Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ewa - ja ide na łatwiznę i wszystkiego szukam na necie jak muszę coś upiec, znajduję tu super przepisy:) i zawsze mi wszystko smacznie wychodzi oooooooo jest też holly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja też jestem i oglądam bukiety:) ale zaraz sobie pójde, bo nałożyć papkę musze na wiesz co hahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu na uda :P suknie piękne, ale dostosowująć się do mojego gustu to ja musiałbym wszystkim sukniom poucinać treny i byłyby dla mnie idealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu na uda :P suknie piękne, ale dostosowująć się do mojego gustu to ja musiałbym wszystkim sukniom poucinać treny i byłyby dla mnie idealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
Ja jestem. Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
Mój słub będzie 8 lipca o 16.30. Mamy już salę (? zł) fotografa (25 zł za 1 pozę) zaproszenia (ok 200 zł) obrączki (ok 300 zł- robione u złotnika z własnego złota) suknie i buty (2600 zł) garnitur (1100 zł) zaklepaną fryzjerkę samochód (0 zł) dokumenty z USC (40 zł x 2) Brakuje mi jeszcze dodtaków, jakiejś biżuterii i coś do włosów, bielizny. Nie wiem jaka chcę mieć fryzurę. Na pewno nie koka, bo mam bardzo okragłą twarz i czułabym się głupio. Łukasz jesczce musi kupić sobie koszulę, buty i krawat. Strasznie dużo wydatków i do tego wszystkiego miesiąc temu musiałam zwolnić się z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooooo!:):):):):):):) kobietki moje czy tez tak u was bywa? dzis poczułam sie zmeczona.ale tak bardzo wyczerpana.i tak mało kobieca.... wiecie czasem same rachunki wizyty u tesciów,zakupnie etc...przytłaczaja mnie.nie nie chodzi o to ze pokracznie definiuje miłosc----ale o to ze czasem chciałabym dostac ukochane konwalie,napic sie martini bianco,wyjsc do lasu z psami i pomilczec z NIM... i wiecie co??? dzis powiedziałam o tym G. a on przyznał mi racje. ze czasem trzeba odswietnie.... ----------^^^^n kasiaczku!!!!!jestes tak wiotka!!!!!az zazdros bierze(ale przyziemne uczucie:) i tworzycie pare z poztywna energią!!!! aaa co do reszty--------witam i stare i młode:-P ---holly---cały czas mam w pamieci sukienke Twoją!!!! p.s pozdro BIG!! p.s2 jakie plany na dłłłłłłłłłłługgggggiiii weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola80
Nie martw sie tymi wydadtkami ,ja tez mam słub za niecałe 4 mc i bardzo malooo kasy:) ,ale jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko niestety dzisiaj nie dalam rady cie wrzucic na stronke, ale nadrobię jutro Dziewczyny jeśli kogoś nie ma na stronce a chce być proszę o namiary i zdjęcia, które chcecie tam umieścić. Jeśli chodzi o hasło to proszę go nie wysyłać do nikogo, ja się tym zajmę. Nie chcemy, aby nasze fotki krązyły po necie. Jeśli adres nie wchodzi to pewnie wina serwera. no to dobranoc dziewuszki. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla was za to, że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko!!!! jestes WIEKA!!!!!!! ale o tym juz wiesz prawda????? :-P :-P ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ;) u mnie dziś strasznie pochmurno i pada deszczyk :( ja teraz tylko na chwilkę bo mam trochę roboty, więc nawet nie poczytałam co napisałyście, ale przeleciałam ostatnią stronkę i widzę, że stronka którą robiła agatka (a raczej jej kochanie) już jest :D wczoraj byłam na zakupach i nabyłam już staniczek do sukienki, taki z silikonowymi paskami, nawet się dobrze trzyma. zapłaciłam za niego 70 zł. ale najlepsze było, jak pani pokazała mi majteczki do kompletu, zwykłe stringi. nawet ładne. i prawie byłam zdecydowana, ale jak zobaczyłam cenę... kurczę, nie chcę dać za galotki 50 zł. chyba kupię normalne, nie z kompletu, tylko podobne. a jak wy myślicie? aha, i jeszcze jedno. wczoraj moja świadkowa powiedziała mi że jest w ciąży. ale sie ucieszyłam. a jeszcze niedawno rozmawiałyśmy że będziemy się starać w tym samym czasie :) no ale ona już w sumie 3 lata po ślubie, więc może hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia witajcie dziewczyny zapraszamy nowe osoby do pogaduszek:P maniusia u nas narazie słoneczko i cieplutko:) Ewa - na uda daję sobie papkę z kakao, cynamonu i takich innych, jest to ta papka na cellulit:P justi dziękuję za zdjęcia, swoje prześlę w ciągu dnia:) jesteście śliczną parą, tylko nie moge uwierzyć, że jesteś taka młoda, na zdjęciach wyglądasz bardzo dojrzale:), to chyba ja tylko wyglądam tak smarkato:P nie mam zdjęć jeszcze panny:) aha :( stronka dalej mi się nie otwiera buu, a tak chce ją zobaczyć marcela koszty oczywiście standardowe:( ja też mam nerwy, że nie podołamy temu wszystkiemu, ale mój Misiek zawsze mnie pociesza, że jakoś będzie❤️ i że damy sobie radę ami rzeczywiście każdy ma czasem taki dzień:P, ja właśnie czekam na długi weekend żeby troszke odpocząć 🌼 miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dzis u mnie bez słonka:( ale naprodukowałyscie dziewczynki od wczoraj ocho witam nowe kobitki i zabieram sie za oglad stronki agatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ami, maniusia, was na stronce nie ma:( maniusia ja jakieś twoje zdjęcia mam, więc mogę wrzucić na stronkę jak chcesz, ale ami chyba nie mam, więc jeśli chcesz, to wyślij się do mnie i holly nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wszystkie jesteście?? może jeszcze śpicie?? jak tak to macie wstać i opowiadać o swoich zakupach i przygotowaniach do ślubu, jak chociaż mnie sie one niezbyt nie poruszają do przodu to chcę sobie o tym przynajmniej poczytać hahaha :P no pewnie to moja osoba wszystkie odstrasza:P hahaha a tak na serio to czy po akt urodzenia trzeba stawić się osobiście?? bo pamiętam, że jak potrzebowałam do dowodu to babcia wyprosiła o wydanie i nie było problemu, ale nie wim jak jest teraz, aha no i czy akty sa potrzebne juz też do urzędu stanu cywilnego?? czy wystarczy tylko dowód-pewnie to już było, ale mam skleroze jak stara babuleńka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny marcela juz po fryzjerze, w lepszym humorze, i generalnie nastawiona juz na weekend - mam zamiar sie dzis obijac w pracy, po pracy oblewac swoje wlasne zalegle urodziny, jutro leczyc kaca i grac w scarble i leczyc kaca, gdzies w ten rozleniwiony harmonogram wrzucajac mega zakupy bo lodowka pusta, mam zamiar zakupic grilla i tym spososbem wykpic sie od gotowanie na parapetowke ktora mam w pon dla ludzi z pracy i mam zamiar byc tak leniwa jak sie tylko da we wtorek mam spotkanie z klasa z liceum, sroda dla nas 2 zostanie i juz nie bedzie dlugiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka u - dla ciebie 🌻 - nie przejmuj sie usc ja tez jeszcze nic nie mam zalatwionego damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katko - moze Ci odebrac ktos z rodziny twoj akt ale jest Ci potrzebny bezwzglednie do usc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy ja w poniedziałek też będę na grillu, to tak jakbyśmy były razem tylko że nie b ędziemy;) katka ja nie mam pojęcia o czym ty mówisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×