Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ewa naciśnij równoczesnie lewy CTRL + SHIFt i wszystko bedzie OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak Ewciu czasem mam z kompueterem wiec nie jestes sama :) - wtedy daje Start -> wyloguj, wracam z powrotem i juz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ja tu jeszcze jestem:) my niestety na 2 tyg sie nie wypuscimy na wypad, postanowiłam i postawiłam J. przed faktem, że jedziemy od wtorku do soboty do trójmiasta:) mysle, że bedzie za co:P jurto odbieramy obraczki, szukamy butów i koszuli dla J - mam nadzieje ze wkoncu cos kupimy i jedziemy tez kupic prezent slubny dla tych znajomych - lampe taka duza stojaca - super jest i bedzie im fajnie pasowac do noweg o mieszkanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej - ale czemu smieszne? tu nikt nigogo nie wysmiewa! mnie sie nie podoba ale jesli tobie tak ewciu to nie widze, zadnych przeciwskazan zebys taki miała w tym wielkim dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm do mnie jakos nie przemawia ta czerwona lamowka ale jak Tobie sie podoba i pasuje Ci do sukienki to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze sukni...może sama coś zaprojetktuje...będę orginalna ;-)), bo te co przeglądam (przejrzałam setki) żadna nie wpadła mi w oko z wyjątkiem tych 2 co wcześniej wklejałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciu - moja tesciowa tez padnie jak zobaczy moja sukienke - góruja roze i welonu nie bedzie:P ja nie robie tego na złosc tesciowej bo fajna kobita i mam z nia dobre kontakty, wybieram to co mi sie podoba poprostu ale wiem ze ona bedzie zszokowana bo to taka prosta kobieta i taka nieotwarta na nowosci i bardzo tradycjonalistka wiec bedzie zszokowana miom slubnym strojem napewno:P 🖐️ maniusia ja tez sie juz zegnam fafetki i do poniedziałku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu na chwilkę, bo mam trochę luzu, a potem do domciu obiadek i wogóle...:P nie dostałam zdjęć od Ewci i meila od Zabuliny i wogóle myślę, że nie ma co cudować tylko od razu wysyłać do wszystkich fafetek, co myślicie?? Ewcia aż mnie ciarki przeszły ja czytałam jak piszesz o WASZEJ miłości, pięknie i miło się czytało🌼 my, tzn. ja nie planuje dzidziusia, a mój B. to od razu by chciał, po slubie też przestaniemy pewnie tak bardzo uważać i niech się dzieje wola Boża :P my po ślubie planujemy wyjazd na 4 dni do Zakopanego lub do Krakowa(może natkniemy się na marcy :)), ale to jeszcze nic pewnego, zobaczymy jak nam urlop dają, bo chcemy tez tydzień urlopu przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa fafetki:) miłego wekkendu i zeby słoneczko dopisło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej w koncu zrobilo sie troche w pracy luźniej :)) Widzę, ze pisałyscie io podrózach poślubnych - ja do Krakowa nie pojade, bo tu obecnie mieszkam, wiec odpada :P :P My z misiem w srode po ślubie wylatujemy na krete i mam nadzieję, ze bedziemy sie szampańsko bawić :)) Ale sie nam cudnie na dworze zrobilo, az chce sie zyc! Potem doczytam co napisalyscie i odpisze ;)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu ślicznie dziękuję za fotki, i wiesz muszę ci powiedzieć, że ta różnica wieku się gdzieś rozywa. ty wyglądasz więcej niż na 22 latka, a on na mnie niż 42:) Widać że starszy od ciebie, ale nie rzuca się to jakoś wyjątkowo w oczy. Ja bym bardzo chciała dzidzię, ale muszę skończyć studia. Ale już Miśkowi zapowiedziałam, że na obronę pracy magisterskiem chcę iść już z brzuszkiem:) Ewa ja tam welonów nie toleruję w ogóle, ale to przecież dla ciebie a nie dla mnie;) Mój Miś chyba dał się przekonać, że warto pojechać choć na parę dni, bo ostatnio się pytał, czy bym się zgodziła na Słowację pojechać (ja chciałam nad morze). No i jak miałam się nie zgodzić:) Macie może namiary na tanie noclegi w Słowacji gdzieś niedaleko od granicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko-- przeslij mi zdjecia Ewy, bo jakos mi od niej nie chca dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi ja ci nie mogę wysłać czyjegoś zdjęcia bez zgody tej osoby Przykro mi, ale ja też bym nie chciała, żeby moje zdjęcia krążyły po całym internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie przeczytalas wczesniej. Ewcia juz wyrazila na to zgode. Po prostu wysylala juz 3 razy i nic nie doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się robi pytanko: czy chcesz, aby wasze fotki \"zawisły\" na naszej Fafeterkowej stronce ( będzie zabezpieczona hasłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×