Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

Gość hahahah buhahahhaha
i właśnie o IP cały czas mówię do tego specjalisty, a on jak baran rzuca cytatami z wyssanych z palucha rozmów. chcę, żeby on sam doszedł do tego, co już ty zauważyłeś pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee bój sie nic mu nie powiem nie mam czasu na pierdoły. Ale swoją drogą uważam jednak ze nie ma bata. On musi znac twoje IP bo przeciez nie z pomaranczowego nika wiedział kto pisze jako buahaha to wszystko a prawda jest taka.. (sorry mam nadzieję ze nie pokrzyżuje to twoich planów) .. wiec prawda jest taka ze ty napisałaś 2 post jako Asia... a gość z nieba tego nie wyczarował cudów nie ma więc... dobra więcej już nic nie pisze.. spadam do codziennych obowiązków bo cos namieszam a nie chcę sie wtracac i was bardziej skłócac papa jakby co to pisz na mejla jak masz pytania ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam superdymacza
kocham,pożądam i wogole. Na dowod mojej miłości wtłoczę w jego odbyt wędkę mojego dziadka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale się nie dziwię dymaczowi, 1000 zł za zwykły stosunek pochwoy to trochę drogo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
H H to nie cuda, ale coś innego. dzięki za zaproszenie mailowe, może skorzystam. ale o tym z duperdymaczem napiszę tutaj za parę dni na forum, żeby wszyscy wiedzieli, co za cieniarz. ps holenderski język jest super :P pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAKEROS cośtam cośtam... najwyraźniej mnie nie doceniasz. Posiadam zarówno odpowiednią wiedzę, jak i konkretny, unikalny nr IP z puli publicznej. Zarzut o naruszaniu danych osobowych jest mocno chybiony. Poczytaj sobie ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane osobowe związane z czyimś IP z mocy prawa udostępnione są do publicznej wiadomości poprzez wywołanie informacji przez tzw. \'whois\' za wyjątkiem danych wskazanych w pkt 7 ppkt 5 lit. a i c oraz w pkt 7 ppkt 6 lit. b, Réseaux IP Européens Network Coordination Centre (RIPE NCC) z siedzibą w Amsterdamie, 1016 AB Amsterdam, Singel 258, Holandia – organizacji zajmującej się na terenie Europy rozdziałem klas adresów IP. Innymi słowy - IP jako unikalny w skali świata numer jednoznacznie identyfikujący urządzenie podłączone do Internetu jest niejako \"dowodem osobistym\" komputera, a czy np. ktoś widział żeby nr PESEL, nr NIP czy własnie nr dowodu osobistego były danymi osobowymi podlegającymi ochronie?? NIE! Bo to przecież nie nr karty kredytowej, czy adres zamieszkania, chociaż poniekąd IP wskazuje przecież i na tą ostatnią info, jeśli tylko dobrze pogrzebać tu i tam... :P Także może i technicznie HAKEROS jesteś niezły ale z regulacjami prawnymi jesteś trochę na bakier ;-) Mimo to pozdrawiam i obiecuję, że nikt nie będzie się nudzić.... Będzie jak w filmie Hitchcocka... Najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie będzie sukcesywnie rosło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł madafaka
ale czaddd nie czytaem wszyskiego ale wizde ze niezle dżezy sie tu dziejom, superdymacz a ty tak wogole mozesz dymac non stop skroo takiego nika masz czy jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka_86
no myslalam ze topic umrze i tak sobie w ukryciu zostane juz do konca a tu prosze prosze jaki dym no i postanoiwlam sie ujawnic hihi.......no wiec niezle niezle faktycznie napiecie jak u hiczkoka (czy jak to sie tam pisze -nigdy nie bylam dobra w pisaniu obcych nazwisk hihihi) jezeli to prawda co napisal heros hakeros hihi ze superdymek ;p moze miec te informacje to na miejscu haha buhahahaa bylabym niezle zeshizowana :| no ale w koncu sama tego chciała bo przeciez topik byl juz praktycznie martwy po tym jak te role zostały wypisane przez krzycha ,no ale jako ze jestem kobitka to 3mam kciuki za ciebie rozesmiana dziewuszko a mysle ze super dymaczek wysmiewaczek jednka tylko straszy bo juz by dawno chyba cos zapodal, nie sadzisz? pozderowionka 2ALL i dla dymacza supernapinacza tez bo was jakos wszystkich mili moji polubilam hihi, caluski mmmmmm :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
podobnie mysle migotko i nie jestem zeschizowana, bo jakby mial, to by zapodal, a skoro nie zapodaje, to nie ma i sciemnia biedaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaś pewna? ;) Pamiętaj, że pewna to śmierć tylko jest... :P W JUTRZEJSZYM ODCINKU....... \" (...) asia (11:08) wiec-byłam kiedys konsultantką w firmie , mialam wplacic 1000zł do banku wlasnie na konto tej firmy bo sprzedalam ich kosmetyki, i (...) \" [ ciach... ] \" (...) asia (12:46) czyli np. spotkamy sie na 1 spotkaniu aby sie poznac , to od razu mi przelałbyś te 1000zł? (...) \" Serdecznie zapraszamy... WTOREK, 07.02.2006, godz. 9:30, KAFETERIA - Forum \"Życie Erotyczne\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baede na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
ja też będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bil Gates
Ponieważ -"...RIPE NCC jest niezależną organizacją członkowską zarządzającą adresacją IP, która zrzesza operatorów telekomunikacyjnych, dostawców dostępu do Internetu oraz największe światowe korporacje. Klasyfikacja podmiotów odbywa się na podstawie wyników badań ankietowych oraz odnotowanego w ciągu roku zapotrzebowania i wykorzystania adresów internetowych. -...",a tacy operatorzy jak Dialog, NASK czy Energis,w końcu wieksi jak Crowley,który jest w klasie Large - niedouczony superdymaczu, to "... RIPE NCC nie kontaktuje się z końcowymi użytkownikami adresów bezpośrednio, lecz przez swoje lokalne oddziały — Local Internet Registries (LIR). ICM jest członkiem RIPE NCC i koordynuje przydzielanie adresów IP w obrębie sieci UW oraz części sieci przyłączonych. W chwili obecnej ICM przydziela jednostkom adresy w jednej z pul: 193.0.64.0/18 212.87.0.0/19 213.135.32.0/19 193.219.28.0/24 Tak więc nijak sie maja Twoje wyjasnienia zwiędły onanisto w kontekście uzyskania IP Twojej interlokutorki.PO prostu kmiotku mylisz dwie rzeczy,strzelasz nazwami,a le sam nie wiesz tak naprawde o czy piszesz.Bo co ma RIPE NCC do uzyskania numeru IP hahahah buhahahhaha - za Chrystusa Pana nie wiem. Ty pewnie tłumoku tez nie.Pozujesz na wyksztalconego i swietnie zorientowanego,ale chyba nie w dziedzinie o której piszesz.Tu niestety sie tylko ośmieszasz.Na twoje nieszczście pajacu,na forum są jeszcze ludzie,którzy w tym siedza na codzień,i jak jeden wszyscy ryknelismy smiechem,widząc twoje "wyjasnienia". A swoją droga,to twoja wojna z tą dziewczyną,jasno acz dobitnie mówi o tym,iz jesteś mizoginista i antyfeministą,a nie żadnym tam -"powaznym gosciem wartym twojego zainteresowania".W tym samym poscie mówisz o dyskrecji,paru innych pierdołach,a na koniec niemalze prosisz o nr.gg.W sumie więc nie jest trudno zdobyc info o ludziach,którzy do ciebie napiszą.Ale mnie się cos widzi,ze pomyliłeś swoje preferencje seksualne,odtraciła cie jakaś laska i teraz wykorzustujesz swój atpliwy talent krasomówczy dla zdobycia nowych ofiar. I chyba jestes pedałem.To nie katastrofa w 21w,ale w twoim przypadku,słowo smieszność jest wyjatkowo delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co superdymaczu
Krzysztofie .D ? Rura zmiękła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokooooojnie ;) Jak już mówiłem - nie dla każdego 95% życia to Internet i nie wszyscy z wytrzeszczem w oczach i wywieszonym jęzorem klikają co 3 min w "odśwież" :P, więc na wszystko przyjdzie czas... Wytrzymajcie jeszcze te 8 godzin z okładem, wtedy też odpowiem tobie przedlurzaczu vel (de)Bill'u G., choć chyba tylko przez litość, bo merytorycznie to na to zwyczajnie nie zaslugujujesz marny kopisto (mniemam, że aluzji i tak zapewne nie skumasz, bo twoj (niedo)rozwój filmowy zatrzymał się gdzieś na poziomie "American Pie" i "Scary Movie 3")... C'ya soon..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tak więc nijak sie maja Twoje wyjasnienia zwiędły onanisto w kontekście uzyskania IP Twojej interlokutorki.\" - baran czytej wody tylko mógłby cos takiego wywnioskować, słowo daję... Za chrystusa pana gdzieś ty ofiaro skończona wyczytał że to co napisałem jest wyjasnieniem i wytłumaczeniem skąd i jak wziąłem IP tej nieszczęsnej dziewczyny? Jakie matki takie ślepoty kurze rodzą? Proszę cię mądralo kopisto stron internetowych cofnij sie jeszcze raz wstecz, poczytaj... ustawę też poczytaj, porównaj, pomyśl 2 razy zanim coś wkleisz z internetu i dopiero wróć ofiaro losu. Jedyne co tam pisze to wytłumaczenie dla hakerosa absurdalności jego obaw odnośnie ujawnienia danych osobowych ty ośla łąko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupek... myślał że mu podam na tacy jak IP zdobyłem... wiesz? a może nam skopiujesz jeszcze jakąś stronę gdzie właśnie to będzie napisane? kopisto marny? skoro myślenie samodzielne aż tak cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dogadaliscie się, fakt, ale czy to powód by wklejać prywatne rozmowy na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę przedstawić... \"miłą\" osóbkę która nabiła 80 % postów pomarańczowych przeciwko mnie... Jest ona na tyle tchórzliwa że wystąpiła pod wieloma różnymi nikami, samymi pomarańczowymi oto niektóre z nich: hahahaha buahahahaha Asia....... Klarusia Ona...... Krzysiu a przygotujesz ssak leśny Jakąż to motywację miała? Otóż trzebaby się zastanowic po co wogóle napisała jako Asia w drugim poście topiku. Jaki miała cel i czego się boi? Otóż najprawdopodobniej jej celem było wyrolowanie kogoś na kasę, znalezienie frajera. Wymysliła sobie bajeczkę jaka to wielka tragedia się jej przydarzyła i próbowała mnie tą bajeczką omamić żebym zgodził się dać jej tą kasę. A co wywołało jej aż taką nienawiść do mnie, że aż pod tyloma nikami postowała i oczerniała mnie na każdym kroku przez cały czas trwania tego topiku? Otóż to że na początku napisałem że byc moze jej pomogę ale ostatecznie (kiedy wyszło szydło z worka) tej kasy ode mnie nie otrzymała. Chcę przedstawić fragment mojego dialogu z nią tu publicznie na forum aby przestrzec innych przed Asią, osobą piszącą z numeru gg, który podała w 2 poście a także by napiętnować takie próby wyciągania pieniędzy \"na idiotkę która ma kłopot finansowy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może była zmęczona rutyną dnia codziennego pragnęła przeżyć niezapmnianą przygodę i wspólnie spędzić romantyczne niezapomniane chwile we dwoje:) gwarantowałeś dyskrecję, czyż nie? nr gg i nick zmienić to chyba nie problem:) więc po co to wszystko?? taką Ci to daje satysfakcję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maalutka to co ona pragnęła przeżyc to Ty zobaczysz z dialogu ale zapewniam Cię że nie mialo to być wspólne spędzenie romantycznych niezapomnianych chwil we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka***: Zadam Ci kilka retorycznych pytań... Kto pierwszy zaczął bezpodstawinie obrażać i prowokować w sposób wyjątkowo ohydny, prymitywny i nie pozwalający na nazwanie jej \"kobietą\", a co za tym idzie, a co sugerował przedłurzacz, traktowanie ją z należną czcią i szacunkiem ?? Kto pierwszy zaczął używać róznych nicków i pluł jadem prowadząc krucjatę przeciwko mnie ?? Kto wreszcie co i raz prowokował i naśmiewał się, że tak naprawdę \"g... wiem\" i nie posiadam żadnych danych o autorce wszystkich tych żałosnych wypocin wymierzonych przeciwko mojej osobie ?? Czy uważasz zatem malutkaa, że zawsze najlepszym sposobem jest nadstawiać drugi policzek albo oddać chlebem, gdy dostajemy kamieniem? Ja uważam, że wszystko ma swoje granice. A one zostały stanowczo naruszone przez tę zakompleksioną ignorantkę o parszywej naturze wyrachowanej oszustki... Niech więc poniesie konsekwencje swojego nieprzemyślanego zachowania. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9.30 juz za nami
czekamy na ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
dokładnie jako pierwsza okoliczność że nie należy brać na poważnie słów superdymacza to fakt, że jest niesłowny i niepunktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocik, spokojnie... tylko wiadomości są nadawane co do sekundy, idź zrób sobie herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia (11:04) wiec ja mam 22 lata, jestem osoba bardzo wrazliwa i bardzo uczuciowa. szybko mozna mnie zranic. poszukuje mezczyzny z którym moglabym spedzic mile chwile, tak jak napisales weekendy, a takze kogos kto wspomóglby mnie finansowo, gdyz mam kilka klopotów, jesli chcesz to moge napisac Ci dokladnie o co chodzi. Ja (11:07) No slucham asia (11:08) wiec-bylam kiedys konsultantka w firmie , mialam wplacic 1000zl do banku wlasnie na konto tej firmy bo sprzedalam ich kosmetyki, i ... zgubilam te pieniadze... to trwa juz 2 miesiace, leca odsetki, ja nie mam skad wziasc 1000zl, nie pracuje, nikt nie chce mi pozyczyc, bo nie ma! szukalam wielu rozwiazan, ale nic nie wychodzilo, nie moge spac po nocach, zamartwiam sie ciagle, bo bezz przerwy wydzwania ta firma do mnie, przesyla wezwania do zaplaty, sprawa niedlugo trafi na droge postepowania sadowego asia (11:08) i co ja mam zrobic? Ja (11:10) przede wszystkim, to musisz zachowac spokój cos wymyslimy asia (11:10) ale jak mam zachowac spokoj jak ja juz musze to wplacic nie da sie przy takim problemie zachowac spokoju Ja (11:11) rozumiem asia (11:11) uwierz mi-nie da sie asia (11:11) a dla mnie to jest ogromna suma, ja nie pracuje, wiec sam rozumiesz.. Ja (11:11) niemniej chyba nie liczysz, ze tak bez znajomosci z Toba przesle Ci przelewem kase na Twoje konto? asia (11:12) ja nie mam konta Ja (11:12) ooo, no to sama widzisz... asia (11:12) a wogole pomoglbys mi? Ja (11:12) chyba nie ma zatem rady i musimy sie poznac osobiscie.... asia (11:13) tylko ze dzieli nas spory kawalek drogi, ja jestem z woj.opolskiego Ja (11:13) nieszkodzi.... Ja (11:13) mam autko, wiec nie ma problemu asia (11:13) wiec kiedy moglibysmy sie poznac? Ja (11:14) ale najpierw musze uznac Cie za wystarczajaco interesujaca.... no i vice versa rzecz jasna asia (11:14) masz swoje zdj? Ja (11:14) tak mam, wlasnie mialem zapytac o to samo..... Ja (11:14) posiadasz na wymiane ? no ok, niech Ci bedzie Ja (11:17) podam Ci linka do mojej stronki Ja (11:17) gdzie jest kilka moich fotek Ja (11:17) ale.... asia (11:17) ok Ja (11:17) najpierw siebie opisz w takim razie, ok ? asia (11:18) dobrze asia (11:18) jestem brunetka, wlosy do ramion, piwne oczy, 170cm asia (11:18) 65kg, 80c CDN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech pozostaną retoryczne.. powinieneś chociaż Ty być mądrzejszy i być ponad to, tak uważam, to najlepszy sposób, jeśli z czymś walczysz dajesz temu siłę tu nie ma wygranych, nie rozumiesz? skoro uważasz, że stosowanie kodeksu hammurabiego to jedyny sposób, baw się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
superdymaczu, czy taka "inteligentna" i oczytana osoba jak ty używa słów małolatów z krokiem w kolanach "No słucham"? a może to twój cioteczny braciszek rozmawiał z asią? poz tym widzę już ściemę z twojej strony: twierdziłeś że mieszkasz w okolicach Katowic, to woj. opolskie nie ma prawa być "sporym kawałkiem drogi" więc czekam dalej, co tam nawymyślałeś "nieszczęsnej dziewczynie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze jesli to faktycznie
miał byc jakis przekręt, to może warto go ujawnić ( niekoniecznie ze szczegółami ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja (11:28) i.... ? asia (11:30) ogladam wlasnie asia (11:30) ale calkiem calkiem... asia (11:30) poczekaj chwilke asia (11:46) juz widzialm Twoje zdj, asia (11:46) fajne asia (12:34) a wiesz co? ze z tymi pieniedzmi na konto to nie jest zly pomysl, moglabym ci podac konto moje które sobie zaloze, a ty tam moglbys wplacic pieniadze asia (12:36) to kiedy sie spotkamy? Ja (12:36) to jest do ustalenia Ja (12:36) no i miejsce tez Ja (12:36) najlepiej na jakims neutralnym gruncie asia (12:36) tak Ja (12:37) no i musimy jasno okreslic sobie charakter i granice naszej znajomosci, bo jak juz pisalem - lubie jasne sytuacje... asia (12:37) wiec jak mialaby twoim zdaniem wygladac nasza znajomosc? Ja (12:38) oczywiscie nie kaze Ci sie deklarowac z góry, bo np mozesz chciec mnie poznac osobiscie najpierw, ale chodzi mi o okreslenie charakteru znajomosci na zasadzie - to wchodzi w gre (jesli sie sobie spodobamy itp. ) , a np. tamto nie wchodzi.... rozumiesz ? Ja (12:39) hmm, piszac b. ogolnie to mysle, ze najlepsza bylaby znajomosc o charakterze towarzyskim Ja (12:39) mozemy isc do lokalu na kolacje i porozmawiac sobie inteligentnie, tzn nie zalezy mi tylko na lózku... bez przesady Ja (12:41) niemniej - jesli np wykluczasz seks, to raczej nic z tego nie bedzie... w koncu nie mam 60 lat i nie jestem garbaty, zeby placic komus za samo towarzystwo, prawda ? asia (12:46) czyli np. spotkamy sie na 1 spotkaniu aby sie poznac , to odrazu mi przelalbys te 1000zl? Ja (12:48) na pewno za piekne oczy Ci tej kasy nie dam, to sobie mozesz wybic z glowy Ja (12:48) nie jestem naiwny i nie mam drukarni pieniedzy w domu, zeby rozdawac Ja (12:48) cos za cos, jak nie to sorry asia (12:52) mam kasy wbród i leje na takiego idiote jak ty asia (12:53) nie znajdziesz takiej ktora nastawi ci cipe do ruchania Ja (12:53) smialo naiwna panno która myslala ze dostanie tauzena za piekne oczy buhahahahaa Ja (12:53) mail i tak ma falszywe dane, wlasnie dla bezpieczenstwa przed takimi ciziami jak ty co mysla ze mnie wyroluja na hajs Ja (12:54) to teraz maly zonk moja droga..... Ja (12:55) klania sie starszy aspirant Jerzy Kowalczyk z opolskiego Wydzialu d/s walki z przesteprzcoscia internetowa - Twoj nr IP wlasnie trafil do bazy, to co napisalas zostanie sprawdzone ze wzgledu na podejrzenie próby wyludzenia pieniedzy asia (12:56) ej, ej, to moj kuzyn stukniety pisal, pognalam go asia (12:55) bo przylazl, skorzystal z okazji ze bylam w toalecie i gowniarz Ja (12:55) jasne jasne droga panno daruj sobie... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×