Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Ja teraz mam tabl. antyk. - na torbiel i odkąd je zażywam mam plamienia i wkurza mnie to już. Chciałabym, aby ta laparoskopia była już za mną, żeby zrobili co mogą o ile jest coś do zrobienia i żeby następna inseminacja była już owocna. Chyba wolałabym,żeby się okazało, że jest coś jeszcze oprócz wrogości co blokuje zajście w ciążę, bo jeśli to tylko wrogość, to się załamię, że 3 inseminacje się nie udały i w takim razie nie wiadomo, czy następne się udadzą.A jak wyleczą mi coś dodatkowego, co nie pracuje dobrze w moim organiżmie, może będzie łatwiej zaciążyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Galla właśnie tonę w papierach, żeby uporządkować na jutro moją historię monitoringów, badań, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ..no tak pisalas ze w wojskowym ale jestem:O to pisz jak cos juz bedziesz wiedziala:) Twoja historia jest mi bliska bardzo i bardzo sie interesuje zawsze co tam u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Mam juz termin laparoskopii . Idę do szpitala na sam koniec lutego, mam nadzieję, że do tego dnia skończy się @. Zła jestem i trochę rozczarowana tą dzisiejszą wizytą.Wczoraj segregowałam swoje wszystkie badania wg dat, wzięłam ze sobą całą teczkę z nimi, monitoringami, a lekarz od razu wyskoczył żebym mu pokazała ostatnią cytologię i usg. Byłam taka zdenerowawana, że nie mogłam znaleźć i w końcu mu nie pokazałam. Miałam wrażenie , że bardzo mu się spieszy i tak jakby mnie poganiał. Oczekiwałam dłuższej rozmowy, zapomniałam że to przecież FACET, który mówi o konkretach bez wdawania się w szczegóły. Powiedział, że powinnam się może zastanowić nad in vitro. Totalnie mnie tym załamał. Nie to chciałam usłyszeć. Boję się iść do tego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko odwagi pomysl ze fajnie ze termin masz juz na koniec lutego i ze nie musisz czekac jakies 3 miechy czego sie ewentualnie spodziewałas. Nie wiem jak ty, ja to najbardziej nie lubie czekac na cos czego sie obawiam. Szkoda oczywiscie ze lekarz tak szybko skonczył wizyte. Moze ten typ tak po prostu ma. Ja chodze do lekarki i choc to kobieta to tez sie za bardzo nie rozczula, same konkrety i koniec wizyty. Trzymam kciuki 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Chcąca powodzenia, trzymam kciuki. Ja miałam wczoraj robiną droznosc jajowodów. Brrr wredne uczucie i bardzo bolące. A jajowody były drożne. Od poniedziałku monitoring i potem PCT test. Już trochę brakuje mi sił. Z jednej strony cieszę się że wszystko wychodzi dobrze, ale z drugiej strony wolałabym już wiedzieć gdzie leży przyczyna. Olinku ja też miałam ureaplazmę wyleczyliśmy ją w jeden miesiąc. Anetko, nie bój się mam dwie koleżanki po laparo. To nie jest takie straszne. Najgorsze są ponoć przygotowania, bo musisz kilka godzin siedziać na kibelku, żeby się \"oczyscić\", a potem to już jest ok. A co do lekarzy, to stwierdzam, że powinni co jakiś czas przechodzić szkolenia z zakresu psychologii, bo faktycznie jak coś czasem palną to az się człowiekowi nogi uginają. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczynki:) Ja tez z tego co juz sly=ucham tu i owdzie dochodze do wniosku ze chyba lepsza laparoskopia niz droznosc:)... Bo w tym pierwszym przypadku jest sie nieprzytomnym i kropka.... A z tym badaniem droznosci to wlasnie roznie..jedni mowoa ze nawet ok a inni ze niefajnie..to sprawa widocznie bardzo indywidualna -jak porod;) Indywidualna bo zalezy jak te jajowody tam skrecone,czy sa jakies zrosty ktore kontrast zrywa ...no i chyba od progu wytrzymalosci na bol.... Smuutasko ->to za toba juz bardzo duzo badanek i jestes z kazdym dniem blizej celu:) Anetko-> wszystko bedzie dobrze :)A lekarz jak lekarz.Zajety ,zamyslony ...nie bierz takiego podejscia personalnie... Chcaca-> czekamy na jakies newsy:) Dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! A ja czekam na 1-sza @ od zabiegu--mysle ze za jakies dwa tyg. sie pojawi potem kontrola u gin. i mysle ze tym razem na jakies konkretne badania juz mnie skieruje (oczywiscie pewnie platne) za duzo tego - mysle, mysle--ale kurcze jak tu ... nie myslec Pozdrowienia dla wszystkich---ciekawe jak tam trzyma sie Chcaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkamatka
Chcąca już trzyma... Małgosię w ramionach :D przeczytane u marcówek ;) gratulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to prawda to HURRAA!!!!!! Chcaca GRATULUJE!!!! i tobie i Małgosi!!!!!!🌼 Alez wspaniała nowinka:) Aniczku witaj..... Ja własnie jakos odpoczywam od myslenia..moze to i dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za słowa otuchy! Chcąca - ja podobnie jak Olinek - jeśli faktycznie masz już Małgosię przy swoim boku - strasznie się cieszę i bardzo gratuluję!!!!!!!!!!!!!! Odezwij się do nas jak już będziesz mogła. Smutasko - gdzie miałaś robioną drożność? Ja miałam u naszej lekarki w gabinecie. Też mnie bolało, na następny dzień po badaniu wzięłam L-4 na jeden dzień. Ja też miałam drożne jajowody. Widzę, że przechodzisz podobną drogę jak ja. Kiedy i gdzie robisz PCT? W następnym cyklu? Na monitoringi chodzisz do E.G. , czy do M.P.? Chyba, że zmieniłaś gin.? Napisz coś więcej. Enemę już kupiłam sobie i majtki higieniczne - tak pisało na skierowaniu. Co do kibelka to się nie obawiam - akurat mam problem z zaparciami ;) hi hi hi Aniczku - dawno się nie odzywałaś. To przed Tobą kolejne próby! Wierzę, że tym razem się uda i będzie wszystko dobrze! Trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po jakim czasie po laparoskopii można iść do pracy? Wiecie może? To też pewnie kwestia indywidualna i zależna od tego co będą robić lekarze podczas zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca serdeczne i gorące gratulacje dla Ciebie i Małgosi ❤️ Z niecierpliwoscia czekam na szczegółowsza relacje, mam nadzieję ze masz się dobrze 🌼 pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale masz fajnie , ze juz lezy obok ciebie taka kruszynka---maz ma nadzwyczajny prezent Walentynkowy we wrzesniu bylam na polozniczym odwiedzic kolezanke i tez potrzymalam przez chwile malenstwo-----prawie nie czulam ze ja trzymam (Ania) przekochane sa takie malenstwa niedlugo po urodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anik! Pusto tu coś dzisiaj. Ja chyba bałabym się wziąć na ręcę taką nowonarodzoną kruszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ja z tego co wiem od znajoej ktora miala laparo to szybko doszla do siebie.....na drugi dzien po zabiegu wyszla do domu i oprocz bolu barkow -to od dwutlenku wegla to nie miala zadnych dyskomfortow.Blizny maciupkie takie krzyzyki na wyskosci jajanikow i pepka....Ale wez sobie lepiej urlop czy L4 bo kazdy inaczej znosi narkoze itp... A Chcacej fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie to mało powiedziane. Ciekawe jak się czuje i jak Małgosia? Nie mogę się doczekać jak do nas wróci. Może mi dadzą L-4. Zobaczę. Jest znowu coś co mnie niepokoi. Kupiłam sobie wczoraj profilaktycznie ten probiotyk z kwasem mlekowym. I dzisiaj zobaczyłam, że mam jakieś dziwne upławy i nie wiem, czy mi się nie wróciła grzybica, a zero zbliżeń z M. Od początku cyklu zażywam tabl. antyk. i chyba po nich wróciła grzybica. Może ten probiotym powstrzyma rozwój grzybków? Teraz mi to zupełnie nie na rękę. Zanim zrobię antybiogram i zażyję lekarstwa to mi wyskoczy termin laparoskopii. A miałam zrobić przed nią cytologię! Jakby mi ktoś kłody pod nogi rzucał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
wyczytałam na marcówkach "DZIEWCZYNY CHCĄCA URODZIŁA MAŁGOSIĘ O 9,05 PEWNIE JUZ WIECIE . CÓRCIA MA 52 CM I 3KG, MAMA CZUJE SIE DOBRZE." Mam nadzieję, że autorka nie obrazi się o skopiowanie :-) Chcąca ciesze się bardzo bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
i jeszcze tabelka NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................leczenie Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec..........starania zawieszone KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 pafnucy100.........Monika..... 35............................16.03 Czarna31 ......Beata............20..............................19.05 pluszka..........Beata............10.................... . .........03.08 E.C............Ewa.................14................... ...........26.07.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .....................dziewczynka/Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy - super wiadomość! W sam raz prezent Walentynkowy!!!! Nie mogło być lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego masz Anetko w tabelce -starania zawieszone??? Jakbys poprawiala cos to wpisz tez dzisiejsza date przy chcacej i Małgosi bo pafnucek nie wpisala:) Jak pafnucku sie czujesz??? i jak ustalenia? czy to Zeromski czy w koncu cos innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................leczenie Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............. 01.03.laparoskopia anik 31.......Ania..........31.........Mielec..........starania zawieszone KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 pafnucy100.........Monika..... 35............................16.03 Czarna31 ......Beata............20..............................19.05 pluszka..........Beata............10.................... . .........03.08 E.C............Ewa.................14................... ...........26.07.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super jest:D A czytalam na ginkach z krakowa ze pytalas o Jankowskiego.. Dziwny gosc...mialas z nim do czynienia?? ja tak... dugo chodzilam do Niego..kilka lat w sumie.No i moja Ole tam urodzilam... Ale...hmmmm...chyba niepolecalabym.To nie jest facet z ktorym pogadasz.Lubi robic tajemnice.Badan nigdy Ci nie da na wlasnosc -choc placisz za to.....:O Ale sprzet maja ok i od strony pobytu w klinice moge powiedziec ze wszystko ok.Tylko On dziwadlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o Jankowskiego bo mój M chciał, żebym się do niego przeszła, że tam był kiedyś, że super klinika i on by chciał żebym tam kiedyś rodziła. Poczytałam o tym gin. w necie i nie poszłam do niego. Zmykam, jutro rano zabieram się na wycieczkę jednodniową z moją siostrą, jej M, i dziećmi, bo mój M do wieczora będzie zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez jestem w kropce w tej kwestii bo od strony opieki i pobytu ..ja mialam cc bylo super i tez moze tam bym chciala jak cos...Ale gosc mnie jakos poprostu odstrasza no...ja lubie jak z lekarzem da sie rozmawiac jak tlumaczy ...... To miłego weekendziku !!! i dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie zagladam czesto,ale myslami jestem z wami,ciesze sie,ze chcaca juz jest ze swoim malenstwem i jest szczesliwa. U mnie wszystko w porzadku,ale odkad nie pracuje zrobilam sie strasznie leniwa.Jutro przyjezdza moja mama i mam nadzieje,ze mnie zmobilizuje.Za dwa tygodnie ide do lekarza,to po raz pierwszy miesieczna przerwa w badaniach,nie wiem jak wytrzymam jeszcze te dwa tygodnie.Bo jeszcze nie czuje wyraznie ruchow,moze od czasu do czasu,ale nie jestem pewna,to bede sie martwic,co z malenstwem.Dwa tygodnie temu widzialam je na 4D ,taka kruszynka. Mysle dziewczyny,ze wy tez doczekacie sie malenstw,nawet jezeli mialoby to jeszcze jakis czas potrwac.Moja znajoma ma 40 lat,prawie 5 lat temu urodzila blizniaki,ktore zostaly poczete in vitro,bo nie bylo szansy na normalne i pare miesiecy temu kazali zlikwidowac ostatnie zaplodnione jajeczko,bo nie chcieli miec juz dzieci,no i co?Miesiac po mnie zaszla w ciaze.W sierpniu urodzi dzidziusia.Mysle,ze jednak duzy wplyw ma psychika.Rozpisalam sie troche,ale musze nadrobic.;) Zycze wam dziewczyny duzo dobrego i przesylam fluidki,bo chcaca juz nie moze.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ uzupelniam tabelke NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................leczenie Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............. 01.03.laparoskopia anik 31.......Ania..........31.........Mielec..........starania zawieszone KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 pafnucy100.........Monika..... 35............................16.03 Czarna31 ......Beata............20..............................19.05 pluszka..........Beata............10.................... . .........03.08 E.C............Ewa.................17.................. ...........26.07.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca wielkie gratulacje!!!! Anetko chyba faktycznie mamy podobne historie. Drożność też miałam u E.G. i gdyby nie fakt, że mnie \"wysztywniło\" z bólu to pewnie bym ją kopnęła. Na następny dzień nawet bardzo nie bolało. Tylko do dzisiaj mam lekkie krwawienie. Bardzo lekkie. Monitoring zaczynam od poniedziałku u M.P. i jeszcze w tym cyklu robię PCT. Na razie nie zmieniam gina, bo wydaje mi się,że wszędzie miałabym robione te same badania. PCT mam robić na 29Listopada. Ile kosztuje to badanie?? Myślę, że gdybym się decydowała na zmianę gina to na żadnego w Krakowie. Chyba próbowałabym w Warszawce lub Białymstoku.Na razie bardzo bardzo staram się nie myśleć aż tak do przodu. A jeśli chodzi o laparo to koleżanka dochodziła do siebie ok tygodnia. Jedyne co odczuwała to duże wzdęcie brzucha. Spodnie w których pojechała na zabieg i które na niej wisiały po zabiegu nawet nie mogła pomyśleć, żeby je dopiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam tabelke, miłego dnia wszystkim 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️ E.C. ja tez mam teraz miesieczna przerw miedzy wizytami i wydaje mi sie ze to strasznie dlugo;-( E.C. a przybylo Ci juz na wadze???? NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................leczenie Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............. 01.03.laparoskopia anik 31.......Ania..........31.........Mielec..........starania zawieszone KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU kikunia8.......Kinga......... ....8..............................25.01.07 pafnucy100.........Monika..... 35............................16.03 Czarna31 ......Beata............20..............................19.05 E.C............Ewa.................17.................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............16.................... . .........03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×