Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Olinek - trzymam mocno kciuki żeby się udało! Wytrzymaj jeszcze te kilka dni. Wiem, to czekanie jest najgorsze. Wszystkie to znamy. Przyznajcie same, przydałaby nam się kolejna dawka fluidków, no nie? Chcącą bardzo już kręgosłup boli od ich wysyłania :-) Dziękuję Ci bardzo, że tak nas wspierasz! Anik31 - przykro mi, że tym razem się nie udało, ale dobrze, że mamy następne cykle przed sobą i na pewno jeden będzie ten szczególny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca - dalej ... przyjdzie mąż i będzie masować. Małgosia rośnie, przybiera na wadze z dnia na dzień, żeby się Wam pokazać ze ślicznymi czarnymi włoskami, malutkimi paznokietkami. Wie, że na nią czekacie i robi co może, żeby być dla Was najpiękniejszym dzieckiem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko, - dokładnie tak samo myslimy ze bedzie najpiekniejsza najmadrzejsza najwspanialsza najsliczniejsza najinteligentniejsza i same naj naj naj fakt kregosłup mi dokucza troche, no ale coz takie uroki, oststnio dni mi mijaja na czytaniu gazet o dzieciakach jak myc jak pielegnowac jak karmic itd, nawet notatki drobne robie, ile sie rzeczy juz dowiedzialam o ktorych wczesniej nie mialam zielonego pojecia :) łapcie fluidki ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
hej dziewczyny juz jestem po pracy dzisiejszej nocy o 1.00 dostalam @ w 27 dc. jak to jest ze jak w nocy mam dostac zawsze mnie cos obudzi---nawet nie jest to bol brzucha ---ide do lazienki i leci no wiec nastepne odliczanie olinku!!!trzymam kciuki dlaczego mnie nigdy piersi nie bola???????? moze ktoras zna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Myszki :) No ja jeszcze 4 dni jesli bedzie terminowo bo ostatnio wcale nie bylo. Dzieki ze trzymacie kciuki -tylko...aaaa wiecie same;) Nie wiem jak to jest z tym napieciem w piersiach.To hormony skacza spadaja.Ale nie wiem ktory odpowiada za takie odczucia konkretnie. Ciesze sie Aniku ze nie biadolisz tylko twardo sie trzymasz jakos i masz w sobie sile zeby powalczyc dziewczynko:) Anetka:)-->oby ten nowy lek to byl dla Ciebie strzal w 10-tke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Witam, Witam ale mi sie leeeeje cos mi sie po tym zabiegu w sierpniu odkrecilo przedtem mialam skapiuchno przez 2-3 dni----zdazalo sie nawet ze 1 i potem tylko plamienia---bylam u lekarza to mi sie kazal tylko cieszyc i mowil ,ze taka uroda organizmu i , ze jede narzekaja, ze dlugo a ja, ze za krotko no ale teraz od zabiegu -ho, ho--wiec nie narzekam no to olinku--jeszcze 3 dni--odliczamy z Toba ale mam dzisiaj sprzatania, jeszcze maz sobie zazyczyl grochowke na wedzonce--hi, hi--a ja na noc do pracy ide a wczesniej ang.--musze wziasc pewnie jakis espumisan anetko trzymam tez kciuki za Ciebie i ten nowy lek---to kiedy mozesz probowac? zegnam sie bo musze jeszcze cos poczytac o Alveo--jakies ziola ,,kolezanka leczy nimi meza(ciekawi mnie na co) mowi ze sa na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim Witaj anik:) Tak mi sie przypomnialo jak napisalas o tym ang. i espumisanie-Ja jak wczoraj bylam na ang. to tak mi sciskalo w brzuchu z glody .Pomyslalam \"boze jak zaraz mi zacznie burczec to chyba sie pod ziemie zapadne\"i cala lekcje wciskalam piesc w zoladek zeby tylko nie zaczelao....oh mowie Wam katastrofa:) Noo ja tez odliczam.Juz tak na koncowce to mi zaczyna byc wszystko jedno zazwyczaj .Byle juz @ przyszla i skonczyla sie ta nieswiadomosc. W zasadzie czuje sie tak jak ostatnio wiec tylko juz czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze jesli ktoras wpada ostatnio to raczej z wieczorka:) A jeszcze weekend to wszystkie zalataneee Ja juz zaliczylam dzis jedna \"wycieczke\" na groby.Nastepna w niedziele i potem we srode. Ta pogoda to poprostu cud -miod ale napewno nie ma szans na taka w srode:(...a szkoda... Daleko musicie jechac na swoich bliskich?-bo u mnie to tak wszystko porozrzucane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, jutro robimy wycieczke,sluz mysle w porzadku,chcialam sprawdzic jeszcze na tescie owulacyjnym,ale jakos nie mam ochoty,jak ma byc spontanicznie,to nie bede nic sprawdzac.Zobaczymy,czy tym razem sie uda.A jak nie ,to bedziemy probowali do skutku. Pozdrawiam was serdecznie. Chcaca-poprosze o fluidki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja groby dziadkow mam w polsce i nie moge przyjezdzac,bo nie mam urlopu.Wyjezdzam tylko w czasie ferii.A tutaj w niemczech jedziemy na grob mamy mojego nieslubnego.Umarla niecale 2 lata temu w wieku 59 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C hey:) Nooo pozazdroscic tylko masz teraz najfajniejsza faze cyklu -staranka mniam mniam;) u mnie juz tylko dwa dni i @--niech juz przylezie bo to czekanie mnie wku.... Jak tam u Ciebie pogoda? bo unas dzis jeszcze słonko grzalo jak w lecie .Nawet niektore wariaty lataly z krotkim rekawem....;)ale do srody juz zapewne sie popitolo bo co by nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Olinek, dzisiaj bylo bardzo cieplo,ok 24 stopni,ale od jutra ma padac deszcz.Zobaczylam w internecie prognoze pogody.Nie wiem jak w polsce,ale rodzice mowia ,ze zawsze maja taka sama pogode jak u mnie.Jezeli jedziesz na groby bliskich autem,to zycze ci dobrej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem:) Jej czemu ostatnio tak pusto na tym topiku? U mnie juz malutkie plamki tak ze jeszce dzis albo jutro @ w pelni....:) Licze na tego nowego lekarza.Jakiejs deski trzeba sie łapac prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
no wlasnie dziewczyny !!!odzywajcie cie!!!! olinku trzymaj sie --moze to nie Ona ja w poniedzialek ide do gin---dzis mam 3 dc. mysle ze kolejny monitoring kurcze maz przebakuje o wyjezdzie od stycznia coraz czesciej---a juz myslalam ze mu przeszlo chyba kupie sobie czerwone winko na to krazenie pa buzka lece po mala do babci--byla u niej na nocce wloczykij maly --moze nocowac wszedzie E.C , Anetko. Olinku , Chcaca Bardzo --usciski w ten piekny dzien reszto dziewczyn!!!---gdzie jestescie???? Pluuuuuuuszkooooooo,,, Smuuuuutaskuuuuu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem co to sie podzialo i gdzie te dziewczynki pouciekaly??? Aniczku oj Ona Ona raczej:D Mam przeczucie ze jak mi sie zajdzie to wlasnie zadnych objawow nie bedzie i nic nie bedzie bolao i po tym poznam ze cos jest inaczej:) No moglabym juz dzis dostac jak mam dostac i bylby spokoj:D Gdyby tak bylo no to dzielilyby nas tyko te dni w tym cyklu:D A kiedy masz dostac nastepna@?? mussze te tabelki poszukac jak cos zeby sie poprawic... A moja tze u babci siedzi i tez taka jest ze wszedzie dobrze;)-tez mele cyganskie dziecko.Ale przynajmniej mamy z moim M dzis dzien dla siebie;)....mmmmmm...i wieczor :)tylko ze jak@ sie rozkreci to :(nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jestem jestem , tyklko nam na 3 dni net padł wiec nadrabiam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ u nas dzis z pogoda gorzej, brr, do tego nic mi sie sklep[ach nie poodba i wyprawa po buty była nieudana pozdrawiam weekendowa ja i Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey chcaca...ales sie spieszyla az sie chyba stronka rozjechala :D:D:D..... Juz sie balam ze ten topik padnie.Cos ostatnio zadko dziewczynki wpdaja.Np. Pluszka wcale nie zaglada...Plusiu gdzie jestes???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
hej olinku ja pewnie na nastepna @ bede brrrr "czekac" 24-25 .11 cos mam krotkie te cykle 26--28 dni kazaczki juz sobie kupilam--nawet fajne --ale oszukalam sie ich, oj oszukalam dalam 259 zl. wiec mysle , ze w miare przyzwoicie nie chcialam ani za wysokich, ani za krotkich wiec mam takie jakie zawsze mi sie podobaly od dzisiaj biore wiesiolka no i folik(a ten to juz od poltora roku) poza tym wyjem do konca wit E i magnez i dam chyba spokoj z tymi tabletkami slyszalam ostatnio ,ze my Polacy przodujemy w faszerowaniu sie lekami a przyjmowanie witamin w tym jesiennym okresie wzroslo czterokrotnie no wiec do konca opakowania i koniec---zostaje folik reszta aut! chyba zrobie sobie grzanca z piwka bo mi cos zimno dalej siedze sama mezus skreca meble u tesciowej--ja bylam u niej tylko na obiedzie--corcia zostala z tatusiem a ja wrocilam i mialam sprzatac mialam ale bardziej mi sie nie chce ,niz chce coz tylko lazieneczke wyblyszcze i tyle Pa, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniczku ja tez mam takie cykle jak Ty:) A ostatni i ten chyba tez to nawet 27 dni.Tak ze jest nas juz dwie. To zabawne ze piszesz roznosci a ja je tez u siebie dostrzegam jako podobiemstwa hihihih...... No jak mi sie rozhula @ to od jutra tez wiesiol.Aa folik to tak jak i Ty juz od stycznia chyba....Ja jeszcze Falvit ale to ogolny preparat i troche łagodzi moje @-wiec dlatego tez Go przyjmuje.Zauwazylam ze mniejsze mam te krwawienia .Wiec jesli pomaga to łykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a mnie własnie tylko łazienka została, ale musi navrac mocu urzedowej, bo mam dzis starsznego lenia , brrr, buty tez ogladalam i wałsnie takie za 250 mi sie podoobały, niestety to dla nas za duzy wydatek, no coz, sprzatac mi sie nie chce, ale zapieknaek mi sie zachcialo, wygnałam włąsnie meza do slepu, i zaraz zrobimy sobie takie mniamusne , domowej roboty olinek, a moze na uroedziny własnie bedziesz miała inna niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ale u nas leje, brr , znow nie spie, ale chyba przez przestawienie godzin, , czyzvy sie organizm juz przyzyczajaał do niespania od marca??? fluidki na naiedzile ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Chcaca bardzo:)alez z ciebie ranna ptaszynka:) To kiedy Ty spala bedziesz?;) bo nie wtedy jak juz dziecie bedzie:) Poprawiam tabelke bo @ sie ruzhulala :(Brzuch mnie boli jak jaki glupi:( I jeszcze ta pogoda do banki:( ehhhhh....grobowo wiec i nastoj grobowy... NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................26.11 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................25.11 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 22............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Rewelacja nastepna @ w sam raz na urodzinki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale pustki , ja wczoraj ostatnia , ja dzis pierwsza, znow nie spie, ale numer, pozdarwaiam was poniedziałkowo, zycze miłego tygodnia i przesyłam fluidki ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
ojej Chcaca wyprzedzilas mnie dzisiaj! ale jestem wsciekla od rana--mojemu to sie zdrowo dostalo--za balagan (wczoraj bylam w pracy) , za to ze chcial zebym go podrapala po plecach , za to ze zasiast mnie przytulic to mnie ugniata, za to ze zapalil papierosa w kuchni -kazalam mu sciagac firanke i prac w koncu pojechal sam po chryzanteme--powiedzialam ,ze nigdzie z nim nie jade bo mnie od rana wk...i mi spier... dzien ale to moze o to chodzi ,ze o 15.00 mam wizyte u gin. a wczoraj nawet zastanawialam sie czy jej nie przelozyc no nic zaparze sobie melise i wszystko bedzie ok a i tak sie hamowalam bo jak wpadam w szal---moj dobrze mnie znajac juz wczesniej zamyka wszystkie okna bo mieszkamy na parterze---to awantura ze szyby sie trzesa ale to tak dla rozladowania atmosfery--raz na pare miesiecy dzis to byly zaledwie "grzmienia"przed burza (ktora zdusilam z zarodku) no bo sie owulacja zbliza ha ,ha czasem chyba jestesmy jak modliszki--no przynajmniej czesciowo pa buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Chcaca -dziekuje za fluidki... Hey Aniku;) alez z Ciebie mala zadymiara...:D U mnie@ ma sie swietnie.Na szczescie nic juz nie boli.I naszczescie w tym cyklu nie jest bardzo obfita.Raz chyba we wrzesniu to mialam taka sytuacje ze mi przemoklo wszystko łacznie z jeansami i to na zakupach.Bogu dzieki ze to byly granatowe spodnie i ze bylam autem-raz dwa i do domu.Ale zay=uwazylam ze odkad kupuje soebie Falvit to duzo mniejsze sa te krwawienia i nie ma skrzepow -a wczesniej mialam.Czytalam w ulotce czy to moze miec cos wspolnego i jest tam wzmianka ze wpłaywa rzeczywicie.....a moze to tez głowa;) Rozamwialam wczoraj z moim M i kazal mi sie przy wizycie u ginka zapytac o badania jakie On sobie moglby zrobic...sam stwierdzil ze takie czekanie jak lekarze mowia to tez paranoja bo juz wszystko sie sprowadza do tego ze wtedy tak wtedy nie-na dluzsza mete mozna oszalec.\"..a moze Oni niepotrzebnie w tobie beda grzebali a jak to cos ze mna?...\"tak stwierdzil;)...Wiec zapytam skoro sam chce ...dobrze wiedziec wszystko i to predzej niz pozniej ...mam racje? A Wasi sie badali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, u mnie takie @ były norma, krwotoki, spzitale, leki,pranie ciuchow zemdlenia z bólu a mnie chyba cos dopadło , nie wiem czy zatrucie czy grypa zoładkowa. nie czuje sie najlepiej, naarzie wypiłam herbatke mietowa, bno chyba nic mi juz innego nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jest teraz taki wirus.z wymiotami i biegunka.Jak bedzie ci sie pogarszalo to idz do przychodni nie ma sie co narazazc.A lekarz wie co wilno a co nie wolno.Muisz teraz dbac o sobie podwojnie Co do takich @-to ja bym chyba oszalala.Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia jak wszysko.Ja mam regularne @ wiec niewyobrazazm sobie jak to jest jak nie znasz dnia a ni godziny:)a dla innych to norma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!ja na tym topiku goscinnie wystepuje ,nie staram sie o dziecko,ale chcialam tylko napisac taka uwage,ze niekiedy wyniki sobie,a natura sobie... gdy wyszlam za obecnego meza mialam juz troje dzieci,ale moj maz twierdzil ze kiedys robil badania i nie moze miec dzieci,no to postanowilismy jeszcze raz je zrobic,bo jesli tak mialo byc to ja chcialam zrezygnowac z tabletek. Pan doktor stwierdzil,ze faktycznie wyniki kiepskie i za duzo szans na dziecko nie ma,zaproponowal leczenie,ktore nie gwarantowalo zreszta efektu skutecznego,w mysl zasady \"szansa niewielka,ale sprobowac mozna\" ze wzgledu na brak czasu-wyjazdy,itp.jakos nie zdazylismy za to leczenie sie wziac,tabletki odstawilam ,no i do leczenia w koncu wogole nie doszlo bo po 4 mies.od odstawienia zaszlam w ciaze... natura okazala sie silniejsza od wszelkich diagnoz lekarskich... czyli wyniki,nawet zle nie przesadzaja sprawy-zycze Wam wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×