Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

dzieki dziewczyny ja tez tak sobie mowie ale jakos mi to nie wychodzi z korkami - lubie ludzi ktorych ucze - no i zawsze mam jakas extra kase na przyjemnosci prosciej mi zrezygnowac z silowni co ma zamiar zrobic tylko ze z kolei mam takie dni ze nie moge na siebie patrzec bo jestem king size normalnie mi to nie przeszkadza ale jak mnie chandra dorwie to przerabane wiem ze nudze ale musze sie wyzalic to mi sie od razu humor poprawi - juz takiz e mnie dziwny stwor ze jak sobie ponarzekam to mi od razu lepiej - wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy--zrezygnuj z czegos, bo tak zyc dlugo sie nie da, zwlaszcza, ze Tobie samej to dokucza. maniusia-- bardzo podoba mi sie Twoja fryzura. sama bede szukala czegos podobnego. mx3--dziekuje za wiadomosci o wlokniaku Dziewczyny, dziekuje za zyczenie mi zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, mx ma rację, tak nie można. musisz z czegoś zrezygnować bo nam się kochana wykończysz. i do kogo agatka (o ile dobrze pamiętam) się wprowadzi? ;) masz kwiatka 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 diabelek, ewa - wspólczuje, ale napewno świetnie sobie poradzicie bez ich pomocy ;) dla was też mam kwiatki 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 tiki, ja chcę wlaśnie fryzurkę podobną do tej. nie lubię takich gladziutkich, chcę żeby kilka kosmyków bylo wypuszczonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinko - wcale nie nudzisz i nie ma czego wybaczac:) mozemy pogadac o Twoich chandrach, a masz ich wiecej dawaj...! Kazda z nas ma swoje dołkii nie trzeba sie wzbraniec przed mówieniem-pisaniem tego tu jesli sie czuje potrzeba, przeciez juz z nas takie stare, zaprzyjaźnione fafetki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no wlasnie dla agatki tego nie moge zrobic dobrze ze mi przypomnialyscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, wyżalaj się tutaj ile się da, jak tylko masz ochotę i potrzebę ;) po to jesteśmy. poza tym każdemu jest lepiej jak się wygada i wyrzuci z siebie wszystkie smutki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIKI - NAWET ATK NIE MOW BO SIE NIE ODPEDZICIE jakbym znikla na godzinke to dlatego ze zaraz powinna grupa na angola przyjsc wiecej handr na szczescie w tej chwili nie mam dzis sie bezczelnie obijam - bo juz sie po raz pierwszy od 3 tyg odrobilam i zostal mi jeszcze tylko jeden malenki tekscik - mam zamiar go skonczyc i buszowac po sieci ale to za godz bo ta gr prawie nidgy nie opuszcza lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, ja mam często problemy z tym, jak wyglądam w lustrze nago i jak się czuję w spódnicy, w której nie dopinam guzika... musimy sobie dobrać jakąś super dietkę i trzymać się tego.. :D Obecnie mam na głównej uwadze budowę mini szklaernki z folią zamiast szyb (no, to już nie szklarnia)... poytrzebuję ciepłego schronienia dla młodych papryk... chcę ją zrobić teraz w weekend, boję się tylko, że nawalę i zgniją, bo będzie wilgoć nie ta, temparatura nocą, nie taka... ech... moje biedne małe sadzonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie nasze zapowiedz - juz tylko 51 dni:) ktora jeszcze z fafetek tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro znalazłam taką za 100 zł... ala tunel, ale to za niskie... buuuu, ja muszę mieć na 160 cm w górę... no a przy tym zmieścić się na kawałku balkonu na południe. Ktoś się zna na tym od nas??? ktoś coś takiego budował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam, abyśmy mówili z pamięci tekst przysięgi, ale Fil nie chce... boi się, że ze stresu wszystko zapomni i ciągle mnie karci.. nie udziwniaj... hihihihi ten to się ze mną ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :D Ja już po pracy huraaa!!!! Maniusia ładna ta fryzurka ;) a jak podepniesz welon???? Tiki to dobrze, że wiedział za co klapsa dostaje. Jeśli chodzi o to jak wyglądam w lusterku hmmm lepiej nie mówić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy :D potrzebuję adresy stron z fryzurami na ślub dla psióły bo nic znaleźć nie może. wejdę za parę minut, może się któraś z was zlituje i coś tu wklei. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy :D potrzebuję adresy stron z fryzurami na ślub dla psióły bo nic znaleźć nie może. wejdę za parę minut, może się któraś z was zlituje i coś tu wklei. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, komu dobrze... :D już po pracy. U mnie właśnie siedzą kontrolerki skarbowe..... Myszor, looknij wstecz, z tego, co pamiętam już tu były wklejane linki do fryzur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dobre,pomocne duszyczki:):) Okropnie zagoniony dzis dzień mam i jeszcze chyba mnie grypka wiosenna bierze:o,ucho mnie boli ze szok:P pewnie sobie przeciagi zafundowalam,ale piekna pogoda,az ie ne chce w pracy siedziec:D a tu jeszcze 2 godz.;) Zawsze milo jest zrobic sobie krótką przerwe na mała czarną i Was poczytac:) Miłego dnia🌼 P.S.Żabulino gratki:) wiedziałam,ze nie ma co sie o Ciebie martwiC-zuch dziewczyna;)🌼 Zaraz sobie dokładnie odczytam zaleglosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx najwiekszy problem polega na tym ze ja z zalozenia nie cierpie diet nawet jak sobie tylko pomysle ze mam byc na diecie to juz sie robie wsciekla no a jak nie jem czegokolwiek konkretnego poza warzywami i owacami to mie sie slabo robi itd wiec ja bardziej wierze w ruch niz w diete no i ograniczam sie troche ostsnio z jedzeniem - tzn chleb obielam do 1 (w chwilach slabosci-2) bulek ziarniastych dziennie ale z jedzeniem jest ciezko bo ja uwielbiam jesc i gotowac i jak soibie wyobraze ze juz nigdy np bym kurczaka z kfc miala nie jesc to mi sie zaraz odechciewa odchudzania dlatego wyznaje zasade ze lepiej jest robic cos niz nie robic nic - tzn ograniczac sie ila sie wytrzyma bez poczucia byci pozbawionym czegos a jak sie jakas \'wpadka\' typu pizza zdazy czy czekolada to po prostu przejsc nad tym do porzadku dzinnego i nie rzucac ograniczeniami tylko dalej probowac dzis sie troche podbudowalam bo chcialam ubrac spodnice ktora kupilam w grudni i juz wtedy byla taka na styk, a w lutym na walentynki mnie tak obgniotla ze szkoda gadac i teraz jest ok - tzn nie luzna ale moge w niej siedziec bez zastanawiania sie kiedy ja juz bede mogla zdjac oj zakrecona ja jestem z ta walka z kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx a ile masz wzrostu i ile ważysz???? Sorki za to pytanie, ale oblicz sobie swoje BMI zobaczysz czy masz nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak mam... wierz mi, BMI obliczam sobie conajmniej raz na miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3--dziewczyny piszecie o wlace z kg a mi ich troche brakuje. szcegolnie od pasa w gore. mam takie chude i kosciste ramiona. jakbym miala gorset bez ramiaczek zapewne ktos by powiedzial, ze mam anoreksje. nawet jak troche przytyje to gora pozostaje bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę się zapytać, czym się zajmujecie zawodowo Dziewczyny??? Ciekawa też jestem jak wyglądacie, jak wyglądają Wasi Partnerzy... jestem tutaj nowa...przygarniecie mnie ???🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, no widzisz.. dla mnie generalnie mięso i wędlimy mogą nie istnieć. Tylko kurczak, czasem, albo mięsko z rybki:pstrąg, panga, mintaj, czasem makrela wędzona. Za dużo robię smażonego... oj za dużo, no i fryteczki.. mmmm... za dużo mąki białej, pierożków, naleśniczków.. same niezdrowe rzeczy. Z KFC i Mc Donaldów nie korzystam.. nie lubię i tyle, wilę widzieć co i jak przygotowano. Ja generalnie w kuchni spędzam ok 1h do 2 h dziennie. Uwielbiam gotować, kombinować, ale co z tego, jak miś zadowolony, a ja tego nie ruszę... U mnie złe nawyki i mało ruchu ostatnio... oj mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi, na moim garnuszku, przytyła byś wszędzie, wierz mi... hehe... słuchaj, zawsze możesz przecież pochodzic na siłownię na ramiona... nabiora innego wyglądu, no, chyba, że u Ciebie tak musi być i tyle. Kwestia genów, kto gdzie tyje... nie warto tyć, i pójdzie tobie \"w dupeczkę i uda\" a ramiona nadal takie same.... Taka Twa uroda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×