Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

Gość 63latka
Czyli tak naprawdę sprawa rozbija sie o to że chłopak napisał to w formie innej niż cała reszta to robi, gdyby napisał "ZAPRASZAM WSZYSTKIE FORUMOWE DZIWKI NA DYMANKO" wtedy nie odbiegałoby to od normy i nie byłoby tyle szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator obiektywny
No proszę.. poznaliśmy prawdziwą twarz przedłużacza orgazmów.. hehe no istny młody kwat polskiej inteligencji. cóż za ekwilibrystyka myślowa i słowna bije z tego ostatniego postu. Wykształcony humanista.. histooryyyk jak się patrzy.. taki mądry człowiek wybrał sobie proszę państwa nik zatrzeżony pod którym pisuje: "PRZEDŁUŻACZ ORGAZMÓW". Proszę państwa mieliśmy okaze poznalc drugą stronę kwiatu młodej inteligencji polskiej. Gdzies tam sie madrzy potem przychodiz do domu włącza komputer i całą noc buszuje po internecie i pisze posty o orgazmach stosunkach wyrtyskach.. tak prosze państwa radzę zapoznać sie z forumową twórczością kwiatu inteligencji polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssak leśny
widze ze dyskusja nabiera rozpedu. Krzys jest fałszywy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 63latka
Czy ja wiem przedłużacz ... Z tymi nuworyszami to chyba lekka zazdrość przez ciebie przemawia. Reprezentujesz stereotypowe podejście że jeżeli komys by sie lepiej powodzilo to musi sie to wiązać z tym ze jego zasady moralne są gorsze od tego biedniejszego (ciebie? - bo po tym co pisujesz faktycznie swiętoszek nie jesteś). Od razu zakładasz ze to ze Krzys przedstawił swoje zaproszenie w takiej formie to świadczy ze chce pod płaszczykiem ładnych słówek zwyczajnie wyruchać dziewczynę a ona się na to nabierze i on ją skrzywdzi czy jak. Ale chyba nie myślisz ze dziewczyny sa tak naiwne zeby nie wiedziec o co chodzi. Przeciez wszyscy chyba co to czytają to wiedzą. Jeden pisze "wyruchaj mnie" a drugi "spędźmy miły wieczór z lampką szampana" i każdy zainetersowany wie o co chodzi a to którą formę zaproszenia wybierasz zależy tylko od twojej kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee jaa to bym
ja to bym bez "ubierania w szatki" ale za to kulturaaalnie : "Zapraszam panią na odbycie stosunku seksualnego ze mną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 63latka
ha ha bardzo dowcipne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie najbardziej podoba druga twarz Krzysia czyli superdymacz, mowi mi to wszystkopozdro600 przedlurzaczu, lubie cie czytac, o yeeeeah!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja to troche zaczynam sie gubić ...kto tu gospodarzem jest.......... Moje zdanie jest takie......Krzyś napisał to co inni w bardzo kulturalny i delikatny sposób......tak trochę zawoalowany :) Nic nikomu nie narzuca...wysuwa propozycje...jeśli ktos się wczyta....to pisze tak: \"......Chciałbym zaprosić cie na romantyczne spotkanie......a także wszystko inne na co Ty i ja będziemy mieli ochotę...\" Hmmm ja naprawdę nie widzę powodu by obrzucać go błotem.......przecież to jego topik....moze pisać co chce......i na nikim nie wywiera przymusu...także przymusu zaglądania tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie ten topik po prostu podoba:DGeneralnie nie mam nic do Krzysia, ale kiedy kto pisze takie piekne i intelektualnie zawiłe posty majace podkreslic erudycje autora, a tu nagle wpadka - wyskakuje z zenujacym tekstem jako superdymacz....Dodatkowo jego postawa, duzo info o sobie itd ma wzburzac zaufanie u kobiet, a tu sie okazuje ze podobno nawet Krzys sie nie nazywa, nie mowiac juz o tym ze Debski to juz na pewno, to wzbudza to we mnie usmiech...troszku politowania moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro600
superdymacz Chuck Norris nawet w agencji nie placi za dymanko. nigdy! I co to ma być wpadkaa?? Z konia spadłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepper też jest mily.
Zubilewicz - słodki:-p Oliver Janiak - przeslodzony A Krzyś - paskudny :o obłudnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SpAdłam jesli cos....Chodzi mi o polaczenie tego posta z postem z godzinki 18.40 moj drogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro600
hehe dobre sobie przecież wiadomo ze skoro krzys napisał jako superdymacz dowcip i potem zapomnial zmienic nika to o 18:40 napisał pod nikiem superdymacz przez pomyłke co tu za wpadka ze se dowcip jako superdymacz napisał? spiskowa teoria dziejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarusia
superdymacz jest ekstra :) a "Krzyś" tak starał się oczarować kobiety z klasą zaglądające na to forum, że zapomniał o bardzo ważnej rzeczy, na którą może poleciałyby niektóre inteligentne panie - brak poczucia humoru i zupełny brak dystansu i autoironii. gość tak pisze, że mógłby erudycją zawstydzić księżnę krwi, a nie potrafi obrócić w żart krytyki. takie teksty to na egzaminie z prawa, ale nie na forum, gdzie panuje namiastka prawdziwego życia. mnie się wydaje że krzyś jest mało doświadczony w seksie (może nawet jeszcze nie miał kobiety) i teraz chce to szybciutko nadrobić, popisując się znajomością harlekinowych myków: olejki eteryczne (ciekawe, jaką ma wiedzę na temat ich zastosowania) i szampan. nie tędy droga, panie prawniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wiec jest autorem wszsytkich innych pomaranczowych postow pisanych w jego obronie?:D......czysta spekulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro600
oczywiscie ze tak moze byc, wszystko również wskazuje ze pozdro600 napisala wszystkieposty pomarańczowe przeciw niemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro600
czysta spekulacja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech, pewnie ze masz racje. Skonczmy ta demagogie. Nie przekonasz mnie zebym Krzysia sie nie czepiala, podobnie jak ja Ciebie ze pewne jego jego postawa jest dla mnie smieszna.pozdro...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaa
Krzycho :) dopiero teraz odpowiadam na Twoj zarzut, na Twe pomowienia ;) jakoby imie, ktorym sie podpisujesz, nie podoba mi sie , otoz zaskocze Cie, wrecz przeciwnie, bardzo je lubie, malo tego to nie imie stanowilo dla mnie problem. Zapytalam jak oceniasz swa inteligencje w skali od 1 do 10. No coz, szkoda, ze nie uzyskalam odpowiedzi na zadane pytanie, a otrzymalam odp zupelnie mnie nie interesujaca. Otoz Krzych- to rada dla Ciebie, nie czytaj miedzy wierszami, nie stosuj nadinterpretacji, serdecznie pozdrawiam i zycze udanego zycia forumowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Krzys jest zbyt skromny zeby odpowiadac na takie pytania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys nie odpowiada
bo ma zajete recje:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys nie odpowiada
bo ma zajęte ręce - mialo być he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaa
juz myslalam ze to Krzych odpowiedzial :O fotozeta :) ;) przedlurzacz, kiedys, pamietam na jakims topiku, chyba nie bylam mila dla Ciebie :) co zlego to nie ja, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaa
a po co? lepiej pogadaj ze mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaa
mhmm, pamietam, kiedys kilka miesiecy temu napisalam, ze jestes niewyzyty ;) bylo, minelo, teraz zanim cos napisze, zastanawiam sie nieco dluzej tzn....sekund 3? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaa
tego nie wiem, nie znam Cie w koncu przedluzaczu :D a jak maz sie czuje? Twoja pomylka byla zamierzona, czy nie? fotozeta - wypijmy po kubusiu, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza najcichsza
achhh to moje przeoczenie, nie czytalam calego watku- z ta pomylka to byl cytat, mysle sobie :D lubie dobre trunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaa
oj wpisalam sie na innym nicku, sorry, to bylam ja :D humorek nie dopisuje? musze isc teraz ale jak bede mogla, to poprawie fotozeta, tylko odswiez temat bo ja taka roztargniona tutaj jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj fotozeta
masz swoj topik to idz sobie tam i tam rozmawiaj o pierdolach. chce sie wypowiedziec na temat istotny dla autora i tematu topicu, wiec racz zabrac dupe w troki i baj, bo nie bede pisala na twoich oczach. nie dokladasz niczego do tematu -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj fotozeta
wredna suka jestes, pieprzona podgladaczka. wracaj tam skad przyszlas, nie licz na to ze zawojujesz cale forum erotomanko gawedziarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×