Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

maniusia - ładnie ozdobione półmiski naprawde:) tylko na 2 pierwszych zdjeciach jak dla mnie za duzo sałaty-ktorej przeciez nikt nie bedzie jadł, powinni dac wiecej sledzika i tej rybki po grazcu( bo mysle ze to własnie ona) i na tym ostatnim półmisku - brokóły do ozdoby owszem mniam - ale GOTOWANE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle wam dziwczynki piosenke ale musze poczekac az mi ja m przesle bo nie mam w pracy na kompie maniusia ja poprosze zdjecia marcelinabiela@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, wysłałam ;) pierwszy raz wysłałam jeszcze na stary adres ;) ale już się poprawiłam :D wysłałabym was też zdjęcia sali, ale moja w porównaniu z waszymi nie jest tak reprezentacyjna i się wstydze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - dawaj sale!!!!! i to juz!!! co to ma byc? ja tez mam zwykla sale, nie wysylam zdjec bo nie mam, ale moze zrobie - podsunełas mi myśl to ze inne fafetki maja w super miejscach nie znaczy ze my sie mamy wsydzic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manusia a wklupal ci ktos dzisiaj juz wysylac te zdjecia sali!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - jedzonko super przystrojone, az mi slinka pociekla, wyslij koniecznie zdjecia sali agatka - cudowna fryzurka, ja tez nie chce upinac wloskow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - wg mnie polmiski sa przepieknie udekorowane, rewalka jedyne zastrzezenie to jak juz wyzej ktos pisal to ilosc ryby ale to jest drobiazg wrazenie ogolne na 5 przypomnij mi maniusia skad ty jestes bo ja sie zgubilam juz w tym wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z zielonej góry - daleko od was bo na zachodzie :( dobra, wyślę to sale, ale proszę źle nie komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam fotki jedzonka... bardzo elegancko udekorowane. Ale fakt, samego jedzonka to tam na półmiskach mało. Bardzo ważne jednak, że masz możliwość wcześniej to zauważyć i wiesz na co zwrócić uwagę na swoim weselu - fajnie :) Przypominam sobie, jak u siostry była jakaś ryba w całości, chyba szczupaki na półmiskach... i nie wiem dlaczego... w ryjach tych ryb był majonez... wyglądało to okropnie, jak by ta ryba była nieżle chora.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna dekoracja, sympatycznie to wyglada,ale nie wiem, czy tego jedzenia jest,az tak duzo... ja bede miala obiadek w restauracji z obsluga kelnerska, wiec nic nie bedzie stalo na stolach, jakas wykwintna zupka, drugie danie, pozneij deser lodowy z bita smietana i owocami, a na koniec sam tort. wiecie, jak rozwozilam zaproszenia, myslalm, ze rodzina bedzie zawiedziona,ze nie robimy wesela,a obiad dla najblizszych.. wszyscy powiedzieli,ze dobrze robimy i,ze do kosciola na pewno przyjda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zdjęcia poszły... na tych późniejszych jest zgaszone światło główne, ale na zdjęciu nie wyszło to zbyt ładnie. normalnie pozapalane są jeszcze świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenke juz wyslalm do wszyskich mx jak sobie wyobrazilam to co opisywalas to mnie zemdlilo diabelek - a co w tym zlego ze macie przyjecie - to wasz dzien dobrze ze rodzina zroumianla wiadimo jak jest teoria teoria a praktyce przewaznie cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusi - nie wiem czemu ty sie tak tej sali wstydzisz - mi sie bartdzo podoba wcale nie uwazam ze jest gorsza nie wszystkie inne ktore tu byly pokazane tylko 1 uwaga - mi sie osobiscie wydaje ze lososiowy kolor nie pasuje na dekoracje bo sie zleje ze scianami - sugeruje ci bordo bo przynajmniej te dekoracje bedzie widac bardzo mie sie podoba dekoracja w ksztalcie serca nad glownym stolem i zaczynam sie zastanawiac czy czegos takiego sobie nie zrobic czy ktos juz dostal piosenke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelku - macie naprawde super rodzinke, tylko pozazdroscic. Jesli chcecie tylko obiad, to jest wasza decyzja i powini to uszanowac. U mnie sa okropnie obrazalscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia - gdyby u nas była taka sala nie musiałabym brać restauracji :), tez będziesz miała takie balony???? Senioritka - niezły klimacik, już sobie wyobrażam migoczące światełka i zabawę :D Marcy, wiesz, mnie też... dlatego tego czegoś chorego nie ruszałam... :D diabełek, świetną msz rodzinkę :) U mnie już wiem, że będą zgrzyty... bo u tamtych byliśmy na weselu a tylko zawiadomienie, a ta rodzinka w tym samym mieście a nie zaproszona, a tamta też nie zaproszona... stwierdziłam, że jeśli zrozumieją, fajnie, jeśłi nie, ich sprawa, nie każdy może wesele na 100 osób robić i poprawiny do tego. Zobaczymy jak wyjdzie. Generalnie zaczynam się obawiać o swój wygląd... bo dziś znów ciastka... ech, będę wyglądała jak słonica w sukni ślubnej jak się nie wezmę za siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manusia - ta sala jest bardzo fajna, naprawde:) wcale nie gorsza od innych:) a nawet.... marcy - dostałam piosenke, ale jak senioritka nie moge w pracy odsłuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Marcy, bordowe balony i dekoracje będą wyraźniejsze, jeśli natomiast masz dodatki do sukni różowe... to może lepiej różowy wystrój. Bardzo miło wspominam strojenie sal na wesela... do przyjaciółek, u których świadkowałam i u siostry, panuje taka fajna atmosferka, młodzi dmuchają balony, zawieszają girlandy i kwiaty... ciągle się śmieją co to będzie jutro :D super Mnie to ominie i nawet nie wiem jak będą wyglądać półmiski... nic nie wiem, może powinnam się przejść przed jakimś ślubem i pooglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh Diabełku pomyliłam Twą salę z maniusi... a przecież Twej nie mam :D was z resztą też.. ale gafa.... nie ma to jak chwile oderwane od roboty :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki to prosze jutro o komentarze na temat piosenki tylko mi nie mowcie - tego sie nie da zatanczyc - ja to juz wiem :-) ale sie uparlam jak osiol bo takich slow jak ta piosenka to niewiele ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, dostałam piosenkę, zaraz odsłucham (jak zostane sama w pokoju ;) ) diabełek - bardzo ładnie ze sobą wyglądacie ;) co do kolorów balonów, to chciałam bordowe, ale M. się uparł że woli łososiowe i nie chce mieć dodatków bordowych do garnitura tylko łososiowe, więc ustąpiłam. a sukienkę mam całą białą, beż żadnych wstawek, więc mi bez różnicy. no teraz to już zupełnie nie mam pojęcia co z tymi kolorami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, bardzo oryginalne i słowa... extra, ale właśnie tak słuchając to nie mogłam sobie wyobrazić tańczenia do niej... raczej Marka na stołku barowym z gitarą na kolanie grającego i śpiewającego to Tobie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bede miala bordowe baloniki, tylko , ze mieszane z bialymi perlowymi, zeby nie bylo zbyt ciemno. w tych samych kolorach mamy miec te kwiatki do kosciola, na samochod i w bukiecie i przypinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, piosenka bardzo ładna, myślę że dacie radę ją zatańczyć \"kiwając\" się. mx - dobry pomysł z tą gitarą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co na temat sali i wystroju powie nasz zabulinkowy ekspert, jak rzuci na nią swym fachowym oczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×