Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

Gość sluchaj fotozeta
"sflustrowane"...... szkoda cokolwiek z toba robic, nie moge zejsc do twojego poziomu bo musialabym sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale ty leżysz....i nawet nie próbuj sie podnieść....bo przydepne ;) droga przedmówczymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jaki nick wyszukany....słuchaj fotozeto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one kiss
kafe schodzi calkiem na psy 😭:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj fotozeta
ale wredne dwie cipy. a ty margarita czemu sie mnie czepiasz? fotozeta nie potrafi sobie sama poradzic? biedaczka hehe aha fotozetko nie rozciagaj strony, taka kulturalna a nie wie, ze tak nie nalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognie świętego elma
do sluchaj fotozeta - sluchaj daremny twoj trud, olej zdziry a raczej zdzire, przeca nie trza byc Szerlockiem zeby sie pokapowac, ze fotozeta i margeritta to jedna i ta sama osoba, ktora zmienia niki i gada sama ze soba (no ok, w najlepszym przypadku to twin-sisters; jedna bardziej porypana od drugiej)... takze radze ci chlopie wyluzuj poslady, bo z taka sfrustrowana pizda nie wygrasz bracie, niech ma choc tu poczucie, ze jest 'kims', skoro w normalnym zyciu jest tylko zakompleksionym przecietniakiem bez przyszlosci. Slowem - tzw. mieso armatnie ktore nie powinno bylo sie w ogole narodzic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superdymacz
miriam - chyba wspomniałem,ze jestem hetero. Brzydze sie prostackimi dowcipami i nie trawię homoseksualizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do >>>>>ognie świętego elma......... Kim ty jesteś że obrażam mnie i fotozete.........nawet odwagi nie masz zaczernić sobie nicka......no cóż wówczas trzeba ponosić konsekwencje swoich wypowiedzi.........na co niestety cie nie stać. Jak widać to właśnie ty....jesteś zakompleksionym przeciętniakiem bez własnego zdania...... Natomiast jeśli chodzi o mnie .......hmm.....najpierw bym musiała wiedzieć z kim rozmawiam...by ocenić kto z nas jest bardziej porypany........ Mam nadzieje ze zrozumiałeś dlaczego \"ty\"....pisze z małej litery......bo tylko na to zasługujesz ....dupku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superdymacz
czasem wylewam na siebie ekstrakt z ogórków konserwowych zakupionych w pobliskim Lidlu myśląc że to woda kolońska "Brutal" mojego ojczyma, którą zawsze pachniał penetrując w dawnych czasach moją odbytnicę..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i gdzie ten romantyczny
superdymacz ? Mam chęć na jego tyłek :-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam z sobą
Czy ze swoim bratem ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umawialaś sie z przedłużaczem
maalutka ? :D I ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek to ty
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobrze obstawiałam....fanka przedłużacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNOSC LUDZKA NIE ZNA GRANIC
NO LUDZIE JAK MOZNA BYC TAK NAIWNYM I MYSLEC ZE FOTOZETA I MARGERITA TO 2 OSOBY? PRZECIEZ TO JEDNA I TA SAMA OSOBA ..no chyba ze siedzą w jednym pokoju biurko w biurko i piszą ..albo mają zdolności telepatyczne ale zaden normalnie inteligentny (powtarzam co najmniej normalnie) się nie nabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNOSC LUDZKA NIE ZNA GRANIC
hehe zawsze jak pojawi sie fotozeta to zaraz jak za skinieniem czarodziejskiej rozdzki pojawia sie margarita pomoc jej w dyskusji na wyzwiska lub pochrzanic na temat malibu czy innych pierdół . CZY TO POZOSTAŁOŚĆ PO nazwijmy to "MISTYFIKACJI" zeby nie zdradzac więcej szczegółów KTÓRą KIEDYŚ TU REALIZOWAŁAŚ fotozeto vel margerito? zdrać pozostałe swoje czarne niki pozostalym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>>>do naiwność ludzka...... wiesz....mi naprawde jest wszystko jedno w co wierzysz....... pogadaj sobie do woli....tylko po co zaśmiecać topiki takimi durnowatymi wynużeniami.....nie wiem. Chcesz pogadać....to zrób sobie czarnego nicka i zapraszam do rozmowy........ Pewnie wiesz gdzie mnie szukać.......jeśli nie to daj znać........podpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaritta, Kotuś, proszę odpisz na mojego maila z 27 stycznia 2006 01:32 - myślę, że możemy coś fajnego razem zdziałać.... ;) "Krzyś" vel SUPERDYMACZ \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj nic do mnie nie dotarło......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
...a skad ten pomysł....że możemy razem coś zdziałać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaritta a cio
nie chcialabys cos zdzialac z takim krzysiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
margaritta to jest kotuś Krzysia Dębskiego(Dupskiego) :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
podobno czytasz w myślach inteligenciku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×