Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

agatka, jak to nie zagraja Ave Maria na wejscie? arona, dzieki za zdjecia :) ladna z Ciebie kobitka 🌻 agatka, ja pracowalam przy rachunkach biznesowych, w dziale operacyjnym, cale szczescie nie mam kontaktu bezposredniego z klientami, bo jesli chodzi o banki to klienci sa czasem strasznie roszczeniowi, czesto bezpodstawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce niemam zdjecia swojego tutaj:(ale bede miał:)i powysyłam!!!a teraz czekam na WASZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!meil jest w poscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arona, masz chyba moje zdjęcia.. wysłałam. w temacie jest: fot. powiedz co i jak, najwyżej jeszcze raz puszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx dziekuje zdjecia doszły,bardzo podoba mi sie Twoja sukienka naprawde,fryzura ktora sobie wybrałas tez jest b.ładna,z tego co widac na zdjeciach to masz grube włosy wiec na pewno ,tak mi sie wydaje osiagniesz zamiezony efekt,hmm ja jeszcze nie mam plana co do fryzury,narazie to korci mnie ,aby pojsc i zciac włosy tzn,jakos je tam wycieniowac,same widziałyscie na zdjeciach,ze jakies takie pierze mam,koncowki mam okropne.PS.a ta figurka to kapitalna,swoja droga to ciekawa jestem czy mozna cos takiego gdzies kupic,podobałoby mie sie cos takiego.HMM my jeszcze nie mamy tortu wybranego,ale mysle,ze bede miala taki 3 pietrowy a na gorze wlasnie cos smiesznego,fajnie by wygladało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzyjcie sobie dziewczynki zdjecia tortow(HEHE pewnie juz widzialyscie ta stronke)mnie najbardziej podoba sie rozowa orchidea,pewnie niezle musi kosztowac,ta cukiernai jest w Katowicach,niedaleko mnie,moze ise tam przejade i zorientuje w cenach.W ogole nie mam pojecia w jakiej cenie moze byc tort na 50 osob??? kobicinki jak bedziecie zamowiac ciasta,to pewnie tez zamawiacie wiecej,zeby potem rozdac gosciom,jest u Was taki zwyczaj?? przepraszam,jezeli pytam sie o cos o czym Ey juz dyskutowałyscie ,ja przyznam sie ze czytam stronki od poczatku ufff tyle juz tehttp://www.tortyweselne.pl/torty.php?torty_weselne/1go jest MAM NADZIEJE ZE BEDZIE I WIECEJ !!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam ze dostałam tylko zdjecia senority i no to co(nawiasem mówiac przemiłe buźki macie kobietki:) a gdzie restza????holly,kasiak,katka?????????????????????????/ i reszta ??/ja dzis postaram sie wrzucic jakies moje:)moze to najbardziej aktualne-bo z zareczyn moich albo z wypadu w góry... ehh czekam na reszte!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten problem z główki(chociaz ten)-tj CIASTA wszystkie robia mi moje siostry....one pieką i wstawiaja do cukierni i na śluby i na komunie...wiec serniczek krówka orzechowiec raffaelo,makowiec i jabłecznik i Tort pietrowy ale to od restauracjii zamówiony bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami ja ci chyba też ysłałam a Ave Maria nie moga zagrać na wejście bo to nie jest pieśń tylko modlitwa, co prawda śpiewana, ale i tak nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami,a moze wyskakuje Ci po prostu podglad niedostepny,bo ja 2 razy Ci wysyłałam jak tak .to jak otwierasz plik to nie klikaj na otworz tylko na zapisz i wtedy na pulpicie pojawi sie ikonka i wteduy ja kliknij(ja tak mialam) i tam zobczysz fotki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiehie no własnie !!nie pasuje kobiecie ,ktora wychodzi za maz isc w sukience z czarnymi dodtakami hhhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt oryginalna,ale chyba by mnie z domu wyrzucili jakby sie dowiedziała rodzinka,ze ide w takiej suknie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, a czy macie moze zdjecia, albo linki z takimi fryzurkami, gdzie wloski sa rozpuszczone, tylko przod upięty do tyłu (i ew. diademik w to wlozony) - bo ja chce taka mieć , ale nie mam blizszych pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko!! no ja niestety nie mam zadnych takich linkow,heheh trzeba cos tam w necie poszukac,ale jak szukam nic zbytnio ciekawego sie nie wyswietla eh myle,ze jak pojdziesz do salonu to tam na pewno beda jakies katalogi z fryzurami,a bedziesz umawiac sie na fryzurę próbną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!!!!!niech niektóre panie poczte sprawdzą:)!!!!!! juz tam jestem!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo niema:(((( szkoda to ja tez moze sie wezme za obiad????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki no to co:) taka sobie normalna jestem-dostałas zdjecie z zareczyn moich czy z tatr???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze dokładnie to samo pomyslałam sobie o tobie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze dokładnie to samo pomyslałam sobie o tobie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×