Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

Gość finezyjka
....może jeszcze tyle niezazdroszczę .....nikomu niczego .... a kasę mam .... uczucie znajdę i nie takie jak proponuje Krzyś ....jednorazówka , a po co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiu a przygotujesz
umowe prawna w 4 kopiach kiedy bedziesz ustalal z chetna warunki owego "zwiazku"? imie masz rzeczywiscie ohydne, a nazwisko kojarzy mi sie ze slowem D_upa gratuluje nieszczesnej wybrance :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komandos95kg
Hehe fredom żal dupe i jajka ściska. hyhyhyhuhu no to sie wyżywają na czym mogą imieniu, nazwisku, formie, treści ehh wyy kaszlaki komputerowe z kurzymi zapadniętymi klatkami co wy wiecie o życiu, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nazbierało się tego jadu sporo, także nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu, poza tym nie to było tak naprawdę celem tego topiku... Nie będę wszystkim odpowiadał, bo to w gruncie rzeczy nierówny pojedynek, niemniej dziwię się, że nikt jeszcze nie zdał sobie sprawy, że z faktu, iż tak naprawdę kto ma do mnie napisać, i tak to zrobi, i jakieś próby piętnowania mnie, bądź Pań, które zdecydują się do mnie jednak napisać, nie zdadzą się na nic. Wszak nie od dziś wiadomo, że natura ludzka jest przewrotna i rogata, co objawia się w m.in. w tym, że im bardziej się zabrania, krytykuje, ostrzega, tym bardziej ona stara się zrobić na przekór ;) Poza tym nie rozumiem skąd od razu pewność, że chodzi tylko o jedno. Gdyby tak było, to czy nie łatwiej byłoby mi wybrać się po prostu do agencji? Ale na to już nikt nie wpadł; lepiej wylewać wiadro pomyj na mnie, oceniać osobę, której nie znacie i kobiety, które decydują się z własnej nieprzymuszonej woli na pewien akt woli, który im samym nie wydaje się zdrożny, ale Wam, drodzy adwersarze, owszem... \"Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem......\" Pozdrawiam forumowiczów o otwartych umysłach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo w agencji sie placi
moze dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaraaaaa***: imię Ci się nie podoba? No cóż, to już nie mój problem na pewno. W każdym razie, jak widzę, Twoje horyzonty myślowe nie są zbyt rozległe, skoro nie przewidziałaś opcji, że moje \"imię\" oraz adres e-mail są tak naprawdę jedynie na potrzeby tego topiku... Chyba tylko ktoś, kto odszedł od zmysłów mógłby publicznie podawać swoje dane na forum ogólnodostępnym... Myślenie nie boli, naprawdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superdymacz
Chuck Norris nawet w agencji nie placi za dymanko. nigdy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba złe forum wybrałeś, bo cie tak kamieniami obrzucają tu, a tak to cały czas tutaj o du..., cyc...itp. a teraz obrońcy moralności sie znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarusia
no proszę, imię fałszywe, a skąd wiesz, krasowmówco że ten kto do ciebie napisze (właściwie ta) to nie jest podstawiona prostytutka? ech, łakniesz pozorów jak kania dżdżu. i jeśli już podajesz nieprawdziwe imię, to jak możesz spodziewać się zaufania od interlokutorek? chyba naiwnny jesteś. swoją drogą - imię fałszywe, zaraz sie okaze że wiek też - pewnie gostek ma 39, nie 29 :) i że wykształcenie to też lipa - pomyślał, że panny polecą na prawnika, niestety, ten zawód już dzisiaj niemodny. nabieraj dalej "krzysiu" he heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superdymacz
Klarusia***: Kwiatuszku - to, czy podany wiek jest prawdziwy, tudzież moje wykształcenie, niech pozostanie kwestią pomiędzy moją potencjalną Towarzyszką, a mną, dobrze? To Ona będzie mnie rozliczać z ewentualnych kłamstw i wyciągać z tego wnioski, a nie Ty... Bo nie wyglądasz mi na osobę zainteresowaną moim zaproszeniem i, powiem szczerze, jakoś specjalnie się tym nie przejmuję... Odnośnie zawodu, a raczej tego, czy jest trendy czy passe... Zauważ, że nie chwaliłem się swoją edukacją, poza ogólnym stwierdzeniem, że uważam (bo w istocie tak jest), że posiadłem dobre wykształcenie, które raczej w życiu mi pomaga, niźli przeszkadza...Dopiero dopytany przez kogoś o szczegóły przyznałem się do swojego zawodu... Chcesz - wierz, nie chcesz - nie wierz. It's up to you ;) A, że niemodne? No, cóż, ja nie narzekam... Zdaję sobie sprawę, że obecnie np. telemarketer, czy kasjerka w hipermarkecie to są profesje bardziej na czasie, ale jakoś dziwnym trafem nie żal mi, że moje zajęcie jest aż tak bardzo demode. Pozdrawiam Klarusiu, bądź "Klarusiu" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przy okazji wyszło, że cioteczny braciszek, ładnych parę latek zresztą młodszy, przeżywa właśnie - jak pół Polski zresztą - fascynację najbardziej męskim z męskich macho - Strażnikiem Texasu :] Poprzednia wypowiedź oczywiście była moja, tyle, że nie zauważyłem, że szczeniak mi się przelogował, korzystając z chwili nieobecności :/// Zaraz mu się ładnie \"odwdzięczę\" za te excesy, za które w jego imieniu - przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarusia
brawo przedłurzacz, a przy okazji wydało się, pod jakim nickiem zwykle występuje Krzysio buhahahahaha i jak marnie zwala to na ciotecznego braciszka :D:D:D:D:D:D:D:D nazywając go przy okazji szczeniakiem. co za wytłumaczenie :D:D nieźle pokopany jesteś Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona............
krzysztof d- jestes jebanym hujem w dupe, a na dodatek ochydnym!!!!!!! masz swoje zdjecia na www.fotka.pl. ty kurwa kurwiarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ośmielę się zauważyć
Ona - jeśli już to jebadłem chujem w dupę jebanym i ohydnym... Ale poza tym zgadzam sie z Toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarusia
nie gniewajcie się goście tego topiku, ale muszę wam wkleić wypowiedź innej forumowiczki: "krzys_debski---- a jesli mnie pamiec nie myli to ostatnio zakladales juz ten swoj marny topik, jestes kretynem do potęgi entej, brak ci inteligencji, a mżdżek masz mniejszy od kury!!!!!!!!! jebac w dupe takiego kurwiarza jak ty, a na dodatek ochydnego, zmien sobie te zdjecia z www.fotka.pl haha" zresztą ona już się tutaj wpisała i oceniła cię jak na to zasługujesz. Chciałbyś jeszcze coś dodać, chodzący nieudaczniku i marny inteligencie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żenujące... poprosu dech zapiera... a polot hm... siuegajacy bruku... przedłużacz>>> cenna riposta krzysiu>>> cóż jakoś w całym swoim opisie zapomniałeś o wartości kobiety... ty wydaje mi się nawet nie szukasz kochanki - w powidzmy , pozytywnym znaczeniu, lecz kogoś do excesów łóżkowych... taki to troche niesmaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalinda
tez tak cos mi siw wydawalo ze juz to oglosznie widzialam koles musi byc niezlkym paszetem bo ani tak ani siak zadna go nie chce tak trzymac dziewczyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolaczam sie, brawo przedlurzacz!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już? Poużywaliście sobie wystarczająco? Lżej Wam na duszy? Cieszę się... Klarusia***: nie ma to jak nie mieć własnych odpowiednio przekonywających argumentów i podpierać się cudzymi, nieprawdaż? ;) Odnośnie mojego rzekomego drugiego \"wcielenia\", to tak to sobie tłumacz i powtarzaj sobie jak najczęściej - wszak \"kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą\" (J. Goebels) ;-) Nie będę do cholery udowadniał, że nie jestem wielbłądem... Co Wyście wszyscy nagle tacy święci się zrobili? Godzinami siedzą na forum erotycznym, niejednokrotnie czynnie uczestnicząc w różnego rodzaju pikantnych rozmówkach, a teraz wielkie larum, bo jeden gość zapragnął zamieścić swój oryginalny anons... Ale nie, od razu trzeba stosować retorykę i dawkę jadu rodem równą chyba tej, którą serwuje rozgłośnia Ojca Dyrektora... Śmiejecie się z elektoratu Kaczora, a sami - w swej nienawiści, zaciekłości, stanowicie najlepszą jego wizytówkę.... | przedłurzacz orgazmów ***: zawsze myślałem, że \"przedłużacz\" pisze się przez \"ż\", ale widocznie do jakiejś dziwnej szkoły chodziłem :D Pewnie zaraz napiszesz, że \"to tak specjalnie\" ;P No, ale mniejsza o większość - generalnie rzecz w tym, że tak naprawdę to ciężko ustosunkować się do Twojej wypowiedzi, gdyż jest ona dość chaotyczna. To, że gdzieś tam po drodze próbujesz mnie - nieudolnie zresztą - obrazić, to już pal sześć, ale doprawdy trudno doszukać się logiki w Twoim dyskursie ;) Raczej wyziera z tego pustka myślowa, ktora poskładana w jedną całość daje obraz osoby nie tyle sfrustrowanej, co zagubionej... Pytasz skąd obecność na takim forum i próba znalezienia partnerki (cokolwiek byśmy przez to rozumieli) osobnika rzekomo na poziomie, nieźle zarabiającego, nienajgorzej wykształconego, z rzeżbą na piersiach (a to już Ty powiedziałaś ;p) itp...?? To ja odpowiem pytaniem na pytanie... \"A skąd wśród kobiet niebrzydkich, inteligentnych, z pocycją, rozgarniętych zyciowo (sic!) itp. tyle spośród nich jest żonami alkoholików poniewieranymi, poniżanymi, nieraz wykorzystywanymi seksualnie nawet??? No pytam skąd? Przecież to nielogiczne! A jednak.... Co Ci chcę przez to powiedzieć? Ano to, że życie nie jest czarno-białe... Ale co ja Ci będę tu wykładał jak krowie na rowie... Jak się chce psa uderzyć, to i kij się znajdzie... Pozostałych \"wypowiedzi\" już nawet nie komentuję, bo naprawdę nie zamierzam zniżać się do poziomu Żuław Wiślanych ;] I generalnie proponuję EOT, bo dalsza dyskusja raczej nie ma sensu. Jest tyle ciekawszych sposobów spędzenia wolnego czasu.......... Pozdrawiam myślących niezależnie, niekoniecznie tak samo jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Troche mnie dziwią te wypowiedzi......co chcecie udowodnić? Ludzie każdy z nas jest kowalem własnego losu....chcesz pisz....nie chcesz nie pisz...koniec kropka. A chciałabym tylko zapytać...tych wszystkich obrońców moralności....co z agencjami towarzyskimi.......pozamykaliście już w swoim regjonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zapytam jeszcze...tych obuzonych......co wogóle robicie na forum erotycznym? tak tylko z ciekawości pytam.....czyżby to samo co Krzyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarusia
margaritta ja się nie oburzam, tylko naśmiewam z naiwnej pisaniny rzekomego mężczyzny, który próbuje ubrać w piękne słówka swoją jednoznaczną ofertę - szukam kochanki. niech to jasno nazwie, a nie skomli o tym jakie to życie nie jest czarno-białe i o szczerej rozmowie połączonej z masażem i tym, na co ona i on będą mieli ochotę. jakby napisał "szukam kochanki, dam jej szczęście" - ok, a tak dorabia sobie jakąś ideologię, równocześnie prezentuje swoją sytuację życiową i materialną - jestem samotny, mam dobrą pracę i pieniądze, sugerując (nie wiem, świadomie czy nie) korzyści finansowe dla tej potencjalnej towarzyszki. a najlepsze jest to w jaki sposób zdradził swój właściwy nick hahaha, akurat uwierzę że cioteczny braciszek, który pewnie nie mieszka z nim, znalazł sobie to forum i zupełnie przypadkowo coś tutaj napisał. Krzysiu, może dasz linka do wypowiedzi tegoż braciszka, a staniesz się bardziej wiarygodny? ale wydaje mi się że znam twoją wymijającą wypowiedź. pozdrawiam dziewczynę o imieniu Ona......... świetnie go określiłaś. a jeśli uważasz Krzysiaczku że przedłurzacz jest nieudolny, zagubiony i ogarnięty pustką myślową, to boleję nad twoją zdolnością wyciągania wniosków ze słowa pisanego. ale współczuć ci nie zamierzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fotozeto...nudze sie jak wiesz...u nas nikogo nie ma...to sobie chodze po innych topikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahaahah jesteś niesamowita fotozeto.......kubuś jest marchewkowy...jak to sie ma do malibu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
może przejdźmy na nasz topik ......bo odeszłyśmy nieco od tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
masz racje....podobno tak o nas gadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no podobno potrafimy kulturalnie rozmawiać o niekulturalnych rzeczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te jak se czata urzadziły...
no proszzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42latka
głupota ludzka nie ma granic................ wniosek po tytule ..reszty nie czytalam bo i po co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×