Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

Gość Krzysztof_D.

Witaj Droga Nieznajoma.... Mam na imię Krzysztof i jestem - jak sądzę - poważnym gościem wartym Twojego zaintersowania :) Posiadam wyższe wykształcenie, jestem nieźle sytuowany, mam 29 lat, piwnooki brunet, sylwetka wysportowana... Chciałbym zaprosić Cię jeśli jesteś zmęczona rutyną dnia codziennego lub po prostu pragniesz przeżyć niezapmnianą przygodę do wspólnego spędzenia romantycznych i niezapomnianych chwil we dwoje. Gwarantuję dyskrecję i tego samego oczekuję od Ciebie Moja Droga Nieznajoma. Chciałbym zaprosić Cię na romantyczne spotkanie (może weekend) ; wieczór z szampanem czy kąpielą w olejkach eterycznych, odrobinę delikatnych pieszczot i pocałunków połączonych może np z masażem, a przede wszystkim miłą i szczerą rozmową, a także wszystko inne na co Ty i ja będziemy mieli ochotę. Postaram się żebyś poczuła się prawdziwą kobietą przy mnie bo przecież nią jestes i ja to na pewno docenię. Proszę napisz parę słów o sobie i wyslij na mój email: krzys_debski@tlen.pl jeżeli jesteś zaineterowana albo chociaż tylko ciekawa i niezdecydowana... Wtedy spróbuję przekonać Cię do siebie.... poznamy się najpierw lepiej i być może cos bliższego z tej znajomości wyjdzie. Wyślij również swoje zdjęcie jeśli masz ochotę. Na pewno zrewanżuję sie tym samym. Nr gg z pewnością przyspieszy kontakt. Być może moja propozycja wyda się Tobie lekko dziwna lub nawet kontrowersyjna, ale życie płata rózne figle i nie zawsze wszystko każdemu układa się tak jakby tego chciał. Poza tym pamiętaj - Twoje życie jest w Twoich rękach i jeśli nie dasz szansy losowi, szczęście na pewno samo nie zapuka do Twoich drzwi - nawet się nie łudź!... Jestem z południowej Polski, dokładnie okolice Katowic, ale nie wykluczam chęci poznania kogoś z innych rejonów kraju również. Żartownisiom, panom, fanatykom ekperymentów i seksu oralnego "z połykiem", osobom mającym ochotę na słowa krytyki dziękuję, szkoda Waszego czasu gdyż nie będę się wdawał w dyskusje i proszę was wyżyjcie się na innych topikach. Pozdrawiam ciepło - Krzysiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia..........................
.czesc, chetnie cie poznam. oto moje gg . popiszemy? 3268177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenua ...
naiwnych jak widac nie sieja :-o zdesperowane lgna jak muchy do gowna ta juz nawet zeby zaklepac miejsce w pierwszym rzedzie podala GG . -:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żenua***: żal Ci? napisz swój topik albo nie wypowiadaj się wcale, jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia poza bezsensowną krytyką, ot co. Czy naprawdę cechą każdego Polaka musi być zawiść i wścipstwo? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekaowści
Z ciekawości pozwolę sobie zadać tylko jedno pytanie, co to za okolice Katowic? Bo tak się składa, że ja również zamieszkuje okolice Katowic. Hmm co do oferty nie wykazuję zainteresowania, a pytanie wysuwam z czystej ciekawości ;)) Pozdrawiam. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj dobrze trafiles Krzysiu
tutaj zdesperwoanych jest 50 % a pozostale 50% to kochanki takze rzuciles ziarno na podatny grunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
...a jak Ci się brzydula trafi? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te krzysiu
ws(CIP)stwo ? - czy tobie sie wszystko musi z jednym kojarzyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i proszę zignorować \"wypowiedź\" podszywacza z pierwszej wypowiedzi z godz. 11:22. Moje wypowiedzi od tej chwili będą z zastrzeżonym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha spokojnie, jeśli miałeś mnie na myśli, to nie jestem nikogo żoną, jeszcze :) Ale gdybym była (nie)szczęśliwą wybranką Krzysia to chyba bym go lała, za takie anonse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekaowści***: skoro nie wykazujesz zainteresowania, to po co to pytanie? Zawsze można przez email spytać, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atencion achtung*** ; Z ciekawości***: no to trafiliśta kulą w płot, bo połowicy nie mam, nie miałem i szybko mieć nie zamierzam, bo po co od razu browar kupować... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te krzysiu***: lol, sam się z tego uśmiałem, ale bez przesady, że zaraz głodnemu chleb na myśli, po prostu tzw. literówka z podtekstem dla co bardziej bystrych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziaaa-miziaaaa
a czy wolisz Krzysiu blondynki czy raczej brunetki?? no i czy masz auto zeby dojechac w razie czego bo ja mieszkam za czestochowa az :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiziaaa-miziaaaa***: kolor włosów nie ma znaczenia, liczy się osobowość i ogólne wrażenie (zależy mi na zadbanej i reprezentatywnej osobie innymi słowy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo_czikita
napisalam do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter***ego
chłopie ty się nie poddawaj łatwo tak, ty walcz! szczęście na pewno samo nie zapuka do Twoich drzwi - nawet się nie łudź!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaryFlint***: jasne, że nie prowokacja - napisz na maila, a się przekonasz i dowiesz się więcej szczegółów... PS link do fotek niestety nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaryFlint***: ooo, dopiero teraz zauważyłem, że już to zrobiłaś, tzn. napisałaś mi maila. Wybornie! A zatem już zabieram się za odpowiedź ;) Jesteś jak dotychczas jedyną odważną, nie licząc kilku głupich żartów i (bardzo nieudolnych) prób obrażenia mnie lub wyprowadzenia mnie z równowagi. W każdym razie - gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca 25 napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×