Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

Gość aanniiaa
napisałm do Ciebie Ania czekoladowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek - pojawi ich się więcej - spoko. Bedziesz miał z czego wybierać. Powodzenia chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zaproszenie na jebanko
???? czy dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Malina
Hmmm. przynajmniej gość potrafi pisać po polsku i widać po kulturalnym sposobie wysławiania sie ze odstaje wybitnie od tej bandy prostaków co tu urzędują. Może też napiszę...?? :) przemyslę to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanniiaa***: wiem, zauważyłem :) Dzięki, odpiszę na pewno, tylko - jak byś może sie domyślasz - jestem aktualnie w pracy, w związku z czym trudno wygospodarować czas na formy aktywności z nią nie związane... Ale po powrocie do domku, na pewno nadrobię ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alina Malina
jak ten gość pisze poprawnie po polsku, to ja jestem siostrzeńcem bin ladena. a czy ma poziom? nie wiem gdzie go widzicie, bo dla mnie taki ktoś to marny człowiek, jak sobie nie potrafi znaleźć kobiety w swoim mieście, a musi prosić laski z neta - z deczka żałosne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primitiv***: akurat to nie żaden casting czy coś w tym rodzaju, więc uwaga lekko nie na miejscu... Rozumiem, że miało być trochę ironicznie, trochę śmiesznie, a wszystko to stylizowane na obiektywną, a nawet nieco protekcjonalną wypowiedź... Ale Ci nie wyszło :/ Trudno, ćwicz dalej, może z czasem wyostrzy Ci się pióro, a aluzje nie będą aż tak trywialne i banalne zarazem ;] Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie szuka
kobiety...on szuka kurewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaproszenie na jebanko***: obiecałem ignorować podobne prowokacje, a zatem będąc konsekwentny w swoim postanowieniu - niniejszym to czynię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenie na jebanko
Wlasnie stales sie niekonsekwentny moj drogi:P Po Twoim pierwzym poscie nasuwa mi sie taka wlasnie sugestia...ubrane w piekne slowa zaproszenie na jebanko:D Kobiety ktore sie na to zgodza maja sie przez te piekne slowa puczuc w mniejszym stopniu kurwiszonkami czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
zrób sobie badanie na AIDS :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Alina Malina***: myślę, że każdy, kto przeczyta którąkolwiek spośród moich wypowiedzi i zestawi ją z Twoją pod względem gramatycznym, stylistycznym i interpunkcyjnym, wyciągnie odpowiednie wnioski ;) Znasz takie powiedzenie \"przyganiał kocioł garnkowi....\" ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkieminnalaenieniewinna
prawda jest taka, ze do takiego ukladu trzeba dorosnąć - ambicja czy moralnosc mają często niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenie na jebanko***: A Tobie żal 4 litery ściska, czy też poczułęś/aś w sobie powołanie do stanięcia na straży moralności??? Akurat tak się składa, że zainteresowane strony takiego \"układu\" same uzgadniają warunki, czy też reguły takiej formy znajomości, a jak zapewne wiesz, panuje tu niepisana zasada że jeżeli cokolwiek, zostanie zaaprobowane przez obydwie strony, nie ma powodów, by ktoś z zewnątrz w to ingerował. Pod warunkiem, że swym zachowaniem nikogo nie krzywdzą, nie popełniają przestępstwa itp. Także radzę być bardziej skrupulatnym i przejętym odnośnie swojego własnego życia... Ale tak to już jest, \"psów ogrodnika\" i zawistnych ci u nas pod dostatkiem... Taki to już kraj. Morał? Niech każdy sam sobie dośpiewa... Mimo wszystko pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
Krzysiu , nawet gdyby tak się zdarzyło że jesteś ostatnim facetem na świecie nie prześpie się z takim jak Ty , masz brzydkie imię ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu - dzięki za obiektywną (choć nieco protekcjonalną odpowiedź) . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkieminnalaenieniewinna
wiecie, komentarze są tu wogóle nie na miejscu zastanawiam się, ile ten pan zamierza za to zapłacić, jesli wogóle sama chętnie skorzystałabym z takiego układu, ale obietnica przezycia przyjemnosci nie jest dla mnie wystarczającą pokusą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproszenie na jebanko...z czarnym nickiemoj, Krzysiu. Tak sie sklada ze co prawda w ograniczny sposob (moderia), ale jednak istnieje wolnosc slowa i pogladow na tym forum. Pisze co mysle na dany temat.Watpie czy dorosne do tego typu zwiazkow, jak ktos napisal....umawianie sie na seks przez net i tego typu anonse towarzystkie uskuteczniane na tym forum powoduje u mnie mdlosci:D Przykro mi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
A może .... otwórz agencje t. nie może harytatywną .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaaa
Krzycho, odpowiedz, jakbys umiejscowil siebie na skali inteligencji? w porownaniu powiedzmy z populacja Polski? od 1 - nieinteligentny do 10- geniusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllll
nie masz żony to dlaczego zależy ci na dyskrecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia3
BOŻEEE CAŁE STADO ZAZDROŚNIKÓW I PSEUDOSTRAŻNIKÓW ŁADU MORALNEGO POWYŁAZIŁO Z JAKIŚ CIEMNYCH NOR... POWIEM WAM JEDNO .. ODP....LCIE SIE OD TEGO KOLESIA JAK CHCE TO NIECH SZUKA PANNY CO WAN DO TEGO BARANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
Rozalko < wan czy wam ? Krzysiu , może podaj ogłoszenie do gazety :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia3
ludzie są abo zazdrośni abo po prostu typowo po polsku chcą uszczęśliwiać innych na siła i mowic im co dobre a co złe, eeee na przykład w czechach to by tak normalnie się z taką aprobatą spotkało a nie jakimis złośliwymi komentami pseudo zatroskanych obronców moralnosci. finezyjka: wam wam WAM JAK JESTES NA TYLE GŁUPIA ZEBY SIE NIE DOMYŚLIC TO CI WSPÓŁCZUJĘ.. PROSZĘ NAPISZ COŚ OD CZASU DO CZASU Z SENSEM A MOŻE ZAŁOŻYMY TAki topik: "WAN czy WAM?" to by było na twoim poziomie myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
Rozalko < skąd te nerwy u Ciebie ,ja nie obrażam Twojego intelektu i Ciebie .....;) Poproszę o wyższy poziom .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkieminnalaenieniewinna
wiele kobiet nie ma gdzie kogoś poznac a to, co ktos robi ze sowim zyciem to tylko jego sprawa. Jeśli nie krzywdzi się osób postronnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos wynosi taki temat na forum publiczne to juz nie jest jego prywatna sprawa, upublicznia swoje prywatne zycie i niech liczy sie z tym ze ludzie bedo go oceniac. Jaki sens mialyby wszelkie dyskusje jesli ludzie by sie ze soba tylko zgadzali???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia3
No ja jestem ogólnie nerwową osobą więc nie brac do siebie proszę. kontynuujcie proszę i nie czepiajcie się nikogo. do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×