Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

To naprawdę rewelacyjnie, że czujesz sie tak dobrze!!!! :) A powiedz mi jodełko, bo tabelka jest chyba trochę zabałaganiona, na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja jak pamiętasz wypisałam się byłam z tabelki i już się nie wpisałam ;). No na razie nie chcę zapeszać i za dużo o tym mówić (mailik wieczorem będzie) ale jeśli wszystko będzie ok to ok połowy września ;). hm... to sącz sobie sącz. Tylko powiedz Manuelowi żeby fartuch jakiś włożył, bo to nie przystoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. że nie przy bufecie stoi i wszystko widać ?! Noooo, ale numer ;)to niech jeszcze chwilę postoi... :D Już kończe, potem go pogonię ;) To ja czekam na maila. Nie poganiam, ale czekam,. Ważne że wiem już że dostałaś tego ode mnie i masz adresik. Ja wiem że czasem tak bywa że tego czasu po prostu nie ma :) Jodełko a teraz przepraszam musze wyjść do banku i poxzałatwiać parę spraw. Buziaki wam wszystkim ślę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jodelko zalozylas tamten topik i chyba mialas przeczucie dobre ze tam bedzie pieklo...:( Ja naprwde nierozumiem jak mozna byc taka kobieta? Czego tu sie czepiac? A co z takimi jakn ja? ja tez mam 30 lat i staram sie o dziecko ale jest to moje drugie dziecko...A jak ktos sie stara o kolejne?? Jakas normalnie kretynka to byla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Olinku, chyba nie ma co do tego wracać bo zaraz tu będziemy miały piekło ;). Jak psyche? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Olinku, chyba nie ma co do tego wracać bo zaraz tu będziemy miały piekło ;). Jak psyche? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko;) no jakos.... ehh...coz tu \"rozkminiac\"? taki los...niesprawiedliwy no ale trzeba sie pogodzic:) Moze choc jakas Krzesno Matkom mnie zrobia:P Jakos musze przetrwac ten miesiac.To leczenie.A potem nie wiem... Wszystko zalezy od diagnozy.Ale dopoki nieodebrane mam nadzieje to sie poddawac nie mam zamiaru:) Tylko czasem ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że ciężko :). Będzie dobrze, głowa do góry. Ja ani nie wierzyłam ani się nie zanosiło i proszę- niespodzianka :). Czytałam Twoją wypowiedź na tamtym topiku. Nie daj się proszę sprowokować :). Wpadnij później na koktajl do Manuela ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko to pozostaje ..wierzyc ze tak bedzie jak piszesz.. Nooo to byly czasy...Manuela:D Troszke podupadl topik.... Ale wszystko w rekach naszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze alew dyskusja sie rozwineła, szkoda tylko ze z pomaranczakiem , ale zimno i slisko, brrrr, huuura dowiezli mi w koncu raczki do mebli, bo przywiezli w złym kolorze i wymienaila, juz myslalam ze bedzie bez hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;-) Solarisku, Jodełko milo ze sprowadzilyscie Manuela moze się niewierny nawróci;-) Ja cos nie mam ostatnio natchnienia na pisanie, dzis pierwszy dzien w pracy po dwutygodniowej labie, pozdrawiam Was serdecznie Chcaca odliczasz juz dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka, Mnie też naszły refleksje..moja kolezanka ze studiów w niedziele urodzila 2 dziecko..a ja nadal nie mam ani jednego..panną jestem na dodatek (jedyne dobre ze jakies plany mam). Ale ogolnie gorzej bywalo. Najgorzej wspominam wiadomosci o slubach czy dzieciach kuzynek lub znajomych wtedy kiedy mi se akurat jakis zwiazek pozypal. No koszmar po prostu. 3 majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. :) Ogłaszamy wszem i wobec reaktywację Cafe Manuel :). Koktajl lub piwo do wyboru! Jak kto chce :). Ja siorbię sobie truskawkę ;). Manuel już się przyodział w fartuszek więc nie sieje zgorszenia :). Buźka Pluszko :). Chcąca- mam nadzieję, że sama tych klamek nie przykręcasz ;) Moja historia- nic się nie martw. Nie myśl tyle a wyjdzie dobrze. Zobaczysz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko Droga ;) Ja juz sie tyle umyslałam że mam juz serdecznie dosyc ;) teraz zabieram sie za DZIAŁANIE a nie MYŚLENIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko , miałam w -palnie ,a le wkretów nie mogłam znalezc wiec przykreciła klameczki mąz, ale padam na pysk po dzisiejszym maratonie porzadkowo- zakupwowo- urzedowym, zaraz ide spac pluszka - dni odliczam , wg terminu mam jescze 30 dni, ale gg mowila ze raczej koło 7-10 bedzie malutka, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Olinek - w ifie powiedzieli mi, że różnie, czasem jest to na Królowej Jadwigi, czasem Kopernika,... Ja idę do MSWiA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca - masz już wszystko kupione? Jak się czujesz? A jak M? Pewnie się już doczekać nie możecie? Nie pamiętam: chodziłaś do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Ale cisza zapanowala. Sama rowniez przyczynilam sie do tego nie nie piszac od kilku dni. Wybaczcie. Jakos nie mam natchnienia. Ten cykl znowu mi wypadl, bo za tydzien mam wizyte u dentystki i nie obedzie sie bez przeswietlenia zeba. Chcaca bardzo, Ty tez chyba mialas jakies przejscia z zebem na poczatku ciazy. Jak one sie skonczyly, bo nie pamietam. Wyleczylas go wtedy? Anetko, jak samopoczucie. Widze ze tylko Ty dzis na topiku jestes. A tak wogole to dzielnie dziewczyny bronilyscie naszego topiku. Super. Szczegolnie Jodelka. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris jak fajnie, że wróciłaś !! od razu topik odżył :-) nie pisuję ostatnio ale czytam na bieżąco! pozdrawiam wszystkie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko wieelkie dzieki za info:) Czyli jak cos na rzeczy to wysylaja albo do SPESu albo na Klinike...czyli chodzi o Kopernika -rozumiem. Buzka dla wszystkich;) U mnie pomalu tabsow i globul z kazdym dniem ubywa:) Jesli tylko moge zakladam i na noc i nad ranem....zeby sie tego pozbyc szybciej.... Jeszce tego jest \"trovhe\" ale czas ma to do siebie ze szybko leci wiec zleci i to. Oby do 1 marca... Raz ze i wiosny mi sie chce a dwa ze wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, anetko do szkoły rodzenia nie chodziłam wczoraj gg dała mi termin nastepnej wizyty na 14 lutego, ale powiedziala ze raczej juz spotkamy sie na porodowce pod warunkiem ze to co napsialalm nizej nie przyspieszy porodu czuje sie fatalnie , do tego dowiedzialam sie wczoraj ze mi sie rozchodzi spojenie łonowe, wiec dzis ide do ortopedy ktory zadecyduje czy nie bedzie cesarki i w ogole mam doła miesiąca 9 , chyba, bucze i mam dosyc wiem ze pewno grzesze tym co mwoie , bo inni duzo by dali za takie sampoczucie, ale jakos tak sie czuje , nawet oststnio nie pisze zeby nikogo nie denerwowac nawet pozdrawiam was dziewczynki fluidki❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetka- zeba złamałam - jedynke, ale leczpono mi go, bez znieczulenia, zreszta ja nie biore znieczulen jakos wytrzymuje nie sa mi potzrebne, potem bylam jescze 2 x na kontrolnej wizycie , jednego mi plombowano, nawet chyba z ta lampa utwardzalną, a w 2 dali mi lekarstwo, zajmie sie nim dentstka po porodzie dopwiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca- duży pocieszycielski kwiatek dla Ciebie 🌼. Ja właśnie wróciłam z kolejnych badań, dźgają mnie igłą średnio raz na dwa tygodnie. Już mam dziurę na dziurze i mi się nie chcą zamykać :(. Buziaki dla wszystkich. Idę do Manuela na koktajl dla osłody życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny!!! :) Wpadłam na kawę do manuela, heheh zauważyłam że porobił porządki kurze pościerał. Brawo jodełko!!! Przywołałąś go do porządku ;) Perfumentko, pafnucy 🖐️ witam was tez serdecznie. Byle przetrwac do wiosny... chcąca mam wrażenie że ten dołek to jest powszechny, pogoda fatalna, samopoczucie też. Trzymaj się dzielnie!! Jeszcze kilka dni i przytulisz swoją Małgosię. Zobaczysz że wszytsko wróci do normy i będziesz najszcześliwszą mamusią pod słońcem. nadal trzymam kciuki za was wszystkie!!! Wiem że w końcu doczekacie się wszystkie swoich mamuś, a jako że większość was mieszka w dole kraju to zrobicie taki zlot wózkowy że cały krakowski ryndek będzie wasz!!! Buziaki ślę wszystkim a teraz niestey nieubłaganie lecę do swoich zajęć koszmarnych brr! Nie no w zasadzie to je lubię ;) tylko czasem bywam przemęczona. 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać gapiostwo solaris hehe :D Doczekacie się oczywiście swoich pociech jako mamusie ;) Wybaczcie tą drobną omyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×