Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

jej dziewczynki juz jestem nie bylo mnie 2 dnie a czuje sie jak 2 lata (bylam na uczelni dla wyjasnienia) po kolei (robilam sobie sciagi bo 10 str nie da sie zapamietac: natalia - dzieki za zdjecia tiki - samo mieszkanie ze soba to co najwyzej grzech zgorszednia o ile szlaban macie na \'przyjemnosci\' ewa - nie mam zdjecie od ciebie marcelinabiela@yahoo.com, duzy hug for u za to co napisalas o twoim ukochanym - to nie zasluguje na krytke tylko na podziw diabelek - twoich zdjec nie mam co do kwater - niestey nie moge pomuc bo nie wiem zabulina co do dzidziusia - przemyslalam, rozumiem i uwazam ze masz pelene prawo ( czasem mam takie przekorne przkonanie ze w zyciu powinnon sie byc \'samolubami\' bo taki jest malo szczescie ze trzeba je zbierac jak drogocenne perly) co do ezaminu - ja to wiem ze ty ich tam wszystkich zakasujesz bo u ciebie praktyka to zywy dowod teorii i slepy by to zobaczyl smutno mi dziewczynki.... agatka - ktora powinna byc gagatka - podziekuje prosze jeszcze raz swojemu misiowi za chec zrobienia nam stronki chodzi mi 100 glupich mysli po glowie - chyba je sprobuje utopic w czerwonym winie.... och szlag by to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy na mnie juz w podstawowce tata przyjaciółki mówił gagatek:D Potem to przejął mój przyjaciel, także niestety nie jesteś pierwsza:P A ty jesteś jeszcze? Ja właśnie z imprezy wróciłam:P także mogę dopomóc w nieco alkoholowym klimacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko buszowalam po innych obszarach forum klimat alkoholowy nie wyplail - zdrowy rozsadek zwyciezycl (choc raz) bo jutro mam gosci, no a moje klopoty i tak swietnie skurczybyki plywaja wiec oszczedze sobie kaca jutro chociaz tyle jak juz nic innego miec nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :D:D:D:D Agatka dzięki za fryzurkę, superancka!!!!! ;) Dziś jedziemy zamówić obrączki :D:D:D:D ale jestem HAPY!!!!!! 🌻 Robimy krok na przód :) Ale u Nas piękna pogoda!!!! Wczoraj u mnie na osiedlu był ślub, to znaczy nie na osiedlu :P bawili się, ale Pan młody jest z mojego osiedla. Przyjechała po niego za.....sta lima biała i dłłłłłługa!!!! Świetnie to wyglądało, ale trochę problemów miał na zakręcie bo nie mógł wykręcić :P Robek mi powiedział, że w takim samochodzie kiecka na pewno by mi się nie pogniotła. Jęczałam wczoraj żeby mi się tylko kiecunia nie pogniotła w mersiu, ale będzie mam nadzieję spox. Ja uciekam zamelduję się jak przyjedziemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten piekny, sloneczny dzien - czuje jakby lato bylo, jejku ale cieplutko :D:D, chcialabym juz wakacje :) Wy zreszta pewnie tez :), do slubu juz coraz coraz blizej - od dzisiaj na suwaczku 2 z przodu: 2 miesiace 4 tyg. i 1 dzien :):):) - a jeszcze wczoraj byla 3 -ka :) Marcy - fajnie ze jestes :) a co to za glupie mysli chodza ci po glowce ? :/ i dlaczego jest ci smutno? :( Agatko sliczna fryzurka - tez myslalam o rozpuszczonych wlosach, ale boje sie ze o polnocy moze nie wygladac juz tak ladnie - po szalenstwach :/, chociaz kto wie - te wszystkie kosmetyki teraz potrafia zdzialac cuda :D:D:D Bedziesz upinac welon do tej fryzurki? Ide na sniadanko, a pozniej do kosciolka - tak wiec zycze milego dnia, postaram sie jeszcze dzisiaj wpasc do Was, zobaczymy jak mi sie to uda :):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Natalio nie będę miała welonu. Albo będzie kwiatek, albo diadem, jeszcze nie wiem. Moja siostra mi bardzo kwiatka odradza, mama z resztą też, także nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Dopiero wstalam :D Wczoraj z misiem urządziliśmy sobie maraton filmowy i poszliśmy bardzo pozno spać. Agatka - fryzurka śliczna, taka wdzieczna, ale czy wlosy Ci sie nie rozwalą w tańcu??? Marcy dobrze, ze juz Cie widze :)) A poza tym pogoda śliczna, idziemy na 16h na ostatnie nauki, a potem na miasto na jakis obiadek - bo jakoś nie jestem w nastroju do pichcenia :P Kasiak - daj znac, ktore obraczki ostatecznie wybraliscie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tak na chwilę, jak to ostatnio mam w zwyczaju :( obryta jeszcze nie jestem, a już powinnam. Ech. Holly - Co do niezbędnika Panny Młodej, to to, co napisałyście, wydaje mi się kompletne (a nawet \"nadkompletne\" - ja komórki absolutnie nie miałam). Ale proponuję Wam rozważne zaplanowanie Niezbędnika na Noc Poślubną. Skład: - ciuchy do przebrania :D - wieszak na suknię i welon, jakieś zabezpieczenie w stylu pokrowiec (w hotelach co prawda są wieszaki, ale rpzecież ich nie buchniecie, gdy będziecie rano pakować suknię do samochodu) - koniecznie - ciepła piżamka poza seksowną koszulką, którą zapewne każda z was będzie mieć. Gdyby mi coś takiego kotś doradził, uniknęłabym zmarznięcia:) Koronka bywa cholernie mało \"grzejąca\";) - kosmetyki do demakijażu (makijaż ślubny bywa bardzo trwały) i oczywiście coś \"na drugi dzień\". - jeśli nie macie w cenie \"przegryzki\" to sami przygotujcie sobie owocki etc. Na razie tyle przyszło mi do głowy:) Marcy - nie smuć się!!! Napisz maila, czy to o to chodzi, o czy mówiłyśmy..? Zrobiłam Ci piękny wisior w kolorach, o które prosiłaś, może to Ci poprawi humor:) Agatka - ja nawet nie wiedziałam, że mieszkania też można kupować na zasazie przetargu - mało w tych sprawach doświadczona jestem - powodzenia! Mamy dziś przepiękną pogodę, ruszcie się na spacer, kto nie musi ryć!! :P Odpocznijcie trochę za mnie i przyślijcie telepatycznie troszkę energii.... Ściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina na spacerze nie byłam, ale energię i tak przesyłam, choć może mało spacerową:) holly mi się wydaje, że przy tej ilości lakieru, pianek, wosków itp. co nakłada się na fryzurę ślubną to żadna nie ma prawa się popsuć:D A jakby się zaczęła psuć, zawsze można po prostu całkiem rozpuścić włosy i po kłopocie. Ja nie należę do tych, które potrafią zepsuć sobie wesele przez fryzurę:P marcy jeśli chcesz pogadać z gagatkiem to mój nr gg 2337150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta🌼!!!Wiosna nadeszła! Och, jak sie ciesze... Co tam u Was? Jak przygotowania? My z Miśkiem zarezerwowalismy sale na 7 października...daliśmy juz zaliczkę...chyba klamka zapadła...żegnaj, panienko Izo... Nie wiem, jak to wszystko sie ułoży. Mam mnóstwo zapału do przygotowań, ale chciałabym juz choć troche mieć za sobą:) A tu nic...oprócz tej sali.Ani orkiestry, ani księdza, ani nauk...hmmm, mam nadzieje ze jeszcze ze wszystkim zdążymy. Pewnie gadam do siebie, więc nie bede sie rozpisywać:)Odezwe sie, jak bedzie tu troche więcej kobitek:) Pozdrawiam NAPRAWDE gorąco! A to dla Was 🌼i wiosennie🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki!!!! Nie dawno przyjechaliśmy :D zamówiliśmy obrączki z Apartu model 222, te do których podawałam linka :D Są piękne. Przymieżałam ją jest cudna!!! Jej ale fajnie :D:D:D:D Przy okazji wstąpiliśmy do deichmana i kupiłam butki na drugi dzień, są złote na wysokim obcasie (około 8cm)są piękne!!!! Nie drogie kosztowały 89 zł, to tak nawet w miarę cena. Szukałam Waszych butków Holly i Agaty, ale niestety nie było albo ja nie zaóważyłam :O generalnie na pierwszy dzień nic ciekawego nie było, to znaczy nic ciekawego nie było z butów ecru bo białych było całe mnustwo. Dziś idziemy zaprosić naszą kumpelę z narzeczonym, ci co będą naszymi świadkami (starszymi) 🌻 Tak więc do jutra kobietki ;) jutro pracuję rano więc będę tak koło 13. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona....... myśmy chcieli 7 X ale sala była zajęta ale na 14 ktoś zrezygnował z sali na 80os więc sie szalenie ucieszyliśmy (bo terminy zajęte do konca 2007) Wpadnę jutro raniutko albo jeszcze pozniejszym wieczorkiem. Znikam na obiadek...troche późno...ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku, tak sie ciesze, ze zamowiliście już obrączki :)) Zastrzeglas sobie, zeby nie wciepali logo Apart?? Co grawerwujecie w srodku obrączek, jeśli mogę spytać??? :)) Ciesze sie, ze kupilas także butki na drugi dzien :)) Dziewczynki, mam pytanko, jak sadzicie, czy powinnam spać z moim męzem tzn przyszlym mezem w tym samym hotelu co reszta gości??? Jesli chodzi o mnie to mam mieszane uczucia, bo ja chce sie wyspać , zrelaksowac, a tak wiem , ze od rana kazdy bedzie suszyl kaca i bedą nas budzić :)) Myslimy o czyms innym, tzn w innym miejscu?? Jakie macie na ten temat zdanie??? A tak poza tym, to byliśmy dzsiaj na ostatnim temacie z nauk, jutro mam poradnie, zobaczymy jak to bedzie.....O co pytają na spotkaniach w poradni??? Tak konkretnie???? pozdrówka! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku, tak sie ciesze, ze zamowiliście już obrączki :)) Zastrzeglas sobie, zeby nie wciepali logo Apart?? Co grawerwujecie w srodku obrączek, jeśli mogę spytać??? :)) Ciesze sie, ze kupilas także butki na drugi dzien :)) Dziewczynki, mam pytanko, jak sadzicie, czy powinnam spać z moim męzem tzn przyszlym mezem w tym samym hotelu co reszta gości??? Jesli chodzi o mnie to mam mieszane uczucia, bo ja chce sie wyspać , zrelaksowac, a tak wiem , ze od rana kazdy bedzie suszyl kaca i bedą nas budzić :)) Myslimy o czyms innym, tzn w innym miejscu?? Jakie macie na ten temat zdanie??? A tak poza tym, to byliśmy dzsiaj na ostatnim temacie z nauk, jutro mam poradnie, zobaczymy jak to bedzie.....O co pytają na spotkaniach w poradni??? Tak konkretnie???? pozdrówka! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku, tak sie ciesze, ze zamowiliście już obrączki :)) Zastrzeglas sobie, zeby nie wciepali logo Apart?? Co grawerwujecie w srodku obrączek, jeśli mogę spytać??? :)) Ciesze sie, ze kupilas także butki na drugi dzien :)) Dziewczynki, mam pytanko, jak sadzicie, czy powinnam spać z moim męzem tzn przyszlym mezem w tym samym hotelu co reszta gości??? Jesli chodzi o mnie to mam mieszane uczucia, bo ja chce sie wyspać , zrelaksowac, a tak wiem , ze od rana kazdy bedzie suszyl kaca i bedą nas budzić :)) Myslimy o czyms innym, tzn w innym miejscu?? Jakie macie na ten temat zdanie??? A tak poza tym, to byliśmy dzsiaj na ostatnim temacie z nauk, jutro mam poradnie, zobaczymy jak to bedzie.....O co pytają na spotkaniach w poradni??? Tak konkretnie???? pozdrówka! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki...dziś jestem pierwsza :-)) a jak wejdę popołudniu to pewno bede miała kilka stronek do czytania..:-)) Moja dolegliwość bólowa zmniejszyła się w związku z tym posadzę dzisiaj trochę 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ;-)) Miłego dnia wam życzę i dużo słoneczka ;-)) ;-)) ;-)) ;-)) ;-)) ;-)) ;-)) ;-)) ;-)) ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniona o wiadomości z nieobecności na kafe witam was w poniedziałkowy słoneczny poranek🖐️czesc Ewa ja jestem🖐️ w sobote odebralismy obraczki - sa cudne:):) i tak juz czuje nieuchronnie ten dzien, a za 25 dni ide na generalna przymiarke sukienki:) tam gdzie kupilismy obraczki jest tez cala masa inne bizuteri, fajne kompleciki srebrne do slubu upatrzylam i wiecie co pani powiedziała, moge wziascs od nich np z 5 kompletów, poprzymierazac do sukni, wybrac najcudniej pasujacy i oddac pozostałe, fajnie nie? holly - my spimy w tym samym hotelu co goscie i tym samym zarazem co odbywa sie wesele, dostajemy gratis apartament wiec bierzemy, ale gdybym miala placic to bym sie zastanawiala jak ty czy moze w innym, ale sprawdz czy w tym hotelu jest moze jakis pokoik oddalony duzo od pokoi gosci, moze z innym wejsciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :)) Witam Cie Ewa, widze, ze jesteśmy dzisiaj pierwsze :D Ja dzisiaj wcześniej zaczynam pracę, bo popołudniu mam tę cholerna poradnię :)) Jak ja nie lubie poniedzialkow!!!! brrrr A zapowiada sie kolejny, pracowity dzien!!! Zaglądne tu potem, zyczę udanego dnia!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - nie wiem co cie zasmuca i sprawia, ze chcesz, chciałas? topic zale w winie - ale tiki przesyła cała masę 🌻 🌻 i :):):):):):):):):):):):) i mam nadzieje, że juz rozwiazały sie te niemiłe problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - a ty gdzie poranna towazyszko? jeszcze nadrabiasz zaległosci wekkendowe? czyzbym byla dzis pierwsza w czytaniu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa dawaj namiar na ta maseczke- kazdy sposób walki z celulitem próbuję sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×