Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brrrrrr2

najlepszy ANTYPRYSPIRANT! bo juz mam dosyc!

Polecane posty

Gość obrzydliwy super star
to ile ten deo płyn kosztuje 50 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmhjnsdf
nie polecam dezodorantow i antyperspirantow zawierajacych aluminium (wlasciwie to kazdy antyperspirant je zawiera) - to dziadostwo moze odkladac sie w wezlach chlonnych pod pachami i ponoc moze miec zwiazek z czestym wystepowaniem raka piersi u kobiet - juz pare razy slyszalam taka opinie, wiec uwazam za swoj obowiazek poinformowac o tym. wiec lepiej zawsze na opakowaniu sprawdzic sklad. Np. dezodorant currary nie ma aluminium a jest naprawde dobry, nie wiedze roznicy miedzy nim a antyperspirantem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuniaaaaaaaaaa
Vichy najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatrra
mam pytanie do osob stosujacych etiaxil mianowicie chodzi mi o golenie sie pod pachami...wiem ze stosuje sie go po dwoch dniach od depilacji , ale co pozniej?? mozna sie golic po zastosowaniu etiaxilu??bo przeciez nie mozna zarastac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
..ja też bardzo długo szukałam odpowiedniego antypesp. Nienawidzę antypersp., zapachowych, które po pewnym czasie zaczynały jechać jak nie wiem co, ani takich, ktróe rozpływały się pod wpływem ciepła (szczególnie w lecie). Do czasu aż natrafiłam na antypers. NIvea z aloesem (zielona nakrętka). NIe pachnie niczym, nie rozpuszcza się, nie zostawia (w miarę) białych plam i co ważne nie zawiera alkoholu więc w ogóle nie wysusza. Używam go od 2 lat i jestem zachwycona. Nie zamieniłabym go na nic innego. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
To bujda ze antyperspirant powoduje raka piersi !!!!!!!!!!!! Toksyny nie sa wydzielane pod pachami :/. Mozna smialo kupowac i nic zlego one nie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harinka
Ja uzywam Dove i sobie bardzo go chwale. Rexona tez jest dobra. Najgorzej dziala dla mnie Nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna felicja
Najlepszy: aloesowy, bez szkodliwej chemii. Do kupienia w niektorych aptekach, sklepach zielarskich lub przez internet np. allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy vichy
do cery wrażliwej i depilowanej!!!! Nic lepszego nie znam, a wiele antyperspirantów używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEUTRO ROBERTS
WITAM;) Jeżeli ktoś miałby możliwość sprowadzenia dezodorantu Neutro Roberts (pomarańczowy) PROSZĘ O KONTAKT!!!!!! PLIS;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam taki problem, wypróbowałam naprawdę mnóstwo antyperspirantów ... i nic! zrezygnowana, zastanawiając się nad kolejnym zakupem wpadł mi w ręce nowy dezodorant Dove z zieloną herbatą; kupiłam i naprawdę jest super! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używacie raczej w sztyfcie czy w kremie bądź w kulce - ja w kremie i kulce nie nawidze kleje sie po nich cały dzień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×