Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

co jesz justine? nie wiem co to jest na jak dlugo jestes w pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia moje i sali poszly -czekam na komentarze - ja nie bede miec balonow ale materialy jako dekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Justine :)) Milo, ze jestes z nami Zdjęcia obowiązkowo na maila please Ja po tej dlugiej zimie - czulam , ze sie zasiedzialam :)) Teraz chodze do pracy na nozkach ok 3 km z powrotem tez (staram sie codziennie, ale czasami sie spiesze, wiec jade autobusem). Zabulinka - biust to bardziej sprawa genetyczna - a moj jest taki chyba....po tym piwie Ja naprawde bardzo je lubie :)) Uwielbiam :)) I potrafie sporo wypić, ale miesien piwny - dzieki Bogu mi nie rośnie Musze tylko popracowac nad talia zeby z 67 zrobilo sie 63 :)) Ale to wyzwanie na wakacje :)) Marcy - rower świetna sprawa Ja w Krakowie nie mam rowera, tylko stacjonarny :( Zaraz sprawdze skrzynkę i zobacze co tam przeslałyscie :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te czekoladki Mauxion-bombonierka:( nie są dobre!! W Polsce jestem długo, do 04 maja, muszę zrobić sobie badania, bo ostatnio fatalnie się czuję-mam jakieś napady obżarstwa, mdli mnie i w ogóle źle wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy--->śliczne zdjęcie!!! dziękuję co do sali-----> przepiękna, naprawdę brak mi słów i wcale nie maślę. Buciki jedne i drugie i trzecie ładne, a sukienka to jak dla mnie nr 1:) holly-zdjęcia wysłałam :) pozdrawiam i dzięki za miłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, marcy--super fajnie, ze Wam sie podoba. jutro ide przymierzyc. moze zrobie zdjecia to zobaczycie, jak wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justine bo mie sie wglowie zakreci od komplementow - buty to sa te same tylko jedno zdjceie z netu (kupilam w british home store) a drugi juz zrobilam jak je kupilam ciesze sie ze ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja też poproszę o zdjęcia :D Marcy jak możesz to podaj mi adres naszej strony :) i oczywiście hasło do niej, czekam proszę podesji mi na meila. Bo oczywiście rozumiem, że wszystkie mamy do tej streony dostęp :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi - koniecznie zdjecia bo to bardzo pomaga podjac decyzje baaaaardzo no a poza tym chyba nie chcesz sie kafetka narazic i nie wyslac, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, Kasiaku, o tobie też Agatka zapomniała? Biedne - my, chlip;) No ale należy jej oddać sprawiedliwość, że zabrała się za to wszystko altruistycznie. Wiecie, dziewczyny, mnie się wydaje, że wyłączną dyspozytorką hasła do strony powinna być Agatka - nie rozsyłajmy sobie go tak same wszędzie, bo to nasze prywatne zdjecia, a niepowołana osoba moze z nimi zrobić wiele nieładnych rzeczy. NIech to bedzie ścisła fafeterkowa tajemnica, dostępna Fafeterkom ze stażem - powiedzmy dwutygodniowym;) Chrońmy naszą prywatność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci wysle kasiak - mam nadzieje ze sie agatka nie obrazi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi82-----> sukienka bardzo ładna, cieszę się, że te Wasze sukienki są gustowne!!! dziękuję za maila.... Kasiak84--> zdjęcia moje poszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka tak PROTESTUJE!!!! Zostałyśmy wykluczone chyba :P:P:P nikt o nas nie pamięta ;) Żartuje proszę o nadrobienie zaległości!!!! :D:D:D Justynka czekam i czekam a zdjęć nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka zdjęcia dostałam :) bardzo fajna z Was parka ;) Swoje już Ci wysłałam. Tak więc do zobaczenia 🌻 :D Marcy 😘 kochana jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy - super sala ! Czy czasem Rossa nie ma jej na swojej stronie??? Wi - fajna i ladna sukienka - gdzies ja już widzialam ??? Tylko pytanie gdzie?? Przymierz porób fotki i koniecznie roześlij nam wszystkich - na pewno bedziesz cudnie wygladac :)) Wiesz marcy - super mialas pomysl z tą cyfrówką w salonie jak sie przymierza sukienki 🌼 Mozna sie z kazdej strony obejrzec, potem powiedzieć co dopasować, co jest ok, a co jeszcze poprawić :)) Justine - dzieki za fotki - slicznie wygladacie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - ale agatka do ciebie wyslala bo jestes w adresach na gmail ja ci tez zaraz przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie Agaciu pisałaś, że te osoby co od Ciebie meila nie dostały to znaczy że nie ma ich na stronie :O ja pisałam na forum do Ciebie, że się zgadzam na umieszczenie moich zdjęć. Hmmmmm trochę z tego powodu mi smutno :O:O:O:O nie ukrywam :O:O:O trochę dziwnie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dziękuję za zdjęcia i miłe słowa:) Ale się tu zasiedziałam...ale z drugiej strony, nie mam nic lepszego do roboty:) Tak na marginesie...Dziewczyny...próbowałyście już tego nowego balsamu Garnier\'a Skóra muśnięta słońcem??? ja mam jasną karnację i chyba go kupię....co Wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze a`propos odchudzania - to w sumie najważniejsze jest, DLACZEGO się to robi? Odchudzanie samo w sobie nie jest automatycznie dobre, jak próbują nas przekonać media. Ja odchudziłam się, bo wysżło, że mam astmę (lekką, bo lekką, ale zawsze), a dla aastmatyka im mniej kilogramów, im lepsza kondycja - tym lepiej. Jeżeli jesteście zdrowe, macie dobrą kondycję, to trzeba sie zastanowić, dlaczego właściwie sie odchudzać..? Marcy, ty chciałabyś się odchudzić, ale jesteś tak piękna i tak ta Twoja żywiołowośc pasuje do Ciebie jako do całości, jesteś taka, by tak rzec, \"kocherentna\", że ja nie wiem, czy w ogóle powinnaś \"coś z tym zrobić\". jak ty byś wyglądała jako modelkowy wieszak? Ja nie widze tak ani siebie, ani Ciebie:) A nasi faceci mają radochę w postaci naszych niedyskretnych biustów, które przeważnie jednak nie łączą się z chudymi, kościstymi tyłeczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - tak maja (te zdjecia tez mam od nich ale szaaaa) bo nie mam tych ktore sama robilam w pracy cyfrowka przy wyborze sukienki jest niezastapiona ja bym juz do teraz nie pamietala jaka suknie wybralam gdyby nie to ze mam zdjecie a co dopiero jak przymierasz i miedzy 2 czy 3 sie nie mozesz zdecydowac - wtedy to jedyne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny ale ze mnie pierdoła. Mam pytanie gdzie są wiadomości otrzymane na konto gmail????? Agata zaprosiła mnie na tą pocztę a teraz nie mam pojęcia gdzie się odczytuje wiadomości. Wiecie może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej oglądam właśnie naszą stronę!!!! Agaciu sorki nigdy nie zaglądałam na tą pocztę i nawet o niej zapomniałam teraz mi Marcy przypomniałam. Przepraszam strona piękna!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko -pocieszylas mnie chodzi nawet nie o zdrowie (chociaz nie powinnam za duzo wazyc bo mi to moze stawy biodrowe rozwalic) ale o to jak ja sie nie lubie przez ten bruch wielkosci reklamowki mam nadzieje ze jakbym troche schudla to by mnie nie mdlilo na walsny widok w lustrze ja nie marze o figurze modelki bo to nie dla mnie ale zeby troche byc chudsza - zeby nie miec takiego brzucha jam mam a czy mi sie to uda zrealizowac to inna sprawa - no i oczywiscie to nie jest gwarancja ze bede przez to siebie bardziej lubic generalnie nie narzekam - bo to nie w moijej naturze ale jak mam gorszy dzien tom moja tusza jest zawsze ta przyslowiowa kropla ktora przelewa kielich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak -pojecia nie mam gdzie sa te wiadomosci bo nie mam konta na gmail chcesz zdjecia mojej sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy tak poproszę :) A wiadomości już znalazłam :P ale jestem dziś zakręcona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, nie wiem, jak na to odpowiedzieć - każda z nas czasem ma takie myśli, niezależnie od tego, ile waży:( Ja za dużo spędziłam czasu z anorektyczkami, które ważąc 43 kg narzekały na \"tłuste uda\" i to nie tak \"na niby\", tylko na serio, żeby ten temat był dla mnie emocjonalnie neutralny. Ja, widzisz, też często nie mogę spojrzeć na siebie w lustro - idzie mi tym lepiej, im dłużej jestem z Misiałem. Staram się patrzeć na siebie jego oczyma - i wtedy nagle te wszystkie krągłości przestają mi się wydawać wrogami, których należy zniszczyć, a stają się miejscami, które on uwielbia, którymi się zachwyca, i które w związku z tym należy rozpieszczać - kremować, masować, żeby były jędrne... Niestety żyjemy w takiej infiltracji kulturowej, tak nas się od małego faszeruje (pokażcie mi pozytywną bohaterkę kreskówek, która jest gruba!! nawet u Disneya to facet ma prawo być Bestią, a bella jest... bella) modelami modelkowatymi, że to jest strasznie, ale to strasznie trudne... Mimo, że nawet modelki nie są naprawdę takie, jak na zdjęciach.. Kasiak - BUUU!!!!!!!!!!!!!! Nie dobijaj mnie!!! To naprawdę tylko o mnie Agatka zapomniała????.... Uuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justine - wyslalam Ci swoje foty i mojej kiecki też :)) Ja nie mam hasla, nie widzialam stronki, maila też od Agatki nie dostalam :P wiec nie moge sie wypowiedzieć :)) Co do cyfrówki marcy, to ja gdyby nie zdjecia, to juz bym dawno zapomniala jak sukienka wyglada :)) Zabulinka - a z czego kochana chcesz sie odchudzać?? Ja po tych zdjęciach widze, ze Ty zgrabniutka jestes?? Tak z ciekawości spytam, o ile to nie tajemnica: ile ważycie i przy jakim wzroście??? Bo ja 59 kg, przy 175 cm - i chce zobaczyc jak to wyglada :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja ci moge napisac ale chyba w ramach samoudreczenia - jak slysze taka wage jak ty masz to jeszcze wieksza zalamka - tyle to ja chyba w podstawowce wazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy - ja nie chcialam Cie udręczac Tylko tak spytalam, bo ja jakos specjalnie nie interesuje sie swoja waga i chcialam zobaczyć jak to wyglada na tle innych dziewczynek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly nie dobijaj!!!!! :P Ty Ty Ty Ty lasencjo!!!!! 😭 Ja ważę 57 przy wzroście 167 :O:O:O to jest tragedia!!!!! Chcę schudnąć 5 kg!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×