Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

hey hey aniczku...odpoczywaj na wyjezdzie i nic o starnakch nie mysl .Nabieraj energii do zycia i carpe diem:P u mnie dopiero co bylo pakowanie ,rozpakowywanie a juz tuz tuz kolejne pakowanie nas czeka.... 19 tego na Mazury na 10 dni wyruszamy... Troche mam nerwa bo w pon mam wizytke u gina i znow zaczynam sie stresowac czy uda sie to jakos poustawiac wszystko z sensem...?:O Zeby jedno drugiego nie popsulo tz. wyjazd zabiegu lub zabieg wyjazdu....ehhhh...:O Ale coz -wyjazd ustawiony juz dawno bo w maju .Rezerwacje porobione itp.A zabieg tez jakby wszystko dobrze bylo pasilby koncem sierpnia .Bo na 23 mam termin @ plus z 6 dni to akurat 28 ...jak wracamy z wyjazdu. Nie wiem jak tam sa te zabiegi? czy w weekendy czy w tygodniu? Jak w weekendy to akurat by bylo ok .zdazylibysmy wrocic i prosto na sale...:P Dzis mi do smiechu ale pewno jeszcze bede sie trzasc ze starchu:(.. Wlasnie wrocilismy z kolejnej traski rowerowej... Jak Małej nie ma to orzystamy ile sie da.Bo zaraz zima i znow bedzie trzeba siedzec w domu. Chcaca...:) mnie tez zawsze trudno uwierzyc jak te maluchy w oczach rosna... I tak jak napisala Anik-Twoja Małgo juz bedzie tuptac a my dalej w lesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa ciekawe co tam u naszych przyszlych mamus.. E .C Plusia... dajcie znac jak sie sprawy maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo dziewczynki :) własnie doczytalam na sierpnioweczkach ze sie nasza Plusia rozdwoiła:D Suuuupeerrr!!! Plusiu gratulacje!!!! Jak bedziesz mogla to skrobnij dwa słoweczka jak sie czujesz Tyi synio...? Doczytalam ze mialas CC -mam nadzieje ze wsio ok i dochodzsz do siebie bardzo szybciunio... Moze jakas aktualizacja?:) NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................23.08 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 29.08 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU E.C............Ewa.................39................. ...........26.07.07 Jodełka 30.........................32.............................14 .09.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia Pluszka..........Beata.........31.07..............Chlopczyk/Szymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze, ze juz Olinek mnie wytropila, dzisiaj wrocilismy do domku Szymus jest fajniutki, ma czarne wloski ale nerwus straszny, mamy troche problemow z karmieniem ale robimy postepy w trakcie porodu (mialam juz rozwarcie na 7 palców i skurcze co 2 min) tetno malego zaczelo za bardzo spadac i stad cesarka maly byl owiniety pepowina wiec dobrze ze taka byla decyzja ja czuje sie ok i chyba dosc dobrze dochodze do siebie pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusisu wszystko juz za toba i to najwaznijsze juz przy tobie!!:) Napewno sie wszystko bedzie ukladalo i stabilizowalo....Czego Wam zycze bardzo bardzo mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu dolaczam rowniez do Ogromniastych Gratulacji dla Ciebie i Maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz od jutra zaczynam sie pomalu pakowac lecimy w srode--ale jutro jade po zamowione wedliny--kielbaska wiejska, kabanosy,zwyczajna,poledwica,szynka itp umowilysmy sie z tesciowa ze ja sie zajme wedlinami a ona reszta drobiazgow Olinku i kiedy w koncu umowilas sie na laparo?wyrobisz sie w tym miesiacu? Anetko i czekasz 3 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!!!! I PO NECIE WIEŚĆ JUŻ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI!! A teraz czary mary - sypcie sie jajeczka. A przed wakacjami będą dzieciąteczka. tylko uwierzyć musimy że sie wszystko spełni a nasz brzuszek radością sie wypełni 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski... aniczku Dzis byłam na konsultacji.Zabieg bedzie 6-go wrzesnia jesli tylko nic nie wyniknie po drodze..typu infekcje ,złe wyniki.... Narazie jeszcze za wiele nie bede rozmyslac -mam nadzieje. Ginek-bardzo miły.Wywiad przeprowadzil .Zrobił usg.Wykluczyl miesniaki,torbiele,cysty i wszystko co mogloby byc przyczyna a byloby widoczne na obrazie usg. Pecherzk jest na 18 mlm wiec na dniach owulacja...U mnie z tej strony naprawde wszystko jest ok.Zawsze cykl regularny.Pecherzyki rosna i pekaja .Jest ciało zolte... Ale musi byc jakies ale -ktore trzeba znalezc. Dostalam wytyczne badan ktore musze zrobu=ic do zabiegu. Tj: Ekg,Rtg klatki,Cytologia,grupa krwi,morfologia,mocz,..i szereg innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Olinku spotkałam ostatnio koleżankę , która od 4 lat starała się o dzidzię i tak jak Wy ciągłe zabiegi tabletki itp , i kiedy machnęła na to ręką i przygotowywała się do laparoskopii podeszła ostatni raz do inseminacji i się udało jest pierwszy miesiąc w ciąży , WAM też się uda trzymam kciuki . ( mam nadzieję że nie pokręciłam sformułowań medycznych a jeżeli tak to przepraszam nie jestem w tym biegła )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) NO PROSZĘ!!!! Pluszko- ogromne gratulacje i wielkie buziole!!!!! :) 🌼 🌼 🌼 Dziewczynki! Brać się do roboty! :) bo niedługo sama zostanę w tej części tabelki :)))))))!!!! Ściskam wszystkie serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.. topik umiera. chyba nie ma kto pisac.Dziewczynki albo pozaciazaly i sa na swoich topokach,albo sie juz rozdwoily i sa ze swoimi dzidziami... Zostalymy tylko z anikiem i anetka.... Anik wyjechal wakacjowac... A anecia -no włąsnie nie odzywa sie wogole....... A kto pamieta czasy odwiedzin Manuela???:P u mnie nic nowego .. czekam na wakacji c.d oraz na wyrok:) Badanka pcham do przodu bo jest ich nie mało..po powrocie nic bym nie zdazyla zrobic.. Wiem ze powinny byc swierze ale nijak nie da sie inaczej. Dzis mam juz do odebrania wszyskie z krwi. Zostala tylko grupa (znam-ale musi byc papier),rtg klatki i Ekg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca..jak to sie nie liczysz????:D Kazda z Was to czesc tego miejsca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Plusiu - gratulacje z całego serca! Olinku - ja też czasem tu zaglądam, ale niestety mam malutko czasu, więc nie piszę. Jestem umówiona na wizytę u lekarza w poniedziałek! Wiem, że w Waszych oczach sprawy u mnie idą bardzo powoli - ale ja się i tak cieszę. Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pluszko -ogromne gratulacje!!!!! do kogo podobny jest Szymuś? Olinku cieszę się, że u Ciebie sprawy idą do przodu. Ja badania robiłam na kikka dni przed laparo, a rtg, ekg wcześniej. To teraz pozostaje czekanie. Ciekawa jestem co wykaże laparo u Ciebie? Super, że znów jedziecie na wakacje. Pogoda super, to trzeba wykorzystać. Aniczku - no cóż. Hiszpania otwarła przed Tobą szeroko drzwi. Odpocznij i nie myśl o starankach teraz. Horaniu - super, że umówiłaś się do lekarza. Napisz jak będziesz po wizycie, co powiedział itd. Chcąca - fajnie, że Małgosia rośnie i jest pewnie coraz bardziej komunikatywna. Jej jak ten czas zleciał. Na gwiazdkę pewnie chodzić już będzie.Wracasz do pracy, czy idziesz na wychowawczy? Szkoda zostawiać takie maleństwo i pewnie w pracy ciężko będzie się skupić. Ja się nie odzywam , bo nie mam właściwie o czym pisać, a czasu też miałam mało. Jestem już po 1 @ po poronieniu. Byłam u mojej gin. i dalej nic nie wiem. Nie zastanowiła się nad badaniami jakie miałabym zrobić. Wiem, że staranka mam zacząć w październiku. Trzy cykle odpoczywam w sumie. Na wakacje nigdzie nie jadę, bo M nie może wziąć urlopu. Praca, dom, praca. Zwykła codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Anetko:) No nareszcie jakis znak od Ciebie:) Juz sie martwiłam..... Wiem ze teraz taki czas bez sensu..czas czekania na \"zielone swiatło\" ale zycie przecierz sie toczy..mimo tego wszystkiego..... Jeszcze bedziemy swietowac -zobaczysz!!!! Coż-ja badanka pcham juz teraz ....niestety ale po pwrocie nie zdaze ich zrobic,odebrac i skonsultowac kilka dni przed zabiegiem z lekarzem:( Wiec moze ujda takie..... no chyba ze kaze cos powtorzyc.... Nie wiem. Cos pcham...bo czas leci a ja dalej tam gdzie bylam.Nieby tyle za mna badan a to i tak nic nie zmiania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko🌼wlasnie przeczytalam, ogromne GRATULACJE!!! :-)Cieszę się razem z Tobą. Nawet się nie spostrzeżesz a Twoj Szymuś będzie już zasuwal po podłodze tak jak mój Krzysio. Smutasko 🌼, a jak ty sie czujesz, już wiesz czy bedziesz miala dziewuszkę, czy chlopaka? Chcąca🌼twoja Malgosia ma już zębolki:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nioelicze bo u mnie inne zycie nie chcewas przytłaczac anetko niestety wracam do pracy odwrzesnia z czegos trzeba zyc, buuuu ellulka - mamy 8 zebów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja ostatnio mniej pisze bo po prostu nie mam czasu, mam nadzieje ze jakos sie to wszystko unormuje i bedzie lepiej;-) ciekawe jak E.C. pewnie tez ma juz dzidziusia przy sobie??????? pozdrawiam wszystkie staraczki - 🌼❤️🌼 i caly czas trzymam kciuki za kolejne szczescia milego weekendu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, w czwartek wyszlam ze szpitala,po 10 dniach.Urodzilam mojego maluszka 31.07.Na imie ma Raoul,waga 3580,52 dlugi.Czarne wloski,jak tatus,no i na razie bardzo grzeczny.U mnie za to wysokie cisnienie po porodzie,i cos z koscia ogonowa,albo zakleszczony nerw,bo bardzo boli i nie moge jeszcze siedziec ani lezec.Pozdrawiam was serdecznie i zamelduje sie niedlugo . NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................23.08 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 29.08 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN POROD Jodełka 30.........................32.............................14 .09.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia Pluszka..........Beata.........31.07..............Chlopc zyk/Szymus E.C.............Ewa............31.07...............chlopczyk/Raoul Gratulacje dla pluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C--> GRATULACJE!!!! Oj ....urodzilyscie z Plusia w tym samym dniu:) Posmyraj maluszka;)....i wracaj do zdrowaka raz dwa.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. GRATULACJE , RZECZYWISCIE SMIESNIE ;-) Z TYM JEDNYM DNIEM E.C a o ktorej urodzilas???? wracaj szybko do zdrowka dobrze ze maly jest grzeczny i cie oszczedza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratulacje, urodzilam o 18.35.Do dzisiaj maly mnie oszczedzal.ale dzisiaj jakies niespokojny,chyba kolki ma.Nie placze tak bardzo,tylko bardzo ruchliwy,nozkami caly czas rzuca.Do tej pory spal tylko 2 godz.Moze pozniej bedzie lepiej.Jutro przychodzi polozna,to zapytam,co mozna zrobic,zeby tyle powietrza sie nie nalykal,bo ja niestety nie karmie piersia.Karmilam tylko 5 dni i jak porobily sie rany ,to nie moglam dalej karmic,myslalam ,ze zariuje z bolu. Pluszko a jak tam twoj Szymus?Karmisz go piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×