Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

mogę tam wrzucić tylko twoje fotki to ma być nasza strona- będzie tam kto kim jest jak wygląda gdzie mieszka, fotki sukienek fryzurek, kwiatków- wszystko co się tyczy nas i ślubów naszych. Będzie na hasło, które znać będą tylko sprawdzone fafeterki. Stronkę robi mój Miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu ja tez bardzo prosze o Wasze zdjecia :):):) Wlasnie wrocilismy z pierwszej czesci (sa 2 spotkania) spisywania protokolu, niektore pytania wydaja sie naprawde smieszne, ale w sumie bylo ok :):):) teraz czekaja nas 2 spotkania w poradni, 3 godziny skupienia i 2 spowiedzi przedslubny a potem druga czesc protokolu - nie jest tak zle jakby sie moglo wydawac i nie ma co narzekac :D My podroz poslubna chyba sobie narazie darujemy - bo co roku spedzamy razem wakacje we Wloszech, ale teraz musimy zacisnac pasa i wyremontowac pietro dla siebie w domu tesciow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam...wychodzi na to że nie które dostają, a inne nie...od czego to zależy...nie mam pojęcia (bo ja zwrotow nie dostaje) Powiedzcie jakie pytania są przy spisywaniu tego protokołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś ja już dostałam:) tworzycie naprawde śliczną parę i tak jak któraś napisała, że wcale pomiędzy wami nie widać takiej różnicy:) dobra teraz już uciekam, będę dopiero chyba w poniedziałek 😭 jak ja przeżyje to rozstanie to nie wiem:( hahaha życzcie mi dobrej zabawy, zresztą o ile pamiętam no to co też chyba idzie na wesele - udanej zabawy (mam nadzieję, że nie walnęłam gafy:P) agatko a zdjęcia wybierz z tych które masz, najwyżej jak będzie szło to dokleicie potem jakiś nowsze i wogóle :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo, droga Ewo nie dostalam od Ciebie jeszcze zdjęć, a bardzo chcialabym obejrzeć :)) Jestem urobiona jak osiol, to byl krótki, ale intensywny tydzien :)) Ciesze sie, ze juz piątek :)) Niektore z Was są juz naprawde blisko tego wielkiego dnia :)) Echhh 🌼 zaczna sie nerwy pewnie niedługo :P Rozmawiałyście o dzidziusiach, ja pomimo, ze obok tiki-taka i maniusi jestem tu najstarsza, na razie nie planuje - choć od mgr juz 2 lata minęly, mam dobrą prace, ale chce sie dorobic domku i troche pojeździć po świecie -jednym slowem prowadzic luźny tryb zycia - jeszcze.......:P Agatko to niezbyt dobry pomysl isć w ciązy sie bronic - krązy taka nieciekawa tendencja do mowienia ze dziewczyna z brzuszkiem nie moze sie nie obronic - wiem, ze to glupota, ale ja pamiętam swoje 2 ostatnie miesiące przed obroną: - zarwane noce - podkrązone oczy od kompa i gbraku snu - jadlam jakieś zimne resztki z lodowki, bo nie bylo czasu nawet pożadnie zjeść - poza tym stres u mnie dziala w ten sposob, ze mogę nic nie jeśc calymi dniami - no i hektolitry kawy Nie zyczę Ci zawieruchy, ktorą ja mialam, ale gdybys miala podobnie, to pomysl jak odbije sie to na dziecku??? do tego dochodzi jeszcze zle samopoczucie początkiem ciazy....Takie jest moje zdanie, doświadczylam tego na wlasnej skorze. Wiec moze zaplanować dzidziusia juz po obronie?? Agatka zrobicie jak bedziecie uważali :)) Dzisiaj poruszyłyśmy z koleżanką z pracy ciekawy temat - sama szuka teraz sukienki i ogladałysmy na allegro - i wiecie co - zdjęcie z katalogu i zdjęcie dziewczyny w tej samej sukni, to 2 rozne bajki!!!! Dotyczy to zwlaszcza sukien Madonny- na stronie www piękna modelka z talią lalki Barbie, alabastrowa cerę, a obok ta sama kieca, ale jakze inna!!! Kreacja za 4800 zł wyglada nieraz gorzej niz taka za 1500!!! Wydaje mi sie ze to dowod na to, ze nie trzeba uganiać sie za markowymi sukienkami, tylko sprawdzić w czym sie dobrze wyglada. Wiecie - heca straszna - nigdy bym nie powiedziala, ze jest taki rozdzwięk pomiedzy tym wszystkim :)) Echhh - ale sie qrcze rozpisalam - no dobra spadam, bo Was zanudze :P Zycze milego wieczorku !!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Caluje wszystkie !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem na czym to polega...jak wysyłam do kilku osób...to poprostu nie dochodzi :-/ kobiety jutro mam egzamin...a moje notatki w lesie...do tego nasza kochana profesorka zażyczyła sobie naszych osobistych notatek (będzie sprawdzała pismo) :-(( :-(( :-(( ciekawa mnie czeka noc...eh tak to jest jak sie coś na ostatnią chwile robi... (i pożycza kserówki od kury pazurowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero dzisiaj o 5 dostałam zwrotnego maila...tyle godzin po wysłaniu...w czym robie błąd??? Wstałam dziś cała obolała (tiki-tak...cuś mi łupie w boku :-(( :-(( :-(() życzę miłego weekendu...wpadne popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Nie ma nikogo... NIe było mnie 3 dni i nie daje rady wszytskiego poczytac, a tu prosze, tyle nowych dziewczynek doszlo, witam was serdecznie i jesli mozna poprosze o zdjecia. Holly- ja nie obracalam sie w swojej sukni, bo ta, ktora mierzylam byla za dluga na mnie, bo niestety nie jestem zbyt wysoka (165), i jakos po niej deptalam straszliwie:), ale na pewno bedzie cudownie wirowala. I jak, zdecydowals sie na halke? Ja przy 1 przymiarce ją kupie i sprobuje w niej troszke pochodzic i zabiore ja z raz na kurs tanca, bo jak dotad tanczymy blisko a w sukni nie bedzie takiej mozliwosci:) Agatko - cudownie, ze bedzie taka stronka, bo ja sie juz gubie , jest n as tak duzo:) Wczoraj bylam kupic garnitur dla mojego K, obraczki zamowic i kupic mi butki, ale tak dlugo nam wszytsko zajelo, ze butkow nie kupilam. Mimo to ciesze sie , ze kupilismy ten garnitur (i caly zestaw do niego,), bo K zaczynal juz przezywac, ze go nie ma:). A efekt byl super, niesamowicie mi sie w nim podobal , tak elegancko , z klasa i dostojnie. Obraczki zamowilismy takie bardzo standardowe, taki mi sie najbardziej podobaly , te inne, zdobione tez byly piekne, ale malo \"obraczkowe\", bardziej jak pierscionki. http://www.aren-jubiler.com/witamy.htm Nasze to w tym dziwnym przewijaku takie jakby 6 od konca, ale szerokosc, cos pomiedzy tymi 6-tymi a 7-mymi od konca (5 mm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) Senioritka dobrze, ze juz jestes :)) Ja akurat w tej sukni mialam dobrzą dobraną dlugosc (mam 175 cm), nawet ta pani powiedziala, zeby taką zostawić bo mierzylam razem z butami. Halke wezme , pochodzę w niej i zobaczymy :P Zamówilam ją już, zaliczke tez wplacilam :)) Pierwsza przymiarka w sierpniu, powiedziala, ze dopasują mi ją lepiej i w pasie i biodrach i nie bedzie z tym zadnego problemu :)) Fajnie, ze Twoj luby ma juz swoj granitur, moj misiek myśli kupić w lipcu (slub w sierpniu) w sumie z takimi rzeczami im pożniej tym lepiej, zwlaszcza jak ktoś ma wahania wagi :)) Jutro idziemy na ostanie nauki, a od poniedzialku zaczynamy poradnie :)) mam nadzieję, ze szybko sie to skonczy. Senioritko i jakie obrączki w koncu zamowiliście?? te ktore wklejalas??? pozdrówka dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - tak, zamowilismy te, ktore wkleilam, takie pomiedzy 6a 7 od konca, takie prosciutkie:) Wiesz, ja juz nie moge doczekac sie slubu, im blizej jest , tym bardziej wszystko przezywam. Teraz wlasnie ogladam baloniki na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jakoś mały ruch dzisiaj a propos niezbędnika http://www.mojewesele.com/informator/?p=OTtwbDswOzA7MTE3 warto poczytać senioritko, czyli rozumiem, że te twoje fotki, które mam, mam wrzucić na stronkę Napisz jeszcze parę słów o sobie. W ogóle dziewczyny z tymi fotami to chyba zrobimy tak, że ja na stronkę dam wszystki, jakie mam, a te z was, które nie chcą zawisnąć na stronie albo chcą inne fotki, niech napiszą na maila. Pasuje wam takie rozwiązanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka - jasne, ze mozesz umiescic moje, zaden problem. A jesli chodzi o niezbednik, to ten jest troszke zbyt \"rozbudowany\" Moj bedzie mniejszy : - zapasowe ponczoszki - zapasowa koszula dla mlodego - igla i nitki i agrafka - plasterki na odciski - tabletki: na rozne bole, \"biegunke\':) (roznie bywa z stresu ;)), na niestrawnosc itp. - chsteczki higieniczne - moze zapasowe buty (ale raczej nie, bo i tak bede miala 2 pary) - kosmetyki, typu puder, blyszczyk itp do ewentualnych poprawek maijazu .. i chyba tyle, ktora cos dorzuci??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko a to jeszcze pewnie nie wszystko. Jeszcze na pewno parę rzeczy się wymyśli Ja myślę, że to, co będę mogła, zawiozę wcześniej do restauracji, np. koszulę itp., a resztę zapakuję w torbę i wrzucę do samochodu. Umówię się wcześniej z bratem, żeby się potem torbą zaopiekował. Albo ze świadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie W tym tygodniu wybieramy sie do Księdza...(czas najwyższy) A na początku maja powędruje po salonach ślubnych Znikam zrobić obiadek dalej boli mnie bok :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, jesteście dosłownie nieocenione... faktycznie, dzwonilam wcześniej na salę i był wolny termin, więc pomyślałam, z zal8iczką i rezerwacją na 100 % nie ma co się spieszyć... Wlazłam na forum trójmiejskie i jedna do mnie kobitka, że w Róży są zajęte terminy już na grudzień... Przeraziłam się i zaczęłam szukać innej sali i wtedy napisała do mnie inna z tamtego forum, bym się nie matrwiła i zadzwoniła albo do nich przeszła. Zadzwoniłam i okazało się, że akurat wczoraj jedna para zrezygnowała z terminu na 7 X na salę ok. 40 os. (kapitańska)... jakże wielkie było moje zadowolenie. Następnego dnia miałam wolne, chciałam poleżeć i wygrzać się... ale co tam, to nie ucieknie pomyślałam i pojechaliśmy z miśkiem wpłacić zaliczkę i wpisać się na 100 % :D I tak dowiedziałam się, że dostaniemy prezent od Róży Wiatrów w postaci hotelu na noc poślubną. Przyjedzie po nas taxówka i zawiezie nas do * * hotelu, nie wiem dokładnie gdzie, ale w Gdyni :D MIła kobieta powiedziała, że hotel na górze się nie sprawdza, bo ląduje pijany wujek albo dziecko zmęczone i to nie to. Dostaniemy szampana zimnego w pokoju i śniadanko, o której zadzwonimy po nie. Nie obowiązuje nas też godzina opuszczenia pokoju... czy to będzie 14 czy 16 ... o której pojedziemy - nasza sprawa :D Fajnie co??? :D I tak, zaległości.... 1) Witam nowe fafetki Ewa, to wspaniałe co piszesz odnośnie waszego związku. Cudnie, że po latach miłość wasza nie słabnie, że bierzecie kościelny... a teściowe... cóż one, z nimi ślubów nie bierzemy :) moja to też nie łatwy we współżyciu społecznym i rodzinnym człowiek. 2) Zabulinka, na razie wstrzymujemy się z komplecikiem, przygotuj się solidnie i zaliczaj na najwyższej nocie :D trzymam kciuki za środę... mocno, mocno, mocno 3) Tiki, rozejrzę się za czymś fajnym i nie drogim... chętnie się z Wami spotkamy :D 4) Aga, te które Tobie zdjęcia przesłałam możecie z mężem spokojnie umieszczać... będę dźwięczna :D sama wybierz które. Lecę się umalować, zaraz mam gości. Moje kochanie jeszcze maszeruje, od wczoraj od 21... biedak a w nocy taaaak lało... jej. Całuski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha Ewa napisz, skąd jesteście, co lubicie, co robicie, kiedy ślub i takie tam pierdoły. Parę zdań. Ale jak nie chce ci się to nie musisz, będzie tylko zdjęcie podpisane Ewa-Marchewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D 🌻 Ewa dostałam zdjęcia, super z Was para 🌻 dla Was 🌻 Agata zdjęcia możesz umieszczać, nie ma problemu ;) Mx z tą salą super, że się wyjaśniło. A ten pokój hotelowy to jeszcze fajniej, wyśpicie się ;) przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia zdjęcia dostalam - fajna z Was para :)) Czytalam niezbednik panny mlodej wklejony przez agatkę - doprawdy smieszne sa tam rzeczy - najbardziej rozbawil mnie - klucz hydrauliczny do zakrecania wody - co do reszty rzeczy, to rozsadnie to brzmi :)) Gdzie jesteście??? Marcy, zabulina - co z Wami ?? hellooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja jestem ale ciebie pewnie nie ma... Ja wam coś zdradzę. Prawdopodobnie w tym tygodniu weźmiemy udział w przetargu na mieszkanie:D Prawdopodobnie- bo dopiero w środę jedziemy je oglądać, a w czwartek jest przetarg. Czy któraś z was wie, jak to się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×