Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość mamdwoje dzieci
Wiecie o co jej chodzi?? O to ze robicie dzieciom krzywde narazajac je na wiele wad rozwojowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moja prośba jest za trudna do spełnienia? :( Proszę tylko, żeby ta dyskusję przenieść gdzieś indziej. Czy to wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdwoje dzieci
a czy mnie tak trudno zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko Nie daj sie wciagnac w te puste dysputy.. Twoje prosba jak widac to jak groch o sciane...Wiec:) Ignor i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
a co myslicie o 67 letniej mamie ?Pewnie ze to młoda mama!haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! Cześć Jodełko. Nie wiem zupełnie dlaczego nie mam od ciebie żadnego maila :( mam nadzieję że następny jakoś przejdzie. Nie przejmujcie się tą dziwną mamą. Jak zwykle dojrzała dwudziestka hehehe. dwoje dzieci ma a siedzi na cafe, a dzieci pewnie w koszulce biegają po śniegu :( to są dojrzałe mamy :( żal mi tych dzieci strasznie. Trzeba ignorować to dziwadło, a najlepeij niech sobie poszuka w necie informacji na temat chorób i wad rozwojowych i niech zobaczy ile dwudziestoletnich mam ma chore dzieci. Co za poziom inteligencji.. Dosłownie aż żal.. Miłego dzionka życze wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
własnie ze sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
solaris o czum ty mowisz po jakim sniegu jakie dwoje bredisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I skończcie pomarańczki, jak widać nawet 67 letnia kobieta urodziła ZDROWE dzieci. A przykłady w drugą stronę to w wiadomościach, pijane dwudzestoletnie mamuśki, dzieci na śmietniku ot, to wszystko mówi za siebie. A małą inteligencjęto mogą dzieci co najwyżej po mamusi odziedziczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
67 letnia kobieta urodziła ZDROWE dzieci?????????to sie dopiero okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój Solarisku. Przecież właśnie o to niektórym chodzi. Zwykła prowokacja. Lepiej opowiadaj co tam z butami :) A dla pomarańczek- po raz kolejny kwiatki z prośbą o danie nam spokoju 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę oglądać wiadomości, może podniesie się twój poziom inteligencji. :P:P A może masz takie klapki na oczach że widzisz tylko to co chesz widzieć, albo co opowie ci szanowny małżonek lub ksiądz z ambony?? Wolna droga. Poza tym sobie gadajcie ile wejdzie. Czy myślicie, że naprwadę zrobi to na nas wrażenie??? I co może dobrowolnie zrezygnujemy hehehe wolne żarty paniusiu :P Pisz sobie ile chcesz, zwiększysz nam poczytność topiku :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jodełko, nie unosze sie za bardzo, bo oczywiste że nie ma to sesnu, ale co tam, też mam swoje zdanie ;) więc musiałm małe choć co nieco dorzucić. Poza tym zobacz jaki ruch sie zrobił hehehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
a czy inni moga sie na mnie wyzywac? kazdy moze mic swoje poglady czy tylko stali bywalcy tego tematu nie wolno krytykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do moderatorki. No niestety nie mamy wpływu na to że niektórzy chcą nam ten topik zniszczyć. :(. Mam tylko nadzieję, że czytasz te wypowidzi i wiesz że to nie nasza wina. :(. I że całego topiku nam nie wytniesz :(. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jodełko z julką nie mam kontaktu. Mam wprawdzie maila, ale nie zaczepiałąm jej, bo wydaje mi sie że chciała odpocząć i nie myśleć już o nas i o tym co przechodzi. Życze jej z całego serca jak najlepiej!! Mam nadzieję, że doczeka się swojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela łachudry nie widsxiałam juz wieki. Nie poszedł nędznik ze mną tylko jak zawsze zabawiał grono staraczek ;) Ale jest skuteczny co najważniejsze ;) Z buciorami jak zawsze mam problem wielki :(:( już rozmyślam i poszukuję półbutów, niestety bezskutecznie... Trochę jestem tym podłamana, bo chciałabym takie ładne kupić do spódnicy albo eleganckich spodni, a tu porażka, wszystko za szerokie :( Jodełko a jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do karkowa jeszcze wciąż nie, przynaj,mniej nie planowałam :D:D Mam sporo innych wyjazdów zaplanowanych, a kraków chyba poczeka na odpowiedni czas i porę. Może w przyszłym roku jak juz będziesz miałą fajnego brzdąca ;) To się przynajmniej piwka napijemy ;) bo teraz nawet bym ci nie dała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi, to proponuję jakiś koktajl przy barze bo Manuel właśnie macha ;). Czuję się świetnie. Aż sama jestem zdziwiona :). Tylko spać mogłabym 24 godziny na dobę. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×