolnym, wypoczywaj i dbaj o swoje dzieciątko a cudzymi zajma sie inni i jakos sobie poradza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie Anetko bo własnie nie zapytalam ile to usg...kurcze bylabym w 7 niebie gdyby sie okazlo wszystko ok Ale jak w tym miesiacu nic z tego to zaczne podejrzewac ze z owu jest cos nie tak:(Gin. mowila zeby sie nie nakrecac i nie myslec wciaz-latwo powiedziec.Pewnie to dla Was wiadome ze poziomy hormonow bardzo u nas wspolgraja ze stanem psyche...wiec kazda hustawka moze = sie z niepowodzeniam ... Chcaca ten skrot to Colegium medicum uniwersytetu jag.? czy ja glupia jestem?:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie, pani doktor zaraz jak sie okazalo ze nie mam owulacji itd rozpoczela od tej kuracji z cilestem to dopiero poczatek jakichkolwiek prób unormowania tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko, ja dostałam od razu Clostibegyt, jak no monitoringu okazało się, że pęcherzyki i endometrium nie rosną jak należy i się poprawiło. Po tym leku są piękne duże pęcherzyki, tzn. ten dominujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak olinek masz racje, znaazłam jakies namiary na necie ale tych katedr ginekologi sa 2 lub 3 i nie wiem do kt6orej uderzyc, ale jak zadzwonie to mnie pokieruja co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto jest stosowany własnie ten lek - wiem u mnie jest jeszcze problem z hormonami i chyba dlatego pani doktor zaczela wlasnie od takich leków, doczytalam w necie ze cilest ma wlasnie tez takie zastosowania póki co nie chce zmieniac lekarza bo po pierwsze to chyba jedyna specjalistka ktora sie zajmuje takimi problemami w moich okolicach po drugie znam kilka osób ktorym pomogla w podobnych problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja w nowym cyklu rozpocznę monitoring, wcześniej nie miałam. Mam nadzieję, że dzięki niemu sprawdzę czy ta owulacja faktycznie u mnie występuje. I raczej czeka mnie kolejny cykl starań bo czuję, że @ przyjdzie. pafnucy nareszcie się odezwałaś🌼 wypoczęłaś na urlopie? jak samopoczucie? chcąca dobrze, że byłaś u lekarza i wiesz co jest, odpoczywaj i dbaj o siebie. pluszka tulę na poprawę nastroju;) i staraj się , myśleć pozytywnie i nie myśl, że leczenie nie pomogło. Po tabletkach o owulację jest łatwo i może tak być, że uda ci się od razu czego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko monotoring to dobry pomysl bo mi przed monitoringiem do glowy nie przyszlo ze moze byc cos nie tak, okres mialam jak w zegarku co 29 dni tylko ta tempke mialam przy niska. Zreszta teraz od nowego cyklu tez mam zamiar mierzyc tem. - chce zobaczyc czy cos sie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julko i tak to sie przekonasz ze wszystko jest ok i ze to tylko kwestia czasu czego ci serdecznie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po swoich temp. widzę, że coś jest nie tak. @ przychodzi regularnie ale co z tego. Dopiero w tym cyklu coś się ruszyło z temp. może to skutek tebletek, które biorę drugi cykl i zaczynaja działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszko liczę, że to tylko kwestia czasu. Tobie też tego życzę. Najbardziej się boję, że jak nie będzie wychodzić to czeka mnie HSG a tego wolałabym uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×