Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Dobry wieczor - czesc dziewczyny - w koncy cywilizacja, caly dzien bylam odcieta od neta :(( jakies kable administratorom pozrywalo i musieli naprawiac - dopiero teraz wlaczyli :/ maniusiu, holly bardzo dziekuje za komplement :) niektorzy twierdza ze jestesmy jak rodzenstwo - mowia ze jestesmy bardzo do siebie podobni, hmmm czy ja wiem ?? :) ale przynajmniej mozemy sie domyslac jakie beda dzieciaczki hihihi :D Szkoda ze nie kupilac zadnych butkow dzisiaj, ale moze jutro sie uda - ja tez sie ochodzilam sporo zanim kupilam buciki, az w koncu znalazlam i jestem z nich baaardzo zadowolona (poki co) :D Ja tez bede miec wystroj w kolorach: łosoś - brzoskwinia - perła :) mysle ze bedzie ladnie wygladac - baloniki juz kupilam w takich kolorkach :) - ale to tylko do wystroju domu i klatki schodowej - bo dekoracja sali zajmuje sie obsluga lokalu. Gratuluje - do slubu juz bliziutko :D:D ale ci dobrze :):) Ewa-Marchewa, kasztanowa brunetko,diabelku maly - witajcie w naszym gronie-Ewcia super ze jest nas tak duzo i kolejna moja rowiesniczka :D Zgadzam sie z opinia katki ze tanio wszystko udalo wam sie zalatwic - my placimy od osoby 120 zł :( - tez bym chciala za 100 z ciastami i sokami :) Widze ze twoj przyszly ma nawet imie takie jak moj hihi ale fajnie :P Sliczna sala :) - ja tez wybralam sobie taka fryzurke jak ty hihihi - a moze ty to ja ?? hehe Holly ta twoja sukienka jest przesliczna, wiem ze juz to mowilam, ale bardzo mi sie podoba, a gora szczegolnie :) Poprosze o zdjecia nowych dziewczyn :) Marcy, katka - moje zdjecia poszly na skrzynke, wiec sprawdzcie Aha nio i oczywiscie Kasiu(ladna z ciebie dziewczyna a i narzeczony niczego sobie :P) i zabulinko (bylas piekna panna mloda - kiedy bralas slub?w ktorym roku?) dziekuje za zdjecia 👄👄 dobranoc - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się ignorowana 😭😭😭 !!!!!!! Natalia czy mogę prosić o Twoje zdjęcia???? Swoje zaraz Ci wyślę :) tak ładnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolarą
wiem,ze to moze niekoniecznie temat tego topiku ale moze akurat uzywalyscie i wiecie.co myslicie o podkladzie Max Factor Lasting Performance???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolara ja osobiście nie miałam przyjemności obcować z tym podkładem, ale na pewno dziewczyny z forum Ci pomogą. Mogę Cię skierować na stronę www.gimbla.pl forum być piękna tam znajdziesz WSZYTSKO na temat podkładów, tuszy do rzęs i nie tylko. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolarą
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolarą
kurcze ale mnie zasypalas,dzieki,poczytam sobie.Dzis kupilam Dream matte mouse i jest beznadziejny,nadaje sie tylko do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, tak tylko wpadłam dać buzi na dobranoc:) Poczytajcie koniecznie o ochronie ślubnej dwie strony wcześniej, bo mi się nie chce tyle stukać znowu;) A pamiętajcie, że zawiadomienie, iż zmieniacie stan cywilny, razem z Waszym dokładnym adresem zamieszkania, wisi przez ładnych pare dni w Waszych kościołach. Są tacy, którzy tylko na to czekają... Marcy - nie masz pomysłu, co zrobić z kopertkami? Ależ z przyjemnością Ci ich popilujemy z Michałem :D ;) :D no to co - już sobie poszłaś, ale wiedz, że ja Cię ani myślę nie zauważać:) Natalia - a ja Twoich zdjęc nie mam... Ja brałam ślub niecałe 2 latka temu:) Chętnie wzięłabym raz jeszcze, bogatsza o parę doświadczeń;) Michał mi dokucza, że zawsze możemy sobie unieważnić slub, bo mnóstwo osób poświadczy, że jestem niepoczytalna, hehe, a później wziąc jeszcze raz :P Dziewczyny, która to \"Iza\"? Do jutra 🌼 dla Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry fafetki 🌼 jako pierwsza się dziś melduje ;) ale mam dziś dobry humor, nawet niewiem dlaczego. może przez to, że dziś piątek, i do tego ślicznie sloneczko świeci, zapowiadali dziś u nas 21 stopni :D no to co - skąd pomysl że nikt Cię nie zauważa 🌼 narzeczona - sala śiczna 🌼 ewa marchewa, narzeczona - nie mam jeszcze waszych zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ maniusia my zawsze pierwsze:) ranne ptaszki, akurat tak schodzi-poczytałam poprzednie wpisy i zabieram sie odpowiedzi a tu patrze maniusia juz mnie uprzedziła;) kobietki wszystkie nowe ja tez poprosze o zdjatka bo mam tylko daiabełka, zaraz wysyłam siebie:) I MOZE UMÓWMY SIE RAZ NA ZAWSZE, ZE JAK KTOS SIE DOŁANCZA TO ODRAZU BEZ PYTANIA ROZSYŁA NAM SIEBIE A ADRESY POD NIKIEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIUSIA patrze na te nasze suwaczki i normalnie panika mnie ogarnia:o alez to przezycie bedzie, normalnie nie moge tego objac umysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) maniusia, tiki-tak🖐️ dziewczyny dziękuję za zdjęcia🌼 - niech kto tylko śmie powiedzieć, że Polki nie są piękne:) dziękuję też za komplementy🌼 zabulinko dołączam się do pytania - która z was to Iza?? też sobie tak wpadam co jakiś czas:( jestem bardzo niesystematyczna, ale to nie ze swojej winy:( a do tego cały weekend mnie nie będzie 😭 za oknem też u mnie pięknie co całkowicie poprawia mi humorek:P miłego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ katko czy tu wogóle ktoras jest systematyczna? mnie tez nie ma przez wekkendy, potem w poniedzialek srednio2-3 godz nabrabiam;) a robota czeka.... eh, zeby ci nais szefowie wiedzieli to byłoby z nami zle:o niezłe z nas kamuflantki:) u mnie tez dzis piekna pogoda i ma byc ponad 20 st :) ach wiosna wiosna - chce sie zyc! juz troche lepiej z moimi plecami - smarowałam sie zelem co mialam w dom, dał rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelek-maly
czesc dziewczyny, wczoraj bylismy w kosciele, spisalismy protokol, ksiadz w oczy powiedzial mi,ze za zapowiedzi mamy mu dac 100 zl,a za slub 500, poiweidzialam mu,ze bnie mam tyle i ,ze tyle mu nie dam, a on mi na to, ze go to nie interesuje, bo to odgorna decyzja proboszcza i jak chce, to mam to z ni osobiscie ustalac... normalnie mnie wkurzyl, bylismy tez podpisac umowe w restauracji na obiad, wplacilismy zaliczke. obiad bedzie sie skaladal z zupki, drugiego dania, lody z bita smietana, tort, do tego na wejscie szampan, poznieej wino, kawa, herbata, soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, bo ja szybciej czytam :D no mnie też przeraża ten suwaczek, bo czasu mamy coraz mniej :( muszę w końcu po buty się wybrać, bo to już śmieszne nie jest, a w sobote reszta zaproszeń do rozwiezienia. wiecie co, chyba muszę się przeprowwadzić :( wynajmujemy mieszkanie, nawet ladne, dwa pokoje. ale osiedle jest straszne, wczoraj np. byla taka zadyma, że myślalam że się doslownie pozabijają. jacyś goście się napili i okladali, jeden oberwal tak, że padl i sięnie ruszal jakiś czas, a ludzie - nic, stali tylko na balkonach, widowisko sobie zrobili. mnie to tak zamurowalo że niewiedzialam co zrobić. ale slyszalam że na w tych blokach (one są obok naszego, nasz jest ok) to jest normalne. tam gdzie mieszkalam z rodzicami czegoś takiego nie bylo, dlatego mnie to szokuje. nie chce juz tam mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelek - wspólczuje, nieźle was ksiądz zalatwil z tym cennikiem. a może faktycznie idź do proboszcza i z nim pogadaj. niewiem co Ci mogę poradzić, bo u nas nic nawet nie wspomnial o oplatach za ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze pojde, bo naprawde nas nie stac, mieszkamy razem i oszczedzamy, ajk tylko mozemy, bo z apol roku chcemy kupic mieszkanie, bo teraz wynajmujemy... ograniczam koszty na maxa, wszystsko zalatwiamy po kosztach, dlatego tez robimy obiad, a nie wesele, wiem,ze proboszcz nie jest taki, wiem,ze bedzie mozna sie z nim dogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku - współczuje:( to sie w pale nie miesci! to chore! brrrrry takich właśnie ksiedzy i proboszczów bym usuneła z kleru!! idz do proboszcza koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku powtarzam moje pytanie - na ktora macie ślub? bo my tego samego dnia slubujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj pochodzić za butkami:( widzę, że będę mieć niezły problem z ich zakupem:P nic mi sie nie podoba, rany... jestem strasznie wybredna hahaha holly byłam w daichmanie:p u nas też jest przecena na wasze buty:D agatko możesz wybrać któreś z tych co wysłałam, po weekendzie mogę wysłać ci dodatkowo zdjęcia najbardziej aktualne tzn. ze ślubu kuzynki i jakieś inne to może cos fajnego wybierzesz:P maniusia my mieszkamy w domu, rodzice miśka u góry my na dole, sąsiadów wszystkich znamy, mała miejscowość więc raczej spokojnie - za nic bym tego nie oddała:) diabełek - ja też chyba będę tyle placić, bo siostra miała 2 lata temu tyle:( jedynie co to nie musze płacić za śpiew chórzystki (rany jak to się pisze:P) bo mój wujek mi zaśpiewa:) tiki - tragedia z tym nałogiem:P czasem nie mogę wogóle nic pisać, ale zaglądam chociaż troche w ciągu dnia, ale jakby tak ktoś mnie nakrył to klapa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katko - mi tez bylo ciezko wybrac buty slubne bo ja wogole nie chodze w pantoflowatych - nic mi sie zbytnio nie podobało, wkoncu poprostu wybrałam najwygodniejsze i tanie maniusia - ja tez wynajmuje na takim nieciekawym osiedlu i wczesniej tez tak nam sie trafilo, ze okolica i towarzystwo przesiadujace w bramie bylo porazajace, ach caly wrocław chyba taki jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha... już wiem kto to Iza - nie podpisała się pod zdjęciem:P Narzeczona nono:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...miałam trochę czytania...ale już nadrobiłam zaległości 🌼 Jestem załamana tym co piszecie o cenach u księdza...o rety ile u nas zaśpiewa skoro za pogrzeb maleńkiego dziecka wziął 400zł... załamka Powiedźcie, do którego Kościoła najpierw trzeba pojść...do tego w którym chcemy ślubu, czy do swojej parafi? narzeczona........a gdzie fotka dla mnie??????? natalia84, maniusia i tiki-tak ....... zaraz wam wyślę fotki I CZEKAM NA ZALEGłE FOTKI...CZY MAM WYMIENIAć OD KOGO??????? A tak po za tym dzień zaczął mi się ujowo przez ciężką noc...same horrory mi się śniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa - chyba do tego koscioła gdzie chcecie slub i tam wam ksiadz powie co dokladnie z waszych parafii trzeba załatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - ja też miałam koszmar, ale związany ze slubem kuzynki, bo ja piekę do niej ciastka, ponieważ po kościele będziemy jeszcze pić szampana i jeśc ciastka z goścmi którzy nie będą na weselu:P ...a więc w moim śnie mój misiek zobił mi awanture z tego powodu, że zrobiłam ciacha dla kuzynki i nie dałam mu nawet kawałka skosztować:P, ohhh - okropa - i jak to zinterpretować??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki w ten słoneczny poranek :D🌻 Diabełku spoko masz księdza ;) fajnie Was załatwił. Współczuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katko - te zdjecia sa niezłe:D ubawiłam sie po pachy:D ale i tez pokrzywiłam.............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×