Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

dziewczynki, ja tylko na chwilkę. czy mogę również dostać namiary na stronkę?? agatka, zdjęcia zaraz wyśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
Czesc Dziewczyny!!! Ale piekna u mnie pogoda. Wymysliłam dzisiaj, że nadchodzi pora na odwiedzenie solarium, bo chciałabym mieć w ten dzień ładny kolorek skóry a na codzień to straszna bladziocha ze mnie i dośc trudno sie opalam. Wiem, że to niezdrowe i skóra po tym szybciej sie starzeje, ale cóż. A Wy co sądzicie o solarium?? Chciałam Was jeszczce zapytać o fotografa. Mamy umówiony ślub na 16:30 a wesele ma się zacząć o 18. Ja myśle, że sesję w plenerze zrobimy po kościele, zwłaszcza, że będzie w parku, w którym znajduje się dom weselny, a z kościoła to jest ok 150 m. A moja mama wymyśliła, że przed ślubem. No i teraz już sama nie wiem, bo przed ślubem to jakoś tak niepokolei. Też mam mały problemik ze świadkową. Coraz więcej mam pobaw, że wybrałam nieodpowiednią osobę. Trudno, już chyba nie wypada jej o tym powiedziec i wybrać kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy masz jakiś błąd w suwaczku bo ci nie działa maniusia jak przyślesz zdjęcia to dostaniesz namiary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
Tiki-tak, gdzie pracujesz? Twoje opisy brzmią znajomo. Czy może w firmie budującej drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela sesję zróbcie tak, aby wam było wygodnie. Ja z kolei sobie nie wyobrażam zostawić gości nawet na pół godziny, żeby zrobić sobie zdjęcia... To tak, jakbym im mówiła, że parę zdjęć jest dla mnie ważnijszych od faktu, że oni tu są dla mnie, przyszli, aby dzielić ze mną moją radość w najszczęśliwszym dniu mojego życia. Ale decyzja zależy od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela - imienniczko moja - solariium moze i nie zdrowe (nie wiem nie uzywam) ale przeciez raz na jakis czas na pewni nie zaszkodzi skad jestes jesli mozna spytac? sesja przed kosciolem to nie najlepszy pomysl - bo stres, bo nerwy i nie mozna mec zdjec jakich sie chce bo sukienka sie moze pobrudzic itp juz lepiej sie wymknijcie po pierwszysm tancu - w lipcu bedzie dlugo jasno wiec nie powinno byc problemu a dlaczego masz watpliwosci co do swiadkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj agatka - dobrze ze nad szczegolami czuwasz sprawdze zaraz co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko wreszcie dostałam się na stronkę🌼 i buźki dla Was:) za zrobienie młuaaaaa no i pięknie to podsumowałaś agatko, ja zaglądam tu cały czas, ale nie zawsze moge odpisać i okazuje się, że jestem najgorszą fafetką, ale superrrr :P haha tiki współczuje, że tyle musisz w pracy siedzieć:( jeszcze raz pytam czy mogę ja odebrać Miśkowi odpis aktu urodzenia czy musi on sam lub ktoś z jego rodziny?? w końcu ja będę dopiero przyszłą żoną :P aha tiki-tak co ty masz z tymi koszmarami?? nie za często tak?? a może za dużo myślisz o tym że coś może być nie tak?? dobrze że sny zazwyczaj odczutuje się na odwrót:D marcela ja wole jechać na plener po ślubie, zawsze można się jeszcze ubrudzić albo wogóle, masz racje dla mnie to też jakoś niepokolei:P ja też wybieram sie do solarium ale dopiero przed slubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wczoraj mialam probny makijaz... super,ale jeszcze nigdy ni e mialam tyle kosmetykow na twarzy... dziewczyny, ile razy trzeba isc na solarium, aby bylo cos widac? od ilu minut zaczynac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka - sorki - ale naprawde nie wiem bo jeszcze usc nie odwiedzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
Jetsem z Bystrzcy Kłodzkiej, to na Dolnym Śląsku. Też tak pomyślałam, że przed kościołem to jakoś nie tak. Nie będziemy mieli zdjęć w studio, no chyba ,że pogoda nie dopisze. Pozatym nie będziemy nigdziew musieli jechać w plener, więc goście, jak ich się na chwilę zostawi raczej nie powinni sie obrazić, będą sobie mogli wyjść przed restauracje i pogapiś się na sesję zdjęciową. A bardzo zależy mi na dobrych zdjęciach, bo nie będzie kamerzysty. A ta moja świadkowa...No cóż, doszłam do wniosku, że to osoba którą bardzo lubię, ale jest trochę nieodpowiedzialna. Nie wiem, czy będzie mi służyć pomocą podczas ślubu i wesela. Oczywiście porozmawiam z nią o tym, czego od niej oczekuję i zobaczymy, może podoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce sie zbrązowic do dnia slubu, bylam juz 5 razy po 10 min i efekty juz widze:) tez nie jestem zwolenniczka sztucznego opalania no ale trzeba jakis kolorek a nie bladzioch miec no i do 17 tak po raz w tyg na 10 min i tyle:) a czy szkodzi pewno tak ale napewno w nadmiarze bo wszystko co w nadmiarze szkodz;) katko - nie odpowiadałam bo nie wiem poprostu tego, mi odbierał tato, ale wydaje mi sie ze mozesz, pojdziesz to sie okarze, a najlepiej zadzwon tam najpierw to ci powiedza i zaoszczedzisz jak by co spacerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela ja ze świadkową mam podobny \"kłopot\". Moją świadkową jest moją siostra i jej roztrzepanie i nieodpowiedzialnośc nie wynika raczej z charakteru, a zwieku- ma 18 lat. Ale bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie, aby mógł to być ktokolwiek inny, nawet jeśli ona miałaby tam być tylko \"dla ozdoby\":D katko ja nie wiem czy możesz je odebrać tak po prostu, ale przecież narzeczony może ci na wszelki wypadek napisać upoważnienie i dać dowód w łapkę i wtedy muszą ci wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was strasznie dziewczynki przepraszam, ale dziś mam straszny zapieprz w pracy i nie mogę za bardzo pisać a tym bardziej czytać. ale mam takie pytanie, czy robiła moze któraś z was specyfikację dot. warunków zamówienia, chodzi o przetarg. byłabym bardzo wdzięczna. albo może stronkę z której można ściągnąć jakiś wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelo - pracuje w firmie wykonawczej - instalacje sanitarne, wod-kan, wentylacja, gaz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela - i to jest duzo lepszy pomysl - z ta sesja w trakcie - tymn bardziej ze goscie sobie moga popatrzec a gdzie bedziecie miec ta sesje ze to zaraz kolo waszej sali? a co do swiadkowej - mysle ze nawet jesli to nie jest ktos super odpowiedzialny to w dniu slubu pewnie sie zmobilizuje tym bardziej jesli jej powiesz czego oczekujesz a jak nie to zawsze mozesz o pomoc poprosic jeszcze kogos innego w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
Dobra, ja muszę Was na jakiś czas opuścić. Idę sie napromieniować szkodliwym światłem i za pól godziny wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia musisz od szefa wyciagnac jakies szczefa lub sie dowiedziac czy wszystko ma byc zgodna z ustawa o zamowieniach publicznych - bo wtedy musisz wypisac wszystkie waruni jak w ustawie ale ktos ci musi okreslic zakres i szczegóły a tego troooooooooooooche jest, szukaj na necie po hasle specyfikacja istotnych warunków zamówienia i ustawa o zamówieniach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
Sesje bedziemy mieć w parku zdrojowym. jak byliśmu rezerwować fotografa, to nam powiedział, że poejdziemy do Długopola do Parku Zdrojowego na sesję, bo tam jest ładnie i zaczęliśmy się z moim śmiać, bo właśnie restauracja jest położona w samym parku. i na dodatek z kościoła jest bardzo blisko. Goście nie będą musieli jechać, tylko sobie zrobią 5 minutowy spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego solarium to ja na takie najsłabsze lampy chodze i jak ktos nie byl dluuuuuuuuuuuugo ale nigdy to niech idzie 1 raz na 5 min na takie słabiutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, dzięki za Twe ostatnie wpisy :D jakoś tak inaczej mi się po nich zrobiło na serduszku. Tiki, współczuję bardzo... nie mieć długiego weekendu... paskudnie. Za to ode mnie masz 🌻🌻🌻 Ewa, chodzi mi o taką konstrukcję z cienkich drewnianych listew, obłożoną specjalną folią, która już mam :D Czy powinnam zrobić podwójne ścianki i dach? czy jedna warstwa wystarczy??? na dzień uchylać \"drzwi\", czy pozwolić by się kisiło? Kiedy mogę wstawić rozsady do szklarenki? na razie mam je w domu. Marcelinko, ja będę miała 2 facetów na świadków, bo siostra mi strasznie dogryzała jak się dowiedziała o ślubie, nie chciałam jej robić przykrości i brac kuzynki, więc mam 2 facetów. Liczyć będę mogła w dużej mierze na mamitę.. dam jej swój niezbędnik, pomadki, ni i małą torbę z ciuchami na przebranie, do powrotu do domu z hotelu. Nawet jeśli świadkowa jest roztrzepana, to możesz poprosić o pomoc mamę, czy siostrę, czy kuzynkę najbardziej zorganizowaną z babskiego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham łapka wszystkim przed wekendem długim:) i tez chce namiar na stronke:-P i zdjecia wysle.bo wekendzie.przez ten czas pewnie bede miała very duze straty w czytaniu-bo jedziemy do rodziców moich na wioske smurfów:) jak bysmy sie nie widziały(oj oj perwers:)----to zycze wypoczynku grillowania leniuchowania spania czytania tanców do rana i co to tam kazda sobie wymarzy!!!!!!!! i śle 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 -----DLA WSZYTSTKICH FAFETEK!!! p.s zabulinko----ja nie mam zdjec Twoich prac!!!! ---jeszcze panna ------ewa marchewa a wy gdzie jak nie ma was umnie w skrzynce???;)))) ale dzis mam dobry humor!!!!!jeszcze tylko 8h i wolne!!!która tez siedzi do 18???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
mx3, Też pomyślałam o mamie i siostrze, chyba na nie moge najbardziej liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jeszcze mi nie współczujecie bo to jeszcze nic pewnego ale bardzo realnego😠 sie okarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczęta ja się żegnam lecę na laborki papa tym które wyjeżdżają: szerokiej drogi tym, które zostają: do przeczytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela- zrób ie na czarno:) ami - ja do 16 w pracy moze do 16.30 choc powinnam konczyc o 15.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ agatko i w takim razie ja cie zegnam do czwartku pełna nadzieji ze jednak wekkend sie mi uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×