Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

ewa, śliczne zdjęcia, fajnie ze sobą wyglądacie. na tych zdjęciach nie widać że jest między wami taka różnica wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hje dziewczynki, ja tak tylko na chwilkę, bo mam krótką przerwkę (nie, Kasiaku kochany, nie pisze pracy, bo już ją złożyłam, tylko uczę się do obrony, która w środę:) ). Ewa - ja też uważam, że jeżeli się kochacie, to dlaczego wiek ma komukolwiek sprawiać kłopot... Gdyby mój Michał miał 60, gdy go poznałam, i tak bym wyszła tylko za niego :D Co do różnicy w czasie pomiędzy ślubem kościelnym a cywilnym to ma to znaczenie tylko dla osób wierzących - ja bym nie wytrzymała 3 lat bez Komunii, ale to sprawa wyłącznie danej osoby:) Dziewczynki - która chce ode mnie kolczyki lub wisior??? Pytam, bo zbliża sie giełda minerałów i mogę się zaopatrzyć, gdyby zabrakło jakichś materiałów:) Jeśli któraś z nowych dziewczyn chce na maila moje \"dzieła\", niech da znać - robię kolczyki ze srebra i kamieni, pereł, korali etc. i naszyjniki z masy perłowej ręcznie malowanej farbami witrażowymi. mx - a co byś powiedziała na połączenie turkusów z koralem/? Ja pamiętam o tym Twoim kompleciku, tylko do środy nic nie zrobię - egzamin:) Marcy - propaganduj :D ;) Po 26 będę miała mnóstwo werwy do robienia nowych rzeczy, jeśli starych juz zabraknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku, idzie:) I torchę potrwa, zanim dojdzie;) oo, już mi się pokazuje, że "wyszło" ode mnie:) Ja sprzedaję te rzeczy w Galerii Retro w Katowicach, ale dla Fafeterek mam te rzeczy po kosztach, za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zabulina, rzezcy super... dziewczynki, pozdrawiam was mocno, ja musze zmykac, bo mam pilna prace, odezwe sie dopiero w pon, milego weekendu!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie szukam noclegó na wyjazd miodowy 9chcemy pojechac na 4 dni do trójmiasta:) mx3 - mozesz polecic jakies niedrogie noclegi - tak max do 50 zl za osobe i fajne oczywiscie, no i myslelismy zeby zrobic baze wypadowa w sopocie bo wtedy i do gdyni i do gdanska porównywalne odległosci, a nie chcemy sie przenosic z noclegami, szkoda czasu, ale jesli cos w twoich okoloicach fajnego by sie znalazło to rozwazymy ta ewentualnośc, no i sie spotkamy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafetki chyba na obiadku :):) Ewciu my planujemy dzidzie zaraz po mojej obronie tzn w czerwcu przyszlego roku, ale jesli bedzie wczesniej to bedziemy sie bardzo cieszyc :D:D:D Zabulinko powodzenia na obronie - trzymamy kciuki 👄 ojej jakie sliczne te twoje wisiorki i kolczyki - podziwiam Cie, niezly masz talent - popytam znajomych jesli ktoras by cos chciala to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ewa-marchewa, co za pytanie czy mi odpowiada? hym? a ty kiedy dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś, poszły:) Dzidzia - odpowiem, choć zgadzam się z tiki - taki, że to mało dyskretne pytanie - my się wyłamujemy, bo nie przwidujemy póki co w ogóle:) Ja jestem najstarsza z tzw. rodziny wielodzietnej i przez całe życie musiałam zajmować się jakimś dzieckiem i wieszać pieluchy - chyba mi isę instynkt wyczerpał, albo moje ciało stwierdziło, że \"swoje już odchowałam\" bo nie czuję absolutnie takiego \"pociągu\" :D Uprzedzam odpowiedzi - nie sądzę, aby to było \"przejściowe\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-- wciaz nie mam Twoich zdjęć. Swoje przesle Ci za jakis czas, bo nie mam ich na kompie. My o dzidzi na razie nie myslimy. Musze najpierw isc do pracy, potem musimy kupic mieszkanie, bo na razie bedziemy mieszkac w mieszkaniu tesciow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo chociaż jedna, szczeże to mi jakoś też sie nie śpieszy do pieluszek i nie przespanych nocy. Na święta miałam zjazd małych potworków...istny dom wariatów...ale fakt był taki że najmłodsza (3mies) była najgrzeczniejsza...cudowne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzidzi też na razie nie planujemy, tzn. M. chcialby, nawet bardzo, ale ja najpierw chcę studia skończyć i kupić jakieś mieszkanko czy domek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa - a wy sie gdzies wybieracie chocby w mini podroz poslubna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×