Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

przypominam spiske katki A więc : senioritka1111 - 3 czerwca 2006 maniusia001 - 3 czerwca 2006 emilka555 - 10 czerwca 2006 tiki-tak - 17 czerwca 2006 marcy - 22 lipca 2006 katka_u - 22 lipca 2006 arona80 - 26 sierpnia 2006 wi82 - 26 sierpnia 2006 no to co - 2 września 2006 Kathi7 - 09 września 2006 agatka1984 - 9 wrzesnia 2006 holly - 16 września 2006 kasiak84 - 16 września 2006 mx3 - 7 października 2006 ami27 - 2 czerwca 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej bedzie to wyjdzie ze sama ze soba rozmawiam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dokładam perełke:) A więc : senioritka1111 - 3 czerwca 2006 maniusia001 - 3 czerwca 2006 emilka555 - 10 czerwca 2006 tiki-tak - 17 czerwca 2006 marcy - 22 lipca 2006 katka_u - 22 lipca 2006 arona80 - 26 sierpnia 2006 wi82 - 26 sierpnia 2006 no to co - 2 września 2006 perełka - 2 września 2006 Kathi7 - 09 września 2006 agatka1984 - 9 wrzesnia 2006 holly - 16 września 2006 kasiak84 - 16 września 2006 mx3 - 7 października 2006 ami27 - 2 czerwca 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, ja tez chce zdjęcie Twoje z zaręczyn :) ja teraz żegnam sie z wami, do zabaczenia we wtorek ;) jutro i w poniedziałek mam urlop więc mnie nie będzie, ale będę za wami z pewnością tęsknić, bo juz się od was chyba uzależniłam ;) menu wyśle jak tylko będę miała ;) kasiak, co sie stało Twojemu miśkowi że musicie do lekarza?? 🖐️ perełka, witamy u nas ;) Papapapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ami przeciez ja jestem!!!!!!!!!!!!!!!! uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak...dziękuję za wpis na liste:-) to miłe... wogóle to bardzo tu miło macie:-) no i nareszcie jestem wśrod osób z ktorymi moge gadac i gadac i gadac na temat przygotowan i kurcze najlepsze jest to ze Was tym nie zanudze... tnz mam nadzieje:-) pozdrawiam wszystkie \"panny\" i wszystkie \"młode\" uciekam juz do domku... ale jutro z miła checia zajrze papaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ami, ja też nie mam zdjątej ze zrękowin... jak najbardziej poproszę :) U mnie nie było zaręczyn, to choc sobie pooglądam z daleka :D Kasiak.. dzięki, już lookałam nawet za cenami klinkierówek :D, cenami bramy do garazu piodnoszonej i ogrodzeń... wszystko mam oblookane :D UUUU to ja jestem ostatnia w tym roku z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak, mi też coś dzisiaj głowę rozsadza... może wizyta u okropnego proboszcza ..heheheh Jej, najchętniej bym mu powiedziała, żeby się w ... pocałował, załatwię przez biskupa... ale co tam, zacisnę zęby, gorzej miś... będzie wypytywany o parafię, a on przez 10 lat raz był w tym kościele.. i to ze mną, jak go zaciągnęłam... nie ma go w kartach parafii jego zamieszkania... klops.... jutro zdam wam relację, Acha, no i Miś twierdzi, że starczy cywilny a on nie musi miec kościelnego, jak to mu chlapnie... to chyba go kopnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdzie na to ze wogóle nie pracuje:-P tki______ powiedz w czym różnicie sie od męża przyszłego?? wohgóle tak siedze i sobie mysle jakie dziewuszki jestescie?? ja z G.to ogien i woda...ja działam pod wpływem ipulsu(później żałuje:( On spokojny\"wszystko nalezy przemyslec\"G. ma bardzo stersująca prace-nieraz odreeagowywuje na mnie-a ja mu dłużna nie zostaje... ja lubie ksiązki muzyke celtycką i niekomercyjne kino on oglądał XXX i mu sie podobało:) zmierzam do tego że taaak wiel nas różni. ale moja babcia mówiła ze nalezy sie mądrze różnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami mnie tez masa rzeczy różni od mojego Jacka-placka, ja szalona, impulsywna i niespokojna dusza jestem on opanowany, cichy nawet . bardzo sie różnimy !i tu jestem zwolenniczką ze + i - sie przyciągają:) nawet wyglądam sie różnimy ze tak powiem bo ja okrąglutka a on szczupltki, ami ja tez poprosze zdjęca z zaręczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx jakze ja bym chciala byc juz na tym etapie z budową domku co ty, kupować, urzadzac, planowac, kombinowac... och - życze zeby był jak z bajki wymarzony i wyśniony:) a na moj tez przyjdzie czas - naiwnie w to wierze, ale zrobie wszystko żeby zrealizoawac swoje marzenie - wkoncu nie jest ono jakies kosmiczne tylko normalne zwykłe nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam w domku:) tylko prosze przypomnicie sie komu jescze nie wysłałąm oprócz tiki......apapap uciekac musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, to marzenie jest caaałkiem normalne i wierzę, że Tobie się spełni... Wszystkim Wam dziewuszko kochane, niech się marzenia pospełniają... zaczynają się spełniać już niedługo... ślub.. później już czas na kolejne spełnianie marzeń. A tak poza tym, przypadkiem w dzienniku była książeczka z wycieczkami... te zdjęcia.. bajka... chyba nie odmówimy sobie podróży poślubnej, choć na tydzień... to Egiptu np.... achhhh Jak Miś będzie jęczał, to najwyżej Chorwacja... ech ten mój Miś. On woli oszczędzać, a ja wydawać... kiedy wiem, że nie ma strachu o cel. Np, wiem,że mamy na działkę a on się boi i woli nie wydawać nawet na fotografa... dlatego sama pojechałam, wszystko omówiłam i zapłaciłam zaliczkę. Bardzo się różnimy z Miśkiem, ale i dobrze uzupełniamy... jest też kilka wspólnych hopsów.. jak spacery po lesie godzinami, czy rower... Zbyt zgodne osoby i gusta... ech, to chyba byłoby nudne.. \"Tak Miśku, właśnie myślałam o tym samym\" Tak Niunia... masz rację, też tak uważam.... \" \"Jedziemy na Bali? tak właśnie chciałam powiedzieć to samo...\" bleeeeeeeeee do obrzydzenia...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane 🌻 Ami- dostalam zdjecie z zaręczyn :) Nie chwal moich włosów, bo ostatnio podupadly bardzo 😭 tyle tylko, ze mam ich duzo i grube Mogę Ci polecic swietna moim zdaniem odzywke naturalna- nazywa się treatment wax, kupuje się w aptece kosztuje ok. 25 zl, daje naprawde super efekty przy dłuższym stosowaniu- nawet mój P kiedys zauważył, ze mam takie mile, sliczne wlosy (a jak facet zauwaza to już super ;) ), pozniej jakos zaniehalam jej uzywania, teraz znow wracam do tej odzywki Ja tez się zaobraczkuje- witaj tak, robie zaproszenia sama i już tu nawet dziewczynom rozsyłałam zdjęcia ostatecznego wzoru. Nie drukuje czarnym tuszem, tylko sami kombinując z ustawianiem kolorow dobraliśmy takie parametry koloru, które nam pasuja, wyglada troche jak stare matowe zloto przy świetle dziennym, materialy kupiłam na allegro, jakbys miala jeszcze jakies pytania odnośnie tych zaproszen to pytaj śmiało :) Co do mieszkania, my tez chemy budowac domek, tym bardziej, ze ja mam dzialke tuz pod w-wa, a ceny mieszkan sa nas kosmiczne (od 4,5 tys za metr) :o , wynajmowanie mieszkania to dla mnie na dluzsza mete bez sensu, a domek wyniesie nas tyle samo co mieszkanie. Jeśli chodzi o dziecko, to bardzo się ucieszymy jeśli nastapi to szybko, nie ma zadnych przeciwskazan, finansowo i tak sobie poradzimy bez problemow, koncze zaraz studia, a i już czuje instynkt macierzynski :) Mx, interesowałam się tez tymi domami budowanymi w stylu kanadyjskim, możesz napisac cos wiecej o tym? Jakas firma tam od Was zajmie się budowa? Ile to trwa? Perelka , bierzesz slub w tym samym dniu co ja :) Oczywiście, ze kapelusz pasuje i ja tez martwie się czy zdaze ze wszystkim ;) Mx, ja zamierzam spowiadac się z seksu przedmałżeńskiego. W koncu to slub kościelny i w kościele jasno jest powiedziane, ze to grzech. Nie chciałabym bardzo, żeby ta spowiedz była niewazna. Zreszta, to chyba nie my jesteśmy od ustalania, co jest grzechem, a co nie, choc to byloby baaardzo wygodne ;) Jeśli chodzi o tesciowa- ja moja bardzo lubie i cenie, super z niej kobieta 🌻 Maniusia- zdrowka i duzo sil 🌻 🌻 🌻 Bylam dzis na tych badaniach wstępnych do pracy, balam się jak cholera , bo np. robi mi się slabo przy pobieraniu krwi, ale pani pielegniarka powiedziała, ze nie jest to konieczne, zmierzyla mi tylko ciśnienie, zmierzyla, zważyła, no i u okulisty bylam (wzrok sokoli) ;). Jutro jeszcze tylko lekarz medycyny pracy i mogę pracowac Kurcze, ja nie mogę nie być tak na bieżąco 😭 pisze tego posta już chyba z pol godziny przeglądając wszystko po kolei, bo inaczej bym nie spamiętała. Zaplacze się I pewnie wszyscy o mnie zapomna, a jak się będę pojawiac to będziecie mnie witac jako nowa 😭 O ja nieszczesliwa ;) :P co do mnie i P.- tez sie roznimy :) ja reaguje czesto bardzo zywiolowo, impulsywnie, on jest zdecydowanie bardziej opanowany :) ja sie czesciej zloszcze ;) ale generalnie mamy podobne poglady co do najwazniejszych rzeczy w zyciu i dogadujemy sie, a poza tym, to kochamy sie ogromnie i nie mamy wyjscia- musimy ze soba byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ami ja ci napisałam, że jestem ze szczecina prawie a ty nic:( Dziewczyny dzisiaj nic mi się nie chce, nawet pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, kazdy ma takie dni czasem rozpieszczaj sie ile mozesz, sily i checi same wroca :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGATKO skąd dokładnie jestes??????/przepraszam przeoczyłam???? jak jestes z okolic sz-na to jestes mi najblizsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami zdjęcia ci wysłałam, bo nie pamietam, czy już ci wysyłałam czy nie Jak ktoś nie ma mego oblicza to krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na ku słoncu z misiem moim:).....tak tak przyslij zdjecie!!!!wy tam w policach macie podobno jakąs fajna orkiestre?? poza toba police mi sie bardzo źle mi sie kojarza....mieszka tam pewna kasia:)-powiesiłabym za żebro:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oprócz kasi 40000 innych ludzi;) Ku sloncu to tam jak sie z centrum na pomorzany jedzie? kolo tesco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Strasznie fajnie tu macie:) Ja siedzę głównie w tematach o ciucholandach, bo kocham tam robić zakupy;) ale chciałabym się do Was dołączyć, bo to chyba najsympatyczniejszy topik na Kafe. Tylko mam jedno pytanio - zastrzeżenie - CZY MNIE CHCECIE? Chodzi o to, że jestem fotografem i nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że chcę sobie robić reklamę czy coś... Więc mówię od razu - jestem fotografem pasjonatem - z wykształcenia kończę psychologię;) - i na pewne rzeczy patrzę okiem fotografa. Czy mogę się dołączyć, czy nie chcecie takiego dziwadła..? W każdym razie - ściskam i gratuluję poziomu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Strasznie fajnie tu macie:) Ja siedzę głównie w tematach o ciucholandach, bo kocham tam robić zakupy;) ale chciałabym się do Was dołączyć, bo to chyba najsympatyczniejszy topik na Kafe. Tylko mam jedno pytanio - zastrzeżenie - CZY MNIE CHCECIE? Chodzi o to, że jestem fotografem i nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że chcę sobie robić reklamę czy coś... Więc mówię od razu - jestem fotografem pasjonatem - z wykształcenia kończę psychologię;) - i na pewne rzeczy patrzę okiem fotografa. Czy mogę się dołączyć, czy nie chcecie takiego dziwadła..? W każdym razie - ściskam i gratuluję poziomu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY CHCEMY?? PEWNO ODPOWIADAM TO ZA WSZYTKIE:-p (W ZASADZIE I TAK DZIS MÓWIE DO SIEBIE:) pewno że chcemy!!!- TUTAJ WSZYSCY SA MILE WIDZIANI byleby nie byli podszywaczami wirusomaniakami etc:) czy ty tez szykujesz sie do zamążpójscia:)??? jak tak-to będziesz przezywac wszystko z nami jak nie-to bedziesz nam\"śwoadkowac\":0 pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina NIE CHCEMY:P:P:P Jasne, że chcemy. Chcemy tym bardziej, że masz pojęcie o dziedzinie, w której często potzrbujemy fachowych rad. Napisz nam może coś o sobie, skąd jesteś itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI!!!! :D Wiesz, wolę się uczciwie zapytać, bo tu tacy okropni fotografowie buszują po topikach, że niejedna mogła się zrazić... Ja tam ze względu na tą \"wataszkę\" jeszcze się nie ujewniłam, Wam mówię pierwszym:) Więc - ja jestem świeżutko PO:) A jako że brałam ślub jako pierwsza na roku, a teraz a ślubny kobierzec wstępuje mnóstwo moich koleżanek, jestem w temacie i lubię o tym rozmawiać - pewnie dlatego, że mam Najwspanialszego Męża na Świecie i małżeństwo uważam w związku z tym za najlepszy wynalazek ludzkości:) Jeżeli któraś z Was jest z Krakowa, Katowic albo Bielska - Białej to mogę podoradzać konkretne sklepy z sukniami i tajemnych jubilerów robiących obrączki, jakich nie ma nikt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mogę też coś doradzić a`propos zdjęć, ale żadnym guru nie jestem i i tak w końcu zdecydujecie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina to jak ty świeżo po to ja cię pomęczę po pierwsze: jakie błędy się popełnia przy organizacji ślubu i wesela i w trakcie też? po drugie: co byś zmieniła w swoim ślubie/weselu? po trzecie: na co radzisz zwracać uwagę przy planowaniu? po czwarte: będziesz u nas na stałe czy tylko czasem zaglądać? po piąte dawaj fotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×